0

@Coutinho007 co więcej i co gorsza, wydaje sie, że na rynku takich pewniaków też brakuje. Nie dziwie się, że klub poszedł po Alonso i robił wszystko by zakontraktować Azpilicuetę.

0

@Criss18Barca a gdzie nam nie brakuje piłkarzy? Niestety, ale prawa obrona, lewa obrona, pomoc i w sumie atak również wymagają wzmocnień, tyle że ja bardziej liczę na zawodników ze szkółki niż na transfery, które umówmy się w ostatnich latach cudów nie czynią.

0

@Firestone jak zatrudniali Xaviego to też marzyłeś o Tuchelu czy chodziłeś z wypiekami na twarzy że w Barcelonie wreszcie postawili na nowego Guardiolę i będą tryplety i oktety?

0

@Ki4no bardzo ładny, zapewniam xD a różnica między Rivaldo, Ronaldinho a Vniciusem jest taka, że ten ostatni nie ma klasy i po prostu zachowuje się w sposób nieokrzesany, dlatego też kibice w tym ja są złośliwi w stosunku do niego. tyle w temacie.

1

@AlexDark00 Mistrzu, ale Ty mówisz o zawodnikach nabywanych przez klub i to za grube pieniądze - takim z pewnością byłby Bernardo i takim był FDJ o których mówimy. Kounde, Christensen... podajesz przykład gości, którzy zagrali dosłownie parę meczy ? Gavi Araujo - podajesz przykład wychowanków ? Ter Stegen... podajesz przykład gościa, który dwa lata był ręcznikiem, a w tym sezonie skill mu wraca ? Pedri... przykład jakoś tam trafiony, ale nieporównywalny do Silvy czy FDJ bo to transfer za jakieś drobne, w porównaniu do tej dwójki.

5

@AlexDark00 tak, tak... wszyscy zawsze dobrze by wyglądali, tylko jak jakimś cudem się pojawiają, to przestają dobrze wyglądać. Zamiast sprowadzać kolejnych grajków i obserwować jak przestają dobrze wyglądać, to może lepiej się zastanowić, gdzie w systemie wyskakuje ten error ?

2

@Fenelon to ten bank informacji z którego korzystał jak był selekcjonerem reprezentacji Polski ? Pamiętne 0:1 z Łotwą ... ten gość nawet z Nową Zelandią nie potrafił przekonująco wygrać.

0

@VegetaPolska "wejścia z ławki " -> no właśnie w tym momencie nie pomogłeś

0

@MICHU2 a dlaczego niby powinien ? To twoje zdanie, a nie wszechobecna i powszechna opinia. Wielu ekspertów uważało, że masz rację, ale jeszcze więcej wybrało Gaviego i to on zasłużenie dzisiaj tryumfuje.

1

@bartekvisca tak, naprawdę musimy.

3

Dobrze, że "wielkie wary" dopiero na ósmym miejscu, a nie w jakiejś tam pierwszej trójce czy nawet pierwszej piątce.

2

@ogor4000 oczywiście, że tak. Mamy XXI wiek i takie rysowania linii to nie jest naprawdę nie wiadomo jak wielka technika. W 2022 roku takie coś to nie jest wyzwanie i naprawdę nie trzeba specjalnej technologii żeby to wyłapać i uchwycić. Pamiętam mecz Ajax Real, kiedy padła druga bramka dla Ajaxu, chyba pięć minut analizowali czy wcześniej piłka była na aucie czy też nie, czego konsekwencją było uznanie lub nie bramki dla Ajaxu. Jakoś nie było problemu.

6

@Zoker nie zgadzam się kompletnie, po to są właśnie te technologie, między innymi wchodząca cyfrowa technologia automatycznie wychwytująca spalone, jak również powtórki, żeby robić takie analizy dokładnie. Co to przepraszam znaczy, mają być dozwolone odchylenia od normy, czy dozwolone "małe spalone" ? Jest linia, jest technologia obecnie, żeby definicja spalonego była lub nie spełniona, a nie jakieś ofensywne piłki promowane. Możemy się za wczoraj znęcać na graczy itd. ale naprawdę nie musimy smarować tak dupy Realowi (co stało się tutaj modne po porażkach zauważyłem), żeby jeszcze klaskać sędziemu że z VARem w ręce uznał akcję na spalonym.

