0

@tbas być może, ale ja odnoszę słowo "beton" do oceny człowieka jako trenera.

23

ale przecież jak tu się zwykło dymić, Xavi to taktyczny beton...

0

Wiadomo ile potrwa przerwa Roberto i co mu jest ? Wczoraj bałem się że obojczyk poszedł, ale to moim "łeksperckim" okiem.

5

@koksik2700 mam wrażenie że ludzie nie rozumieją tego, że Xavi chce sobie zbudować coś więcej niż podstawowa jedenastka grająca ten sam schemat w każdym meczu. Xavi chce mieć szeroki warsztat, różnych zawodników, na różne ustawienia, na różne pozycje. Mieć możliwość zaskoczyć rywala taktyka, czymś nieszablonowym, a nie grać co tydzień to samo żeby każdy rywal na dzień dobry był przygotowany z czym wyskoczy i ustawić na to odpowiedni autobus. Tak się buduje drużynę. Ludzie nie ogarniają, że budowanie drużyny to jest proces. Gdyby to było takie proste to Laporta wszedłby na Ramble zobaczył co mówi jeden Janusz z Antkiem i sam wystawił skład, a później odświeżył żeby zobaczyć kogo wprowadzić. Wczoraj Xavi zobaczył i my też jak działa zespół z dwoma pivotami i taka lekcja jest bardzo cenna. A eksperymenty mają to do siebie że nie zawsze koncza się sukcesami.

0

@jacobFCB dobrze, że mi powiedziałeś, już zgaszę lampkę i pójdę smutny spać, a rano pominę przegląd prasy ;)

0

Najlepsi: Dembele, Balde, De Jong, Lewy,(według takiej właśnie kolejności)
Najsłabsi: Brak, Torre jak ciało obce, nie pokazał nic, ale też nic od niego nie oczekiwałem.

2

Balde to jest dzisiaj level profesor.

1

widać jak z Ferrana schodzi ciśnienie i stres... rośnie ten chłopak, za wcześnie go skreśliliście.

0

@kejdzi a Vinicius ?

0

Zrobiłem wyjątek i wszedłem w trakcie meczu żeby sprawdzić ile razy przy okazji kontuzji Garcii pojawiła się fraza: "karma wraca" xD

0

@kuz absolutnie nie, na tej pozycji potrzeba dwóch wartościowych zawodników.

5

Inigo Martinez - pierwszy gol dla nowego klubu xD

1

@stepkovski no otóż to, statystyki jeszcze dają nam jakieś szanse, ale piłka nożna raczej je przekreśli. Tak czy inaczej, wyrażam wielki szacunek i podziw za wiarę ;) ja w tej kwestii już swoją pogrzebałem po meczu z Interem.

1

Nie kwestionuje i neguje decyzji Xaviego, również tych z Ansu, ale przypominam tylko tym co zapomnieli, że to dzisiaj gramy prawdziwy mecz o stawkę, która jest utrzymanie w grze o mistrzostwo Hiszpanii. 6 punktów to już naprawdę sporo. We wtorek gramy mecz o honor, taka jest prawda i żadna matematyka nie zmieni faktu , że Inter nie straci punktów z Czechami u siebie.

1

@damian.09 bo laBamba jak kogoś długo nie ma to wmawia sobie że jest tak dobry że musi grać.

0

@stepkovski ty rzuć okiem na tabelę i z kim i gdzie gra kolejny mecz Inter, a później przemysl temat jeszcze raz.

0

@stepkovski mecz z Bayernem to jak mecz towarzyszki w tym wydaniu, a z Bilbao to o być lub nie w walce o Mistrzostwo Hiszpanii. Na dzień dzisiejszy takie są realia, niestety.

8

Zastanawiam się, dlaczego wszystkie gazety upierdliwie stawiają na DP Busiego, po tak fantastycznym meczu De Jonga, który pokazał, że ogarnia tę pozycję. Przecież to trzeba kuć żelazo póki gorące i po pierwwsze uniezależniać się od Busiego, a po drugie budować De Jonga na tej pozycji.

3

@Oskar00 zamyślił się ... a nie czekaj, przecież on nie myśli... to co poszło nie tak ?

0

@MESSIah16 tego na pewno nie można mu odmówić ;)

0

@Uukasz_93 on już miał mocno niepoukładane w głowie jak tu przychodził, ale to się niestety u niego pogłębia. Jemu naprawdę się wydaje, że jest drugim Messim, a on nawet nie jest drugim Neymarem, tylko zwykłym klaunem i głupem boiskowym.

0

@BorzyKrzys poziomem inteligencji, a raczej dzbaństwa to on na jednej półce z Viniciusem stoi.

1

OD przyszłego sezonu, Haaland powinien być liczony: trzy bramki to gol ! wtedy będzie uczciwa rywalizacja.

15

Czy koledzy poniżej, oczekują, że Xavi powie przed dziennikarzami: Alonso to bardzo wolny, wręcz ślamazarny zawodnik, a Busquets przestał być ważną częścią zespołu i może się zwijać do USA ?
Przecież wiadomo, że na tych konferencjach trener musi wykazać się dyplomacją i tak wyjść i popieprzyć a nijak nie musi się to mieć w meczu.

0

@bartas97 ooo to spoko, bo Viniciusa też tak jakby nie będzie na boisku xD

3

@Faro no dziwne nawet patrząc na Barcę, gdzie jest Alosno, a chyba Kounde mam wrażenie że zagrał lepsze zawody.

6

@Barcanajlepszyteam to nie trzeba uważać, po prostu i Rosja i Ukraina uprawiają propagandę na skalę, którą ostatnio widzieliśmy za II wojny światowej i to jest fakt. Faktem jest, że jedna i druga strona sobie nie ustępuje, sprawa Rosji jest raczej jasna, natomiast Ukraińcy robią to od pierwszego dnia wojny, rozpoczynają od stworzenia "bohaterów z Wyspy Węży", którzy jak podali wszyscy zginęli. Zełeński i spółka codziennie tworzą nowe zagrożenia i pmysły Ruskich, o których kacapy nawet nie wiedzą, wszystko po to, by mocniej zaangażować kraje zachodnie w konflikt. To jest chyba jakaś taka wschodnia tendencja do propagandy, trudno to wyjaśnić, tylko że tej propagandy nikt rozsądny juz nie kupuje, a wręcz zdrowa intuicja pozwala odsiewać ziarno od plewu.

3

@ranger3120 mają... inaczej nigdy nie upiekłbyś w nich bezy. Kiedyś jak nie było takiej opcji to piekarnik faktycznie był uchylony, teraz już piekarnik odprowadza wilgoć i można spokojnie suszyć z zamkniętą klapą.

1

jak dla mnie, może nie z historii Barcy, ale Gavi to odbicie Gattuso, może nie 1:1, ale na pewno w tę stronę.

1

@Ojciec5tkidzieci i to pewnie wtedy Ruskie przekupiły Tuska na swoją stronę xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?