panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie ma znaczenia, lepszą formę złapał Ferran więc może on, a w 60 minucie Ansu za niego. Natomiast idą MŚ i bardzo długa przerwa która może wiele zmienić, niektóre drużyny mocno osłabić zapewne, to będzie trochę jak nowe rozdanie i również szansa dla tych którzy zaczęli sezon z falstartem żeby wejść w sezon z przytupem. No Fati zakładając że nie pojedzie na MŚ może mieć czas na odbudowę.
0
@TheNekro94 @D10SLEO nie mają... po prostu pamiętają Rzym i Anfield i brak reakcji w trudnych momentach, spuszczenie głowy i pląsanie się po boisku. Mimo całego uwielbienia dla Leo, i nie ma tu znaczenia kim jest dla wielu piłkarzy... on na boisku ma reagować i wstrząsnąć zespołem kiedy coś się dzieje. Mimo całej swojej niechęci do Ramosa, ten zawsze w trudnych chwilach, kiedy zespołowi palił się tyłek potrafił reagować, to samo Puyol. W ważnych meczach o których wspomniałem zabrakło nam nie tyle piłkarzy, co właśnie kapitana. Nawet jeśli spełniał swoją rolę w szatni, co wypłynęło na filmikach, to nie spełniał jej na boisku i z całą sympatią, podziwem, uwielbieniem dla Leo, to że jest najlepszym piłkarzem w historii (niepodważalne), nie uprawnia do tego by nie móc być odrobinę co do jego roli kapitańskiej obiektywnym, a tym co mają odrębne zdanie przyrównywać do psycholi.
1
@Comfortable_ taka jets prawda że gdyby w poprzedniej edycji z PSG sędzia odgwizdał przy pierwszej bramce z PSG faul Benzemy na Donnarumie wszyscy zgodziliby się co do tego i nie byłoby Ligi Mistrzów, złotej piłki i zachwytów. Sędzia puścił tamtego gola mam wrażenie dlatego że uznał że nie będzie on miał żadnego znaczenia, a ten gol oskrzydlil Real. Kazdy w miarę obiektywny widział jak Benz wjechał w bramkarza jak traktorem przy presowaniu.
2
@Mns21 jak to kogo, oni krzyczą "Tłuuchel zrobiłby porządek" ... "Zbawca" już jest wyznaczony od dawna
0
@7black4 to potrafi niestety bardziej walić niż te zwykłe.
1
Ferran się spłaca ;)
0
@wasacz co do Pana Trenera Xaviego Hernandeza ... Pan Panie Wąsaczu potężnie się myli...
0
@kuz a bramkarz ? a ten Gavi też całkiem niezły xD
0
@wasacz ja bym tutaj zwrócił uwagę, że piłkarzy powinno się rozliczać przez pryzmat oczekiwań jakie się do nich miało. Z całym szacunkiem, ale czego innego spodziewasz się od Raphinii za 60 mln baniek (czy ileś tam), Ferrana za tyle samo i Bellerina za 0 mln baniek, kupionego jako zmiennika.
1
@wasacz no ja bym powiedział że on taki z Polski lat 80. wyjęty ;)
0
@Rewolucja123 @pt9 ... no rozumiem, ale chyba jako jeden z wielu, na dodatek po długiej kontuzji więc trochę można go zrozumieć i na dodatek w meczu o czapkę gruszek
1
Tak z ciekawości... co LaBambie w ostatnim czasie Bellerin zrobił, że dzisiaj takie pociski w jego stronę leca i zdecydowanie najwięcej obrywa przy okazji meczu Ligi Mistrzów ? To on nas katapultował z LM czy co ?
0
czy zwycięstwo w Lidze, Lidze Europy i Puchar Ich Króla można nazwać zdobyciem trypletu ?
0
@Survier statystyka tak istotna jak to, że Douglas ma więcej trypletów niż cały Real Madryt na koncie.
0
Bez wątpienie "oskrzydlenie" obrony jest priorytetem dla Barcelony, chociaż nie wierzę, że po odejściu Busiego po tym sezonie klub nie będzie chciał wzmocnić tej pozycji również. Musiałby wydarzyć się cud w postaci De Jonga który nagle zacznie gwarantować w każdym meczu odpowiednią jakość na tej pozycji. Moim zdaniem Holender ma papiery na to, chociaż do końca nie jestem przekonany, że się odnajdzie. Widzieliśmy już dobre mecze w jego wykonaniu na tej pozycji, ale tu musi być gwarancja dobrej i regularnej gry. Problem też z tą pozycją jest taki, że nie ma wielu zawodników, których przyjście gwarantowałoby jakość, osobiście w Rubena Nevesa nie wierzę.
Jeśli chodzi o Dalota, ja bym z tej opcji się tak nie nabijał. W United on na tej pozycji wygląda naprawdę dobrze z przodu, ma pewne braki z tyłu, ale też Xavi ma narzędzia w postaci Kounde czy Araujo by w meczach z groźnymi skrzydłowymi jak Vnicius sobie radzić.
1
@Pustelnik nikt nie kwestionował mistrzostwa Realu, kiedy od nas dostawali bęcki. Jak dla mnie to Real może na nas zarobić sześć punktów, jeśli na koniec sezonu będą mieli sumarycznie choćby jeden mniej.