0

@Holsik chłopie... a co ma wpaść przepraszam bardzo ? Ty widzisz skład City, skład PSG, skład Realu Madryt, kto do tych klubów przyszedł, jak rozsądnie w Realu dokonali przemiany pokoleniowej, jak wprowadzili te brazylijskie talenty, nowych pomocników itd? Ty chcesz z Balde i Roberto po bokach wygrywać Ligi Mistrzów ? Po drugiej stronie masz drużynę, która w pewnym momencie szurała dupą po dnie, a później na szybko kleciła drużynę. Zwolnili Koemana, przyszedł Xavi, moim zdaniem przyszedł za wcześnie. Powinien najpierw potrenować kogokolwiek w Europie, choćby przez dwa sezony drugą drużynę, ale klub napalił się na niego, kibice się napalili, a on uwierzył że już jest gotowy. Dzisiaj te jego błędy to tak naprawdę braki w warsztacie trenerskim, a chłop się uczy na błędach, których margines ma bardzo niewielki. Powierzając Xaviemu ten stołek tak wcześnie moim zdaniem wyrządzono mu wielką krzywdę, ale na ten moment nie widzę nic innego, jak przetrwać ten kolejny sezon przejściowy i budować drużynę.

5

@Rastafarnianin ale wczoraj właśnie Ci nasi tridente urywali się parę razy naprawdę fajnie i nic, zero. FdJ jest niestety kreatywny jak sosna w borze, a Busi też chyba jakby jescze grał z Interem.

1

@Kondziubarca żadne Tuchely, żadne Kloppy. Popełniono błąd, bo nie pozwolono się Xaviemu otrenować w europejskim footballu i otrenowuje się teraz kosztem wyników pierwszej drużyny, ale to projekt długoterminowy. Xavi powinien dostać kredyt zaufania na co najmniej dwa sezony.

0

Panowie... kibicując Barcelonie musicie się przyzwyczaić i wziąć na klatę, że cieniem DNA Barcelony jest niestety pierwiastek frajerstwa, brak należytej dterminacji i niezłomnej wiary w zwycięstwo, niezależnie jak wysoko się przegrywa i jak bardzo nie idzie... Wybierając Barcelonę na swój ulubiony, ukochany klub, trzeba pamiętać, że wszystko to wybieracie włącznie w pakiecie. Oczywiście kibicując Barcelonie, w zamian otrzymujecie inne benefity i klub ma także pewne inne zalety, których nie zaoferuje Wam nikt inny, np. stałe dążenie do posiadania piłki, dominacja na boisku, piękny styl ponad wszystko itd. Ja bym powiedział, że nawet era Guardioli, naznaczona jest frajerstwem, ponieważ powinniśmy sięgnąć przy tak kosmicznej dominacji wówczas po cztery LM, a Guardiola wygrał chyba tylko dwie, co jest wynikiem po prostu słabym w zestawieniu z potencjałem. Również niestety polityków mamy jakich mamy, niby Laporta wrócił, najlepszy chyba sternik w historii klubu, ale gość ewidentnie się również starzeje i to chyba nie w dobrym kierunku. Cóż począć, takie dni jak ten, trzeba zapić, albo wziąć na klatę, albo poszukać innego klubu do kibicowania.

0

@Chaoss odniosłem się tutaj do Tuchela, bo to powiedzmy że wolna opcja i z tego co widzę pożądana przez krzykaczy tutaj, a jego średnia to tyle własnie wynosi, patrząc na Dortmund, PSG i Chelsea... Mainz nie wspominam, bo tam nie miał presji.

