0

@Cabaz a to chodzi o tego Gampera ? Jeśli tak to Totki też sobie powinny swojego "Gampera" zorganizować i po sprawie ;)

1

@MesQueUnClub_87 Realu do Barcy, wyłączając z tego grona mnie oczywiście :D

0

@Bogan po 1. ja nigdzie MATSa nie nazwałem ręcznikiem, po 2. absolutnie pozycja prawego obrońcy i bramkarza są ze sobą nieporównywalne. Błąd prawego obrońcy zawsze może naprawić stoper, pasywność z przodu zawsze może pokryć nadaktywny skrzydłowy itd. itd. Bramkarz jest pozostawiony sam sobie i jego błąd jest bardzo, bardzo trudny do naprawienia, a kosztuje praktycznie pewną utratę bramki. To jest tak, że bramkarz swoim poczynanie i słabą formą może zniszczyć nie tylko mecz, ale też i cały sezon. Barcelona zasługuje na bramkarza z topu i jeśli ma walczyć o coś więcej niż kwalifikacja do Ligi Mistrzów, to niestety, ale pozycja bramkarza musi być dobrze obstawiona. I żeby nie wiem jak byśmy wszyscy lubili MATSa bo to fajny gość jest, ma klasę i dobry wpływ na zespół, przy tym jest zupełnie normalnym goście, to on przez dwa lata udowodnił, że absolutnie nie jest pewnym punktem na tak newralgicznej pozycji jak bramka. Klub nie sprowadził żadnej konkurencji dla niego więc miejmy na dzieję, że obecny drugi bramkarz gdy przyjdzie ten moment podejmie rękawice i da radę wyzwaniu.

0

@Bogan @10LionelMessi10 Mistrzowie, co było to trzeba mu oddać, ale prawda jest taka, że od kontuzji i od dwóch lat tego po prostu nie ma. Taki klub jak Barcelona zasługuje i musi mieć porzadnego pewnego bramkarza, nawet jeśli nie będzie on w stanie zaliczyć jednej asysty na sezon. Ja MATSa bardzo lubię, ale jeśli ma być najsłabszym punktem zespołu i pokazać kolejny fatalny sezon, to przepraszam bardzo, ale żaden piłkarz nie może być ponad dobrem klubu.
Za chwileczkę się okaże, że jego największym atutem jest zachowanie z klasą po przegranym meczu i będziemy się wszyscy tym ekscytować. Jeśli tak Panowie żyjecie przeszłością, to może trzeba było Coutinho zostawić w klubie... przecież w Liverpoolu był jednym z najlepszych zawodników ligi angielskiej ... swego czasu. Naprawdę polecam zejść na ziemię, bo taki Real, bez Kurtyny na bramce, to by 1/8 LM nie przeszedł w poprzednim sezonie.

0

@joloskyy no z jakiejś przyczyny Xavi nie poszedł za radą "ramblowych januszy" tylko prosił o przyklepanie tego Roberto i nie zrobił tego ze względu na 6:1 tylko dlatego, że coś w nim jednak widzi.

0

@Striker na nas robi wrażenie, bo my na co dzień oglądamy Ter Stegena, który nie wyciągnie piłki nielecącej prosto w niego xD a i tutaj zdarzy się wtopa, ale co tam... każdemu się zdarza :D

3

@AlexDark00 "Te idiotyczne rajdy, które nie dawały nic wg ciebie były dobre?"

no tak, powinno być rajd i gol... rajd i gol... rajd i gol... chyba za dużo FIFY i browarów wleciało na wieczór.

0

@Striker ale co on się ma nabierać na De Jonga, skoro on go już od pół roku trenuje i zna dość dobrze. Przypomnę Ci tylko, co pewnie chcesz wyprzeć, że De Jong miał bardzo dobry okres gry za Xaviego, a tutaj powstawały kolejne artykuły z wyjasnieniami jak do tego kurła doszło. Forma De Jonga posypała się z kontuzją Pedriego i ze zmianą jego roli na boisku. De Jong to nie jest słaby zawodnik, Bernardo Silva jest bardziej efektowny i mimo wszystko lepszy, ale FDJ to nie jest jakiś tam placek.

0

A jak już wygramy pucha Gampera, to zrobią nam szpaler w pierwszej kolejce? Real kiedyś po KMŚ się domagał szpaleru od nas to może my też powinniśmy zarządzać xD

1

Mogliby tym gościom dać coś strzelić... Z daleka jechali.

