9

Na zadane w tytule pytanie, można odpowiedzieć tylko dwoma słowami, zamiast rozpisywać tomiskowy elaborat. Otóż Joan Laporta: rzeźbi w gównie.

Można ewentualnie dodać jeszcze że musi to robić.

0

@FCB_dimiC gwizdneliby w przypadku znakomitej większości sędziów... Trafiło na przypadek szczególny, a to właśnie sędzia finalnie decyduje.

0

@FCB_dimiC tych błędów jest znacznie, znacznie mniej. W idealnym świecie nie powinno ich być tam wcale, ale świat nie jest idealny, ale zredukowali ilość kluczowych błędów myślę o ok 90 procent.

0

@Herato nie ma w tym nic dziwnego Że Gea jets przyzwyczajony współpracować z Harrym Maguirem, a nie z "normalnymi" standardowymi stoperami... Nie jego wina, ale mógłby mieć różne dziwne odruchy i zagrania. Myślę że to zaważyło xD

1

@RobiS z tych bez recepty to tylko uspokajające z Labofarmu, sześć sztuk trzeba łyknąć i powinni dać radę.

0

@draxidox coś czuję, że już idą po Ciebie xD

0

Sydorchuk pocelował ...

1

@PatrychoO liga angielska to brzmi dla niego jak samobójstwo... on tam trzech miesięcy nie udźwignie bez kontuzji. Dla wszystkich, dla niego, dla klubu, dla ligi angielskiej najlepszą opcją byłoby pozostanie Dembele w Barcelonie, tylko niech wreszcie zrozumie, że nie jest "potencjalnym zdobywcą złotej piłki" i że nie zapracował na podwyżkę tylko obniżkę pensji bo takiej klub nie może mu zaoferować. Czuję, że tam ogromną rolę gra jego przygłupiasty i pazerny agent, bo Dembele widać było że się ładnie wtopił w zespół i złapał chemię z Xavim.

0

od momentu, kiedy Leeds utrzymało się w PL, pisanie o Raphini w kontekście Barcelony utraciło wszelki sens. Taka jest prawda i szkoda się oszukiwać.

0

@mekston kurde, faktycznie, pisałem z głowy, a to już dość dawno jednak było, a wciąż tak boli...

0

ostatnio zastanawiałem się, który moment w historii Barcy którą znam, bolał mnie najbardziej. Przez głowę przewijały się filmy z Anfield, z Rzymu, 8:2 z Monachium i cały czas czułem, że to nie to... Jednak tamudazzoo, kiedy nam w doliczonym czasie w ostatniej kolejce strzelił Tamudo i praktycznie w tej samej minucie w równolegle rozgrywanym meczu bramkę zdobył Van Nisterloy dla Realu, to bolało najbardziej... Ta minuta, to była trochę kwintesencja DNA obu klubów, która ciągnie się do dzisiaj.

2

@Joe_Barbaro tak, oczywiście zmierzch będzie trwała do następnej wygranej Belgów, albo odpalenia na MŚ, bo kadrowo oni wcale gorsi nie są niż taka Chorwacja w 2018.

4

Frenkie De Jong ? 35 mln do United +50% od następnej sprzedaży ... Danza Kuduro (Remix) ● Skills & Goals

0

@Volk Jezus, to jednak Pele nie był taki znowu wybitny.

1

@Krystian1588 „pacta sunt servanda” i tyle w temacie... a to, że z naszej strony umowę zawierał szkodnik i pasożyt, to już niestety ale nasz problem. Taka jest prawda.

