1

@Stagiryta Arabia Saudyjska to jednak poziom niżej niż Szwecja. Meksyk jak najbardziej ;)

0

@(C)Puyol nie wiem czy to oczywisty czy nie oczywisty, ale ja polecam Autopsję Jane Doe ! :)

1

@Cule1234 nie lubię Bońka, nigdy go nie lubiłem, bo po prostu za takimi cwaniakami zapatrzonymi w siebie nie przepadam. Ale to, że go Sousa oszukał, w to mu akurat wierzę. Z pewnością zatrudniając go nie miał pojęcia, że bierze totalnego najemnika bez honoru, chociaż patrząc na narodowość to można się było jakoś tam tego spodziewać nawet.

2

Po raz siódmy słyszę że to już ten czas na który czekaliśmy i dalej nie losujo xD

1

@VamosRakieta oddaje pytanie xD

0

@Criss18Barca ja liczyłem że do 1 z 10 ten cyrk już się skończy, a wygląda na to, że o 18:55 jescze się nie zacznie.

0

@sopelinho USA i Kanada nie mogą być razem w grupie

1

@Lionel_Messi10 brutto to chyba nie jest najgorzej, ale jak netto to niestety sporszawo.

0

ciekaw jestem, jeśli w City wyląduje Haland, to co się wydarzy z Gabrielem Jesusem. Zaczynał tam naprawdę obiecująco, można było domy stawiać, że wskoczy w Buty Sergiusza Aguero, a tam Pep woli definitywnie pomocników. Jeśli Haland in, to moim zdaniem Jesus out, tylko dokąd ? :)

1

@Zbyszard :) to mogę jescze zedytowac ? :D

0

@AdamaTraore absolutnie nie był.

0

@Zbyszard Lewy, Leo uważam to zamknięty rozdział, a Lewy nigdy nie otwierany. Trzymam kciuki, by żaden ze scenariuszy się nie spełnił.

2

@WiecekFCB chyba chce 8 brutto, a Laporta proponuje 4 na papier i 2 w kopercie xD

0

@Ferran żeby jeszcze tylko przez to zestawienie nie przewijały się takie tuzy jak Umtiti czy Longlet i to już będzie gitara po całości.

4

Ejj, jeśli słyszeliście o tajnym spotkaniu Mateusza z agentami Rudigera, to jest taka prośba od zarządu, żeby raczej poza Ramble to nie wychodziło. dzięki

8

@Pawel13sz nie trzeba nic mówić, wystarczy spojrzeć na cracka Moribe

0

@Messibestplayerintheworld bardziej mnie martwi Araujo.

2

Wchodzi Krychowiak... boję się...

1

a dlaczego gra Jaca Góralski a nie Jaca Murański... wtedy mielibyśmy dwunastego zawodnika, bo jeszcze duch wujka Władka by biegał po boisku xD

0

@pato1234 też tak myślę. Ktoś taki jest na Szwedów potrzebny uważam.

3

Góralski, Bielik... To nie są największe problemy tego składu. Największym problemem jest ten w bramce, wszyscy wiemy, co ten nieszczęsny potrafi robić w meczach o duża stawkę... Szczególnie w meczach o duża stawkę. Mnie to martwi najbardziej.

0

@Maciej1078 najpierw może, ogarnij działanie forum, bo pisanie czterech postów pod rząd jak Ci jakaś światła myśl przez czaszkę przejdzie to nie jest najlepszy pomysł xD reszta to brednie, szkoda komentować xD pzdr

1

@Ojciec5tkidzieci Panowie ! długa piłka na Roberta i powalczyć ! xD

0

@Maciej1078 mistrzu... w pierwszym sezonie przybycia Bale'a do Realu, nie miał on pewnej i pierwszoplanowej pozycji w zespole. Więcej od niego zagrał choćby Di Maria (2376 minut vs 2069) więc jakie BBC w momencie, kiedy jedno B nie ma pewnego i ugruntowanego miejsca w pierwszym zespole ? BBC może sobie i powstało bo literki się złożyły, ale hype'owane było w momencie jak narodziło się MSN.

6

@P33ck coś takiego jak BBC wymyślono tylko dlatego, że w Barcelonie było MSN. Cristiano robił swoją robotę, to prawda i właściwe było porównywanie Ronaldo do Messiego - to jeszcze miało rację bytu. Natomiast porównywanie Neymara do Bale'a czy Suareza do Benzemy (w ówczesnej formie) to był jedynie mało zabawny żart. Gdzie Rzym a gdzie Krym... ale oczywiście prześcieradła musiały sobie znaleźć swoją odpowiedź na MSN więc akurat literki się złożyły w popularną stację.

0

@TylkoBarca7273 Felix to ten bramkostrzelny napastnik z niezwykłym instynktem, który nie strzela bramek ? Na razie podziękuję ...

2

@MesQueUnClub96 w publicznej, kiedy już zrobiłeś dwójeczkę, a tu podajnik papieru jest pusty :D gówniana sprawa

0

Podmienilibyście jako rezerwową dziewiątkę Luka Cavanim i dlaczego tak lub nie ?

1

@Kurkmen dla mnie to przede wszystkim gość, który skupiał się na tych łatwych do wypunktowania i dusił ich do reszty budując na tym swoją niskolotną popularność... jak Marcin Najman, Kapela. Przestałem oglądać dawno temu już.

1

@Arkon to zależy od pieniedzy jakie są w kasie klubowej. Adeyemi to opcja bardzo rozsądna, ale pytanie czy finansowo w zasięgu... to samo w kwestii Antonego z Ajaxu. Jeśli nie, to postarałbym się sprowadzić np. Timo Wernera z Chelsea i dać mu szanse odbudowania się w innej lidze. Trzeba pamiętać, że PL to tak specyficzna liga, że nie każdy się tam odnajdzie, jeszcze w takiej drużynie jak Chelsea. Zupełnie inna liga to dla Wernera byłaby szansa na odbudowę, no i stary nie jest. Oczywiście jeszcze zależy za ile pieniędzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?