0

@Criss18Barca chyba za dużo uogólniają bo dwa dni wcześniej znalazł jednak pogromcę. Jak dotychczas jest rzeczywiście najlepszy, ale nie jest nie do pokonania, co potwierdza także weekend w Finlandii. Trochę lodu na łeb się czasem przydaje.

1

@Rastafarnianin możliwe, ale osobiście się nie wliczam. Dla mnie początki sympatyzowania z Argentyną to 98 i Gabriel Batistusta :)

7

Niby ten Alemany w biurach to geniusz ale z Griezmanem dali się wciągnąć i to kolejny raz materacom. Po tak udanych mistrzostwach to prezio z Atletico te 40 baniek dostarczyłby w zębach, a jak nie to na pewno znalazłby się chętny na czele z PSG. Niestety w tym układzie znowu okazaliśmy się stroną ruchaną.

0

Wczoraj polecieli turlacze, a dzisiaj podróbki turlaczy... MŚ się nieźle oczyściły :)

0

A tu cyk.... finał Chorwacja - Maroko

5

Jak zobaczyłem Paredesa i Lautaro, to zrozumiałem że to jescze różnie może się skończyć xD

0

faul był poza polem karnym, powinien być wolny

1

@GeneralXavi jest to zdecydowanie pajacowanie, nie przepadam za Chorwatami, ale cieszę się że symulanci wracają z niczym.

0

@Bobo25 pozwolę sobie tylko przypomnieć, że gdy Nawałka był trenerem i byliśmy na etapie 1/8 Mistrzostwa Europy (jeszcze przed meczem z Portugalią), to w Polsce była narodowa euforia i reprezentację i trenera wszyscy chcieli nosić na rękach. Obyło się wówczas też bez afery premiowej. Można ? Można.

2

@nuevojugador jeśli chodzi o jakiekolwiek nawiązanie do Fatiego, to chyba tylko takie, że Brazylijczyka za 72 miliony mogą wyciąć i zastopować rozwój seryjne kontuzje i słabe zdrowie. Bo co jak co, ale Fati po tych szpitalach nie jest sobą i gołym okiem widać, że z jego rozwojem nie wszystko idzie jak powinno.

2

@Sau_Ron jupii, a wszystko dzięki piosence ;)

2

@Sau_Ron unconditionally?

0

@Jarema2000 na jakiej uczelni studiujesz te farmację ? :)

10

Vati kopaczom 30 mln premii za wyjście z grupy obiecał... masakra, kasta dobrze zarabiająca ma dostać 30 mln za to, że wygrali mecz z Arabią Saudyjską, zremisowali z Meksykiem i dwa razy przegrali. Za te pieniądze, pinokio zasponsorowałby trzy Zolgensmy trójki chorych dzieciaków z SMA ratując im życie, a nie nagradzał tych łasych na pieniądze twórców krwawicy oczu i ich skorumpowanego trenera. A całą tą kadrę zaorać i niech nigdzie więcej już nie jadą. Tak za nasze pieniądze się bawią.

0

@Miracle_aligner możesz nie oglądać.

0

Czesław miał w jednym rację: nie dajmy sobie odebrać radości z tego że jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Teraz już nic nie muszą, wszystko mogą, a my mamy szansę oglądać jeden mecz z udziałem naszych więcej niż zwykle.

1

@ElTomas nie musi kręcić... Awansował po 36 latach do 1/8 i ma wynik w garści. Jeśli dla Kuleszy styl to sprawa drugorzędna, to i tak ma silny argument by Michniewicza zostawić na stanowisku.

0

@MesQueUnClub96 jak nie dał rady z Meksykiem i ewidentnie się spalił, to ma dać radę z Francją?

1

@Janiama 3:0 żabojady

0

@Mixtape on jets dobry nie od MŚ, to jeden z lepszych ŚO w Bundeslidze.

0

@draxidox nie no przecież wtedy mecz o trzecie miejsce ...

14

Ile Inter za Martineza chciał ? 115 mln ? Chyba ukraińskich chrywien.

4

@bartas97 serio ? jaki to ma sens ?

3

Rudiger skipem C ośmiesza Japończyka, kilka dni później, Samurajowie wyrzucają Niemców z turnieju... piłka nożna wciąż potrafi pisać fantastyczne scenariusze, a śmieszny Niemiec z Realu jedzie do domu xD

2

Alex Balde wyrzucił dzisiaj Niemców z turnieju xD

0

@Kitek1640 to będzie chyba zaparcie xD

1

Kostaryka jeśli strzeli bramkę i wygra, to HIszpania też jedzie do domu xD

0

Ja po wczorajszym meczu jestem pozytywnie zaskoczony. Po pierwsze awansowaliśmy- po farcie z Arabią i grze z Meksykiem stawiałem wysoką przegraną, po drugie Kamil Glik główkował na bramkę realnie mając szansę na zdobycie gola- nie sądziłem że do jakiejkolwiek patelni dojdziemy, po trzecie: mieliśmy bodaj jeden rzut rożny, a to oznacza że pojawiliśmy się koło pola karnego Argentyny. Grunt to nie pompować balonika i jak śpiewała Sylwia Grzeszczak, cieszmy się z małych rzeczy bo wzór na szczęście w nich zapisany jest xD A że gra Polaków to ciągi liczb i nie ułożymy z nich równania, to wiemy nie od dziś. Z Francją lepiej nie będzie.

21

Dzisiaj będzie wszystko kręciło się wokół tego, kto komu powinien i ma kibicować ? Przypominam, że to tylko piłka nożna, a nie wojna między Polską i Argentyną. I tak jak szanuję zdanie, że ktoś uważa, że każdy Polak powinien kibicować Polsce, a nawet podzielam to zdanie, tak samo uważam, że każdy ma prawo wyboru i kibicowania temu, komu czuje wewnętrznie. To tylko football, rozrywka... Ci piłkarze po meczu, każdej drużyny, jeszcze nie zdążą wrócić do domu i powrzucają na insta: "walczyliśmy, daliśmy z siebie wszystko", po czym sprawdzą stany kont, czy przelewy na gruby hajs już doszły, a my będziemy się spierać, kto komu ma kibicować, płakać i rozdzierać szmaty. Trochę dystansu... powtórzę za Janem Pawłem II: ze wszystkich rzeczy najmniej ważnych, piłka nożna jest najważniejsza i myślę, że to najzdrowsze podejście, a piłka nożna jeśli ma spełniać jakieś funkcje, to powinna zdecydowanie łączyć i generować pozytywne emocje, a nie wywoływać spiny, konflikty i gównoburze.

3

Iran myślał że są Portugalią, że im takiego karnego gwizdną ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?