2

To nie moga mu jakichś innych benefitow niż finansowe zapewnić w klubie? Nie wiem... Owocowe czwartki, piątki w dresie, dostęp do PlayStation w playroomie. Pierwsze brzegu korpomagnesy.

0

@VegetaPolska stresik jest, że balonik napompowany, a tu się okaże że żółwika nie będzie ? xD ale spokojnie, jak jest tyłu zdobywców złotych piłek jak np. Asensio, Vinicius, to myślę że i bez żółwia się temat sam ogarnie xD

0

Czy ktoś się orientuje, co media mówią o rozbieżnościach w negocjacjach odnośnie Dembele ? Tzn. ile oferuje klub, a ile chce piłkarz (słyszałem, że chce 20 mln tylko nie wiem czy brutto czy netto).

0

@Pawel13sz tylko co wtedy z Aubą ? My to chyba jednak bardziej skrzydła potrzebujemy, szczególnie w momencie, kiedy Dembele sobie pójdzie a wszystko na to wskazuje.

1

@bartekvisca to nie jest hejt.

0

@masq mam dobre przeczucia co do tego, więc znając życie nic z tego nie wyjdzie :(

3

@Jacu327 wierzę, że to co jest wersja oficjalną w kwestii zamachu.na JFK to wierutne kłamstwo, a za zamachem stoją myślę wojskowi.

0

@VegetaPolska nie wróci do Realu bo VAR wprowadizli

0

@KapiFCB on tak uważa, zapomniał dodać, że jak pomoc, to tylko bez głowy i na hurrrrraaaaaa xD

2

Tyle lat się z nim bujalismy znosząc jego kontuzje... Teraz po tylu latach l, kiedy wygląda na to że w Barcelonie wreszcie sztab medyczny wie jak się z nim obchodzić, to oddać go to byłoby trochę "zesrać się na metr przed kiblem". Oczywiście na podwyżkę nie zasługuje, nawet nie jestem pewny, czy w sytuacji klubu i tego co pokazał stać nas na utrzymanie warunków. Dembele jest chyba też świadomy tego, że wyjście spod skrzydeł Xaviego oznacza dla niego spowolnienie lub zastopowanie rozwoju. To musi się udać.

1

@DonAndrzejos dla mnie przedłużenie kontraktu Dembele, to będzie zdecydowanie największy transfer lata i miła niespodzianka. Przedłużenie Gaviego i Araujo uważam za formalność, bo to jednak ludzie z klubu.

10

Drabinka płacowa i sytuacja finansowa klubu to jedno, ale z drugiej strony nie możemy też tracić ważnych łańcuchów dopiero co rodzącej się drużyny, bo gdzie my tak zajedziemy? Moim zdaniem cała trójka to tak ważne składowe projektu Xaviego, że powinno się zrobić wszystko, żeby ich pozyskać, nawet kosztem zatrudnienia kolejnych graczy jak Kessie (choć to się już stało). Mam nadzieję, że Alemany wie co robi i ma wyczucie na tym stanowisku negocjacyjnym. Barcelona to nie Porto, Ajax czy Leicester, że co sezon ma występować w zupełnie nowym i przebudowanym składzie. Inna sprawa , że teraz piłkarze są bardziej rozczeniowi. Kiedyś przedłużanie kontraktów ludzi związanych z klubem to była formalność. Taki Xavi Puyol, Iniesta, teraz już od najmłodszych lat agrnt pilnuje interesów zawodnika i główna rolę gra hajs.

3

@Piorun wygląda na to, że deal Arthur za Pjanica to była dobra zamiana, bo wymieniliśmy wspólnie tę samą ilość szrotu, ale oni dopłacili nam 10 mln. Bartomeu Top !

7

@Gavinho Korwin mówi dokładnie to samo ...

0

@Kitek1640 Do Pedriego to z całym szacunkiem nie ma podjazdu w tej chwili żaden pomocnik Realu, nawet Modric czy Valverde, a co dopiero jakiś rezerwowy xD już zapomnieli lekcji footballu ?