0

@salvatore tak, może i tak, tylko Ty nawiązujesz do czasów, kiedy mieliśmy wór pieniędzy i wolność transferową, a ogarnij to z sytuacją, którą mamy obecnie. Ja też znalazłbym tutaj Gabriela Jesusa, Hallanda i jeszcze paru innych bardziej pasujących niż Auba, ale my po prostu nie mamy kasy i to jest dużo większy problem niż przepaść między Aubą i Suarezem czy Eto (bo moim zdaniem tej przepaści nie ma już np. w zestawieniu z Davide Villa)

1

No dobra, dobra, a co jest nie tak z Aubą? Nie sprawdził się czy co ? Może jednak taki duet jak Auba i Jutglia w chwili kiedy mamy związane ręce i brak pieniędzy to jest najlepszy choć konieczny wybór. Może jednak lepszy niż wydawanie 35 mln na 34 letniego zawodnika któremu już bliżej niż dalej. O Lukaku nie wspomne już nawet.

0

@Nazio87 jak do spania ? ledwo dziecko zasnęło, żonie kolację muszę zrobić, życie się dopiero dzisiaj zaczyna xD

2

czy Gareth Bale, za darmo i niską pensją, na pozycję lewego obrońcy w Barcelonie, to pomysł z jeszcze tej, czy już z tamtej części Galaktyki? Własnie przeszło mi to przez myśl, a tylko lampkę wina wypiłem ;)

2

@doc moim zdaniem to duży błąd w stylu kadencji Bartomeu, czyli kolejny sezon trzymanie bardzo słabego Ter Stegena. Bardzo go lubię, ale on nam naprawdę zgubił sporo punktów w poprzednich sezonach i powinno się go zdecydowanie pożegnać. Teraz, jeszcze ktoś za niego zapłaci, po kolejnym fatalnym sezonie, będzie kolejny problematyczny zawodnik.

0

Jeszcze za czasów Valverde, kiedy Barcelona grała towarzyski z Milanem Gatuso, Włoch był oczarowany Puigiem, także uważam, że jest dla wszystkich stron optymalna opcja. Może w rozliczeniu za takiego Solera :)

1

@Messibestplayerintheworld już kiedyś jeden Pajacjusz Junior deklarował się jako kibic Barcelony, coś tam bąkał jak płakał przy remontadzie z PSG, a teraz wielkimi warami niemal pożera herb Realu przy każdej bramce. Brazylijczyków lepiej nie traktować poważnie.

0

@VamosGirl to jest właśnie styl Barcelony, obrońca ma jako podstawowy skill wyprowadzać piłkę, podstawowym skillem bramkarza jest gra nogami i później mamy obronę taką jak na załączonym na stronie obrazku.

0

@lampka
i dlatego powiedział tak ?

"If I say I don't support Madrid, then that would be hypocritical and I would be painted as a liar. And I certainly don't like to be called a liar.



Imagine if I said that I loved all teams, and then it came out that I supported Madrid since I was a boy, went to 27 Clasicos in the past, that I celebrated Madrid wins with friends in a bar.



I prefer to call it as it is."

0

@Kgorecki2500 no już podobny scenariusz przerabialiśmy z Irakiem, do dzisiaj szukają tam tego uranu co to niby Husajn miał, tej broni chemicznej, broni biologicznej... zero zaufania do takich informacji.

6

pomimo tego, że dysproporcje są kosmiczne, powinni jeszcze to zestawić z zyskami, jakie przy tym generuje męska i żeńska drużyna, żeby trochę ten przekaz był jednak bardziej obiektywny i uprzedzić odpalenie się bojowników o równe pensje.

1

@Azi może to specjalnie tak, żeby te Vegety i inni kibice prześcieradeł wymiekli i poszli sobie smarować na notatnik, a tutaj zostaną najwierniejsi z najwierniejszych xD

3

@FC1899Barca szczerze ? wolę dotarcie tegorocznej drużyny, delikatnie uzupełnione tam gdzie trzeba i odsiane od niepotrzebnych i wręcz toksycznych zawodników, niż to co mi tu pokazują.

3

@draxidox obawiam się, że w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z Twoimi skillami ;)

10

@VegetaPolska nie nie ma nie było i nie będzie, Real robił robi i będzie robił najbardziej naj show i wszystko naj na stadionie. W ogóle powinni zlikwidować piłkę nożną bo i tak wiadomo, że Real jest naj i nie ma sensu istnienia ta dyscyplina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?