panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli ta banda celebrytów z LA zostanie mistrzem to będzie to chyba najbardziej absurdalny mistrz NBA od lat.
1
@KrychaFCB myślę że sąd nawet nie słuchał za bardzo co Twój kumpel miał do powiedzenia. Dlatego właśnie aż mi się w dupie gówno wywraca jak słyszę hasło o piekle kobiet. Rzeczywiście piekło... To jest tak jak @Mads napisał, równości płci dopominamy się tylko tam gdzie to nam pasuje, ale przywileje na korzyść kobiet mają zostać zachowane. U mnie w rodzinie doszło do takiego absurdu, że matka zażyczyła sobie że będzie wychowywać tylko jedno z dzieci, a drugie ma zostać przy ojcu ( za chłopcem swoim synem delikatnie mówiąc, nie przepadała). Sąd poszedł za jej życzeniem i rozdzielił rodzeństwo, które nie tylko żyje obok siebie ale teraz praktycznie w ogóle się nie widuje. Śmiałem się wbrecht jak widziałem te wszystkie parady s obronie sądów.
17
Jeszcze odnośnie tej tragedii która wydarzyła się na Śląsku. Może wreszcie ludzie się zastanowią i przestaną jak mantrę za lewicą wykrzykiwać "piekło kobiet trwa" i zajmą się mężczyznami i co spotyka ojców w przypadku rozwodów. Przecież w Polsce, po rozwodzie, matka z automatu "zabiera" dziecko ( i jest to celowe określenie), a prawo jest takie, że może utrudniać spotkania z ojcem do tego stopnia, że w praktyce spowodować że dziecko nie jest zupełnie widywane przez tatę. To nie jest pierwsza tragedia i przypadek, w którym nowy gach matki gotuje piekło dziecko, takich przypadków było już wczesniej wiele, a mamuśka po rozstaniu, może ojca praktycznie odciąć od swojego dziecka. W przypadku ze Śląska było już praktycznie za późno.
Gacha matki, ukatrupiłbym gołymi rękami za to co temu dziecku zrobił.
7
Alemany wbrew pozorom nie był idealny jeśli chodzi o transfery. Miał kilka super transakcji, jak Christensen, Auba, Kounde, ale też nie oszukujmy się, spierdzielił temat Ferrana po całej linii sprawiając, że wrak finansowy przepłacił jakieś trzy razy za zawodnika traktując go jako zbawcę klubu. Kolejnym kamyczkiem do ogródka jest sprzedaż Griezza przed MŚ za grosze, Atleti wydymało nas jeszcze bardziej niż wcześniej. Na pewno jednak Alemany był bardzo dobry w konsekwentym budowaniu drabinki płacowej i negocjowaniu kontraktów, to co zrobił z Dembele to był majstersztyk.
0
@kondziu88 w Realu ta megalomania jest tak chora i przerośnięta że będą już uprawiać kreatywną matematykę żeby dołożyć kolejną zasługę do ogródka.
0
@MesQueUnClub96 przecież ja jak 35 lat żyję co roku słyszę, że Legia to jedyny klub który może coś zdziałać w europejskich pucharach xD
8
@Janas11224 jest pewna racja w tym co piszesz, ale nie nazywałbym tego znęcaniem się nad dziećmi. Znęcanie się to bicie, tortury, krzywda fizyczna i psychiczna... życie w biedzie i zaproszenie do niej dziecka nie jest znęcaniem się. Z tej biedy zawsze możesz się wydostać, dziecko może być też świetnym impulsem do tego... oczywiście nie zawsze jest możliwe, bo wbrew pozorom powiedzonko "chcącemu nie dzieje się krzywda nie zawsze działa". W każdej, zdrowej rodzinie, biednej czy bogatej, rodzice chcą dać dziecku wszystko co najlepsze, na tyle na ile im aktualne możliwości i status pomagają.
