0

@AlexDark00 no ja nie wiem czy to takie przepłacanie, 30 mln z piłkarza na takim poziomie, wiekowy owszem, ale Benz pokazuje, że naprawdę można jeszcze długo grać będąc na świeczniku. Na dodatek Robert nie ulega kontuzjom i spokojnie ze swoją fizycznością może ciągnąć nawet tyle co Zlatan na wysokim poziomie. Moim zdaniem to uczciwa cena, chociaż biorąc pod uwage że nie przedłuży kontraktu można ją chyba jeszcze zbijać.

1

@BartqRKO moim zdaniem, to w tym remisie 1:1 więcej farta miały jednak Kozły, pierwszy mecz jak @kamyk_23 zauważył to popis nieskuteczności DeRozana, ale on już obiecał, że to się nie powtórzy i w drugim starciu już płynął. Myślę, że to Kożły mają prawdziwy problem i stawiam w tej rywalizacji 4:2 dla Byków.

0

sędzia chce im dać się pozabijać na tym boisku ?

1

od dawna mówiłe, że tego lata naszym najlepszym transferem będzie Sergi Roberto.

2

@koksik2700 jescze ten the Bill sam zaczyna od tego że na porodowce się nie sra a na końcu pisze gościowi żeby wyluzował xD

2

@s0nar @FCBurnley chciałbym kiedyś zrozumieć skąd biorą się takie typy jak Wy.... Naprawdę... Wyjaśniać chyba nie trzeba bo kolega już wcześniej wszystko ładnie napisał odnośnie insynuacji.

0

@VegetaPolska no właśnie kompletnie nie zrozumiałeś tego co napisałem, wiec jeszcze raz: tak samo jak każdy ma sobie prawo tutaj wygłaszać swoje opinie, również o Camavindze grającym na def. pom. choćby nie wiem jaka to bzdura była (nie interesuje mnie Camavinga, więc się nie wypowiem, nie mam zdania) i na tej samej zasadzie kibice Realu mają prawo pisać na stronie Barcelony, mimo że ta strona nie jest im raczej dedykowana.
A ta strona oczywiście czyjąś własnością jest.

0

@vangoor jest liryka, epik i to BMW... są jednak wątpliwości czy podchodzi pod komedię czy tragedię xD

1

@VegetaPolska to że nie potrafisz jej zrozumieć, nie oznacza, że jest prymitywna, ale spoko, zero oczekiwań,

1

@VegetaPolska "jakim prawem wypowiadają się osoby które nie mają zielonego pojęcia o tym"

prawem wolności słowa... takim samym, jakie daje możliwość wypowiadać się kibicom Realu na stronie fanów Barcelony.

4

@pluszek ale tu chodzi o jakichś kolejny lewicowy wymysł czy co, bo naprawdę jestem przezaciekawiony o co się do kolegi dowaliłeś ? czy może o to, że według lewicy mężczyźni też rodzą dzieci a kolega tego nie zaznaczył ? Naprawdę, czytam kolejny raz wypowiedź @batoon a i nie widzę tam niczego, czym zasłużyłby sobie na odebranie praw rodzicielskich.

1

@pluszek bo co ... ???

1

@batoon i pamiętaj, między porodem a wyjściem kobiety i dziecka ze szpitala to najpiękniejszy czas tacierzyństwa ;) później bądź gotowy na zapi...

4

@Lautaro masakra. Mam rodzine na Śląsku, teraz już wujek nie pracuje w kopalni, jest na emeryturze, ale kiedyś bywało faktycznie gorąco pod ziemią. Dlatego wkurza mnie ten ogolnonarodowy hejt na górników. Ciężko pracujący ludzie, którzy bronią swoich miejsc pracy bo to jest ich źródło utrzymania i fach, nawet jeśli nie jest to z punktu widzenia państwa opłacalne, to dla nich to jest całe życie. Ale ludzie nie potrafią tego pojąć i szczują. PiS jako wrogów ludu wskazuje nauczycieli, opozycyjne partie górników. Nie powinno tak byc w żadną stronę.

0

@JohnnyBarca ja to takiego Sancho bym w Barcelonie zobaczył. Po tak kiepskiej przygodzie w MU jego cena z pewnością rypnęła w dół, ale to ciągle dobry piłkarz uważam i mógłby się spokojnie w innym , zdrowszym niż United klubie odnaleźć, pod okiem dobrego fachowca takiego jak Xavi.

0

Trae Young do tego momentu tylko 8 , punktów przeciw Miami. Ewidentnie nie podołał. A dzisiaj w nocy do PO wracaj po latach byki. Kto kogo weźmie za rogi w pojedynku Byki -Kozły? Mam po cichu nadzieję że LaVine poprowadzi do ostatecznego zwycięstwa.

4

Już chyba wolałbym De Jonga przesuniętegodo linii obrony albo Mingueze niż pieknego Klementa.

