panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kurkmen na Uniwersytecie już będzie 10 lat włącznie ze studiami doktoranckimi, dodatkowo w firmie farmaceutycznej od 2 lat :)
1
@Kinginiesta super, to są piękne chwile. Teraz mam nadzieję, że leczenie będzie skuteczne i ziomek choć trochę pójdzie w kierunku normalności i bol zniknie.
3
Nie jestem absolutnie za tym, by żyć historia i ciągle wytykać się palcami, gniewać się na siebie za grzechy ojców itd. Ukrainie należy pomoc przede wszystkim dlatego, że są to ludzie tacy jak my, skrzywdzeni przez agresora, to jest jasne. Natomiast nie jest dla mnie jasne i wydaje mi się że dał wielu użytkowników również, że ludzie wysyłający tutaj niejako że czepiają się Ukraińców o Wołyń itd. zapominają o jedynym: Ukraińcy budują swoją tożsamość i historię na wzorcach nazistów i morderców Polaków. To nie chodzi o to, że Banderą kogoś zabił ( on był akurat twórca ideologii i podejrzewam że nigdy nie zabił żadnego Polaka),, tu chodzi o to , że obecna Ukraina za bohaterów i wzór stawia nazistów z UPA i OUN, ludzi którzy mordowali niewinnych, dokonywali czystek etnicznych i ludobójstwa. Powiem szczerze: gdyby Niemcy czcili Hitlera, trochę by mi to przeszkadzało. W związku z tym uważam, że trudno to wszystko zaliczyć do historii, kiedy za wschodnią granicą, panuja takie nastroje, równiez antypolskie.
0
@draxidox ja szczerze polecam Porto. Uwielbiam tam wracać, przepięknie położone nad rzeką Douro i mostem Eiffla. Wspaniałe winne regiony, piękne widoki, praktycznie nad oceanem, tanie loty a ceny jak w Polsce. No i samolotem nie jest wcale tak daleko. Będzie Pan zadowolony :D
2
@Cochise nie zrobi tego ... nie wierzę w to ...
edit... prędzej uwierzę, że wyrazi zaniepokojenie
1
@LioMessi10
Wróg u Bram !
Furia (fantastyka wojenna, ale fajna)
Greyhound
to wszystko z nowszych i moim zdaniem lepszych ;)
1
@Jamiro dopełnieniem będzie Roberto, gdy wróci po kontuzji na swoją nominalną pozycję, jest jeszcze Riczi, tylko żeby kolejny trener się na niego oduwziął xD
4
ooo na zdjęciu Moriba uczy się jak to się robi :)
1
@BorzyKrzys ja również błagam o oznaczenie, świetny pomysł na serie.
A Max Steiner i muzyka to Gone with a wind - to coś wspaniałego, uwielbiam, tym bardziej, że książka to moja ulubiona pozycja z literatury :)
0
@kamilo0066 trochę mała grupa badanych no i trzeba ta wyniki obrobić statystycznie by zobaczyć istotność lub brak. Moim zdaniem najciekawszy jest ten wynik 4,6 procent zgonów i ciężkich powikłań vs. zero w grupie z amantadyna. Moim zdaniem i tak następnym etapem będzie badanie większej grupy ludzi.
0
@Bykunn problem z Ter Stegenem polega na tym, że on się stał po prostu przeciętny. Wczoraj oczywiście zanotował wysryw, na szczęście uratował go gwizdek sędziego i spalony, ale to próbka jego formy którą ma od dwóch lat. Problem największy jest jednak taki, że on bardzo rzadko daje od siebie coś ekstra- coś co wyróżnia topowych bramkarzy. Jeśli taki Courtois wyciąga 5/10 bardzo, bardzo trudnych piłek, ale możliwych do wyjęcia pod warunkiem odpowiedniego ustawienia, szybkiej reakcji i intuicji, to Ter Stegen wyciąga może 1 na 10 takich piłek. Taka jest prawda, że jeżeli oprócz ładnej gry mają pojawiać się też czyste konta i wyniki to solidność w obronie jest podstawą i albo MATS musi się ogarnąć i wrócić z Anfield na top poziom, ale z MATSem trzeba się pożegnać i sprowadzić kogoś na miarę klubu z wysokimi aspiracjami. Piszę to z ciężkim sercem bo Ter Stegena bardzo lubię, jest z pewnością świetnym facetem i top 3 moich ulubionych grajków Barcy, ale żadne płacze, żadne krzyki nie zmuszą nas by uwierzyć, że białe jest białe, a czarne jest czarne xD
4
@BlaseR9 miałem de javu... jakbym to już z 12-14 lat temu widział xD
0
Jeszcze kupimy klasowego bramkarza i można ruszać na Ligę Mistrzów.
0
Teraz jak na złość Dembele będzie wychodził i inawet nikt nie zwróci uwagi, że do lata kontuzji nie złapie xD Tak to działa, zobaczycie :D
0
@maroon szanuję opinię i konsekwencję, nie zgadzam się, ale szanuję ;) myślę, że nawet jeśli pozamyka to nie w Lipsku.
