panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AxelF tak, już uderzyłem się w pierś za to post wyżej :)
natomiast cały czas podtrzymuję, że jego późniejsze dokonania potwierdzają, że to jednak był kumaty i łebski dzieciak.
"Co gościu który studiuje pierwszy rok administracji, może doradzać ministrowi obrony?"
do tego też się odniosłem piszać , że jego zakres obowiazków w doradzaniu to była dziedzina "managing the minister's online presence".
Zanlazłem również w sieci info , że on zarabiał 3500 zł brutto, a kancelaria w żaden sposób nie płaciła za jego uposażenie czy podróże
"wyglądał dokładnie mało poważnie, dziecinnie, a to co innego, bo wiek, a raczej jego tak widoczny niedostatek, zdradza brak kompetencji."
ale o czym Ty mówisz... był nazywany swego czasu łagdodnie "ministrantem " a prze co ostrzejszych "lachociągiem MAcierewicza" W wieku 19 lat można wyglądać tak jak on, a można jak np Justin Bieber w tym wieku. I to dokładnie było w tym wytykane . Nepotyzm również oczywiście .
0
Salah poholował jak Riczi Pudź xD
2
ooo ja pierdziu... oni dalej klęczą xD
0
@JohnnyBarca też myślę, że to trochę jeździec bez głowy. Nawet ten drybling to często taki trochę toporny ma, no i wybiera pojedynki 1:1 w 90% sytuacji, przez co jest strasznie przewidywalny. Mam nadzieję, że się mylę i że Xavi coś w nim jednak widzi więcej niż gracza drugiej drużyny z odświętnym graniem w pierwszej.
2
@Pablit ok, rzeczywiście masz rację, on był wówczas studentem ;) Natomiast z pewnością był studentem bardzo dobrym lub też na swój sposób jednostką wybitną, skoro dostał się i studiował na tak renomowanej uczelni i gość ma łeb na karku. Został też doradcą, którego zakres obowiązków obejmował: "managing the minister's online presence", czyli wyobrażam sobie całkiem spoko stanowisko dla raczej młodego człowieka. Oczywiście, to że nie skończył studiów tylko był wciąż studentem umniejsza randze jego CV, ale też nie rozmawiamy o posiadzie takiej jakiej obejmuje Brinton ;) Natomiast hejt z nim związany dotyczył głównie jego wyglądu, nikt nie patrzył na to, że to może jest po prostu mądry, kumaty chłopak ;)
9
@tomek8756 to jest chyba normalne zjawisko, kiedy ktoś ma tak kontrowersyjną prezencję.
Kiedy doradcą Macierewicza został niejaki Edmund Janniger, też wszyscy się zbijali i nie zostawiali na nim suchej nitki. TVN piętnował tego łepka, nazywali go ministrantem itd. Tymczasem Jannger jest absolwentem Rutgers University School of Public Affairs and Administration, też bardzo wysoko rankingowanej w amerykańskich szkołach zarządzania (według niektórych rankingów pierwsza dziesiątka. No a łebka w sieci i mediach zajechali, aż w końcu usunął się w cień. Wtedy również nikt nie patrzyła na wykształcenie i skilla, ludzie piętnowali jego wygląd i zarzucali nepotyzm. Tak to juz jest i w środowiskach lewicowych i prawicowych.
0
@Rafalloxfcb w odniesieniu do tamtego komentarza, chciałem zwrócić uwagę, ile klasowy, w tym momencie pewnie największy fachowiec na tej pozycji na świecie daje drużynie. To jest to co rozróżnia bramkarzy: ci najlepsi potrafią dać coś ekstra. Z pewnością w przypadku Ter Stegena wiele sytuacji w których ludzie go obwiniają wynika z tego, że oczekują przy nich tego czegoś "ekstra", a on tego po prostu nie daje. Czy stawianie takich wymagań przed naszym bramkarzem to hejtowanie ? W wielu przypadkach pewnie tak... ale ludzie oczekują w klubie jednak klasowego bramkarza, a nie takiego, który nie dość że nie nic super od siebie, to jeszcze często notuje klasyczne wtopy.
0
@Rafalloxfcb ja polecam dzisiejszy mecz i refleksje: ile Real przewalilby to gdyby na bramce mieli MATSa ? 3-4:0?
1
@norbi77 Na trzeźwo czy było coś pite ?
3
Debiliusz junior jest tak słaby, że turla się zanim straci piłkę xD
0
@Kluivert_P miałem na myśli MATSa dzisiaj w Realu ;)
5
Polecam refleksje. Wyobraźcie sobie, że na budzie w Realu stoi nasz MATS i jakie mamy obecnie wynik? Dla mnie minimum 2:0
0
@Coutinho007 na ŚPD z nazwisk które się przewijały wybrałbym Brozovica :) Kessie na pewno bym jednak nie sprowadzał, ponieważ obserwują rozwój tego gościa od kiedy pojawił się w Milanie i uważam, że jednym dobrym sezonem maskuje się długie czasy słabej gry. Haaland kosztuje ogromne pieniądze, przed wydaniem takiej kwoty w kondycji naszego klubu zastanowiłbym się nie trzy a trzydzieści razy. Sportowo nie ma zastrzeżeń, są tylko zachwyty, ale obserwowałbym jego zdrowie. Wiem, że po Dembele zrobi się wakat w szpitalu, ale nie wiem czy trzeba go koniecznie zapełniać. Myśle, że Ansu poradzi sobie bez towarzystwa. No więc kto inny ? Nie wiem... inni nam pouciekali jak Vlahovic czy Cabral. Może poszukałbym kogoś w Ameryce Południowej ?
