panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Mundo Deportivo: "Blaugrana będzie walczyła z City, United i PSG, ale nie z Realem, który nie będzie uczestniczył w licytacji. "
Sport: "Florentino Pérez uruchomił potężną ofensywę po norweskiego napastnika z milionową ofertą"
poziom dziennikarstwa w Hiszpanii (Katalonii) < / = poziom sędziowania w Hiszpanii
0
@VegetaPolska bo te Bory, Pole i Podole pamiętają tak jak my wszyscy: 2002, 2006, 2008, 2012, 2016, 2018 i 2021 i pamiętają, że tylko w 2016 byli dumni i turniej kończyli z podniesioną głową. Może i jest to takie myślenie jak wieczne rozważanie mądrości śp. Kazimierza Górskiego, ale tak działają ludzkie głowy.
0
@Bunk420 ok, dzięki za wyjasnienie. Oni tam mają obsesję posiadania kontroli nad wszystkim co dzieje się w kraju i narzucania kursu jedynie słusznego.
0
@Bunk420 żyję ostatnio trochę w innym świecie i się nie orientuje. Co ten geniusz zła ostatnio wymyslił i co ta ustawa wnosi realnie do edukacji ?
2
@AmigoBlancos no i jest jeszcze jedna zasadnicza różnica... w Realu grali wówczas Angel Di Maria, Ozil, Pan Piękny, Benz, Bale, Ramos ... wszyscy w naj;epszym wieku dla swoich karier itd. itd. mógłbym wymieniać... w Barcelonie wczoraj zagrali Nico Gavi, Abde, Araujo, Pedri, Abde, no i z drugiego bieguna wiekowego Luke De Jong i Dani Alves... Podsumowując, zawodnicy o których dwa sezony temu jeszcze niewielu słyszało, lub old-boye którzy powinni już być na emeryturze. Szczególnie to pierwsze grono napawa optymizmem
0
@MeMyselfAndI manitka to lanie, były dwie więc liczba mnoga zasadna, nie widzę niezgodności.
0
@galanonim0008 chodzi o to, że Real w szczycie formy, grając z Barceloną w totalnym dołku i z dzieciakami których rok temu nikt nie znał, męczy 2:2 i wydziera awans w doliczonym czasie, a Barcelona w prime lała Twój klubik manitkami, trzy bramki to bo niemal pewnik :)
7
"Pani mnie pyta o zamieszanie w związku z nowym ładem, a po drugiej stronie są księgowe. Księgowe cieszą się, że nowy system podatkowy generuje bałagan i zamieszanie bo dzięki temu zyskują więcej prywatnych klientów których i tak nie wiedzą jak mają rozliczyć. To jest można powiedzieć taki miecz obosieczny."
0
@Azi skoro ten z Madrytu w zeszłym sezonie nie był w stanie z 5 metrów w stodołę trafić, a w tym sezonie ładuje że heej, to znaczy, że Dembele również może. Warto byłoby poczekać. Niestety Dembele i może jszcze Fati to chyba jedyni zawodnicy, którzy są w stanie w pojedynkę cokolwiek rozstrzygnąć, a zespół też takich graczy potrzebuje. Ferran nie ma dryblingu, Depay jest bez formy, dobrze byłoby jednak tego Usmana ogarnąć.
0
@arasz1819 no ja też nie wierzę w baśni o Hallandzie, chyba że Raiola się przekręci na tym szpitalu. Depay mógłby być lepszym strzelcem tylko ma ten cholerny nawyk dodatkowego dziubnięcia sobie piłki przed strzałem i i wiecznego poprawiania.
0
@Madridistaaa oczywiście, opinię szanuję :) nie zgadzam się ale szanuję ;)
0
@Madridistaaa to nie chodzi o to, kim on będzie, albo że ja mam pretensje. Zauważam grzecznie, że on żadnego serca z bieli nie ma, co najwyżej pieniądze białych go przekonały i tyle. A to co robi na pokaz jest po prostu słabe.
Co do tego kim będzie... moim zdanie drugim Robinho xD przy odrobinie szczęscia Neymarem home edition ;)
1
@arasz1819 dam herba, szczególnie za ostatnie zdanie, a szczególnie tę część o Franciszku. Od początku trąbi się, że jednym z priorytetów Xaviego jest odzyskać Frenkiego z Ajaxu i wkomponować jego najlepszą wersję w zespół. Tymczasem po słabym meczu co druga wypowiedź tutaj wyrzucająca Holendra za burtę.