0
@mint oczywiście, biorę ryzyko na klatę xD a tak naprawdę z nikim na wojenkę nie idę i krytykę chętnie przyjmę. Ja Moriby jako tako nie skreśliłem, tylko po prostu uważam, że w tak młodym wieku, zmiana ligi na inną i klubu z takiego, gdzie już sobie jakąś mini-markę wyrobił i trener na niego stawiał to generalnie ogromne ryzyko i małe samobójstwo. Czas pokazał, że miałem rację i do macierzystej ligi Moriba już wrócił. A wszystko dla pieniędzy.
@FCBurnley to co wyżej napisałem. Ja go nie skreślam, ale tak jak uważałem, że w Lipsku się nie rozwijał.
2
@Khajio "Pulisic swój najlepszy sezon w życiu zagrał właśnie w Chelsea" -> odważna teza, niepozbawiona sensu, ale bardzo odważna, pytanie czy nie za bardzo ? xD
3
@ElmaXeen to nie chodzi nawet o to, że ktoś coś powiedział i się mylił. Tyle, że nieprawdopodobnie wkurza mnie jak ktoś gasi drugiego i kreuje się na wielkiego znawcę, sprowadzając adwersarza do poziomu laika czy żółtodzioba. Tak właśnie było, kiedy wysunąłem tezę, że Moriba po prostu gnije w Lipsku i ten transfer absolutnie nie przysłużył się jego rozwojowi. Oczywiście Panowie przekrzykiwali się wtedy z tekstami w stylu "nie rozumiesz jak w Niemczech wprowadza się młodych graczy", albo wyzywając mnie od hejterów bo wysunąłem taką opinię :D więc teraz pozwalam sobie wrócić do dyskusji, bo dlaczego by nie ? xD
2
@doc duży błąd to odpuszczenie go, mam trochę wrażenie że bez walki. Piłkarze jego pokroju lubią jednak Borussie, by później zostawać bohaterami dużo większych transferów bo nabraniu piłkarskiej ogłady. Jest tylko ryzyko, że się trochę zborussieją i nagle się okaże, że poza Dortmundem już nie wyglądają jak solidni gracze, tak było z licznymi jak Sahin, Goetze, Kagawa, Dembele, Mkhitarian, Pulisic itd.
5
Tak jak kiedyś obiecał nam to @maroon , Ilaix "jeszcze nieraz pozamyka usta hejterom". Także skończcie trollować i czekajcie ... może to już w niedzielę nastąpi, w końcu tak się pięknie rozwinął w tej Bundeslidze, tak jak to zapowiadał @kingJAMES xD
2
@Compadre World od Tanks ;) jedynie słuszną gra ;)
1
@Kinginiesta dzięki. Ja mam dokładnie takie same przemyślenia. Generalnie dużo staram się pomagać, przede wszystkim dzieciakom, a losy niektórych śledzę też na facebooku. Robię to właśnie po to, by z jednej strony mieć świadomość, że za każdą minutę w zdrowiu, tutaj ponad powierzchnią ziemi mogę być wdzięczny, niezaleznie czy mi dobrze idzie praca, czy właśnie wtopiła Barcelona, czy pokłóciłem się itd. To naprawdę dużo daje do myślenia i uczy pokory, bo jednoczesnie wszystko może szybko zniknąć. Dzięki jeszcze raz za pomoc ;)
4
Panowie, odłóżcie Korwina, PiS, Unię na bok na chwilę. Jeden z nas potrzebuje pilnej pomocy, by wreszcie przestać cierpieć. Kto może, niech pomoże, kto nie może, niech chociaż udostępni na swoich mediach społecznościowych.
Brakuje niby niewiele, a jednak tak wiele...
https://www.siepomaga.pl/aleksander-bielecki?utm_medium=email&utm_source=newsletter
0
Wstyd mi za kibiców gwiżdżących na sowiego zawodnika. Nie powinno tak być mimo sytuacji.
0
@norbi77 Oczywiście.
5
Ale pieprzenie z tym że karny niezasłużony. Ile razy przeciwko Barcelonie na samym Longlecie takich karnych się nagwizdali i wszyscy na Francuzie psy wieszali. Ręka poza ciałem, w wymachu, koniec dyskusji.
3
A mi się podoba nasza gra. Podoba mi się również dzisija Ferran Torres mimo że nie byłem fanem tego transferu. Stworzyliśmy okazję do gola, Napoli wykorzystalo chyba jedyną - nie od dziś mamy dziurawą obronę.
5
Przydałoby się tutaj zadzwonić po szambiarke bo nieźle na Rambli wybiło xD
20
Ter Stegen, Eric i Mingueza w trójkę to brzmi jak gwarancja wora bramek ... obym się mylił.
1
@BART97 miał być nieoczywisty... więc powiem Gylfi Sigurdsson :)