0

@Bagsik88 bo wynikają z twojego problemu xD i tak w kółko :D

0

@Bagsik88 rozumiem doskonale twój problem xD

0

@Bagsik88 może nie uczyli, ale z pewnością nauczyli mnie, żeby nie dyskutować z kontrargumentami niepsującymi do dyskusji xD taki adwersarz zwykle jest niepoważny xD

0

@Bagsik88 coś w tym jest, a właściwie sporo w tym racji, tyle, że my rozmawialiśmy o Valverde i jego angażowaniu młodych, a raczej braku takiego zaangażowania w projekt sportowy ;) tak czy inaczej, chyba więcej z tej dyskusji nie wyciągniemy więc pozdrawiam i życzę udanego wieczoru (już bez pocisków i złych emocji ;) ) !

0

@Bagsik88
"Tłumaczysz ich trudną sytuacja finansowa, a ja podałem fakt, że kupili młodego za małą kasę."
tylko że kupili go wtedy, kiedy jeszcze nie mieli nałożonych limitów na pensje i sytuacja finansowa klubu pozwalała na takie zakupy. Rzeczywiście "trafny" czy raczej "trefny" argument w tej dyskusji, wiele wnoszący do dyskusji.

Ja ci wcale nie pociskam xD pociski to sobie sam sprzedajesz wypowiedziami i argumentami z nazwiskami kompletnie niepasującymi do tezy którą chcesz uzasadnić.

0

@Bagsik88

yyyy tak dla przypomnienia: rozmawiamy o tym, czy to Valverde stawiał na młodych i odświeżał drużynę, czy też ją zakisił i dlatego wszystko dupnęło "Sherlocku". Więc jak jednym krótkim zdaniem w całej wypowiedzi piszesz "Pedri mówi Ci to coś?" to się zastanawiam, co on ma do Valverde... Nie jest niestety moją winą, że nie potrafisz skonstruować w miarę prostego i zrozumiałego zdania, twoją może też nie... zawalili pewnie nauczyciele wczesnych lat szkolnych. Cóż zrobić, taki poziom w szkołach.

"o napisałeś jak to teraz jest źle itd." owszem napisałem, odnosząc się do sytuacji sportowej i przede wszystkim finansowej, ale Pedri zostął kupiony, jak jeszcze Barcelona trzeszczała, ale się trzymała. Obostrzenia nałożono później.

0

@Bagsik88 to po co pytasz czy Pedri coś mi mówi. ? XD

0

@Bagsik88 a Valverde sprowadzał Pedriego i Fatiego xD ?

naprawdę, nie wierzę, że można tak na serio...

0

@Bagsik88 Nie jestem ekspertem, bazuej na faktach i po prostu trudno mi uwierzyć, że Ty to wszystko piszesz na serio a nie trollujesz... właściwie to chyba nawet w to nie wierzę, to nawet jak na Ciebie zbyt oderwane

0

@Bagsik88 "Parejo czy William" byli lub są?

byliby, gdyby zarząd spełnił oczekiwania Valverde. Każdy z nich, będąc w sile wieku miał kosztować sporo ponad 50 mln Euro. A Ty to porównujesz do sytuacji, kiedy klub celuje tylko w piłkarzy którym kończy się kontrakt. No brawo, naprawdę trafne porównania i sytuacja w toczkę jeden do jednego.

Chce Ci wmówić, że za małą kase lub bez kontraktu i przede wszystkim z ogromnymi limitami wynagrodzeń nie zatrudnisz wschodzących gwiazd i młodych talentów, a nawet jak to jakimś cudem zrobisz, to nikogo z nich nie zarejestrujesz. Nie wspominając juz o tym, że Barcelona przestała być atrakcyjnym projektem sportowym, również przez tę sytuację.

0

@Bagsik88 proszę Cię skończ... I nie porównuj tego co było wtedy do tego co jest teraz, bo finansowo obecnie klub i wtedy gdy był Vlverde to jest przepaść. No i nie wspomnę o tym, że Moraty w klubie nie ma.
@ShawnC nie muszę bo sam ich wymieniłeś już xD

0

@ShawnC przepraszam Cię bardzo, ale Valverde to chciał Parejo i Williana za grube pieniądze sprowadzać do klubu. Dostawał zdolnych graczy, z którymi nie miał pojęcia co robić , taka prawda.

28

Valverde nie dołożył ani pół cegiełki do przyszłości Barcelony. Był tylko skupiony na tym by dusić 110 procent ze starszych zawodników którzy stanowili jakiś tam samograj . Żaden praktycznie transfer nie został przez niego wkomponowany do zespołu. No i te dwa blamaże. Dla mnie ten Trener jest symbolem początku końca, zatrzymał rozwój i przemianę pokoleniowa, która powinna się rozpocząć właśnie za jego kadencji.

