0

@Yoshi94 nie jest moim zdaniem prawdą, że bez Benza oni nie istnieją. Jeden przykład to za mało, by potwierdzić lub zaprzeczyć takiej hipotezie.

0

@Yoshi94 nie jest to moim zdaniem prawda. Już kiedyś Karim miał nic nie znaczyć przy Ronaldo, okazało się, że przy Ronaldo on dopiero rozwinął skrzydła. Jak nie znoszę Viniciusa, tak muszę przyznać, że on po prostu z sezonu na sezon rośnie w oczach. Progres zalicza nieprawdopodobny, poprawia się w kolejnych aspektach, dzisiaj zjadałby naszych skrzydłowych (fakt, FAtiego przyblokowały kontuzje, ale Brazylijczyk już zostawił w tyle naszą gwiazdę). Za dwa-trzy lata będą dopiero Brazole w prime, a póki co no uczą się, bo taka jest kolej rozwoju piłkarzy.

0

@draxidox +3 x 12 000 jednorazowego dodatku czyli zastrzyk 36 000 zł xD

1

@gumaz zależy kim byłaby matka.

8

Chyba już dobitnie przeszłość udowodniła, że Rodrygo i Vinicius >Griezmann ...pamiętam jak ludzie śmiali się z Realu tutaj, że płaci krocie za nołnejmy z Brazylii, a my to przecież kupowaliśmy jednego z najlepszych zawodników ligii hiszpańskiej. I tu się ujawnił geniusz Pereza nad tym cymbalem Bartomeu. Barcelona nie może pozwolić sobie na stratę kolejnej wzrastającej gwiazdy, trzeba wyprowadzic budżet na prostą i później ruszyć po niego a i tak koszt będzie znacznie niższy niż przy Hallandzie.

0

@Azi oooo Pardone ! @Moderacja to był ostatni raz :)

0

@kkbarca mi najbardziej imponuje jego wyczucie do sprzedaży zawodników. W odpowiednim momencie tak by jeszcze duuużo zarobić odesłał już rdzewiejących Di Marię, Varana, Oezila, Ronaldo i jeszcze paru paru innych. U nas jak była wielomilionowa oferta za Rakietę od PSG ( coś koło 70 za starego Ivana, po MŚ) to Bartomeu nawet się nie namyślił i odrzucił, bo przecież to Ivan... żaden piłkarz nie powinien być ponad klubem i basta.

0

@Ferran wraca Koeman ...

0

@Emhyr to żadne odkrycie... Baja nigdy się nie kryją z tą butą i pewnością siebie, podobnie jak ich kibice. Wypowiedź Kanha i tak jest laytowa powiedziałbym. Dlatego niezmiernie się cieszyłem widząc jak Borussia Kloppa jechała to tołatajstwo, a mordy Hoenesa, Kanha i reszty, były wręcz niezapomniane. Rzadko takie chwile się ogląda, ale warto dla nich żyć ;)

1

@Rust_Cohle @Sau_Ron , spójrzcie na to inaczej. Zawsze był na celowniku Barcelony, która chciała płacic za niego krocie, a teraz przynajmniej przychodzi za darmo i wnioskując po tym, że Alemany dał zielone światło to pewnie nie będzie kokosów zarabiał. Kolejny plus jets taki, że gorszy niż Longlet nie będzie, musieliby chyba kogoś z Widzewa brać, żeby przebił poziom dna naszej "skały".

1

Naszym zdaniem to jedna z 3-4 największych pomyłek w historii Barcy.

0

@ronni37 dlatego wyraźnie napisałem że komentuje pierwszą kwartę na gorąco xD

1

@Pawel13sz niestety nie tak łatwo się pozbyć Sergiusza Roberto, który torche jak w tym powiedzeniu: przyczepił się jak gówno okrętu i mówi płyniemy.

3

Fatalna skuteczność Bostonu w pierwszej kwarcie meczu. Kozły ze swoją organizacją gry ich zniszczą, jeśli Celtowie się nie poprawią. Zbiórkami też nie grzeszą...

0

@Kamiloza91 Franz Smuda z czasów w Widzewie xD

0

@kiper09 Lewy podpisał kontrakt do 2023 i prawo Bayernu się domagać jego wypełnienia. Koniec i basta

0

@betonito przede wszystkim, brak Woodgate'a do Realu, który powinien być w top 3 z racji tego, że zagrał tam chyba 1-2 mecze a kosztował kupę kasę jak na tamte czasy.

3

@MesQueUnClub_87 mam wrażenie, że ilość zielonych herbów pod postem wywyższającym Modrica ponad Iniestę jakby topniała xd

2

@Pilka_jest_okragla transfery Cou i Dembele się broniły merytorycznie. Jeden miał zastąpić Inieste, drugi Neymara. Może gdyby wtedy trenerem byl kto inny niż Valverde inaczej by się to potoczyło. Zupełnie niezrozumiały i chory był z kolei transfer Griezmana. To był prawdziwy kryminał.

