panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Fajnie, że atak już prawie dograny i już wiemy kto będzie nękał rywali, ale czy naprawdę zarząd nie widzi, że naszą najsłabszą pozycją wciąż jest bramkarz i tutaj koniecznie trzeba sprowadzic kogoś z odpowiednimi umiejętnościami, ale przede wszystkim mentalem. Psychika MATSa została poważnie ranna w Rzymie, wstanie krytycznym znalazła się po Anfield, a ostatecznie wieko jej trumny padło w Lizbonie i z tym facetem nic już nie wygramy. On powinien gdzieś zacząć od nowa, a my zacząć od nowa z kimś innym.
1
@misiek12319 Maria Bartomeu ... czy to Ty? A pamiętasz że już płaciłeś ponad 100 za takich z gwarancją bramek, asyst, zastępców Neymara i Iniesty i co ? Nie ma gwarancji...
11
@Culer_1906 a co ma przepraszam, po nocach CV wysyłać, LinkedIny i pracuj.pl śledzić? Ma agenta to się tym zajmuje, a Puig ma czas wolny to chodzi po kasynach i dyskotekach bo go na to stać. W jego wieku na studiach też chodziłem po klubach i moi znajomi podobnie i jakoś nikt się tym nie bulwersował. Kiedy ma przepraszam chodzić, jak założyć rodzinę i będzie miał dzieci czy na emeryturze? A jak w kasynach przesra kasę to przesra swoją a nie Twoją, wiec naprawdę nie rozumiem w czym problem. Jak go nie lubisz to chociaż racjonalnie po nim ciśnij i merytorycznie, a nie szukaj gownoburzy w szklance wody, chociaż widzę że zacne grono przyklaskiwaczy i klakierów tu zebrałeś.
7
Jeśli Dembelski zgodził się na obniżkę pensji o 40 procent, to grzechem i głupotą byłoby tego nie podpisać. Razem z Raphinia mogą naprawdę dosłownie osiedlić zespół i dobrze się uzupełniać. Trzeba mieć z tyłu głowy, że zdrowie Fatiego to niestety wielki znak zapytania.
0
@ViscaBarca123 wszyscy zawodnicy, którzy pamiętają Rzym, Anfield i Lizbonę, powinni odejść. Mentalność takiego Ter Stegena już dawno umarła, podobnie Alby, niestety Pique... z nimi nic nie wygramy, bo to po prostu mentalnie skazani na pożarcie ludzie, którzy wychodząc na wielkie zespoły z góry mają pełne pory wiadomo czego.
0
@HypeR oooh shit... No to mnie zastrzeliłeś bo myślałem że to kręci ten co kiedyś w Totkach grał.
0
@Emhyr sissoko- głupi jako piłkarz, głupi i co gorsza pazerny jako agent... Nie wiem kto go wybiera jako swojego agenta, ale zapewne też rozumem jego klienci nie grzeszą.
0
@DamianPSV oczywiście, że przeraża, tylko trzeba się też uderzyć w pierś i przypomnieć sobie swoje zachwyty nad "Bartkiem", który też po odejściu Neymara znalazł się w niełatwej sytuacji. Posypało się tridente, kolejne transfery to były wtopy, czepiał się już tak absurdalnych pomysłów jak płacenie kroci za Griezmana. Ale nie możemy zapominać o jednym, my, rodzina Barcy byliśmy wtedy w siódmym niebie przeżywając kolejne orgazmy, z każdym z tych transferów. Może z wyjątkiem Griezza, bo jego akurat wielu kwestionowało, w tym ja. ale Cou z Dembele ? ... kibice niemal kanonizowali za życia Bartomeu. Tak było i między innymi z Trincao.
0
@tbas jeśli trener go widzi i uważa że jest potrzebny to może nie sprzedawać, a jeśli ocenia, że to ostatni dzwonek by odebrać zainwestowane pieniądze to puścić Franciszka jak najbardziej.
8
Szkoda że mu nie wyszło. Były same zachwyty jak przychodził, achy i ochy, wielkie obietnice i w ogóle Rambla okrzyknęła Bartka geniuszem biznesu bo za takie talenty przecież płaci się jak za zboże. Dzisiaj panuje tu atmosfera, że przecież od początku było jasne że Barca to za wysokie progi i Bartomeu przesral pieniądze. Ci sami ludzie pisza to, którzy zachwycali się Trincao jak przychodził. ..stan umysłu...
0
@tbas i bardzo dobrze, bo jeśli znowu mamy przesrać pieniądze i spuścić finanse klubu w kiblu, tak jak zrobił to nierozważnie Bartomeu dzięki dużej ilości nietrafionych transferów, to ja już wolę trochę cierpliwie poczekać, nawet z nieco mniej olśniewającą kadrą. Najważniejsza jest kondycja i bezpieczeństwo klubu, a dopiero później zachcianki kibiców, szczególnie tych z sortu "sprzedać wszystkich - kupić wszystkich"
0
@pioz123 Kessie to nie ta pozycja, prędzej wydaje mi się, że może tam będzie Garcię przymierzał, bo ten ma predyspozycje do gry jako DP. No i wciąż piętą achillesową zespołu zostaje bramkarz-ręcznik.