2

Mam nadzieję, że Xavi to jest trener na tak długi czas, że jego następcą na tym stołku za X lat zostanie Frenkie De Jong, a może nawet Pedri.

4

Sędzia poszedł się wytłumaczyc z decyzji Xaviemu... Xavi prawdziwy Szef ! Normalnie trener dostałby zjebke i żółta.

1

@Bocheno1 dokładnie, @arasz1819 miał rację że jest tutaj taka grupa jednak obiektywnych inaczej.

4

Czy tu naprawdę ktoś rozpatruje te rękę Araujo pod kątem karnego ? Chyba naprawdę już komuś za mocno weszło samobiczowanie i samoupokarzanie się, ewentualnie wdupęwłażenie kibicom drużyn przeciwnych szczególnie takiej jednej ubranie na biało.

1

@VegetaPolska ja nie wrzucam, z wczorajszych trzech karnych, dwa ewidentne, jeden dyskusyjny, a dyskusyjny to znaczy że mógł zostać gwizdnięty, a mógł zostać pominięty. Bardziej chodziło mi o to załączenie listy meczy gdzie niby Real został oszukany, bo to jescze że w tamtych meczach nie zagwizdano wątpliwych karnych nie świadczy o tym, że los czy sędzia coś Realowi zabrał. Szacunku bym w to wszystko nie mieszał.

15

@VegetaPolska dla Was klarowna sytuacja to ta podjęta na korzyść Realu Madryt. Poza tym jak mogło nic tam nie być, jeśli Vini tak upadł i później wszystkich przekonywał, że to był faul ? Podobnie było z Osasuną, Cadizem, Villarealem .... ale także Valencią, Rayo, Mallorcą, Atletico, Athletic, Sociedad, Eibar, Betisem, Sevillą, Elche, Alaves, Espanyolem, Levante, Granadą itd. xD

49

@zaiks zapomniałeś dodać do tej litanii meczów gdzie Real został skrzywdzony jeszcze ostatniego meczu z Barceloną, kiedy Vinicius "ewidentnie" upadł w polu karnym a obok stał Pique i sędzia tego nie odgwizdał xD Miłego dnia Madrytczyku ! ;)

1

@Kgorecki2500 w odróżnieniu od RMS czyli Royal Mail Ships, a więc statki pocztowe Jej Królewskiej Mości np. najsłynniejszy opatrzony takim skrótem RMS Titanic ;)

0

@Emhyr Puig... ale on jest poza zasięgiem xD

4

@Oskar00 trudno się nie zgodzić, gdyby wypadł kontuzjowany, to nawet Benzema by nie pomógł dobić do tego mistrzostwa Hiszpanii. A tak to pewnie jakoś tam dodryfują z taką przewagą jak mają obecnie.

3

@VegetaPolska Mówię o taki, że on z Japonii miał obiecany powrót do Barcelony, taka była dżentelmeńska umowa między zawodnikiem a klubem. Kiedy to miało się wydarzyć, Real wkroczył do gry zapłacił mu więcej niż Barcelona, a Barca nie chciał łamać dla niego drabinki płącowej...o taki podkradaniu mówię.

0

Dzisiaj w trzeciej drużynie Primera Division od końca licząc oczywiście czyli Mallorce, w 86 minucie pojawił się na boisku Takefusa Kubo... Czy ktoś się orientuje, jak wygląda obecnie ten zawodnik ? Kiedyś uważany był za wielki talent, Real podkradał go Barcelonie przepłacając go sowicie, a tymczasem no on chyba nawet Mallorci nie potrafi zawojować. Czy ktoś kto go śledzi może się wypowiedzieć ?

5

Jeśli chodzi o projekt sportowy, to powinien zapytać Wijnalduma. Gigi już dokładnie to rozważył kto ma lepszy, wybrał PSG i można zadzwonić i podpytać, czy jest zadowolony. Bo w sumie to co jest złego w projekcie "kupić wszyskich" ? xD

1

@HighestInTheRoom balonik już za mocno sobie napompowałeś xD będzie solidny trzask xD

1

@Stagiryta Arabia Saudyjska to jednak poziom niżej niż Szwecja. Meksyk jak najbardziej ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?