0
@Emhyr po pierwsze, to że piłka i tak by nie dotarła do piłkarza Girony nie ma żadnego znaczenia, po drugie, Asensio nie mógł zasłaniać twarzy bo piłka nie leciała na wysokości twarzy, mógł ją spokojnie brać na korpus.po trzecie nie ma znaczenia czy to był odruch czy co. Lengletowi gwizdali pęczki takich karnych i jakoś nie słyszałem dyskusji na temat ich prawidłowości. Może nie lubisz takich karnych to nie oznacza że są nieprawidłowe.
0
@MeMyselfAndI w tej konkretne sytuacji, moim zdaniem to nawet stykowosci nie ma. Longletowi takich karnych nagwizdali już mnóstwo i nie było raczejj dyskusji nad tym.
0
@Emhyr
Ty tak na serio z tym karnym ? Asensio miał ręce schowane po czym wyciąga je i odbija jak piłkę w siatkówcę i Ty nie widzisz w tym karnego ?
8
Real jest tak "rozpieszczany" przez sędziostwo, że przyzwyczaili się, że każda stykowa sytuacja taka 50/50 jest rozstrzygana na ich korzyść. Tymczasem jak trafi się taka, przy której akurat sędzia gwizdnie dla rywala, to już jest dziki ryk, że króleskie okradzione i sędzia nie dał.
1
@Dieselzor i o tym właśnie mówię, kiedy podkreślam, jak strasznie głupi jest to zawodnik. Dawno takiego pajaca nie widziałem.
0
@Kamiloza91 nie ulega wątpliwości, że jest bardzo dobry, ale moim zdaniem skończy jak Robinho albo Ronaldinho. Sodówa w głowie jest ogromna, na dodatek to piłkarz bez klasy.
1
@Bogan fakty są takie, że Tucheel to niezły strażak i krótkostrzałowiec. W BVB, PSG, i Chelsea jego średnia to dwa lata. Z PSG i BVB odchodził skłócony to bardziej uzupełnienie info od @hayek więc coś z nim faktycznie jest nie tak.
Zgadzam się Panowie, że z Xaviego wychodzi żółtodziób zbyt często. To niestety efekt krzywdy, którą mu wyrządzono i sam sobie wyrządził: przyszedł za szybko, nie przepracowując ani miesiąca w słabszym klubie czy drugiej drużynie. Za pierwszym razem po Valverde rozsądnie odmówił, teraz poczuł się zbyt pewnie, a to też efekt kibiców i opinii pbulicznej, którzy wyli o Xaviego. Moim zdaniem na tym etapie zmiana trenera nic nie da, szczególnie w sytuacji kiedy w Lidze idzie naprawdę bardzo dobrze i drużyna wygląda tam bardzo solidnie. Moim zdaniem jeszcze nadejdzie czas bicia największych w Lidze Mistrzów a to co dziś obserwujemy to budowa drużyny na szybko, bo taki Valverde kompletnie to ignorował. To wtedy należało efektywnie wprowadzać następców zawodników starszych, ale Erni wolał z tych spuścizn po Lucho wyduszać ostatnie soki, a żadnych nabytków nie potrafił wprowadzić do drużyny, żeby cokolwiek odświeżyć.
0
@Pampek1994 nie no akurat zupełnie nie...
0
@Pampek1994 ale ja o psach nie mówiłem ani słowa, to ty ciągle o nich mówisz.
0
@Pampek1994 tak, tak wiem, pewnie byś mnie mocno popchnął i jeszcze krzyknął "ty chuju" xD... dobra, w sumie racja, szkoda czasu na odpady i chwasty... to miłego wypoczynku życzę bo pewnie z tydzień jak nie lepiej cię czeka xD jak dobrze wykorzystasz czas to oceny poprawisz
0
@Pampek1994 xD xD xD nawet nie wiesz jakie masz szczęście, że to się nie odbywa w realu... chociaż kto wie co się stanie, bo nie jesteś taki anonimowy jak ci się brzusiu-pampusiu wydaje.
0
@Pampek1994 kolegów nie sprzedawałem, ale ty nie jesteś kolegą, jesteś niestety zwykłą kanalią, która korzysta z anonimowości w internecie i próbuje uderzać w rodzinę adwersarza chcąc go jak najmocniej obrazić... oczywiście może kogoś by to obraziło, gdyby nie to, że jesteś zwykłym chwastem, pewnie nie tylko tutaj ale też w życiu, więc do "kolegów" to ty się nie porównuj... moi koledzy w odróżnieniu do takiej prostej mendy nie uderzali po swoich rodzicach, bo mieli odrobinę przyzwoitości i klasy.
0
@Pampek1994 uuuu to teraz mi pojechałeś... już się po tym nie podniosę... chyba potrzebuję po tym pocisku pomocy psychologa... xD
0
@Szmulek akurat normalni kibice, którzy rozumieją jak wygląda proces budowania drużyny przychodzą tu znacznie znacznie później... pierwsz na miejscu jest jednak zawsze dzieciarnia i impotencja umysłowa i wylewa pożygi.
@Dari0G nie chwalić, ale nie da się po meczach wygranych wznosić go pod niebiosa i wychwalać taktykę, a po meczach przegranych zwalniać. Chodzi o to, że tutaj ludzie kochają skrajności i są to te same osoby, które kierują się w tę stronę w którą zawieje. Krytyka jest ok, konstruktywna krytyka.
@Kruxon69 i pewnie jeszcze parę lat nas to czeka... można się przeprowadzić do MAdrytu, tam ładnie im idzie i wszystko wygrywają
@Benz bezapelacyjnie do samego końca.