0

@ini_barca Cos czuję, że magicznje w jakimś być może odległym od Ciebie o setki kilometrów miejscu udało Ci się rozgrzać "wujka Google" do czerwoności xD

0

@Black_Wolf_95 podałem dwóch zawodników jako opcje typu "zapchajdziura". Z tych co wymieniłeś to może Lautaro by się nadał, bo Isak to nie wiadomo jak się odnajdzie w wielkim klubie. Poza tym Szwed w tym sezonie znaaacznie obniżył loty.

3

@Majkel34 akurat w tym przypadku "red" było antagonistą tej swołoczy i dzikusów i często ratowali Polaków przed Ukraińcami z UPA, podobnie jak Niemcy zresztą. Moja babcia pochodzi z Wołynia i również przeszła to, nie całej rodzinie udało się wyjść z życiem. Raz rodzina ocalała właśnie dzięki sowieckim żołnierzom. Także red zwykle było bad, ale czasem red miało też ludzkie oblicze o dziwo.

3

@wojtekjoe
myślę, że porównanie napie**ego jegomościa z 1,5 promila do kogoś po kłótni w rodzinnej, jest co najmniej idiotyczne. To trochę tak, jakby każdego kto popełni przestępstwo karać dożywociem albo karą śmierci, bo przecież dlaczego niby tylko morderców...

24

Na okładce ASa Lewandowski wygląda trochę jak ginekolog w pracy xD

30

@AlexDark00 a chore nie jest jak taki z 1,5 promila rozjeździe kogoś na chodniku albo od razu całą rodzinę? Podniesienie kar z zabraniem samochodu to być może skuteczna metoda która ocali kilka niewinnych żyć. To jest chore ?
@kaamil1910 do niewolnictwa pijanych kierowców czy jak ? Rozumiem że Twój idol powiedział kiedyś ze lepiej prowadzi po małpce, ale jego przeświadczenie ma się nijak do rzeczywistości. Skuteczny straszak na pijaków za kółkiem był potrzebny od dawna.

0

@Kamil689 może Cavani albo Moreno i obserwować bacznie rynek w kolejnym sezonie ? Dziewiątek na rynku jest zdecydowanie niedobór. Ewentualnie tak jak pisałem, pójść bo kogoś młodego i zdolnego z Ameryki Południowej. Ja się naprawdę boje już tych przepłaconych transferów, szczególnie z Dortmundu.

0

@Gall za młody jestem żeby pamiętać, dopiero wygooglowalem kto to. Rzeczywiście ciekawa historia i mam nadzieję, że po prostu wyjątek potwierdzający regułę ;)

0

Nieeee no tylleee to niee xD

0

Fajnie że coś się rusza w kwestii młodych talentów z Brazylii i są obserwowani, zapewne na radarze klubu. Moim zdanie, po stracie Viniciusa i Rodrygo, obowiązkiem klubu jest zażarta walka o podpisanie Endricka jak najszybciej, byle tylko ubiec Pereza, który jak wiadomo ma obsesje na punkcie młodych Brazylijczyków. Nawet jeśli mają kosztować sporszawe sumy, warto w to inwestować, ponieważ jak się okazuje, obecnie nie ma czegoś takiego jak gwarancja udanego transferu. Nawet sprowadzając super-stara za ponad 100 baniek, można otrzymać jedynie kiepskiego rezerwowego, a za takie pieniądze klub będzie cierpiał i odbijał czkawką przez następne lata. To ogromne ryzyko, więc lepiej ponosić je za mniejsze pieniądze, sprowadzając talenty z Brazylii, ARgentyny czy Urugwaju. Dlatego będę powtarzał jak mantrę: nie dla Haalanda za takie koszty, jakie ma to pochłonąć. Ryzyko jest zbyt wysokie, o czym już się nieraz przekonali nabywcy piłkarzy z Borussi, z nami na czele.

1

@JimMorrisonFCB Azpi, bo wtedy dostanie się pod skrzydła duetu trenerskiego Xavi-Lucho :)

26

Trzeba było się włączyć do walki o Moribę, albo płacić z Ousmane. Gavi to człowiek z klubu, człowieku klubu, prawdziwy Cule. Do Liverpoolu to można co najwyżej Coutinho odesłać i na tym poprzestańmy.,

2

@Kamyk37 to nie dorabianie własnego widzimisię, tylko interpretacja. Kolega @Rastafarnianin wrzuca zdjęcia, które nie są jakimiś selfiaczkami z wakacji na Krecie, tylko dziełami sztuki, które sam próbuje przy tym interpretować i wyciągać co autor miał na myśli. W tym przypadku logiczne jest, że Jezus na krzyżu nie wziął i nie odwrócił sobie głowy bo mu trup śmierdział, tylko tak zostało skadrowane zdjęcie, by BYĆ MOŻE pokazać, że nawet dla sił niebieskich cierpienie które urządził na ziemi człowiek to zbyt wiele.