Co do Depaya: mam wątpliwości, szczególnie, że on już pokazał raz, że w dużym klubie nie czuje czaczy. Trudno właściwie obecną Barcelonę nazywać wielkim klubem, może to i trochę poziom Lyonu, ale Depay jakby przygaszony marką i boję się, że tego poziomu nie przeskoczy.
1
@Madridistaaa Vini ma serce z pieniędzy... wierzysz w te jego gesty pod publiczkę, a wystarczy przypomnieć sobie historię jego transferu do Realu i nagły "zwrot akcji" a przede wszystkim powód dla którego nie znalazł się w Barcelonie. Taka prawda, nawet jak z wyszczerzonymi wielkimi warami będzie całe 90 minut łaził i pokazywał herb nie zmieni to tego jak było i że poleciał nie na biel a na kasę. Dziękuję, dobranoc ;)
1
@DonMajkeL you have my sword ! :)
0
@DonMajkeL Jezuuu, tak czułem że ktoś się znajdzie... xD
0
po ostatni GD, laurki zebrał tu komentarz głoszący, że Carletto zjadł Koemana taktycznie. Czy fachowcy są w stanie "obiektywnie uznać, że Carletto zjadł taktycznie też Xaviego ?
18
Ten Vinicius to niezła parówa. Jak go obrońca zatrzyma to się gość turla jak drops.
0
Wystarczyły dwie bramki, a trener może swobodnie wystawić Luka w pierwszym składzie i w komentarzach próżno szukać głosów podważających tę decyzję , tudzież latających po forum kobiet lekkich obyczajów :D na Rambli jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz
1
@VamosRakieta a pamiętasz Ivan jak wtedy prułeś między szpalerem Marcelów i Kovaciciów srodeczkiem ? To były czasy :D
3
Inne kluby sprawdziły statystyki Ousmana, a Newcastle spada -> inne kluby już nie chcą Ousmana -> Sir Alemany już nadjeżdża z identyczną kopią umowy jak w przypadku Big Sama ;) ->Ousman dziękuję całując rączki i przeprasza za drobne nieporozumienie
1
Jorge Mendes, agent CRa szuka już nowego klubu dla Ronaldo i chodzą informacje, że może zaoferować go w Barcelonie. Chcielibyście CRa w Barcelonie a jeśli tak to dlaczego nie, natomiast jeśli nie, to dlaczego nie ?
2
Jezu, jak to brzmi, "Luke De Jong takich sytuacji nie marnuje!" ...prawdziwy Sky Walker ;)
0
I wy chcecie się go pozbyć ? Ja nigdy nie zapomnę, kiedy Mikołaj przyniósł mi koszulkę Luka jeszcze w barwach PSV, to było spełnienie dziecięcych marzeń.
0
Bez śmiechania, naprawdę zastanawiam się czy dziś n a Granadę, nie byłby lepszy wysoki i drewniany Luke niż wracający po dłuższej absencji Memphis.
0
@FanBarcy22 przesada była zamiana Suareza na De Jonga, bo niestety na to w obecnym rozrachunku wyszło.
3
@martin3131 wypadałoby kolegę @Janiama oznaczyć kiedy o nim coś piszesz.
2
@bolinho89 powiem szczerze, że byłem za tym transferem, ale za ok połowę tego co zapłaciliśmy. Uważałem, że to zajebisty zawodnik, ale nie taki top by płacić tak ogromne pieniądze i brać go niemal za wszelką cenę. Lampkę zapalało mi trochę to, że sobie nie poradził poza Liverpoolem w Europie, pamiętałem go z Interu i z Espanyolu i troszeczkę obawiałem się, że to moze być zawodnik, który jest ułożony w jednym klubie i znalazł swoje miejsce na ziemi. Kiedyś nawet o tym pisałem, ale koledzy mnie uświadomili tutaj, że on dojrzał piłkarsko, że to jest top i że generalnie pieprzę głupoty xD
1
@PatrychoO Stary Raptors jest super Grizzlies też straszyli fajnym logiem. Podobał mi się też Pistons, ale jako fan Chicago tego bym nie zakładał :)
0
@BartqRKO Steph albo DeRozan na chwilę obecną.