0
@Culers polecam mój pierwszy komentarz a więc na samym dole w wątku z wywiadem z Laudrupem. Biali rycerze szybciutko się pojawili bronić idola.
0
@Faro realowcy to idioci... Oni na swojego przygłupa zawsze szukają ekwiwalent u rywala, stały scenariusz
0
@supraomnes1 od razu widać że nie masz córki xD
0
@SinMistico Gavi nie wiem kogo do końca może irytować, ponieważ to po prostu zawodnik który walczy o każdą piłkę jak o życie, a nie turla się jak drops co sytuację. Tyle że te klauny jak mają przychlasta w drużynie to zawsze szukają ekwiwalent u rywala, w tym przypadku wybrali Gaviego.
0
Wyluzujcie z tym wyzywaniem Viniciusa bo biali rycerze już tutaj pędzą i zaraz będą drzeć japy: "że wy macie Gaviego" xD
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
2
@DaKy dlatego Ci napisałem że mam wystarczająco dużo pieniędzy, żeby czuć się bezpiecznie i zapewnić wszystko sobie i swojej rodzinie co potrzebuję, nie jest mi potrzebny nowy Bentley z salonu do pełni szczęścia, wystarczy mi normalny Japończyk bo ważne jest dla mnie by bezpiecznie dojechać z rodziną np na wypad weekendowy. Dlatego nie rozumiem twojego srania się o moje smutne życie. Viniciusa uważam za głupiego zawodnika... widziałem na przykład jak po kolejnym turlaniu kłócił się z Pique o to, że był "faulowany" w Classico. Widziałem jak był dogadany z Barceloną a za chwilę jak dla kasy poleciał do Madrytu to od pierwszego meczu zaczął ślinić herb Realu. Jest to zawodnik który nie ma za grosz klasy co pokazuje praktycznie co mecz, turlaniem, prowokacjami i zachowaniem w stosunku do kibiców i rywali. Jak sięgam pamięcią takiego piłkarza pozbawionego klasy nie pamiętam.
0
@DaKy jeśli dla Ciebie fakt posiadania wiekszej ilości pieniędzy świadczy o 100 razy lepszym życiu, to masz rację. Dla mnie na szczęście, w życiu są większe wartości niż kasa i blachary które patrzą na dzianego faceta widząc jego twarz na banknotach xD kasy mam wsytarczajaco by mieć jak dla mnie szczęśliwe zycie, a ważniejsze są rodzina, przyjaciele, zdrowie, pasja, coś czego nie kupisz. Także wspolczuje Ci obranych wartości życiowych, rodzice chyba nie zrobili tu dobrej pracy wychowawczej i jest co jest.
nie wiem też debilu gdzie niby wylewam żale w internecie, ale ty chyba średnio rozumiesz tekst czytany więc nie drążę... Vinicius jest jednym z głupszych zawodników w mojej opinii, udowadniał to swoim zachowaniem i wypowiedziami co podkreśliłem sarkastyczną wypowiedzią, której oczywiście nie zrozumiałeś bo zapewne w rozumie nie przewyższasz swego idola.
A na koniec, wcale tak nie wychodzi... Wielu piłkarzy lepszych od twojego kochanka było bardzo inteligentnych i rozgarniętych co nie przeszkodziło im dobrze kopać piłkę i co najważniejsze dla Ciebie zarabiać dużo hajsu... Maldini, Raul, Puyol, Modric itd.
Wystarczająco wypunktowany?