0

Spokojnie, jest dopiero 87 minuta, potrzeba trzech bramek a na bramce stoi Trapp... Czuje że będzie dobrze jeszcze :)

1

sprzedać wszystkich, kupić wszystkich !

9

Oglądam to Atletico od dawna, szczególnie jak rozwija się za Simeone i nie mogę zrozumieć, jakim trzeba być dzbanem by być sternikiem Barcekony i kupować stamtąd zawodników, a jakim trzeba być ultra dzbanem by płacić za nich 120 mln i liczyć że to pyknie.

0

@boogieman_RM oczywiście, ładny styl to pojęcie względne. Miłość też jest pojęciem względnym i np. zoofil kocha zwierzęta i z tym trudno dyskutować. Mam tutaj jednak na myśli coś, co zachwyca większość kibiców, tzn. dominacja na boisku, panowanie nad piłką, dużo podań z pierwszej piłki, kombinacyjna gra, trochę indywidualnych ładnych zagrań itd. Oczywiście, żę 4 LM i 8 half-finali nie wzięło się z krótkich zrywów i pomocy sędziów. Przykładowo tegoroczny półfinał nie licząc fazy grupowej wziął się z rozegranego jednej dobrej połowy w Londynie i 20 minut w dwumeczu z PSG... wystarczyło ? ...wystarczyło ! ... ale niech nikt mnie nie próbuje wmówić, że to jest ładne dla oka. JA nigdzie nie napisałem, że Real wygrywa tylko dzięki pomocy sędziów i krótkim zrywom. Real to dla mnie drużyna bez określonego charakteru, trochę mdła i nieregularna. Potrafią wrzucać piąty bieg kiedy to potrzebne i jechać takim footballem totalnym, a przez 70% meczu padaczyć. Oczywiście ciągle jest to moim zdaniem ładniejsze i atrakcyjniejsze dla kibica niż sąsiad AM.

"podobała ci się tiki taka w latach gdzie Barcelona przegrywała z Bayernem już nawet w 2013, z Romą, Liverpoolem, PSG, znowu z Bayernem w 2020r. i obecnym sezonie?"
nie podobała, już wczesniej napisałem o Valverdyźmie i jak ten człowiek zabił to co kibice Barcy kochają i chcą oglądać (przynajmniej Ci rozumiejący ducha tego klubu). Co gorsza, przez dwa mecze ten człowiek nawet "realowskim" stylem nie był w stanie dojechać do końcowego sukcesu.

2

@zaiks rozumiem, że to sprzeczne z retoryką cudownego zaangażowania, ale no takie są fakty :)

0

@zaiks gola Benzemy z PSG pierwszego po faulu na bramkarzu też nie powinno być itd. itd. xD

7

@zaiks po prostu szukamy czego innego. My lubimy patrzeć na ładną grę, ekscytować się pięknymi zagraniami, oczywiście chcemy wygrywac, ale nawet jak nastał bardzo skuteczny Valverdyzm bez stylu, gro ludzi było niezadowolonych. U was liczy się tylko wynik, gra może być okropna , słaba, obarczona fartem i pomyłkami sędziowskimi które nader często się wam zdarzały... Nieważny styl, ważne żeby na livescore wynik był pozytywny. I w tym jesteście niewątpliwie najlepsi i tutaj nie ma co nad tym dyskutować. Jest to również dla innych kibiców irytujące, bo ludzie lubią gdy wygrywają drużyny zasługujące na to, a nie takie notorycznie jadące na farcie i skutecznych krótkich zrywach czy wysrywach sędziowskich.

1

@Arkon

"Lewy korzysta z prawa Webstera i Bayern nie ma nic do powiedzenia, tak jak Barca nie miała jak PSG wpłaciło klauzulę za Neya."

można to tak odczytać, ponieważ w prawie Webstera też trzeba zapłacić klauzulę, tyle, że jest ona jakoś tam chyba obliczana (ze wzoru Hajty) xD

4

@Sulimo tak samo dokładnie też zaczynał Pique i dokładnie tak samo o nim pisali. Garcia ma papiery na wielkie granie i dostrzegał to Pep sięgając po niego, dostrzega to Xavi. Brakowało mu ogrania meczowego, ale on to świetnie nadrabia.

0

@RanDiFCB no jeśli Barcelona od przyjścia Xaviego jets dla Ciebie drużyna kulejącą, to ewidentnie kawa z rana nie weszła. Bayern to potęga i nie zmienia tego nawet odpadnięcie z Villarealem, ale Barca przyciąga wreszcie projektem sportowym i osobą trenera, z którym piłkarze pragną pracować. Zespół jest młody i gra piłkę piękną dla oka. Co do Ibry, to już koelga wyżej to odpowiednio skomentował.

6

Po zmianach Tuchela, zrozumiałem, dlaczego Tuchel nie chciał robić tych zmian...

11

Marciniak jak jest zmęczony to wygląda jak Jaca Murański...

1

ejjj, a MArciniak może odgwizdać przy tym rękę Courtoisa ? Xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?