3

Mam wrażenie, że stoimy przed dylematem, czy zaufać Xaviemu i rozwijać to jako projekt długoterminowy i próbować tworzyć coś jak Arsenal z Artetą, czy zacząć skakać z kwiatka na kwiatek i próbować ściągnąć jakiegoś Tuchela na jeden-dwa sezony, a później znowu leżeć i kwiczeć.
po dzisiejszym meczu, muszę stwierdzić, żę Ancelotti niestety Xaviego pożarł i nawet kosci nie wypluł... mnóstwo złych decyzji kadrowych, uparcie się na duet Raphinia - Dembele na skrzydłach, brak Gaviego itd.
Ja bym mimo wszystko spróbował Erica jako następcę Busiego zaadoptować. Chłopak jest dobrym piłkarzem, naprawdę dobrym, ale moim zdaniem na stopera broni za słabo, ale jako DP spokojnie ogarniałby, tym bardziej że dobrze gra na wyprzedzenie i nieźle czyta grę. A i tu wyjdzie jego ogromny atut w postaci wyprowadzenia piłki, co dzisiaj zdarzyło mu się nawet pokazać.
Również nie parowałbym Dembele z Raphinią, albo jeden albo drugi w połączeniu z Fatim lub Ferranem. Widać że coś w tej drużynie nie gra, coś się popsuło i to ewidentnie chodzi o system, ponieważ każdy, ale to każdy absolutnie, włączając w to Lewego znacznie i zauważalnie obniżył loty. Nie jestem fanem zmieniania trenerów jak rękawiczki i upatrywania w nich całego zła. Xavi był mega ogarniaczem jako piłkarz, niezwykle inteligentny i wierzę w niego. Pirlo niby również, a jako trener rozczarował, ale mimo wszystko ja bym ten sezon i następny mocno postawił na Xaviego, zagryzając zęby.

0

Pierdole, Garcia uciekający od Benzemy. Gość jest do odjebania

3

Przepraszam bardzo, ale taki Adama Traore to zjadał Raphinie na śniadanie. Może nie był wybitny, ale to co najważniejsze czyli ruch i dym na skrzydle potrafił zrobić i coś wnosił do gry. Aubę też oddaliśmy zbyt lekką ręką. To miały być dobre zmiany ...

0

Balde ewidentnie nie daje rady, to nie jest jeszcze lub nigdy nie będzie ten poziom, by grać w Barcelonie, bo dla mnie to on póki co staje na jednej półce z Minguezą. Niesttey ale u nas wydaje się, że ciągle jest to samo, jaka by nie była sytuacja, w jakiej formie zespół by nie był, kto by nie grał, my musimy grać to samo. Taki Ancelotti nie musi się zastanawiać jak wyjdziemy i jak zagramy, bo jest to jasne i nikt nawet nie próbuje czegoś zmienić od lat. Był jeszcze ten nieszczęsny Valverde, co grywał 4-4-2, styl leżał, ale wyniki miał.

5

Jeśli mamy już przegrać, to byleby nie strzelił bramki żaden z dwóch pajaców z Brazylii, szczególnie ten wielkowarzasty.

1

Jeśli dzisiaj Xavi zacznie z Pique w pierwszym składzie, to ta strona przeżyje czy znowu serwery się ugotują ?

1

@Criss18Barca a ja dla odmiany podpiszę się pod tym co tutaj napisałeś. Pójdę krok dalej i powiem, że ludzie dostrzegą to dopiero, jak Busquets sobie pójdzie, czyli w przyszłym sezonie. Jest niezastąpialny na ten moment, być może Rodri byłby w stanie, ale on tutaj na pewno nie przyjdzie.

1

@Janiama bardzo podobałaby mi się taka strategia na ten mecz ;) byle Kounde był na prawej stronie.

0

Mam nadzieję, że trener pozwoli się zrehabilitować Pique... w Mediolanie dał radę, ostatnio kompromitujący występ, ale z Realem też stanie na wysokości zadania.

7

Wbija nóż w plecy ludziom którzy grają dla wspólnego celu i jescze ma czelność mówić że nie byli jego prawdziwymi przyjaciółmi. Taki sprzedawczyk nie ma przyjaciół i nie wie nic o przyjaźni. Mati Borek miał rację mówiąc o Portugalczykach i Sousie, że to najemnicy w piłce nożnej którzy idą zawsze tam gdzie się im więcej zapłaci.

0

@esem91 nie no wiadomo że przerysowałem grubą kreską, ale generalnie to już Villareal czy Valencia grają ciekawej dla oka i lepsze spektakle z tego powstają.

0

@FCB_dimiC mecze Atletico nie sposób w żaden sposób traktować jako reklamę czegokolwiek, już na pewno nie LaLiga. Lepsza reklamą LaLiga byłby jakiś Cadiz z Elche.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?