3

Dawno nie widziałem, żeby ktoś tak nie trafił ze zmianami jak Ten Haag w 89 minucie. MU coś tam atakował, stwarzali sytuację, ten zmienił trzech piłkarzy wprowadził "młodych gniewnych" i gra przeniosła się na drugą stronę boiska a dokładnie w narożnik, gdzie jeden z tych wprowadzonych miśków notorycznie wycinał piłkarzy rywala xD

0

@tomek8756 mafia krakowska i wszystko jasne. Tutaj deweloperom wolno wszystko dzięki Jacusiowi M

2

@bartekvisca mi już na zawsze będzie kojarzył się z Anfield i Rzymem

16

Czego się spodziewać po zakompleksionych fanboyach CRa, jeśli sam Grzmot ma kompleksy jak piramida w Gizie. Nawet po Messim pranie wywieszał, bo sam nie byl w stanie wpaść na nic lepszego, więc musiał powtórzyć. Jak to mówi stare powiedzenie: "jaki pan, taki kram"

11

byle nie za 50% od nastepnego transferu, Roberto w przeciwieństwie do naszego celebryty jest już dość wiekowy :)

1

bramkarz Borussi Kobel, to chyba przebrany Ochoa z pamiętnego mundialu, albo Kameni z meczów z Barcą... Gość jest kosmitą, takiego bramkarza jakbyśmy mieli to można czuć pewność z tyłu.

2

@Pawel13sz a czwarta dźwignia to jakaś kopertka dla Tebasa wręczona pod stołem, co by przymknął okczko xD

3

Jorginho wciąż trafia z karnych - ta złota piłka po prostu mu się za to w końcu należy xD

0

@Nazio87 a ja podbijam polecenie, pijam w tej formie w ciepłe dni i to jest super napój.

0

@Suzu @KrwawiaceoczyVEB Panowie, tego Bartomeu niestety ale ktoś wybrał, niestety też w trakcie jak topił klub wszyscy milczeli. Nasze gwiazdy otrzymując chore kontrakty wypowiadały się o prezesie w superlatywach i wszystko było cacy. Football to zepsuty świat. Takie podstarzałe Brejty i Umtity to nie są wyjątki, to piłkarze którzy wiedzą, że muszą jak pijawki trwać tu gdzie są bo w poważnej piłce już się niczym nie odznaczą, więc muszą wydoić tyle ile się da. Duńczyk to też bardzo dobry biznesman, który odnosi sukcesy w deweloperce, on nie popuści ani złamanego Euro, a my niestety nie mamy podstaw, by go przekonać do popuszczenia. On sobie najwyżej po zakończeniu kontraktu wróci do jakiegoś Broendby popykać z chłopakami, a co nam da że sobie pogwiżdżemy oprócz skazy wizerunkowej dla kibiców, że gwiżdżą na swojaka ? Oni pod wpływem tych gwizdów nie zrobią ani kroku wstecz.

1

@PatrychoO Mateusz zamyślony, bo już kombinuje jak tu się do Silvy dobrać xD

1

@KrwawiaceoczyVEB a jak należy ich powitać ? bo przepraszam co, siedzą w klubie na podstawie kontraktu który klub z nimi zawarł ? Breit sam się wprosił do Barcelony ? Trzeba było zawierać rozważne umowy i płacić rozsądne pieniądze, przecież wiadomo, że i jeden i drugi to nie są ludzie z klubu tylko zwyczajni najemnicy.

1

@Medium a to PSG to komu to potrzebne? A dlaczego? xD

0

@masq bo może taka jest właśnie koncepcja i wizja. Barcelona ma wrócić do korzeni, bo jak już widzieliśmy pomysły francuskiej czy holenderskiej Barcelony paliły na panewce, podobnie jak Portugalczycy w Barcy. Przypomnę tylko, że trafili tu w ostatnim okienku Christensen, Lewy, Kounde, Raphinia i Kessie

55

@Hubsao nie zdeterminowani, tylko zirytowani chyba

5

I pomyślec, że kiedyś mieliśmy wybór: zostawić Cucurelle albo Mirandę i wybór padł na tego drugiego. Z drugiej strony pytanie, czy w Barcelonie Cucu tak by się pięknie rozwinął...

0

@VegetaPolska Figo nigdy nie stał się galaktyczny w Realu... takiego poziomu jak w Barcelonie w Realu nigdy nie osiągnął.

2

pewnie Laporta chciał im w pięćsetkach zapłacić i się Chelsea troszeczkę obraziła. Poleci Alemany z dwuseteczkami i już będzie wszystko cacy ;)

1

Laporta dzwoni do Daniego Alvesa... Dani... Dani... co u Ciebie? słuchaj no, głupio wyszło z tym pożegnaniem, ale może jak już się nie pożegnaliśmy to ...

0

@Don Lucas a jak nie doczłapiemy do półfinału to głupio Ci będzie ? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?