7

@Nazio87 brać wszystkich i sprzedać wszystkich xD jeszcze Williana prosimy xD

3

Dziwny ruch z tym ściąganiem kogoś na szybko, w związku z kontuzją Dembele. Moim zdaniem do zajebistej obrony i pomocy, trzeba dodać Lewego, fałszywego skrzydłowego Gaviego (czyli pseud 4-4-2) i wybrać najmniejszą łamagę z tych trzech orłów co są. Wystarczy wtedy nie tracić bramek, no a te jedną - może dwie bramki na mecz wcisną.

2

@lucca87 za Realem, PSG i Bayernem... żeby oczywiście szybko pożegnały się z rozgrywkami. Reszta jest mi obojętna

15

Ale stypa na Eleven...

0

@taris Boszzz... mam nadzieję, że trollujesz... niby każdy może mieć swoją opinię, ale niektóre są tak głupie, że aż nie wypada ich wygłaszać xD

0

Xavi i Barcelona bazują w tym sezonie na bardzo, bardzo silnej obronie i nieprawdopodobnym bramkarzu i solidnej pomocy z polotem i fantazją. Przód do tej pory ciągnął Lewy z przebłyskami Dembele, ale teraz tak się zastanawiam, czy jeśli do tej obrony i pomocy dorzucimy Ferrana, Fatiego i Raphinie, to czy już nie będzie zakrawać na komedię i czy będą w stanie wtaczać te jedną jedyną bramkę dającą wygraną w meczu ? Niestety, ale to jest tak różnica, mała i duża w zestawieniu z Realem, może my mamy lepszą pierwszą jedenastkę (a przynajmniej w lepszej formie), ale na ławce jest niewielu równorzędnych zmienników... Real jednak zmianami potrafi wskrzeszać grę i robić różnice.

0

ten chłopak to jakiś kolejny wałek zarządu, naprawdę dawał niewiele argumentów, żeby płacić za niego nawet takie pieniądze, jakie poszły w ruch.

1

Mimo wszytko brawa dla Raphinii za ten mecz, dzięki niemu liczba piłkarzy Barcelony na boisku wynosiła jedenaście...

1

Fati i Raphinia, przypominają mi pewien legendarny duet, mianowicie: Flip i Flap

0

Czas uciekający z Fatim na boisku to czas stracony, kompletne ciało obce, na dodatek do złych wyborów częste błędy techniczne. Może warto byłoby go na paręm eczy do drugiej drużyny odesłać, to jest ten poziom niestety, może to pomogłoby mu się odbudować.

0

@Dalhi na przykład w wypadku Dembele?

0

@Dalhi i to jets właśnie moim zdaniem możliwość po pierwsze: wyciągnięcia zawodnika za niewielkie pieniądze, i po drugie: dotarcia do niego tak jak Xavi zrobił z Dembele. Sancho ma ten atut że wciąż jest bardzo młody i może się spokojnie odbudować i rozwijać

0

Trochę w kontekście następnego okienka transferowego, jeśli oczywiście będą dostępne środki na transfery. Na miejscu dyrektorów sportowych Barcelony, spróbowałbym może trochę ryzykownego ruchu, ale za to o szansie dużego zwrotu i spróbowałbym wyciągnąć z United Jadona Sancho, jeśli udałoby się to zrobić w jakichś rozsądnych pieniądzach. To wciąż bardzo młody zawodnik (22 lata), który w Dortmundzie wyprawiał rzeczy przypominające (podkreślam przypominające) młodego Messiego i moim zdaniem, on się po prostu zagubił w tym całym sajgonie który trwał w United. Moim zdaniem rozsądny trener mogłby go spokojnie odzyskać i Xavi wydaje się taką osobą. Jeśli wróciłby do swojego poziomu, to mielibyśmy słabszą kopię Messiego na skrzydle. W wieku 22 lat, on jest dalej do kształtowania, a potencjał ma niewątpliwy, zmiana ligi mogłaby bardzo mu pomóc.

0

@Cadafaz
Mistrz i Małgorzata
Ogniem i Mieczem

1

@cyron1 w punkt kolego! Nie ma chyba drugiego klubu, który tak musiałby prosić się o szacunek jak właśnie Real. Wiadomo że ludzie mają różne sympatie do klubów, ale neutralni kibic w przeważającej większości niecierpią Realu właśnie przez te pernamentne specjalne względy, którymi są obdarowywani.

2

@Kessie a to nie jest przypadkiem jakaś stand-uperka ? Przecież ona chyba nie mówi tego na serio tylko jakieś show robi xD

2

Bardzo dobrze Gil Marin powiedział i świetnie, że kolejna osoba mówi o tym głośno, zamiast cackać się i ciumkać się nad Realem i ich "remontadami". Wczorajsza praca z wielkim zachwytem, że ten brazylijski cygan ładną akcje przeprowadził i strzelił bramkę, tylko nikt nie zauważył, jak przez cały mecz oszust w żółtym trykocie dosłownie ustawiał im autostrady do tego. Gil Marin swoimi słowami dał znać: "widzimy co robicie, faworyzujecie jeden zespół kosztem innych" i wezwał do reakcji i zastanowienia. Sędziowanie w tym meczu było skandaliczne, a sędzia był po prostu w stronniczości bezczelny.

0

@Krzysztof1987 proszę, nie zaczynaj...

2

@pt9 oficjalnie wrzucam gówno w wentylator: to nie jest twój rower, ostatnio miał inny odcień xD

5

Jak nie Vegety czy Kucharki z perypetiami na tinderze, to ziomki kłócące się o to czyje jest auto. Ta strona nie zmierza w dobrą stronę ...

7

@Pustelnik ale kto łyka, ? Przecież jesteś pierwszym komentującym tutaj :)

4

ten cygan zrobił więcej w pięć minut niż piękny przez cały mecz

0

@woocash79 im też jest wstyd, ale póki są trofea to będą tam siedzieć.

4

To co robi ten szmaciarz z gwizdkiem to się w pale nie mieści. Ja rozumiem, że gwiżdżą 50-50 sytuacje zawsze na konto realu, ale w takich styuacjach to totalne oszustwo.

3

Żeby mieć tyle pieniędzy co ten madrycki klaun i sobie przeszczepu twarzy nie fundnąć, a zamiast tego ciągle pakować botoks w wary xD

0

Dobry ten Francuz z różowymi włosami, mógłby Laporta z Alemanym o jakieś dźwigni pomysleć i klauzulke za niego wpłacić xD

4

@La Pulgaa nawet jeśli w rzecyzwistości Mendy jest brzydszy, to ten debilizm wypisany na twarzy Viniciusa powoduje, że jednak Mendy wydaje się ładniejszy.

0

@Fake69 odkąd Barca zaczęła wygrywać i jeszcze ładnie gra, to takie teksty wyszły z mody ...

4

@Destroyer_of_Worlds dlatego Rakieta, nie napisał, że było pewne zwycięstwo, a obala idiotyczną hipotezę, że wczoraj mieliśmy farta.

1

"panowie, nic dla was nie mogę zrobić, chciałbym , ale nie mogę, chciałem przymknąc oko, ale konfident z VARu zauważył, przykro mi, zobaczę co da się później przekręcić"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?