panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Yoshi94 on napisał, że maksymalnie dałby zawodnikowi który jest na wylocie rolę rezerwowego, co jest raczej powszechną praktyką w tym wypadku...
pisałeś "że Xavi za wszelką cenę chce udowodnić że Ferran nie będzie jego wtopa transferowa, choć wiele na to wskazuje" a potem jeszcze "Skuteczność przyjdzie lub nie więc wolałbym zawodników dnia który ma jedną sytuacje i strzeli bramkę niż gościa co dojdzie do czterech sytuacji i nie trafi nic." naprawdę brzmi, jakbyś to Ty rezygnował z innego zawodnika, w typ wypadku Ferrana
PS. Ferran już z drugą bramką trenerze ;)
1
@Yoshi94 nie rozumiem. Kolega napisał że wolałby żeby Dembele wchodził z ławki, to się doczepiles, a jak parę postów w tym temacie wyżej napisałeś że wolałbyś żeby Ferran wchodził z ławki to wszystko cacy gra i buczy? I ja pisałeś swój post powyżej to już nie potrzebowałeś do tego uprawnień trenerskich ?
0
@Pilka_jest_okragla nawet tak nie żartuj. Trzeba patrzeć w przyszłość, a nie budować klub na graczach którzy wybrali pieniążki.
1
@AlexDark00 nie wiem czy niezbyt bramkostrzelny napastnik to jest to o co nam obecnie chodzi. Chyba Mateusz Alemany tego nie zaaprobuje.
0
@Arkon liczę na wietrzenie magazynów w Chelsea i nabycie Lukaku za jakieś drobne pieniążki.
0
@Barca1992 myślę że rubel wciąż za wysoko stoi by tu chodziło o te walutę. Patrząc na Neymara, jego stan zdrowia i umysłu, wycieczki na urodziny siostry i turlanie się to powinni jeszcze dopłacać za wcześniejsze rozwiązanie kontraktu temu łepkowi.
1
@Mixtape nie oszukujemy się, to się wydarzy i to jest kwestia czasu. Pytanie tylko które źródło strzeli się w czasie najlepiej. To transfer którego szczerze zazdroszczę, jak żadnego nigdy nie zazdrościłem.
5
Kim jest @Woland10 ? Kolejny wpis tego gościa widzę i nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że to jest jakaś postać fikcyjna stworzona przez kogoś (być może nawet jakiegoś użytkownika który ma tutaj drugie konto), kto się dobrze bawi kosztem wszystkich: komentujących to poważnie i prześmiewczo. Nie mogę naprawdę uwierzyć, że to ktoś, kto uprawia tutaj w swoim rozumieniu poważną twórczość i ma tak "ciekawe" opinie na praktycznie każdy temat.
0
@nachos91 no powiem Ci, że mnie przekonałeś ;) Madryt w tym wypadku zyska naprawdę cenne wzmocnienie :) aż strach się bać, co to będzie w przyszłym sezonie.
0
ostatnio wielkie transfery kojarzą mi się tylko z wielkimi rozczarowaniami. Wolałbym zatem, by Mateusz łowił okazję, najlepiej te z rosyjskich wyprzedaży. Na rynku być może będzie tanio jakiś wielki, bramkostrzelny Belg, być moze pewien nieprzeciętnie inteligentny Francuz z linii pomocy, być może jakiś fajny amerykański skrzydłowy...
0
@nachos91 może tak być, ale może też niestety być tak, że Mbappe już dawno dostrzegł to, że PSG to klub-mem. Pamiętaj, że jak odchodził z Monaco, to Real był klubem który najbardziej o niego zabiegał, a pieniądze z PSG zrobiły swoje, wtedy poszedł tam gdzie mu najwięcej zapłacili. Obecnie Mbappe po paru latach spędzonych w Paryżu, myślę, że ma po prostu dość funkcjonowania w klubie z takim sposobem zarządzania i funkcjonowania jak robią to Arabowie. Widzi, że to klub mem, gdzie sprowadzają najemników, często podstarzałych, z mentalem zakupionym za grube pieniądze, gdzie trener jest ostatnią osobą w hierarchii. Myślę, że te spektakularne porażki w Lidze Mistrzów przede wszystkim, dołożyły swoją cegiełkę do tego. W Madrycie też nie będzie biedny, a w PSG się całkiem ładnie nachapał, ale myślę, że teraz idzie po prawdziwe wyzwania sportowe.