0
@HavertzKai wszystko to bardzo piękna wizja, jest z nią tylko jeden mały problem: Neymar nie wróci xD
22
Fajny wywiad z super gościem, jedyną częścią wypowiedzi z którą kategorycznie nie mogę się zgodzić to ta o Vinicusie:
"ponieważ czasami za dużo myśli "
to chyba jakiś błąd w tłumaczeniu, albo przejęzyczenie, bo inaczej nie mogę wytłumaczyć stwierdzenia, że "Vinicius myśli"
3
odpalać WIadomości: "od miłości do nienawiści czy Leo Messi odejdzie z PSG"
tylko tam dowiecie się prawdy xD
1
@fart pisząc "ale ja takich Celtów chce oglądać w każdym meczu" zapomniałeś o gwiazdce i informacji, że nie dotyczy Tatuma :)
0
@Herato wiem :D ale zainispirowało mnie to do poszukiwania i przywoływania w głowie dziwnych pomysłów na skrzydło ;)
1
@Herato jeśli chodzi o "dziwne" pomysły, to ja bym mocno zaryzykował i ściągnął Jadona Sancho z Manchesteru, pod warunkiem, że kosztowałby do 30 mln. Ten gość miał ogromne papiery na granie, potrafił sam rozstrzygać mecze, dryblował, dogrywał. Po prostu w United skisł, kontuzje dołożyły swoje, ale myślę, że po zmianie klubu mógłby spokojnie odżyć.
34
Jeśli chodzi o kwestię 80 mln za Raphinię, to pozwolę sobie tylko przypomnieć przykład Rakitica za którego PSG płaciło coś koło 80 mln po mistrzostwach świata. Taką ofertę powinno się odrzucać TYLKO w przypadku, jeśli zawodnik jest pewniakiem i miał za sobą CAŁY stabilny sezon na wysokim poziomie. Potęguje tę powinność fakt, że klub jest trupem finansowym. Zawodnik oczywiście nie jest pudłem do przerzucania i ma coś do powiedzenia, ale powinno się usiąść do rozmów i przekonać go do odejścia. Przypomnę tylko, że za połowę tej kwoty mógłby przyjść chociażby Viktor Roque.
1
@Aragorn33 przecież Mentzen powiedział całkiem niedawno, że oni są przeciwnikami 500+ i w jego miejsce zaproponują rozwiązania podatkowe, które będą korzystniejsze dla rodziców niż 500+
W kwestii podatków, to dadzą Ci na ten moment konkretów, chociażby dlatego, zę jeszcze nie opublikowali swojego programu wyborczego i jest to ciagle przed nimi.
Mieli w poprzednich kampaniach wyborczych konkretne propozycje i rozwiązania, np. bon edukacyjny, podawali w jaki sposób by go realizowali i jak miałoby to działać. Moim zdaniem, nawet jeśli ich nie popierasz i nie zgadzasz się z nimi, to akurat mówić, że lawirują albo są mało konkretni to ostatnie co można im zarzucać.
1
@Aragorn33 no ale ja właściwie nie wiem o co Ci chodzi. Nie ma chyba drugiej partii w Polsce która miałaby tak jasno i precyzyjnie ukształtowane i ujawnione poglądy jak Konfederacja. To raczej PiS, głosząca że jest prawicą jako partia gospodarczo ultralewicowa, PO jako partia podająca się za liberałów a w rzeczywistości socjaliści, PSL, twór który po prostu chce być w rządzie... te partie układają się w zależności od wyborców i co chcą wyborcy to oni realizują. Konfederacja odwrotnie chce przekonać wyborców do swoich poglądów i zdań, a nie bawić się w śliską politykę.
14
@Aragorn33 Mam nadzieję że Ci chociaż za te kampanię płacą jakieś grosze, a nie pajacujesz z tą Konfederacją za darmo bo narobiłeś w gacie że mają za wysokie sondaże xD
4
@Gacek5 przypominam że mamy tyle samo strzelonych bramek co ten demon Atleti :D
0
Miał ten Arsenal piękną przewagę, ładnie grali, wyglądało to solidnie, a tu nagle City przed nimi. Czy tam przypadkiem w tej tabeli ktoś czegoś źle nie policzył ? xD
2
@Emhyr to chyba nie jest nielegalne, tylko z uwagi na to, że nie są znane wszystkie skutki stosowania nie jest zarejestrowane w lecznictwie, co nie oznacza, że lada chwila nie wejdzie do użycia.