panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaz ja go bardzo lubiłem i mi się podobała jego gra. ale ja tam się nie znam skoro kolejni trenerzy nie widzieli w nim nic, to znaczyło że za wysokie progi.
0
@Popitek12 Prawo i Sprawiedliwość, a najlepiej kogoś z Solidarnej Polski Zbyszka Ziobry... Tylko to jest gwarancją suwerenności, niepodległości naszej ojczyzny i wolnej gospodarki rynkowej
.
2
@barcanawieki właściwie to się nigdy nie wahał, od razu wiedział co chce. Później będzie lizał herb kask jego kumpel z wielkimi wargami.
8
@Benz Valverde jest przeciętny, bo pokazał to całą drugą połowę poprzedniego sezonu. On wygląda dobrze tylko na skrzydle, kiedy jest ustawiony jako pomocnik, to wygląda jak zagubiony w akcji plastuś. Na skrzydłach w Realu nie ma miejsca dla niego, w pomocy patrząc na jego skill taktyczny również nie będzie dla niego miejsca.
2
@626 tak, to będzie główne źródło pieniążków potrzebnych na zakontraktowanie Kimmicha. Resztę Laporta wyjmie z brzucha.
9
Co byście tutaj nie napisali, prawda jest taka, że doszliśmy do ściany w której sprowadzać możemy tylko takie talenty na jakie pozwala na Real Madryt z lub takie, które z jakichś przyczyn bardzo bardzo chcą tylko do nas, chociaż tutaj mam wątpliwości, ponieważ o Vitora Roque Real w ogóle nie kontrofertował, prawdopodobnie dlatego że zdają sobie sprawę że gość jest beztechniczny. Nie wiadomo co by było gdyby w ostatniej chwili Perez wjechał cały na biało, prawdopodbnie to co z Rodrygo czy Viniciusem. Sprowadzanie talentów u nas opiera się głównie o takie wybryki jak ten obrońca z drugiej ligi chorwackiej czy Demir, czyli zupełnie niezrozumiałe, nie zaprezentowane na wyższych szczeblqch rozgrywek. Wyjątkiem tutaj jest oczywiście Pedri.
1
@PatrykBarca mówimy o typie który już pokazał jakość w meczach ligowych i rozgrywkach europejskich.
1
@gumaz ja tak robię, na Korfu! ;)
8
Czy narzekający rozumieją, że tutaj NIE MA PIENIĘDZY!!!! Nie ma na Kmmichów na Rodrich, nawet na Amrabata. A Romeu jest konsensusem między tym co chcielibyśmy mieć a co możemy mieć. Niezależnie od tego klub szuka inwestycji w najzdolniejszych młodych graczy na rynku więc chyba nie można tak bluzgać na strategię.
5
@Albatros jest jeden argument, Real "na stare" nie wygrał Ligi Mistrzów.
0
@MessiForeverTheBest być może, zależy która strona prawicy, bo jedna jest zabawna w swoich utopiach a inna jest zabawno-żałosna, ale ta to raczej nie prawica tylko kato-lewica. ;) Jednak nic mnie tak nie bawi jak ta lewica z nazwy. Odnośnie hipokryzji, Gdula 20 minut tłumaczący o błogosławieństwie elektryków, który ma dwa samochody na paliwo kopalne xD czy Żukowska twierdząca że tyle samo osób rodzą kobiety i mężczyźni. No to jest ciężko przebić, przykro mi ;)
0
@MessiForeverTheBest dziękuję, doceniam, ale zepsuło by mi to cała zabawę kręcenia beki z lewicy... A jak sam pisałeś, prawica nie jest tak zabawna xD
0
@MessiForeverTheBest no u was to nie wiadomo czy to humor czy wy tak na serio xD ma to swój urok, staje się to bardziej zabawne kiedy uświadomisz sobie że ktoś tak na poważnie xD
0
@MessiForeverTheBest faktycznie, Żukowska na jakimkolwiek stołku to raczej czarny humor xD
0
@MessiForeverTheBest oczywiście, Gdula na premiera i Żukowska na prezydentke... A może leiej Gdula na premierkę a Żukowska na prezydenta... Albo Scheuring na prezydenta a Wielgus na prezydentową... z cyklu mokre sny lewicy.
