1

@Messibestplayerintheworld tylko Sergi Roberto... Roberto albo śmierć.

0

@MesQueUnClub96 główną pajacerkę robił wtedy jego agent, sam Robert zresztą również. Borussia się wtedy ładnie zachowała, bo dostał dużą podwyżkę na ostatni sezon, mimo, że wiedział, że sam odejdzie. Później zresztą Robert nigdy nie okazywał należytego szacunku Borussi, bo celebrował bramki przeciwko nim. Jeszcze raz podkreślam, zachowanie na boisku i profeska - wzór... poza boiskiem moim zdaniem można mieć zastrzeżenia.

0

@MesQueUnClub96 dobrze wiesz, że nie mówimy o stylu na boisku, tylko o wypowiedziach pozaboiskowych i zachowaniu. Również nie mam pojęcia co do tego ma Dembele, bo przykładów piłkarzy rozstających się w takim stylu, albo i gorszym, można trochę pozbierać i to niczego nie zmienia.

1

@damian16161212 to jest biznes. Tutaj się patrzy na to, że instytucja ma zarobić. Oczywiście, że pozwolą mu odejść, ale wcześniej chcą wydębić ile się da z Barcelony. Również podpisując kontrakt, trzeba brać pod uwagę wiek, kiedy ten kontrakt się skończy i na co będzie można sobie jeszcze wtedy pozwolić.

3

Lewy stosuje dokładnie te same zagrywki, kiedy chciał na rok przed końcem kontraktu wymusić odejście z Borussi do Bayernu. Później również Polscy kibice opowiadali, że w Dortmundzie był traktowany jak pies i dlatego chciał za wszelką cenę uciekać. Ogólnie nie podoba mi się taki styl odchodzenia, tym bardziej, że jak widać on lubi tak opuszczać pokład i przenosić się na inny.

2

Takie to logiczne... skoro Mbappe pozostał w PSG, to lukę po nim na zapełnić Dembele. Dzięki temu, tridente PSG w kolejnym sezonie będzie złożone z: Dembele, Mbappe, Neymara i Messiego, a nade wszystko dzięki temu że piękny Osman pojawia się w PAryżu, pozwoli im to dotrzymać fair play finansowego, a Arab będzie miał dalej statu "romantyka footballu" Naprawdę zaczynam już rzygać powoli piłką nożną jako dyscypliną i kieruję wzrok w stronę rzutu obcęgami.

6

@Arkon jeśli ktoś w starciu Realu z Liverpoolem byłby za tymi pierwszymi, to niestety nie powinien mieć prawa nazywać się kibicem Barcy. Nie zapraszam do dyskusji, bo tutaj nawet nie ma o czym...

0

@tomek8756 jak czytam tego łebka, to zastanawiam się czy on nie jest przypadkiem głupszy niż Vinicius xD

0

Mbappe... Mbappe, ileż można?!? a dzisiaj Cestmir Kozisek zakończył karierę i stara dupa nawet o tym nie wspomni, a tyle się chłopa wszyscy naoglądali. xD

2

@th@les miejmy nadzieję że tak jak Bartomeu po odejściu Neymara: mając dużo pieniędzy zgłupieje i przepuści na głupoty ;)

1

@VamosRakieta Rakiety przeslanie w stronę prześcieradeł? Top xD

1

Wisła zakończyła swój ekstraklasowy byt... mam nadzieję, że to jednoroczny rozbrat i za rok wszystko wróci na swoje miejsce. Ale 1. liga jest niezwykle wyrównana i łatwo nie będzie. Tam trzeba rżnąć trawę bardziej niż w ekstraklasie.

2

@macio_944 Tebas zrobił się mokry, jak ta gromadka białych z brązowymi gaciami na tej stronie ;)

0

@MrPGG może ma na myśli fakt, że Mapet do Realu nie przejdzie ;)

1

@Peszko07 te mendy wtrącą się w każdy transfer, który Barcelona próbuje przeprowadzić, choćby tylko po to, żeby podbić nam cenę.

2

Karierę zakończył dzisiaj wspaniały czeski skoczek, prawdziwa legenda tej dyscypli: Cestmir Kozisek. Cestmir, dziękujemy Ci za te wszystkie emocje które dostarczyłeś nam w ciągu swojej pięknej, bogatej kariery.

0

patrząc na tę sytuację z Mbappe, cieszę sie, że są jeszcze zawodnicy, dla których to nie pieniądze są najważniejsze, a inne wartości jak przywiązanie do barw klubowych czy projekt sportowy xD

1

@bartas97 to wtedy my ściągniemy Rabiota i on mianuje trenerem swoją mamę :D

2

Fajnie, jakby Perez po tym numerze zamknął definitywnie drzwi Mapetowi. Oznaczałoby to , że za dwa lata po wypełnieniu kontraktu mógłby odejść, a gdyby chciał grac w Hiszpanii, to jedyną chyba alternatywą byłaby Barca. Oczywiście jeśli do tego czasu wyszlibyśmy na prostą w kwestii finansowej, żeby go utrzymać.

0

@AmigoBlancos Mbape ich zabije na ulicy xD

0

@Pewex no i to jest czas i miejsce na to, żebyśmy my mieli bekę z kibiców nielubianego klubu i tak to się kręci. Przy następnym wydarzeniu kiedy nas ktoś w*****a, to będą mieć bekę z nas. Naturalna kolej rzeczy i następstwo wydarzeń, nie widzę w tym nic bulwersującego.

1

Na tych białych spodenkach brąz nie będzie dobrze wyglądał xD z pewnością nie ten brąz miał na myśli Ryszard Rynkowski śpiewając: " dziewczyny lubią brąz" xD

8

@VegetaPolska z pewnością już się tym martwi, penwie nie może spać po nocach, że tak cichy stadion jak Santiago nagle będzie na niego krzyczał.

0

@Yoshi94 kurde... Rzeczywiście xD ... Pora zwrócić honor j iść spać chyba , co niniejszym czynię ;)

0

@Yoshi94 najpierw może przestań wsadzać w moje wypowiedzi coś czego nigdzie nie napisałem i nie insynuowałem. Typ który zaczął dyskusję był oburzony, że ktoś napisał że Ferran radzi sobie dość dobrze, co w skali określa grę jako trochę gorszą niż "dobrze". Ja mu zwyczajnie odpisałem, że nie ma się czym kukuryczyc, bo Torres właśnie tak grał: dość dobrze i moim zdaniem rokująco na przyszłość. Ty piszesz że twoim zdaniem grał średnio, co tak naprawdę w skali jest może nie synonimem, ale bardzo blisko określenia "dość dobrze", którego użył autor artykułu. Więc o co Ci chodzi ? Atencji szukasz ?

1

@damian.09 12 gniewnych ludzi - spełnia wszystkie warunki ;)

0

Jak dla mnie, może już tam zostać do końca kariery i do Barcelony wracać dwa razy w roku, na mecz z FCB i Espanyolem.

0

@jacobFCB będzie ciekawie jak pokażą "ciekawy przypadek Jarosława Kaczyńskiego", film w który Jarek zamiast starzeć się młodnieje ;)

0

@VegetaPolska ja wyłączam tylko wtedy jak w czasie burzy Real strzeli bramkę.

1

@hayek do dzisiaj nie mogę się pogodzic z tym, że za pierwszym razem los mrugnął do nas i ocalił przed przyjściem tego przereklamowanego klauna, a my się nie "poddaliśmy" tylko walczyliśmy za rok, żeby jednak wyrzucić kolejne pieniądze w błoto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?