0
@adukla trudno powiedzieć moim zdaniem, ponieważ on nie zna smaku dużego klubu. W Leeds na pewno ciągnął zespół jak wół, ale nie każdy odnajduje się po przeprowadzce do większego klubu jak Barca. Dembele już wydaje się że zaskoczył i z tego punktu widzenia jest na pewno potrzebny. Osobiście widziałbym obu kosztem Depaya, który do dużych klubów ewidentnie się nie nadaje.
0
@hayek no to być może gość ściemniał, a może i nie ... Nie zmienia to faktu że darowizna pieniędzy przez patronite to jest łaską użytkownika i ofiara "co łaska".
3
@hayek no jeśli miał dać Patrona to chyba jednak jakąś tam łaskę robi...
0
@mrboom no ja taki stan mam, tyle że od trzech dni od kiedy wróciłem z Nowego Jorku. Dzisiaj znowu pójście spać koło 3:30, tyle że o 7 pobudka do pracy i znowu chodzę do tyłu. Mam nadzieję że już mi te jet laggi miną.
0
@anxted no dlatego może ja się nie znam i mam raczej bekę niż zachwyt z tego co tu widzę :)
1
@Comentateiro no wiem o co Ci chodzi. Gdyby to dotyczyło mojej rodziny, nie patrząc na konsekwencje sam wymierzylbym sprawiedliwość i nie pozwolilbym go aresztować. Ale też rozumiesz, że chcąc proponować systemowe rozwiązania, nie możemy do końca opierać się na pojedynczych przypadkach, nawet najbardziej ewidentnych. Słowo "ewidentny," jest jak najbardziej względne -niestety - i sprawy nieoczywiste w prawniczych rozgrywkach bardzo szybko okazałyby się ewidentne i odwrotnie niestety też.
1
@Comentateiro to nie ma najmniejszego sensu, ponieważ każdy wie, że nie da się stworzyć sprawiedliwego wymiaru sprawiedliwości. Orzekając kare śmierci czyli karę nieodwołalna należałoby mieć idealny, doskonały system sprawiedliwość, a każdy wie że to zawsze będzie pole do rozgrywek, teatrów, przekupstwa itd. do momentu kiedy tworzą go ludzie. Nie byłoby nic gorszego jak w imieniu prawa zabić niewinnego człowieka, a to miałoby miejsce z pewnością nie raz.
2
@KrychaFCB najzabawniejsze jest to, że Camavinga idzie w tym czymś z taką poważna mina i pewnością siebie, zupełnie tak jakby fajnie wyglądał i rzeczy w które się ubrał były dosyć standardowymi klasykami xD tymczasem gość wygląda jak klaun, albo Grzesiu Krychowiak za lepszych czasów.
10
Bayernowi życzę źle do tego stopnia, że trzymam kciuki żeby komuś tam odbiło i sprowadzili Cristiano Ronaldo w rytmie danza kuduro remix ...
0
@Pilka_jest_okragla dlatego śmieszy mnie, jak widzę te jedenastki typu: "Barca za cztery lata" a tam pomoc z Gavim i Nico, lewa obrona z Balde, itd.
3
@TheNekro94 zarówno przykład PSG jak i Realu czy City pokazuje że w LM wydarzyć może się wszystko. Takie PSG i City wydawały się skazane na wygranie przynajmniej jednej LM w ciągu ostatnich pięciu lat. Z kolei taki Real nie powinien żeby nie wiem co wygrać LM, a na farcie i ogromnej determinacji wjechali przez całą drabinkę do finału i tam wymordowali Liverpool. Taka jets natura tych rozgrywek. Prędzej powiedziałbym, że nie wygramy ligi, gdize potrzeba regularności i solidności. Oczywiście jeśli chodzi o LM moim zdaniem priorytetem jest pozbycie się zawodników pamiętających Rzym, Anfield i Lizbone, szczególnie mam tu na myśli Ter Stegena, bo to zawodnicy z mentalnością spuszczoną w kiblu.
0
@batoosz jeśli chodzi Ci o konkretne informacje, to mogę powiedzieć tylko tyle, że w Barcelonie panuej w tej sprawie optymizm ;)
0
@Cwaniak4 A czy Małysz potrafi skakać ?
0
@MesQueUnClub96 podaj jeszcze kalendarz kiedy będą odchodzić Brejty i Szamany ;)
0
@Comentateiro myślę, że przede wszystkim oznacza to, że polityka UE w sprawie klimatu i dobijanie europejskich małych przedsiębiorców to wielki paszkwil.
0
@czółkovsky to jest tak złe, że jeszcze brakuje tam Irvinga i Hardena do kompletu i byłby anty-dream team.
3
@AllBundy ja mega żałuję, że kolejny sezon zostajemy z przykro to powiedzieć: ręcznikiem na bramce. To co oni się napocą w ataku żeby strzelić, to on może w każdej chwili jedną zawaloną interwencją przekręcić. Barca zasługuje na lepszego bramkarza i mam niestety poczucie, że kilka pociągów już pojechało, jak np ten z Onaną do Interu.
1
@tomek8756 do 5. lipca:) od 24. czerwca. 4. dni sympozjum naukowego, a później turystyka. Ja podobnie marzę o San Francisco i zachodzie USA, ale już dostałem zaproszenie na kolejne sympozjum za dwa lata w Seattle i już się zapowiedziałem że skorzystam :)
@RomanHoffer miałem podobnie, jest lepiej niż marzyłem. Warto zrealizować.