0
@gumaz praca naukowca i wygrane w teleturniejach wiedzowych
0
Mam nadzieję że Girona będzie chciała za Romeu 3 mln Euro i nie będzie nas stać na taki wydatek. Przepraszam bardzo ale przy nim Parejo to piłkarski artysta i to za darmo.
8
szybko ten tydzień minął xD
0
@slayer nie spinaj się, żarcik ! Oczywiście że zrozumiałem o co Ci chodzi ;)
1
Kiedy jeszcze kilka tygodni temu zastanawiasz się czy lepszy będzie Zubimendi czy Kimmich, a jak spojrzysz w realia to nagle okazuje się że potrzebujesz cudu na Brozovica, a prawdopodobnie skończysz na Parejo, którego i tak ciężko będzie zarejestrować... xD to jak memy w stylu: oczekiwania vs. rzeczywistość
3
@slayer jeśli Nico skreślił Xaviego to znaczy że Xavi nie będzie już trenerem ?
0
@kamyk_23 jeśli chodzi o pytania o treści z czego to sfinansują to z tego z czego PiS sfinansował 500 plus.
10
@DonMatteo901 to bardzo dziwne że ta Pani tego nie rozumie i bardziej bulwersuje ja przerwanie wystąpienia, niż "merytoryczna- niemerytoryczna" treść takich wystąpień. No ale jak tak jej kazali to się bidulka próbuje jakoś w tym odnaleźć.
0
@Dominx a Szejku: dam 55 i Roberto zostaje u was.
1
@doc no ale super sobie chłop radzi. ja bym go zostawił, on tak naprawdę jeszcze za Koemana wygladał w wielu meczach dobrze lub co najmniej przyzwoicie. Co najważniejsze nie bał się pojedynków, chociaż te decyzje nie zawsze były słuszne. Jesli go sprzedać, to tylko za dobre pieniądze.
2
@Kgorecki2500 lektura Wiedźmina była jak najbardziej fajna, dobrze się to czytało, fajni bohaterowie, nawiązania, fajny świat itd. Ale to LOTR sprawił, że ciary przechodziły mi przez plecy, a czytałem trylogię jeszcze zanim wyszedł pierwszy film. Później czytałem drugi i trzeci raz i myślę, że przeczytam też czwarty ;) Wiedźmin nie trafił do mnie zdecydowanie aż tak bardzo. Ale moje zdanie i zdanie pozostałych kolegów potwierdza starą łacińską prawdę: "de gustibus non est disputandum"
0
Jeśli ta oferta ma być tak sowita i spektakularna to stawiam: 10 mln + 2 mln zmiennych+ 10 procent od następnej sprzedaży.
0
@kondzix2115 a Real jest ? Jeśli tak, to my też jesteśmy bo jesteśmy nad nimi w Lidze Hiszpańskiej. Chyba zamykam dyskusję, bo to trochę chore, żeby lista najsilniejszych klubów na świecie obejmowała tylko jeden zespół: Manchester City.
0
@Memtzen07 wychodzimy z takiego założenia, ponieważ FDJ bez pivota traci 70% swoich możliwości boiskowych i staje się cieniem piłkarza który gra u boku pivota. To już przerabialiśmy i widzieliśmy...
0
@VegetaPolska no to mogłoby pyknąć, brzmi rozsądnie. Na pewno nie jest to człowiek skrojony na pomocnika, on nie nadaje się do jakiejkolwiek dyscypliny taktycznej, zwyczajnie się w niej nie odnajduje i traci na tym.