panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mesi8191 chyba nikt Ci tu na poważnie nie odpowie, że wolałby oglądać FDJ, także takie pytanie ma niewielki sens w tym miejscu ;)
2
@Pewex pytanie, czy bez tego Barca by nie straciła jeszcze czegoś ważniejszego... czyli uznanej marki i zainteresowania sponsorów. To jednak generuje główne zyski, a nie oszukujmy się, nikt nie chce wspierać przegrywa kompromitującego się w Lidze Mistrzów od lat i grającego juniorkami i old-boyami.
4
@Kgorecki2500 nawet Pablo Gavira nie zrobił mu wślizgu xD
1
@Culer_1906 no własnie, tak emocjonalnie związany, że wciąż się waha, a nie opuścił tego grajdołu w podskokach. To nie są łatwe decyzje dla zawodników, czy wybrać krok do przodu, czy wierność klubowi. Gaya już dawno znalazłby lepszy zespół, a jednak coś go tu trzyma.
2
@Culer_1906 a może Gaya nie chce bo jest emocjonalnie związany z Valencią? To co ma Laporta go pożreć i w brzuchu doprowadzić do klubu ?
2
@Sergio_Devils chętnie bym tak zrobił, ale rodzice od zawsze mi powtarzali, że nie wolno się śmiać z chorych ludzi, nawet tych z upośledzeniami mentalnymi.
1
@IronSanHybrid może zamiast wycinać bramki, to lepiej zacząć się koncentrować i unikać głupich błędów. Np. ze Słowacją, można było pokryć krótki róg, jak ten strzelał z ostrego rogu.
0
@Aragorn33 były już bardziej spektakularne transfery do klubu, ktore nie wnosiły absolutnie nic. Warto trochę poczekać t z takimi osądami, bo nie wiaodomo jak będzie z adaptacją tych wszystkich graczy tym razem. Dla mnie wciąż ten klub nie ma bramkarza na swoją miarę.
0
@Joe_Pesci zaczęło się ...
1
@barcelonista80 ekstraklasa właśnie wystartowała xD
3
transfery, transferami, ale i tak zobaczycie, że to będzie rok Ferrana ! Gość wyreguluje celownik i będziemy oczy przecierać ze zdumienia. Tak będzie, nie kłamię jak ciocię kocham.
0
@DamianPSV podpinam się jako przedstawiciel rocznika 88. Ponadto chciałem zauważyć, że RL ma urodziny w sierpniu, zatem ma wciąż 33 lata.
7
Z jednej storny, każdego z nich trochę rozumiem, bo powstała jakaś umowa między klubem a zawodnikiem, a jak głosi stara rzymska sentencja, umów należy dotrzymywać. Z drugiej strony, dawna klasa piłkarska miała trochę godności i ambicji, przede wszystkim szukali klubu, gdzie będą mogli regularnie grać, znaleźć swoje miejsce na ziemi i rozwijać się. Czy takim klubem może być klub, gdzie jesteś niechciany ? No raczej nie. Widać w kontraktach mają zawarte pieniądze większe niż ich ambicje i pasje.
0
@Paradoks no ja Tobie również współczuję, przede wszystkim tego, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Pisałem, że dobrze jest zachować trochę dystansu, zdrowego rozsądku i zobaczyć co się wydarzy, a nie strzelać szampanem i kanonizować gościa, zanim te jego transfery zostaną zweryfikowane. Ja nie napisałem nigdzie, że tak się wydarzy, ale, że jest pewne ryzyko, zważywszy na to, że ostatnie lata transferowe w Barcelonie to było pasmo pomyłek i porażek.
0
@barcowy1899 pewnie tak, że najlepiej zarabia Pjanic a drugi jest Umtiti.
4
@VegetaPolska no to miejmy nadzieję, że Sociedad aż tak bardzo za Kubo nie przepłaci, bo on tej dychy nie jest wart. Szkoda go, dołącza do Moriby w worku "pazerniaki"
0
21, 31, 41 ... tyle mieli dzisiejsi finaliści Jednego z Dziesięciu, a to przecież elita odcinka. Czasami zastanawiam się jak ludzie przechodzą te eliminacje, gdzie jednak trzeba mieć przynajmniej 16/20 pytań dobrze...
