panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@chudinhomc czytałem też wywiad z Gołębiewskim, w którym opisywał że ogromnym kosztem własnym nie zwolnił żadnego pracownika w pierwszym lockdownie, kreując się na bardzo ludzkiego przessiebiorce. Byłem tam zaraz po otwarciu i wśród obsługi język polski kończył się na recepcji. Później już tylko Ukraińcy na śmieciowych umowach, także faktycznie trudno zwalniać ludzi jeśli ich nie zatrudniasz.
0
@chudinhomc na pewno płacił, ale do dzisiaj nie wyjaśniono jakim cudem dostał zgodę na budowę tak wielkiego molochu jak tam istnieje. W tak turystycznym mieście normalnie zrobienie czegoś takiego i postawienie budynku z tak wielkim rozmachem nie powinno przejść.
2
Nie jest wart takich pieniędzy i tyle w temacie.
4
@Janiama @mrboom gość oprócz tego, że miał kasę, to był też soft-gangsterem. Trzymał w kieszeni całą radę miejską choćby Karpacza, uzyskiwał różnymi dziwnymi drogami pozwolenia na budowę tych swoich molochów. Szczególnie w Karpaczu, gdzie nomen-omen spędziłem kiedyś 4 dni, zepsuł po prostu krajobraz miasta, zupełnie bez wyczucia stawiając wielkiego giganta. Teraz patrząc ze Śnieżki jest to rzucający się w oczy, wręcz kłujący element krajobrazu.
11
Fajny gość ten Mingueza, szkoda że mu nie wyszło, ale na boisku zawsze zostawiał całe serce i był widać, że walczy. Przypominał charakterem nieco Puyola i miałem nadzieję, że zostanie tu na długie lata. Moim zdaniem zaszkodziły mu przenosiny na prawą obronę, na środku szło mu lepiej, ale wyszło jak wyszło.
4
srututu, teraz nagle się wszyscy otrząsnęli, bo się okazało że jak Puiga się spuszcza z ławki rezerwowych to się zachowuje jak wygłodniały pies i w jego słowniku nie ma czegoś takiego jak taktyka czy założenia... Za Valverde, początków Valverde, jak w presezonie pojawił się Puig i grał bardzo dobre mecze z Milanem czy Chelsea, to tutaj ludzie dochodzili mówiąc o nim, uważając go za największa perełkę szkółki. Komplementował go wówczas sam Gattuso
"gra Riquiego Puiga to spektakl. Ma wciąż twarz dziecka, ale zachwyca mnie to, jak traktuje piłkę. Widzę, że czuje piłkę wewnątrz, to coś podobnego do poezji. Od dawna słyszę o nim i o innych chłopakach. Nie można tego sklonować. Ci zawodnicy nie bazują na konkretnym modelu taktycznym, mają jednak wspólną ideę. Nieco im tego zazdroszczę w porównaniu do naszej szkoły piłkarskiej."
Ja wiem, że najwygodniej jest płynąć z nurtem, uczepić się tego co mówią wszyscy, ale prawda jest taka, że Puigiem się tutaj rajcowali wszyscy, może z wyjatkiem @Janiama który jechał go od początku i wskazywał jego słabe strony twierdząc, że się nie wyrobi. Zresztą Janiama był tutaj regularnie za to jechany.
0
@Kidd oczywiście, że tak. Wystarczy spojrzeć jak człapią Nets, którzy nabrali Hardena, Irvinga, a teraz w miejsce tego pierwszego Simmonsa.
1
@Kidd Bronek to się stamtąd zmyje i wróci do Cavaliers z podkulonym ogonem po raz kolejny. A co do Lakers, nie rozumieli, że pewnych toksycznych graczy się unika, moim zdaniem podobnie nie zrozumiała tego Phila angażując Hardena i podobnie Nets biorąc Simmonsa.
3
mimo wszystko, nie sprzedawałby tylko wypożyczył do jakiejś Valencii, Betisu albo Girony. Wiem, że to jest modne napierdzielać na Puiga ile fabryka dała, ale był tutaj czas, kiedy każdy trzaskał achy i ochy, a każde potencjalne zainteresowanie innych klubów było wręcz agresywnie obśmiewane, a pierwszy komentarz zawsze był w stylu "łapy precz" i zbierał pierdyliard zielonych herbów. Dzisiaj stało się modne nie lubić Puiga. Taktycznie nie dorósł i niewiele postępów zrobił, ale to wciąż utalentowany grajek do rzeźbienia, pod okiem dobrego trenera i przede wszystkim regularną grą, mógbły się wyrobić.
1
@Comentateiro od siebie dodam, że dziś bojkotujemy Rosję pełną gębą, krzyżujemy Rybusa, ale jak sami najeżdżaliśmy Irak, to nikt nie miał wątpliwości moralnych, a ligi polskiej i grających w niej zawodników nikt nie bojkotował. Ktoś powie, że my w Iraku nie dopuszczaliśmy się zbrodni podobnych do tych, co robią ruscy choćby w Buczy, ale ja powiem, że lecieliśmy z bojkotami i sankcjami na dłuuugo przed tym jak odkryto groby w Buczy i innych miejscach. Po prostu hipokryzja.
8
"Lengletowi zależy na powołaniu na mundial" to się nazywa mieć wyczucie i poczucie własnej wartości i możliwości. Gostka nie chce żaden klub w Europie, a jak chce to ewentualnie wypożyczyć i jescze nie pokrywać całej pensji. A ten chce z drużyną mistrzów świata na mundial jechać. Z czym do ludu.
