panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
swoją drogą, dziwna decyzja Mbappe, jeśli będzie chciał odejść z tak grającej maszyny jak PSG do kwiczącego Realu, gdzie za chwilę kolejni piłkarze jeszcze robiący grę będą się udawać na zasłużone emerytury. Może nie tyle dziwna co głupia.
1
ten Vinicius to biedny chłopak. Wszyscy wmawiają mu, że będzie drugim Neymarem, a typ nawet na drugiego Robinho się nie kwalifikuje... pewnie dlatego próbuje chociaż Neymara w turlaniu po boisku naśladować, ale na tym podobieństwa się kończą, z czasem może jeszcze upodobni się pod względem częstości wizyt u lekarzy i absencji od gry.
3
zazdroszczę Alabie, przy akcji Mbappe miał miejscówę w pierwszym rzędzie... tylko to się tak szybko potoczyło, że nie zdążyli mu popcornu dowieźć xD
0
@szymonekk no nawet chyba numer dwa, lepszy niż Oblak nigdy nie był...
4
ale bym chciał, żeby w Barcelonie grał bramkarz, chociaż w 50% tak dobry jak Kurtyna czy Donnaruma. Taki mecz utwierdza mnie w przekonaniu, że pozycja brmkarza to pierwsze i najważniejsze brakujące ogniwo w Barcelonie.
3
Ten Vinicius to chyba sobie specjalnie ostrzykuje usta jakimś wypełniaczem, żeby lepiej było widać całowanie herbu klubowego.
1
@tomek8756 Pan Tomasz Terlikowski jakiś czas temu odzyskał mózg, który wypadł mu kilka lat temu. Zaczął o dziwo bardzo mądrze i rozsądnie pisać i publikować i z przyjemnością czyta się jego wypowiedzi, nawet jeśli czasem człowiek się nie zgadza. To znak, że dla każdego absolutnie jest możliwość powrotu na drogę logicznego myślenia.
0
a gdzie jest Louis S. ?
2
@Albatros zrobili badania genetyczne i okazało się że nie ma DNA Barcelony. Zamykam dyskusję xD
4
Szkoda, naprawdę szkoda, że on wcześniej nie wszedł do drużyny. Wydaje mi się , że przespano czas w 2019 roku kiedy grał bardzo dobre mecze w presezonie np z Milanem czy z Chelsea. Wtedy trzeba było kuc żelazo póki gorące, a tak stał się etatowym okupantem końca ławki rezerwowych. To mu absolutnie moim zdaniem zaszkodziło, no ale nie ma się co dziwić... tak z młodzieżą "pracował" Valverde, z perspektywy czasu dostrzegam jaki to był szkodliwy czas dla klubu.
1
@MarioVeB! Trattoria Pergamin na Cichym Kąciku,
W centrum polecam meksykańską Taco Mexicano na Poselskiej 20
0
@messi564 Barcelona, Valencia, Deportivo La Coruna, Betis Sevilla, Celta Vigo,
5
@fafera *debili ;)
0
"...Katalończycy lepiej licytowali niż Bayern..."
ja już zapomniałem, że we współczesnym świecie i realiach, taka sytuacja jest w ogóle możliwa, a tutaj Mateusz Alemany jak zwykle stanął na wysokości zadania i tym razem przelicytował nawet takiego gracza jak Bajaaa. Mati - top !
1
@VamosRakieta Ivan, od jak dawna należysz do PiSu ? xD
0
@VamosGirl niestety myślę, że na cokolwiek by się zgodzili, Rosjanie nie poprzestaną na tym co zyskają... Taki przywódca, taki naród. za parę lat z byle powodu powtórzą to co zrobili, tylko wystąpią z pozycji bardziej przygotowani i z nauczką. Na miejscu Ukrainy, biłbym się na ile możliwości militarne tylko pozwolą.
9
@Kusco15 to zadziwiające, jak ta wojna na Ukrainie wszystko zmieniła. Kiedyś to taka konfederacja z Braunem "szczęść Boże" i Januszem "Hitler nic nie wiedział o zagładzie Żydów" Korwinem Mikke królowała w podawaniu dziwnych informacji, fake-newsów i zawsze kontrowersyjnych informacji - nie ważne czy prawdziwych czy nie- zawsze kontrowersyjnych. Oczywiście królowali podobnie jak PiS w "poszukiwaniu" i doszukiwwaniu się wszędzie agentów i volksdeutschów. Dzisiaj druga strona wskoczyła w ich buty i zarzuca biedne społeczeństwo fake'ami na ogromną skalę. I wynikiem tego z rana news "Ordo Lurdis zbiera dane przeciwników Putina w Polsce". Powielając takie teorie spiskowe i bzdury, dzisiaj występujesz w roli "szczęść Boże" Brauna... niestety...To powiem Ci, że biorąc pod uwagę, że w 38 milionowym kraju, znajdzie się może pół miliona oszołomów, którym Putin jest obojętny lub może mu sprzyjają (to tak zawyżając tę liczbę) to moze wygodniej będzie zebrać ich dane i odjąć od reszty społeczeństwa. Bo zbieranie danych ludzi niesprzyjających Putinowi to może naprawdę zająć mnóstwo, mnóstwo czasu, obawiam się że zdążą jego reżim obalić.