"ten chłopak też się zalicza do grona piłkarzy, którzy kierują się uczuciami bo patrząc nawet na komiks który niedawno wydał o swoim życiu to już mały Mbappe marzył o Realu Madryt" - mało przekonujące. tym bardziej, że raz już Madryt olał.
0
@poskus bardzo słuszne spostrzeżenie i wyjątki, które niestety potwierdzają regułę. Football stracił to co najpiękniejsze, Busi i Reus to już też osobniki którym bliżej do emerytury niż dalej :(
@Mroziu ciekawa historia, nie znałem :) przy wielu okazjach, kiedy łączono go z Realem a był notorycznie, przytaczano historię o dziadku
@masik86 dokładnie ;)
13
@VegetaPolska Vinicius też teraz opowiada dyrdymały o "uczuciach" do Realu, a wydarzenia przy transferze udowodniły, że Real przelicytował Barcelonę, a Vini jest kocha klub im więcej ten mu zapłaci. Auba z kolei obiecywał dziadkowi czy komuś, że kiedys zagra w Realu... fiku miku i w Barcelonie. Oni wszyscy mają takie uczucia, a liczy się na końcu kasa. Takich z uczuciami jak Totti, Del Piero, Puyol, Raul... to już nie ma
0
Ten Mati jak patrzę na jego zdjęcia to wygląda tak, że jakbym go spotkał w tramwaju to pomyslalbym że wraca z roboty z jakiejś elektrociepłowni, albo monter instalacji sanitarnych... A tam pod tym deklem znajduje się mózg nie od parady.
1
@BorzyKrzys Korwin i Braun od lata piszą wiele kontrowersyjnych, lub pop rostu nazwijmy to głupich czy debilnych rzeczy. Temu pierwszemu jeszcze zdarzało się wypowiadać w kilku tematach zdroworozsądkowo. Natomiast nie powinno dziwić, że ludzie którzy chcą znać prawdę a nie wojenną propagandę podważają pewne fakty podawana przez Ruskich i tak samo Ukraińców. Przykład to Wyspa Węży czy też pierwszy as lotnictwa w XXI wieku. Żeby nie było, ja uważam, że Ukraińcy powinni robić wszystko co wzmocni ich morale i zjednoczy naród przeciwko agresorowi. Trzymam za nich mocno kciuki i mam nadzieję, że ich wydupcą tam skąd przyszli. Tyle, że nie dziw się, że w obliczu tego znajdą się też ludzie, którzy chcą znać i opowiadać prawdę a nie propagandę Rosyjską czy Ukraińską. Stąd czasami podważają pewne "fakty" które wydają im się podejrzane lub mało prawdopodobne. Korwin chyba jakiś czas temu zresztą trafił z tą wyspą węży.
1
@BART97 myślę, że może mu zrobić co najwyżej taką operację jak miał Umtiti xD
0
@Zoker eee tam szczęścia... a Ter Stegen niby od roku nie ma tego szczęścia? To jest po prostu kwestia dobrego ustawiania się, przewidywania i czytania gry. Bramkarze przed meczami też powinni studiować napastników, żeby wiedzeć jak oni będą się zachowywać w sytuacjach, gdzie lubią strzelać itd.
1
@pyra92 na ostatnie pytanie myślę, że odpowiedź składa się z trzech liter ułożonych w nieprzypadkowej kolejności: MSL
ewentualnie Wieczysta Kraków jest otwarta i może dobrze zapłacić
1
@Woland10 tylko prawda może nas wyzwolić...
