1

@PatrykBarca no to mam podobne odczucia i obserwacje, ja tylko miałem chyba w przeciwieństwie do Ciebie niewielkie oczekiwania co do Balde ;)

0

@PatrykBarca zagrał dobry mecz, nawet jeśli nie wuzglednimy tej asysty do Lewandowskiego. W ataku był momentami zagubiony, szczególnie kiedy ktoś jescze pojawiał się w jego strefie. W obronie nie notował spektakularnych powrotów, ale był asekurowany. No i jednak trzeba powiedzieć, że asysta to jest jednak konkret.

2

pierdole... Barca wygrała wczoraj, Lewy strzelał, asystował.. Ansu stanął na wysokości dziesiątki i robił naprawdę fajne wesołe miasteczko, Raphinia rozruszał skrzydło, Dembele strzelił, Xavi trafił ze zmianami i mimo słabszej pierwszej połowy potrafił odwrócić los meczu, Ter Stegen wraca do formy, a tutaj indywidua głównie muszą przeżywać i wyzywać, że wracający po dłuższej kontuzji i z nieprzepracowanym okresem przygotowawczym Ferran wyglądał wczoraj kiepsko...

0

@Vitoo facet zrobił błąd, przychodząc tutaj na piłkarską emeryturę, bo to nie miejsce dla leni i piłkarzy pod formą

1

Ale mnie irytuje ten japoński sprzedawczyk...

0

No to Balde dziekujemy i wyjazd na wypożyczenie do Cadizu...

0

Dzisiaj narodzi się nowy, bramkostrzelny, niedoceniany... Ferran Torres. Róbcie skriny, to początek jego wielkiego sezonu.

1

@neeed są skupieni na wyciu, że Żil nie zaredżistrowany xD

1

jakie będzie tutaj najczęściej powtarzane słowo następnej doby licząc od północy do północy ? Mój typ to: kompromitacja... natomiast zdanie: "w następnym meczu Pjanic za De Jonga" xD

1

@HERORICH2 Nie narzekaj tak... wy psujecie piłkę nożną i kibice oglądający mecze z Atletico muszą jakoś z tym żyć i kochając swoje kluby muszą torturować oczy takimi spotkaniami xD

0

na piłkarską Francję i Niemcy nie ma sensu nawet spoglądać... tam dominacja jest tak nieprawdopodobna, że traci sens oglądanie i śledzenie tego. Mam nadzieję, że nie będzie tak w Hiszpanii jak rok temu, chociaż Real wygląda na najstabilniejszą i najlepiej zorganizowaną drużynę. Angielska i włoska rywalizacja zapowiadają się zdecydowani najciekawiej i kandydatów do 1. miejsca jest wielu ;) oprócz tego bardzo interesująca będzie też zapewne 1. liga polska ;)

1

@Medium a za rok Antony ponownie za 30 w Ajaxie i tak się będzie kręciło ;)

0

@Kgorecki2500 Dembeleł xD

1

@Lionel_Messi10 no trzy minuty temu poszedł nie za fajnie na raz i poszła groźna akcja z jego strony, ale do tego czasu to praktycznie bezbłędny ;)

3

W Ateltico jest tak specyficzny mikroklimat piłkarski, ta drużyna gra taki football specjalnej troski, że w życiu nie tykałbym żadnych zawodników z tego zespołu... To w jaki sposób odnaleźliby się w drużynach które chcą "grać w piłkę" to do końca wielka niewiadoma i właściwie to czy się przeprogramują z tej siermiężnej piłki jest bardzo wątpliwe. I pomyśleć, że my za króla tego systemu Griezmana zapłaciliśmy 120 mln ...

8

@VamosRakieta niestety wraz z Lewandowskim na tej stronie pojawiło się mnóstwo przejściowych sezonowych histeryków, którzy nie mają za bardzo pojęcia o t co się dzieje w klubie, że San Sebastian to ciężki teren, że Barcelona się zgrywa, a Xavi to prawdziwa legenda klubu.

