panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@ViscaBarca123 jeszcze za wcześnie by przez gardło przeszło mi to porównanie, ale jak widzę te dwójkę Gavi Pedri to mam flashbacki z samiwiecie jakiej dwójki;)
1
Dla mnie bardziej sytuacja przy której dostał żółta kartke, to była na tzw. pomarańczowa i nie zdziwiłbym się jakby ujrzał w tej sytuacji czerwona.
0
trzeba tego durnia ściągnąć bo za chwilę będzie osłabienie.
0
@Kitek1640 oczywiście :*
6
@TheNekro94 było przecież powiedziane 2 godziny temu: "kto się odezwie płaci 50 złotych od teraz" płacisz 50 złotych, numer konta na priv xD
0
@tomasz.s94 mam taką nadzieję, po stratach Viniciusa i Rodrygo i to skradzionych przez Real, teraz Barcelona nie może sobie pozwolić na utratę kolejnego, spektakularnie zapowiadającego się Brazola. Endrick musi trafić do Barcelony.
0
@Volk ja myślę, że powiedzieli, że "to tylko tak staną sobie do zdjęcia" xD
3
@Volk aż dziwne, że Mappet ich dopuścił xD
22
@FC1899Barca Nie wykorzystanie 100%wych sytuacji dla napastnika, to moim zdaniem równoważnik szmaty puszczonej przez bramkarza. Każda taka szansa, nie powinna tylko nie podnosić oceny, ale powinna napastnikowi ją obniżać, tak jakbyśmy rozliczali bramkarza puszczającego głupie bramki ... i Lewy takie niestety miał.
3
@tristan87 Musiala to chyba dlatego, że Bożydar w czasie transmisji się tak ładnie darł "Musialaaa!!!".
1
@Comentateiro różnica jest tylko taka, że wczoraj było 0:0 do przerwy ;)
1
ziomek śpiewa w Hejt Parku: "bo Kukiz szmatą jest... po prostu" xD
3
pijany wójt się zdenerwował xD
0
@T84 ja też, ale jednocześnie jestem mega podbudowany, bo widzę że po czasach Valverde, Setiena, wreszcie transfery potrafią się wkomponowywać w drużynę. Wczoraj zagrało pięciu nowych zawodników i jeden siedemnastolatek, a z Bayernem uznawanym przez booki za faworyta do ostatecznej wygranej grali po prostu lepiej. Oczekiwania trzeba studzić, ale nadzieja jets moim zdaniem w tym przypadku zasadna.
3
@pax daj spokój, Ty się produkujesz, marnujesz żywotność klawiatury, a gość zwyczajnie trolluje... On musi trollować, to jest niemożliwe, żeby on to pisał na serio. @VamosVamos no powiedz wreszcie chłopakom, że trollowałes xD
0
@T84 wcale, ale to wcale tak nie musi być jak napisałeś. Pamiętasz jak graliśmy z Juve w grupie i w ostatniej kolejce przegraliśmy z nimi 3:0 spadając na drugie miejsce ? To naprawdę może się wydarzyć, bo jeśli tak zagraliśmy w Monachium, to w Barcelonie choćby powtórzenie tego meczu może właśnie przynieść nam wysokie zwycięstwo, nawet gdy Baja wygra wszystko co podejrzewam się wydarzy.
0
@bartekvisca "Nic takiego się nie stało strzeliliśmy okrągłe ZERO." no to dodupc się do skuteczności bo to było jedynym nietrybiącym mechanizmem w tej maszynie Xaviego. Boki obrony jak koledzy poniżej napisali, zagrały bardzo dobry, wyważony mecz. Nie da się grając z Sane i Musialą zostawić im autostrady po bokach. Ten mecz odpowiedział też na pytanie, po co Xaviemu był potrzebny Alonso... pokazał też, że Alba nie ma już zaufania u trenera i będzie trzecim wyborem na PO i dlaczego chciał go klub wypchnąć do Interu.
0
@Azi chyba nie da się lepszego podsumowania tego meczu napisać i czytelniejszych wniosków wyciągnąć. Od siebie dodam tylko, że z meczu na mecz jestem coraz bardziej oczarowany Gavim. Wczoraj to co robił w pierwszej połowie to był Gatuso z najlepszych lat. Nie ma co srać, to faza grupowa, a nie play -offy i dobrze że taki mecz się wydarzył teraz.
9
@bartekvisca powiem krótko... Nie napisałbyś tego postu, gdyby Pedri z Lewym strzelili wczoraj swoje setki, a oszust z gwizdkiem podyktował oczywistego karnego. Upamecano nie byłby potworem, Davis nie byłby tak wybitny tylko nagle okazałoby się że zostawia luki w obronie, Kounde bylby maszyną na prawej obronie, a Alonso najbardziej pozytywnym zaskoczeniem. Aaa i zapomniałem dopisać, że Gavi byłby porównywalny do Gatuso...
0
@prokofiew tak, że to powinno być 2:0 dla nas, a na pewno już 4:2 dla nas.
3
podczytywałem Ramble w czasie meczu na telefonie i muszę powiedzieć, że w trakcie meczu na gorąco pojawiają się tutaj takie wysrywy i niedające się czytać komentarze... to jakby po prostu rozczarowane, rozkrzyczane bachory wbiegły, bo coś się nie udało, bo tata nie kupił zabawki. Kończy się mecz, wracają normalni, normalnieją komentarze.
0
@MatiSkrzacior Upamecano to jest tykająca bomba i stosunkowo często notuje wysrywy... dzisiaj mu jednak mecz wyszedł bardzo dobry
1
@cris2706 już czytając miałem Cię odesłać na notatnik, a tutaj nagle ostatni akapit, który jest najpiękniejszym akapitem jaki tutaj dzisiaj widziałem ;) pozdro !
0
@bart_azz no u nas na końcu ławki raczej nie strzeliłby i nie asystowałby.
0
@Marcelinho99 @Waszk i co z tego że się punkty zdobywa obrazem gry ? Trzeba wyjść z grupy, a do tego czasu względnie świeża drużyna musi się zgrywać i na tle Bayernu wygląda dominująco. Tu masz mistrzu jeden z drugim w pierwszej jedenastce pięciu nowych zawodników, siedemnastolatka, młodziutkiego Pedriego... a grają z potworem, który na papierze jest zwyczajnie lepszy, a na boisku już nie. Jeśli wyjdą z grupy, a grając tak rozjadą Inter, to te punkty nie beda miały większego znaczenia.
9
ale część odklejeńców pierdoli trzy po trzy... naprawdę nie widzicie różnicy w obrazie gry w zestawieniu z zeszłymi konfrontacjami ? Jeśli nie, to radzę zająć się dartami.
0
Ten bożychuj z polsatu doszedł tam ?
0
czy temu przemytnikowi fajek ktoś naprawdę płaci za te pseudoeksperckie majaczenia i bełkot ? Przecież tego debila to nawet Ci w studiu poważnie nie traktują.
29
Przecież to jest karny jak nic...
1
@Tibu no i miał @JarekS rację. Nie postawił ani na Balde ani na Garcie do spółki z Araujo tylko doświadczonego Christensena.