2
@fart to Rosja chce ewidentnie pokoju bo gromadzi dużo wojska na granicy z Ukrainą szykując się do wojny xD
0
@Emhyr trochę trudno Kessie uznać w tym porównaniu za "lepszą pracę" szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę jak długo klimatyzował się w Milanie (parę sezonów grał tam naprawdę słabo lub co najwyżej przeciętnie) i jak wyglądał jego ostatni sezon. Ja bym został przy samym zdaniu "mądry Polak po szkodzie" i stał przy tym, że ostrożność w wyborze Haalanda i Kessiego to właśnie wynika z chęci uniknięcia tej szkody.
0
@RosjaninBut no jak co ma jedno do drugiego. Jeśli się okaże drugim Dembele, to nie ma szans, a raczej czasu na to by wstrzelić się do drużyny i zapisać jako udany transfer. Trudno taki transfer nazwać pewniakiem biorąc pod uwagę, że ewidentnie końskiego zdrowia to on nie posiada.
3
@Emhyr przez rok Kessie zleciał z formą na mocną przeciętność, a Halland zrobił się szklanka. Nic dziwnego, akurat kibice Barcy mają prawo bać się nowych transferów. Szczególnie tych najdroższych.
0
@RosjaninBut "Nie ma szans" "Nie jest powiedziane, że ..."
wybierz jedno :)
3
@shahman Rambla: Who the fuck is Ilias Akomach ? xD
1
@MesQueUnClub_87 na tym mundialu zachwycałem się Raulem, pomimo tego, że Hiszpania nie wyszła z grupy. A jak Batigol strzelał , no i ten Davor Suker ! Do dziś twierdze, że to były najpiekniejsze mistrzostwa.,
1
@jakub1906 ok ok xD
0
@Janas11224 W pierwszej kolejności, to niech może kontrakt przedłuży, później porządnie się zrehabilituje i doleczy mięśnie, a na końcu możemy szukać porównań. Puyol nie miał konta na Instagramie :D
3
Pique nie lubi tego xD
0
@Rewolucja123 moim zdaniem to była jednak trudna piłka. Pełna zgoda, że tacy bramkarze jak Courtois czy Neuer wyciągnęliby to, ten pierwszy myślę, że bez problemu. A my Ter Stegena wciąż rozpatrujemy w kategorii światowy top, podczas gdy on od dwóch lat jest co najwyżej średni. Jego umiejętności to przerosło. Natomiast gadanie, że w tej sytuacji bramkarz był bez szans, to gruuba przesada. Ja tę sytuację traktowałbym jako coś extra, wartość dodana, ale nie cisnąłbym po bramkarzu który tego nie wyciągnie.
0
Jordi ma DNA Barcelony bez wątpienia, widać na pierwszy rzut oka po Traore xD
0
@michal26 czyli według mnie, warunki mają znaczenie, ale nie kluczowe dla tego co wygrywa i nie każdy zawalony skok można nimi tłumaczyć. Według mnie, zawodnicy znajdują się przede wszystkim w lepszej formie lub gorszej i są w stanie sobie radzić z trudniejszymi warunkami albo wyciągać dodatkowe profity z lepszych warunków. A nie, że jak Polak słabo skoczy, to zabrakło mu szczęścia bo mu nie powiało i tak przy każdym zajechanym skoku. Ci Polscy mistrzowie tyle już zrobili, że naprawdę nie powinno być problemu z przyznaniem, że są obecnie w słabszej dyspozycji. Myslałem że to dość oczywiste i nie muszę rozwijać myśli.
1
@Popitek12 dlaczego dobrze ?
5
Przemek Babiarz naprawdę nie nadaje się do komentowania tych skoków. To co on opowiada, to nawet co bardziej uświadomiony w skokach ziomek z Rambli ogarnąłby, że to bzdura. "Piotr, Dawid to mistrzowie świata, medaliście olimpijscy, ale tu dzisiaj zabrakło trochę szczęścia"
2
po jednym skoku "Złotoustego" między Polską a Norwegią różnica 32 punktów xD chyba zeszliśmy na poziom Francji i Włoch, bo to Ci zawsze generowali takie różnice.
5
zawsze jak Polak słabo skoczy to leci komentarz: "dostał tam jakieś podmuchy na progu i nie było z czego odlecieć" xD ciekawe czy według komentatorów Polak jest w ogóle zdolny zawalić skok czy też tego nie ma w DNA polskim xD