0
@Paradoks a jak się okaże, że Dembele złapie kontuzje, Lewy się zablokuje, Raphinia to zawodnik na miarę Leeds i nic poza tym, Christensen będzie grał to samo co w Chelsea, a Kessie spadnie w hierarchii za Puiga, to będziesz Alemany'ego wykopywał z klubu na szpicy ? Robi dobrą robotę, ale z tym podniecaniem się to ochłoń trochę. po owocach poznamy, czy zasługuje na uznanie... chociaż trzeba przyznać, że na dzień dzisiejszy dokonuje magii, szczególnie to co zrobił w negocjacjach z Dembele.
3
@Gaz to nie chodzi do końca o kwoty transferów, tylko o zarobki. Podsumuj jeszcze ile zarobią/zarobili Ci wymienieni z epoki Barto, a jakie pensje będzie miał Raphinia. Ogarnij też ile będą zarabiać Sterling i Mane przez cały kontrakt. Nie można tak płytko tego oceniać, Bartomeu zniszczył drabinkę płacową, on czegoś takiego nie uznawał.
4
@Kubsoleon popatrzy w lewo, popatrzy w prawo, otworzy gablote i zabierze swoją xD
0
@Kamiloza91 a co z bramkarzem ?
1
@macio_944 Romano rzucił bombazzo, że w Madrycie są ogromne deficyty wazeliny i oliwki dziecięcej :D
0
@Peciak bo transfer liczy się nie według tego ile klub jest w stanie za niego zapłacić, tylko ile on chce zakasowac za podpisanie umowy, ile jego agent, ile będzie zarabiał i ilu jego kolegów trzeba będzie utrzymywać. Można też wziąć pod uwagę ze może trener nie chciał kolejnej szklanki w zespole bo lekarz klubowy jest zarobiony.
0
Pewnie zostanie, ale jeśli będzie to kolejny PO którego Roberto będzie w stanie wygryźć z pierwszej jedenastki, to po sezonie musi wylecieć na szpicu.
1
Moja Mama to twardy negocjator, przy niej matka Rabiota to zaledwie ratlerek, ale uprzedzałem że na Rambli pisali, że ten Alemany to twardy typ i łatwo nie będzie. Barcelona twardo stoi przy najniższej krajowej, a mama chce średnią krajową. Pewnie spotkają się gdzieś po środku, Alemany rozpoczął negocjacje od śmieciowki więc w sumie i tak posuwa się to do przodu. Dam znać jak mam zadzwoni.
1
@Comentateiro zostałeś prawakiem i liczysz na jakiś ekstra socjal ? ,xD
1
@Comentateiro patrząc na komentarze i humorek, to chyba jakieś procenciki dzisiaj wieczorem wjechały xD
0
@sintesox no ale niestety on jako podstawowy i bardzo nietykalny bramkarz, może nam kompletnie zawalić sezon. Atak będziemy mieć dopieszczony, ale co się Auba z Lewym napocą żeby strzelić = głupie szmaty Ter Stegena. Wartość gola w każdą stronę jest taka sama.
1
@Sulimo zacznijmy od tego, że jako taka forma Pjanica po raz ostatni widziana była trzy albo cztery lata temu. On miał ostatni sezon w Juve już katastrofalny, zakończony zdegradowaniem do roli miernego rezerwowego, przecierałem oczy ze zdumienia widząc co Bartomeu wyprawia wymieniając go za Arthura. Pjanic z w tym wieku już raczej z formą nie będzie zwyżkował, to już jest droga jednokierunkowa. FDJ jednak szczególnie u Xaviego trochę tych meczy dobrych rozegrał. Pojawiały się artykuły tutaj jak to Xavi odzyskał jego najlepszą wersję. A Pjanic żadnych promyczknów nadziei nie daje
0
@sintesox niestety kluczowa pozycja czyli bramka wciąż pozostaje niezabezpieczona, co gorsze, klub nie widzi takiej potrzeby, by zrobić tam jakieś ruchy i sporwadzić wartościowego bramkarza.