0

@Kacper1432 kontuzjogenny to przy swojej atletycznej budowie ciała akurat Traore jest raczej lata świetlne przed Dembele xD

1

@VamosRakieta a powrót Neymara w wieku 38 lat za darmo ? xD

6

Nie podoba mi się pomysł ściągnięcia Kessie. To gracz, który bardzo długo wchodził do Milanu, zanim faktycznie wkomponował się w zespół. Jeśli ma to być zawodnik do zadań specjalnych to ok, ale nie widzę w nim następcy Busquetsa. Moim zdaniem będzie kolejnym, któremu nawet słaby Busi pokaże miejsce na ławce rezerwowych, a tutaj będzie standardowy scenariusz: najpierw gadka, że potrzebuje czasu żeby wkomponować się w zespół, po dwóch słabych miesiącach pierwsi wątpiący i rozczarowani a pół roku później chóralne "sprzedać i zapomnieć".

6

@Pogba myślę, że w tej dwójce to jednak Jarosław był tym dominującym. Pamietajmy, że to Lech krzyczał: Panie Prezesie, melduję wykonanie zadania, po wygranej w wyborach :D melduje się wykonanie zadania swojemu przełożonemu ;)

0

@KibicBarcy123 to jest FC Barcelona... tutaj nawet 3% prawdopodobieństwa kontuzji ziściłoby się w najmniej odpowiednim momencie. Przypominam, że nasza średni kontuzji/mecz wynosi ok 0,965

9

@KrychaFCB no nie wiem... był widziany w Wieczystej na testach, ale Sławek ogrywał go jak chciał i nie przebił się xD

6

@Qlewer pewnie w jury zasiadali @Persyfl z @Comentateiro xD

2

@Harnas2 To znaczy, że ma wyrzec się jakichkolwiek wzmocnień do klubu bo wiedział jaka jest sytuacja ? Dobrze rozumiem ? To że zespół notuje średnio jedna kontuzje na mecz w tym sezonie także nie ma żadnego znaczenia ? Co do młodych, przypominam że regularnie pojawia się Jugtlia j Abde. Jeśli chodzi o Balde, to przepraszam bardzo ale Xavi widzi go na treningach i chyba wie co robi, podobnie jak Puiga. Co jak co ale Anię Koemanowi ani Xaviemu nie można zarzucić, że nie stawiają na młodych- obaj nie mieli/ nie mają wyjścia.

10

- 3:2 przegrana po dogrywce
- dodatkowe 30 minut eksploatacji piłkarzy
- w ciągu tych 30 minut wypada Ansu i Pedri

czego chcieć więcej ? czy to jakieś fatum, czy to po prostu sztab medyczny na poziomie Czuwaju Przemyśl ?

1

@eckov właśnie Jacenty Laskowski mówił, że z dzisiejszym meczem z automatu przedłuża mu się kontrakt, rośnie klauzula. My groszem nie śmierdzimy, a Lapciu chce Hochlanda, więc czarno to widzę. Ale Alemany to czarownik więc who knows...

0

Martin, przybywaj !

1

przynajmniej wielkie wary nie strzeliły i nie pokazywał na herb realu, że ci lepiej płacą xD

3

@barcamember przy fiasku transferu Viniciusa też tak mówili, śmiechu było co niemiara, że Real tyle pieniędzy płaci za jakiegoś no-name'a, a teraz masz. Okazuje się, że można również zapłacić wysokie pieniądze za "pewne" transfery jak Dembele, Cou, Griezz, Andre Gomes itd. i mieć z tego "pewne" niewypały i fiaska. Może jednak młode utalentowane Brazole, Argentyńczycy, Urugwajczycy itd. to jest lepsza droga do przyszłościowego myślenia, niż wielomilionowe, bardzo ryzykowne transfery zawodników, którzy zwykle nie przyswajają się do gry naszego zespołu.

0

@doc jednak Ruediger to trochę wyższa półka niż Christensen.

0

@AllBundy to jest trochę tak jakby powiedzieć, że TVP = TVN bo jedno i drugie sieje propagandę i jest stronnicze, czyli zupełnie bez uwzględnienia proporcji i skali zjawiska.

7

@seba1324 teraz to już prosta droga by zostać ojcem piątki dzieci :D @Ojciec5tkidzieci

1

Mimo wszystko trochę szkoda, że Dembele nie przedłuży tego kontraktu. Po pierwsze ze względów amortyzacyjnych i finansowych- o ile na korzystnych dla klubu warunkach byłoby to korzystne, a po drugie, jeżeli jest zdrowy, to jeden z niewielu w Barcelonie, który potrafi efektywnie dryblować i może w pojedynkę odmienić los meczu. I rozmawianie tutaj, że "jest Abde" nie ma w tym kontekście najmniejszego sensu. Do samego Dembele, mimo że też za nim nie przepadam, to nie miałbym wielkich pretensji jeśli chodzi o absurdalne żądania i prowadzone rozmowy, to prawdopodobnie jego otoczenie robi taki syf wokół tego i chce takich debilnych pieniędzy. Intencje samego piłkarza mogą być zupełnie inne, ale niestety to nie od dba o swoje interesy... mimo wszystko szkoda, ale przy takim nastawieniu agentów, trzeba sobie jasno powiedzieć: out. Szklanka nie jest warta takich pieniędzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?