"Real czeka to samo, bo wczoraj Donnarumma był faulowany przez Benzemę wyraźnie, przyjdzie ćwierćfinał i będziemy mieli weryfikację. " -> a to akurat sama prawda, na dodatek fakt, a nie opinia.
13
szkoda trochę, że Luke wszedł tak późno. To był ewidentnie mecz na wysokiego napastnika walczącego w powietrzu i jedna taka piłka mogła przesądzić.
Mecz to flaki z olejem. Walczyłem z powiekami, żeby nie zasnąć.
0
@Linghunter88 ja rozumiem, że przy takim wyczynie jaki Real wczoraj dokonał ludzi ponosi, ale warto po chwili ochłonąć i włączyć chociaż minimalny obiektywizm. Nas z PSG też kiedyś przeczołgali na 6:1, możemy się podniecać, ale karnego nam tam sprezentowali, a jednego słusznego PSG nie dali. Tylko wtedy nie było VARu
0
@AmigoBlancos PSG z gry gniotło Real, a awansowali tylko dzięki nieprawdopodobnej determinacji, zrywowi i temu, że gwiazdunie PSG uznały że temat jest odklepany i można dołączyć do człapania Messiego. No i najważniejsze, awansowali bo w VARze nie chciało im się dostrzec, że Donnaruma (który oczywiście zachował się maksymalnie amatorsko) był w oczywisty sposób sfaulowany przez Benzeme. Niestety ale Karim nawet nie musnął piłki a wjechał w bramkarza jak w masło.
0
@Roni_10 nie zgadzam się zupełnie. Teatru ze strony bramkarza nie widzem jasne jest, że popełnił olbrzymi błąd że nie wybił piłki od razu, ale Benzema nawet nie dotknął piłki a Donnarume wyciął. Moim zdaniem karny bezdyskusyjny.
0
@Roni_10 jeśli tak twierdzisz, to znaczy że tego nie oglądałeś, więc poratuję Cię powtórką, żebyś przestał opowiadać farmazony:
0
z wczorajszego meczu płynie dużo beki, z Araba, z Neymara, z Donnarumy itd.
ale...
trzeba sobie powiedzieć jedną rzecz jasno i wyraźnie: pierwsza bramka to nie przede wszystkim błąd Donnarumy, tylko FAUL Benzemy. Nie faul dyskretny, skrobnięcie, delikatne muśnięcie czy coś innego, tylko wjazd w bramkarza na pełnej k***e. Benzema leciał jak wariat i nie musnął nawet piłki, władował się centralnie w nogę bramkarza i koniec kropka. Taka jest prawda i jeżeli ktoś kiedyś będzie podważał nasze 6:1 przywołując błedy arbitra, to wczorajsze 3:! Realu również jest owocem skandalu sedziowskiego w DOBIE VARu- jest to skandal i Arab miał z tym całkowitą rację. Bez tej bramki Real by tego nigdy nie odrobił.
1
@Mateonvious no i wiadomo o co chodzi xD trzeba odszczekiwać xD
2
@michal26 to samo żona ma w aptece. Nie ma paracetamolu dla dzieci, bo wszystko wykupili i wywieźli. Ja nie mówię, żeby nie wywozić i nie pomagać - absolutnie trzeba- ale musi to być z głową i w Polsce gorączkujące dzieciaki też muszą mieć co zażywać. Pewne minimum logistyczne musi być, a tutaj tak to niezorganizowane, pod wpływem impulsu i na hurra.
1
@VegetaPolska nie wiesz... to zupełnie nie to samo co dziś.
8
PSG nie wyczłapało tego meczu... patrząc na naszego człapiącego nie żałuję, że Laporta nie rozbił banku dla niego zadłużając klub.
10
no ale przepraszam bardzo, ale Arab wjechał w Donnarumę jak w kozę... w polu bramkarza ...