1

Dzień jego przyjścia to jedna ze zdecydowanie czarnych kart w historii Klubu. Niestety ale bardzo bardzo długo będzie wisiał na liście najdroższych transferów na samym czubie, co będzie na niejednej twarzy wywoływało co najmniej uniesienie kącika ust, a zwykle złośliwy rechot. Nie tak miało byc, wtedy kupiliśmy porządnego gościa, dobrze ułożonego chłopaka, ze świetnym filmikiem ze skillami na YouTubie i Dansa Kuduro grało głośno...

0

@Rewolucja123 no nie tak w końcu, my byliśmy pierwsi, później jescze Baya :D

1

Pamiętajmy tylko w dyskusjach, że żadnego piłkarza nie można trzymać z głównego powodu takiego, że jest młody, a to główny argument który się tutaj przewija za jego pozostaniem. Jeśli Xavi nie widzi go jako elementu swojej układanki, to moim zdaniem można przezimować z Azpim i Alvesem, a za rok kiedy może sytuacja się nieco poprawi ruszyć po kogoś młodszego i sensownego.

0

@Tom_Sta trochę dramatyzujesz. Dlatego właśnie określono graczy nietykalnych jak Ci których wymieniłeś, by budować projekt długoterminowy, który osiągnie szczyt za dwa może trzy lata. FDJ, gdyby nie problemy finansowe penwie też by z nami został, ale przychodził za duże pieniądze i nie spełnił pokładanych w nim nadziei.

1

@kielon93 jeśli od tego miałoby zależeć być lub nie być klubu to sprzedałbym. Powtarzam, poszedł już jako ofiara tego Messi, po nim żadne inne odejscie gracza nie powinno już być cięższe. Nie chciałbym, żeby to Araby przejęły klub ponieważ status i własność klubu to jego część historii i wyjątkowości. Nawet kosztem kilku lat prowadzenia gospodarki zaciskania pasa, będziemy musieli obejść się bez sukcesów -trudno. I tak mieliśmy szansę oglądać w naszym ukochanym klubie Najlepszego Piłkarza w dziejach, to ogromny przywilej i należy to doceniać. Tak to jest że po latach tłustych zawsze mogą przyjść chude i trzeba to przetrwać.

1

@BorzyKrzys większy dla mnie problem był taki, że kupując bilety w dzień ich premiery, nie było rozpiski kto i kiedy gra, a jak człowiek chciał na jeden dzień to mega ważne. Przecież jeśli wtedy kupiłbym na drugi dzień, a nie na pierwszy to widząc te rozpiskę zwymiotowałbym :D

5

@Dieselzor straż miejska... Nurtuje mnie tylko co do tego ma igła w stogu siana i konfrontacja że starymi ? xD

6

Klub musi być ponad każdym piłkarzem i Laporta to doskonale rozumie. Nie wahał się wypuścić Messiego, bo tego wymagało dobro i stabilność finansowa klubu. FDJ jakikolwiek bardzo go lubię też musi oddać, żeby dźwignąć ten klub. Chcielibyście pewnego dnia przeczytać, że FCB z powodu długów i finansów wylądowała w V lidze albo ogłosiła upadłość lub została sprzedana Arabom? Tak krytyczna sytuacja finansowa zmusza do robienia krytycznych kroków i działań. Wyniki sportowe być może nie są nawet tutaj priorytetem, będą za kilka lat, kiedy wyjdziemy na prostą.

0

Alemany robi to, czego nie miał jaj robić Abidal i inni z zespołu Bartomeu. Uprzedza fakty i sprzedaje gracza wyprzedzając zjazd jego ceny. Dzisiaj za FDJ ktos płaci 80 baniek, za rok po kiepskim sezonie i bliżej końca kontraktu byłoby to 40 mln. Kiedyś Bartomeu miał na stole 60 mln za Rakietę od PSG, po udanych dla niego MŚ. Nie skorzystał, bo pieniądze były, rok później Rakieta był wart jakieś pięć razy mniej, a dwa lata później odszedł za darmo. Barca musi odzyskac stabilność finansową, a pieniądze się z nieba nie wezmą. Jestem prawie pewien ,w ślad za nimi pójdzie też Depay, bo to trochę kolejna holenderska czystka.

2

Rozumiem, że zbieramy zawodników za free i mamy małe pole do wybrzydzania, ale nie podoba mi się to transferowanie defensywny Chelsea do naszej defensywy, szczególnie że bez największej wisienki czyli Rudigera. Christensena już chcą w Barcelonie od dawna, ale ostatnio gość popełnia dużo błędów, a Azpi i Alonso to już trochę old boye. Może nie ma co wybrzydzać jak się nie ma pieniędzy, ale mimo wszystko potrzebujemy na obronie wzmocnień i solidności.

4

@Emhyr No jednak Gaya > Grimaldo i nie wiem czy jest tutaj pole do dyskusji w tej kwestii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?