5
@BorzyKrzys dziękuję za ten komentarz, wspaniała ekranizacja jescze chyba wspanialszego dzieła Margaret Mitchell, została przez BLMy i inne gówna spuszczona do poziomu rasistowskiego, groźnego podmiotu. No i na początku rzeczywiście przekaz mówiący Ci co masz myśleć... A jak na ironię, pierwsza czarnoskóra kobieta została nagrodzona Oskarem właśnie za rolę w PzW.
8
I to jest moim zdaniem transfer i piłkarz, który realnie może odmienić oblicze drużyny i wnieś tę nową iskrę, a także być twarzą zmiany. Ma ku temu wszystko, a jednocześnie może pełnić na boisku rolę lidera. W City wydaje się, że zrobiło mu się za ciasno i nie był takim wykrystalizowanym liderem, jakim chciałby być. Oddanie FDJ, który jednak nie został dowódcą i magikiem środka pola i zakontraktowanie Silvy, to krok, który może być ważnym kamieniem milowym w kierunku lepszego.
0
@DonAndrzejos jeśli celują w Bundesligę, to się i tak wiele narobić nie muszą, jeśli chcą coś więcej, to wygląda na to, że znowu wykraczają poza utarte schematy klubu, które prowadzą do największych sukcesów, czyli żelazny niemiecki trzon drużyny. Mané, Mazraoui, Gravenberch - ja tego nie widzę, był tam już Guardiola, który próbował poza to wychodzić i budować hiszpański, finezyjny Bayern.
4
@Comentateiro no ale co skłamał... w Polsce rządzili różni królowie. Były jednostki wybitne jak Bolesław Chrobry, Kazimierz Wielki, Władysław Jagiełło, Jan III Sobieski, a byli też hmmm... no cóż... Jan Kazimierz, Henryk Walezy, Michał Korybut Wiśniowiecki, August II Mocny i August III Sas. Myślę, że któryś król się znajdzie, któremu równy był Lech Kaczyński, także to pieprzenie Jędraszewskiego może mieć jakieś ziarno prawdy ;)
6
Witsel w Atletico? Tak, tak, tak. To idealne dopełnienie drużyny Simeone. Teraz, to już najtwardsze telewizory będą pękać, jak będą wyświetlać ich gre, a ludzie po 10 minutach będą przełączać na M jak miłość.
14
Podpisanie Dembele jest moim zdaniem ważniejsze niż się tutaj wszystkim wydaje. Gość złapał flow z resztą drużyny, potrafi doskonale asystować, jest przebojowym, pełnowartościowym skrzydłowym, a nie kimś z przypadku. Chcecie Raphinii za niego ? ok... ale jaka pewność, że Raphinia się odnajdzie, a nie skończy jak np. Trincao. Podobnie jest z Antonym (udane transfery z Ajaxu do innego klubu to święty graal, którego nikt nigdy nie widział). Jest jeszcze opcja, że zagra tam Sergi Roberto, albo Abde, ale tutaj pasują tylko dwa słowa "bitch please"... Na tego Dembele trzeba było czekać parę ładny lat, ale jak już się doczekaliśmy końca jego problemów zdrowotnych i przede wszystkim pewnej dojrzałości pod skrzydłami Xaviego, to naprawdę nie warto otwierać szampanów z powodu jego odejścia, co najwyżej napić się wódki...
0
A czy wiadomo, jak te dźwignie finansowe i sprzedaże wpłyną na przychody coroczne do budżetu? Były to chyba jednak jakieś tam źródła pieniędzy i inwestycje.
2
@VirtuoZ dla środowiska nie będzie to miało większego znaczenia, dopóki z Chinami i Indiami ktoś nie zrobi porządku. A ta super Europa i tak będzie przenosić tam swoje produkcje i pośrednio zatruwać środowisko mimo że oficjalnie będzie czysta jak łza. To jest europejska hipokryzja i trzeba być debilem żeby tego nie dostrzegać.
2
O jakich oni mówią kłopotach finansowych? Nie słyszeli że od wczoraj mamy dźwignie? xD
0
@Gaucho nie widzę nigdzie Bernardo Silvy... zapomniałeś o nim, czy też jeszcze koniuszkiem palca trzymasz się ziemi ? XD
1
@Hubsao takie deklaracje, robią zły PR piłkarzowi, ale wtedy klub ich potrzebował dla podniesienia i wzmocnienia morale. Moim zdaniem w Levante nikt nie ma prawa nic złego powiedzieć na Moralesa, bez tego gościa już dawno by ich nie było.
2
@MrPGG z pewnością Salihamidzić nie zalicza się do tych ludzi xD
12
@MrPGG jak się pozbędą Longleta i Umtitiego, to będzie master-class. Myślę, że zaaranżowanie odejścia niektórych zawodników, to będzie większe wyzwanie, niż sprowadzanie nowych.
2
@JohnnyBarca to jest szansa, że następnych mistrzostw nie zaczniemy od katastrofalnego błędu bramkarza i straty bramki.
4
@Janiama eee jakby był takim znowu pisiorem, to nie nazywałby Matiego Vateuszem. To raczej pejoratywne określenie używane przez przeciwników politycznych xD
0
@FC1899Barca Mateusz ? TOP !
3
@RosjaninBut przyjdzie jeszcze darmowy Di Maria, nie ma bardziej pewnego transferu moim zdaniem, pasuje idealnie, za darmo i mało chce zarabiać xD
1
@Pawel13sz problem w tym, żeby wreszcie barcelońscy obrońcy i bramkarze w pierwszej kolejności umieli bronić dostępu do własnej bramki, a skille typu "gra nogami", "wyprowadzanie piłki" "ilość kapek" były dodatkiem xD
0
@Dieselzor nieeee, to nie o to chodzi, jutro dzień wolny i sklepy zamkniete, więc ludzie pierdolca dostają xD