28

Teraz to już ta Złota Piłka dla Marco to czysta formalność.

0

@Maciek069 w sumie to przedstawiłeś tak mocne argumenty, że kolega chyba zakopie się ze swoją tezą i nie wyjdzie z jaskini do końca weekendu xD taka wypowiedź trochę na poziomie Bravo Sport.

0

@NicoGonzalez i to bardzo cieszy. To jest bardzo utalentowany zawodnik i mam nadzieje ze Xavi będzie wiedziała jak do niego dotrzeć.

5

Xavi robi w zespole świetną robotę i to widać z meczu na mecz, nawet jeśli jest on nudny wymęczony czy zremisowany. Mam nadzieję że jeszcze nie wszystko stracone jeśli chodzi o niektórych zawodników jak FDJ czy Depay i będzie umiał także ogarnąć ich głowy i wkomponować w zespół.

0

@FioletoweOczy Kessie to kolejny zawodnik jednego sezonu, a przynajmniej wszystko na to wskazuje. Zamiast sprowadzać drogich w utrzymaniu wypaleńców, lepiej szukać talentów, głównie w Ameryce Południowej, ale i nie tylko.

2

@Kgorecki2500 Boszzz ... I jak ma nastąpić skuteczna dePiSacja tego kraju, jeśli w szereggqch opozycji są takie bezmózgie yeti. A do Wiadomości już mają materiał na gówno do wrzucania w wentylator i rozpuszczania na cały kraj.

2

@DarkShen do tej pięknej wypowiedzi z którą się zgadzam dodam jeszcze, że podobną miernotę trenerską reprezentował Zidane, pudrowaną jednak przez to wszystko co napisałeś. Trzeba oddać Francuzowi że miał autorytet i zdolności do motywowania, ale warsztat trenerski miał ubogi.

0

@Elro1987 no własnie ciekawe jest to, że Alemany nie rekomendował Sterlinga ze względu na jego charakter i nastawienie, a jednoczesnie tak ciężko do końca pracował nad Aubameyangiem.

2

@FC1899Barca to też chyba jednak weryfikacja Paryża jako toksycznego miejsca dla trenerów. Kolejny zostanie w tym sezonie zweryfikowany jak wcześniej poprzednicy. To jest po prostu twór obrzydzajacy piłkę nożną. Współczuję dzieciakom które teraz zaczynają się interesować footballem i muszą na początku przygody "zachwycać" się takimi wzorcami.

21

@Tomek54321 powiązania z faszystami Franco, na czele z niejakim Santiago Bernabeu. Wsparcie faszystowskirgo rządu dzięki któremu trafiła do Realu największą legenda klubu czyli Alfredo di Stefano. Puchary wygrywane w cieniu skandali politycznych jak ten 11:1 z Barceloną, albo po koszmarnych błędach sędziowskich jak 1:0 z Juve po ogromnym spalonym Mijatovica. Ty h ostatnich mógłbym parę wyliczyc, ale nie chce mi się już chyba :)

0

@mikokarla tak sobie myślę, że nie chciałabym żeby Auba grał aż tak słabo jak Depay, a z drugiej strony liczby są takie a nie inne.

8

Jeśli Endrick czytał historię Realu Madryt i jets nią zachwycony, to chyba czytał niezbyt uważnie , co innego, kompletnie nie zrozumiał albo wcześniej z kolegami z gimnazjum wypił browara.

1

@Tollusiek eeee tam, ludzie chcą się trochę pośmiać. Sporo tego jest naprawdę zabawne... miałem tak przewalony poniedziałek, że chętnie czytam takie pierdoły i dyrdymały.

10

Jak Alemany zapala papierosa, to papieros dostaje raka xD

0

@Kondziubarca czytałem gdzieś całkiem niedawno, że mają długoterminową, bardzo korzystną umowę z Rosją i bodaj najtańszy gaz w Europie (albo prawie najtańszy).

0

@kkbarca jak źrodło ma trójkę, to jest wiarygodne czy nie ?

0

@TheNekro94 poczekajcie na mój kolejny występ xD postaram się, żeby znowu Rambla zapłonęła :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?