panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@MarioVeB! a teraz prawdziwy przebieg zdarzeń: poszedłeś na strajk i blokowałeś stacje, a pracownicy na polecenie osobiste Daniela Obajtka przekupili Cię hot dogiem soczkiem i ciasteczkiem. Także jak się nażarłeś to zwinąłeś mandżur i było po strajku xD a teraz już Ci się strajkowania odechciało bo czekoladka rozpływa się w brzuszku xD
2
nie wiem czy w takich pieniądzach bym go sprowadzał w ramach transferu definitywnego...
19
Komentarz usunięty
0
@Rust_Cohle spokojnie, to tylko Abidal leci do Paryża po Neymara a Rambla płonie. xd
2
@karolup a jaka jest gwarancja, że Kounde nie pójdzie w ślady Longleta albo Umtitiego? Moim zdaniem matematyka jest tutaj nieubłagana i warto zainwestować 60 mln w dwójkę Lewy i Koulibali niż jednego Kounde. Najbardziej prawdopodobna opcja jest jednak taka, że nie trafi tutaj ani Kounde ani Koulibali, bo nawet nie licząc bezwartościowych Umtitiego i Lengleta, w kadrze będzie czterech stoperów ( Garcia, Araujo, Pique i Christensen) i w obecnej sytuacji piątego stopera nikt nie sprowadzi. Większe zmartwienie to co zrobić z wymienioną dwójką, bo ich nikt nie chce. Zresztą bez uruchomienia słynnych dźwigni to nawet Lewy nie będzie mógł przyjść.
0
@DonAndrzejos jeśli oprócz Christensena, chcą kogoś zatrudnić, to moim zdaniem w pierwszej kolejności muszą pozbyć się tych bezużytecznych czyli Lengleta i Umtitiego, bo na chwilę obecną wyglada to tak, że jest Araujo, Pique, Garcia, Christensen i dwa pasożyty. Myślę, że na dzień dzisiejszy to już pozbycie się tej dwójki, zamyka pule czterech stoperów w klubie, gdzie ma grać dwóch stoperów w meczu, a tu jeszcze jakiś Kounde, jakiś Koulibaly. No chyba, że wreszcie dotarło do kogoś, że Christensen to drugi Lenglet i jednak finalnie go nie podpiszą i jeśli znajdą się środki to będzie Koulibaly... Zarząd w tej kwestii w coś gra, ale nie wiem do końca w co...
2
Jeszcze jeden tak genialny sezon jak poprzedni i myślę że zainteresuje się nim sam Manchester United. To pokolenie Ajaxu które robiło furrore w LM to coś nie pyklo, praktycznie nikt nie robi spektakularnej kariery , tych ludzi w innych klubach.
1
@martin3131 nie, to bardzo złe rozumowanie, ponieważ o tym, że odpadliśmy z Ligi Mistrzów, z ogórkowej Ligi Europy i zajęliśmy drugie miejsce w La Liga zdecydowała postawa całej drużyny, a Ty chcesz skupić się na ocenie pojedynczego gracza. Na to co napisałeś, złożyły się, sflaczały Ter Stegen, kontuzje Araujo, słabo obsadzona prawa obrona, kontuzje Pedriego i Fatiego, krótka ławka i mało wartościowi zmiennicy, brak doświadczenia kadry itd. itd.
a jeśli jeszcze masz wątpliwości, to powiem Ci, że taki Gavi czy Pedri też odpadli z LM, z ogórkowej Ligi Europy, zajęli drugie miejsce w La Liga i czy to znaczy że zagrali słaby sezon ?
2
@RobiS po słowach "tajny pakt" przestałem czytać xD
1
@Transu96 "Niech się skupią na tych dźwigniach a nie Bernardo za którego trzeba będzie zabulić pewnie tyle co za Lewego i Koulibalego razem."
No chyba trochę wincyj. City takiego piłkarza za mniej niż 90 raczej nie puści.
8
@333tricampeones333 klubem memem to będzie ten, co zapłaci za Lewego te 50 mln xD
0
@Roobo on już ostatnie dwa sezony w Juventusie miał koszmarne. Nie mam pojęcia co to był za pomysł, żeby z taką pensją go przytulić w Barcelonie, ale ludzie za to odpowiedzialni powinni siedzieć i mieć dożywotni zakaz stadionowy.
3
Xavi na dzień dzisiejszy to może sobie realnie nalegać na powrót Pjanica z wypozyczenia i Di Marię za pół-darmo.
1
@FCBparasiempre to jesteś Swój Człowiek :)
3
@FCBparasiempre zaraz przyjdą biali z historią "alternatywną" na temat tego meczu.
1
@AllBundy jest fajny bo to pierwszy antymadritista w klubie :)
4
@adukla no można taką ankietę zrobić, tylko jaki jest jej cel ?