0
@MarioVeB! ok, no to prawilnie :) też mi się nie podoba pisanie małą literą nazwisk
1
@MarioVeB! Mariuszu, a jakby było napisane wielką, to byłby hejt czy krytyka ?
1
@YeastMoss oczywiście że tak. tylko ja cały czas piszę o fake newsach, które są rozsiewane lub nawet dementowane przez osoby, które nie są nijak do tego uprawnione i nie mają zielonego pojęcia jak wyglądają realia. Ja absolutnie całym sercem wspieram Ukraińców, nie mogę sobie znaleźć miejsca, kiedy myślę o tym, co ich spotkało, a właściwie co im zgotowano. Tym bardziej widzę tutaj jakby konflikt między grupą uciekającą przed wojną, a grupą, która cwaniacko chce tę wojnę wykorzystać, by osiągnąć własny cel, przejść barierę, której nie mogli sprostać przez wiele wiele miesięcy.
"Zresztą okazać się może zupełnie jak w czasie kryzysu przy granicy z Białorusią, że ci robiący największy bałagan zostali również ściągnięci przez Rosjan." -> oczywiście że tak!
4
@YeastMoss też uważałem na to co jest fejkiem i co może szkodzić. Do momentu, aż na facebooku napotkałem na posty przestrzegające przede fejkami, jakoby przez Polską granicę od wschodu wraz z Ukraińcami przechodzą np przez Medykę masy imigrantów zarobkowych, głównie z granicy polsko-białoruskiej, tzw. studentów, którzy zapomnieli lub zgubili indeksy i dokumenty. Na szczęście pochodzę z Przemyśla, więc wizyta u rodziny, pójście na dworzec kolejowy gdzie zaniosłem trochę swoich ubrań i kupionego prowiantu, rozmowa z kuzynem który jest strażnikiem granicznym szybko wyjaśniły sytuację. Osoby przestrzegające przed fejkami nie miały pojęcia jak wygląda sytuacja realnie, mało tego, ponieważ napływający imigranci zarobkowi okazali się hienami żerującymi na biedzie Ukraińców (kuzyn mówił, że Ukraińcy opowiadali, jak Ci "studenci" na stacjach wypychają ludzi z pociągu, grożą im, pchają się przed nich itd. Panowie pierwsi w kolejkach po ubrania, prowiant itd., a tymi ciuchami później palili ogniska w przemyskim parku, do którego strach było wejść. Do tego przypadki napadów rabunkowych z nożem w ręku no i mój sąsiad ratownik medyczny stracił palec odgryziony przez "studenta" z Turkmenistanu, który był półprzytomny, ale ocucił się w karetce, zrobił tam zadymę i szamocząc się właśnie odgryzł palec. Także ja równie jak fejków, boję się osób przestrzegających przed fejkami, którzy nie mają ZIELONEGO pojęcia jak co wygląda realnie (nie mówię już tutaj tylko o kwestii Ukrainy), ale wypowiadają się bo to ładnie i nowocześnie wygląda na facebooku i linkedinie.
0
@tristan87 a tak z ciekawości, jaka jest charakterystyka ludzi pokroju @tbas a ? kim oni są ?
0
@Kwiatek67 za mniej niż 60 go nie puszczą
0
@VamosGirl jeśli nie Haaland, to dueta Auba - Luke ... Podoba mi się Darwin Nunez, ale nie za te pieniądze co Benfica chce za niego...
30
@DonAndrzejos nieprawdopodobne... ludzie chcą mieć wreszcie bramkarza, który coś broni... niebywałe, jak tak można ?!?
5
Patrzę na okładkę Asa i Marci i widzę... zmarszczki... stare pomarszczone twarze Modrica i Casemiro. Do tego jeszcze dochodzi Benz, Kroos. Carvajal już się wykoleja, a Marcelo to już wkrótce tylko domknie wieko piłkarskiej trumny. Oni wciąż grają na pewnym poziomie, ale z czasem wydarzy się tam to co u nas... kolejne ogniwa zaczną lawinowo obniżać losy i wypadać. W tej chwili obawiam się, że już Benza to ten zespół straciłby mnóstwo ze swojej wartości. Tymczasem u nas, przebudowa idzie w bardzo dobrą stronę. Po boisku biegają jeszcze dwa dinozaury, to jest Busi i Pique, ale i na nich wydaje się, że klub już szuka następców. Myślę, że w przyszłym sezonie będziemy już w stanie w lidze rywalizować na tym samym poziomie i walczyć o mistrzostwo. Visca...
1
@DonAndrzejos będziemy Erlinga wyciągać tylko na najważniejsze, najbardziej prestiżowe mecze, jak dawniej panowie wyciągali Polonezy z garażu w każdą niedzielę do kościoła xD
0
@PawkoFCB nie jestem pewny tylko, czy to jest wina Putina czy może jednak "wiadomości" xD
55
Co jak co, ale niemiecka bundesliga każdego roku gwarantuje nam pasjonującą, pełna napięcia i zwrotów akcji walkę ... o wicemistrzostwo xD
2
@FC1899Barca Ukraińcy jeżdżą pociągami z free...