1

@Scross czyli jednak prowo ;) tym razem dałem się nabrać ja xD

8

Podawanie Hakimiego jako kandydata na prawą obronę ma mniej więcej taki sam sens jak podawanie mnie.

1

@Comentateiro niedawno kolega napisał tutaj "figo" z wielkiej litery... Gdzie wtedy byłeś? xD

8

@Scross zmarnowałeś niebywałą okazję, być może jedyną, żeby nie tykać klawiatury i nie zabierać głosu w sprawie. Ale teraz to już pociąg pojechał i przepadło...

1

@Rewolucja123 JEzus, jak ja żałuję, że on nie przeszedł do Realu... ale by to w szatni chodziło z Viniciusami, Rodrygami Benzami itd. xD

4

@mateusz1989VeB 1. Nikt nie płacze, że ktoś chce się pozbyć Alby czy Busquetsa
2. Florek się go nie pozbywa, tylko Casemiro sam chce odejść na warunkach korzystnych dla siebie i Realu, to jest spora różnica. Casemiro nie został wystawiony na listę transferową, tylko raczej nadarzyła się ku temu dobra okazja, bo frajer z Manchesteru jeszcze się nienauczył, że szrotu z Madrytu za grube pieniądze się nie kupuje. Za mało było sprowadzenie Di Marii i Varana.

1

@Kidd dzięki za wyczerpującą charakterystykę. Faktycznie nowy charakter skrzydeł może, szczególnie tego prawego może wymagać obrońcy lepiej zabezpieczającego tyły, a mniej udzielającego się z przodu. Jako jego zmiennik może wtedy nawet miałby sens taki Dest, który mógłby wchodzić w przypadku kiedy rywal byłby totalnie murujący bramkę, a takich zapewne spotkamy w sezonie. Powiedz jeszcze jak on sobie radził w najtrudniejszym chyba teście w lidze czyli z Viniciusem ?

0

@RanDiFCB no i właśnie dlatego, United nie zbudują drużyny godnie swojej marki. Jeśli ściągają zawodnika, dla którego ważniejsze jest dobro poprzedniego klubu niż nowego klubu i wcale nie ma jakiegoś parcia na to żeby tam grać, tylko byle hajs się zgadzał u niego i w Madrycie. Brazole to zawsze byli najemnicy, ale ten jest wyjątkowo ordynarny i nawet się z tym nie kryje. A MU to sięgnął dna jeśli to widzi i dalej go chce.

2

@PatrychoO chętnie obejrzałbym filmik z odholowania Casemiro do Unuted z takim podkładem.

0

@Cule1234 ile patrzyłem na mecze Villareal, to nigdy nie rzucił mi się w oczy jako wybijająca się postać. Nie był tez jakąś piętą achillesową zespołu, raczej taki neutralny. Dziwny transfer jak dla mnie, ale moje pojęcie footballu to level Janusz, więc sam się sobą bardzo nie przejmuję xD

0

i na tego obrońcę bym postawił, zbiera naprawdę pochlebne opinie, cztery asysty w poprzednim sezonie. Dobra opcja na prawą stronę, jeśli na drugą stronę przyjdzie Alonso a w naszych mokrych snach Gaya xD

0

@Culers figo piszemy małą literą...

0

@Archie Mistrzowie ! GSW mieszanka starych wyg jak Curry, Tompson, Green i młodych Wiggins Poole ;) z pewnością ciekawe będzie też oglądanie Bostonu, bo ta drużyna w poprzednim sezonie chyba ładnie dorosła. Ja oczywiście jako kibic Byków, będę śledził co wniosą Dragic i Drummond, ale to wydaje się że wciąż nie są jeszcze brakujące ogniwa i Byki dalej słabo w obronie.

1

@Vebrol zależy od ostatniego meczu xD jeśli był dobry to Pedri jest wspaniały i absolutnie gotowy by dzielić i rządzić w pomocy klubu, jeśli Pedri zagrał słabiej to jest przeciętny i trzeba kogoś bardziej doświadczonego za niego xD czego nie rozumiesz ? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?