1
@Comentateiro oczywiście, pełna zgoda. Może z wyjątkiem tego zwalczania płodu z początku, to byłoby wbrew interesowi gatunku, którego celem gdzieś tam zakodowanym jest dążenie do przetrwania. Dlatego seks i doznania z tym związane są kojarzone jako przyjemne. Ja oczywiście przyjmuje różne argumenty. Staram się nie odpowiadać na pytanie zanim nie zbiore argumentacji za jedną bądź druga alternatywą, ale właśnie najpierw zbieram argumenty a później wyrabiam sobie opinie. Dużo o tym myślałem i też zdając sobie sprawę że ludzie są podzieleni dla mnie bardziej przekonujące były argumenty odrębności i podejście które przedstawiłem :)
1
@Comentateiro nie uprawiam. Jestem naukowcem i staram się patrzeć na kwestie pod względem nauki i uważam że genetyczne podejście jest tutaj najbardziej rzetelne. Co do zależności i powiązań, uważam że takie rozumowanie jest błędne, ponieważ w przyrodzie istnieje cały szereg przykładów zależności jednego odrębnego organizmu od innego. Najlepszym przykładem są tutaj choćby pasożyty, ale też niekoniecznie, bo są inne przykłady zależności jak prokotooperacja czy symbioza. Są to bardzo ścisłe zależności a niektóre organizmy bez gospodarza zginą.
2
@Comentateiro z biologicznego i genetycznego punktu widzenia, jak najbardziej należy tak powiedziec i uznać. W momencie zapłodnienia dostajemy nowy organizm jednokomórkowy, który ma swój własny, unikatowy genom inny niż matka, inny niż ojciec, ale powstały z ich kombinacji. To że jest to organizm żywy mysle że nie jest dyskutwalne tak jak to że organizmem żywym są jednokomórkowe bakterie czy pierwotniaki. Można sobie mieć różne przekonania i opinie, ale takie są po prostu fakty.
4
@masq myślę że najważniejsze jest zmiana sposobu myślenia i nie przepierdzielanie kasy na głupoty :)
2
@norbi77 z wszystkim się zgadzam, oprócz Do Marii. To akurat bardzo prawdopodobna opcja za niską pensję, darmowy i moim zdaniem to będzie właśnie transfer na skrzydło. O takim Raphinii nawet nie ma co rozmawiać bo temat przestał być aktualny jak Leeds pozostało w PL. Z Bernardo to już w ogóle odlecieli.
1
@Pawel13sz może byc nowym Suarezem, ale równie dobrze nowym Andy Carolem. ;)
0
Fajny ten Bernardo Silva, drogi więc pewnie nie przyjdzie, ale ja mimo wszystko boję się casusu Portugalczyka w Barcelonie. Od czasu Figo, jest to portugalsko-barcelońskie połączenie wydaje się przeklęte.
0
@JimMorrisonFCB może mu reklamy przysłoniły. No to już się po prostu tak przerobione zrobiło, że już im się kombinacje słów w złomowaniu tego Roberto powoli kończą. No ileż można. Rozumiem że dzisiaj przedłużył kontrakt i szambo wybija najmocniej. Wałkują tego Roberto od miesięcy, zmielili go już na miałko, a @ObiektywnyKibic121 pisze że jest zakaz na stronie krytykowania piłkarzy.... Bo co przepraszam? Bo czasami ktoś napisze żeby trochę zluzować.
0
@ObiektywnyKibic121 ostatnie zdanie jest odpowiedzią na ten komentarz. Nie mam nic do krytykowania go, sam mu często tego nie szczedzilem. Mało tego bo uważam że w pierwszym sezonie Koemana jak walczyliśmy o mistrzostwo, on był głównym winnym porażek, albo może bardziej Koeman regularnie go wystawiający. reszta w wypowiedzi.
7
Trochę mimo wszystko żal patrzeć na poziom kibicerki (generalnie chyba jest taki, nie tylko w naszym klubie). Roberto został "kozłem ofiarnym" sytuacji sportowej klubu. Po kontuzji prezentował się fatalnie to fakt, ale przeraża że już wszyscy zapomnieli, że wcześniej to był solidny niewirtuoz na którego można było liczyć i który zawsze wnosił coś do gry i zawsze akceptował swoją pozycję w zespole. wbrew temu co się tu głosi to nie tylko autor słynnej bramki na 6:1 , ale też wiele świetnych występów przeciw Realowi choćby, czy super asysta przy golu Iniesty w GD. Wygryzł wiruoza i nominalnego prawego obrońcę Semedo z prawej obrony, samemu będąc pomocnikiem i miał uznanie u kolejnych trenerów. Pomijając już to, trochę niegodzi się wylewać taką falę hejtu na jednego zawodnika swojego ukochanego klubu, który właściwie niczym takim nie podpadł, oprócz słabej dyspozycji co tyczy się większej części zespołu. W klubie też go chcą bo nikt nie pokazał mu drzwi. Słaba jets ta postawa bo co innego konstruktywna krytyka albo zarty dla posmiania się, a co innego fale pomyj atencjuszy i konkurs czyja pomyja złapie więcej zielonych herbów. Wstyd.
0
@Barrsa8989 też liczę mocno na Kessiego, ale tyle już tych niewypałów było. Kessie chociaż darmowy :) miłego dnia również! :)
1
@Messi1000000 dokładnie, niech się ludzie tutaj podniecają, a Sousa i tak finansowo wyjdzie na tym na swoje. Nie wierzę że rezygnował z kadry i poszedł gdzieś nie mając z tyłu głowy, że po paru miesiącach wyleci.
1
@Fabik87 jestem świeżo po genialnej, pierwszej części nowego sezonu Stranger Things, więc obawiam się, że mogę mieć kiepski odbiór PB, ale zobaczymy