panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos dla bezpieczeństwa rodziny i ich spokoju z pewnością wyrwałbym takie dwa chwasty. Nie mam co do tego cienia wątpliwości.
3
Chętnie wypowiedzianym się coś w temacie księgowości i tych kwot ale po tym jak z wirusologia zostałem specjalistą do spraw wojny, to moja głowa już rachunków nie ogarnie. W końcu nie można wiedzieć wszystkiego xD
1
Jezus... Ronald ... i jak ja Cię mam teraz tutaj bronić ?!?
0
Ci to już wiedzą, gdzie szykuje się wielka wyprzedaż i promocje będą się sypać aż miło xD
0
@AssisMoreira no to mogę sobie tylko wyobrazić. ale może lepiej nie wiedzieć, chociaż ostatnie zdanie jest niestety niezwykle wymowne.
2
@Arkon Sir Alex Ferguson, Marcelo Lippi
1
@AssisMoreira dobijaj ...
1
@AssisMoreira właśnie chcę oszukiwać serce, ale robić to świadomie, pielęgnując troche tlącą się nadzieję.
8
Szanuję propagandę w wykonaniu Ukrainy, jestem za tym by robili wszystko to, co choć minimalnie podniesie ich morale i przybliży do obrony własnego kraju. Historie o cyganach co ukradli czołg, o pierwszym asie w XXI wieku, czy poległych na Wyspie Węży (to już obalone), wszystko ok. Ale ta historia z przechwyconymi/znalezionymi super-tajnymi dokumentami, które upublicznili, to już lekkie przegięcie pały, które moim zdaniem bardziej podważa prawdziwość innych propagandowych historyjek, osłabiając tym samym ich skuteczność. To się robi coraz bardziej kuriozalne. A mnie wciąż nurtuje pytanie, jaki jest realnie obecny wynik tej wojny.
0
@DLFCB myślę, że gdybyś był częścią tego świata, z tą pralnią mózgu, z tymi mediami i dorzucaniem tych informacji, które Powietkin otrzymywał od kołyski, śpiewałbyś tak jak oni. Nie dlatego, że byłbyś zły, tylko dlatego, że dla Ciebie to spełniałoby definicję "dobra".
2
@AllBundy Top - Mati Laoz - on po prostu lubi być gwiazdą, ale nie faworyzuje nigdy nikogo, po prostu chłopak chce być wazniejsi niż piłkarze i zazdrości im atencji. Ja taką postawę lubię i szanuję xD
Nie lubię bardzo Jesusa Gila Manzano - bo ten łepek ma Madryt na twarzy napisane i gwizdkiem potrafi tylko jedną madrycką melodię wygrywać.
0
@Maykello sorrunia, kawa z rana nie weszła i zupełnie nie zrozumiałem przesłania ;)
3
@Przemek2323 nie fajnie, ale nie fajnie że do Polski wpuszczają studentów zwykle nieukrainskiej narodowości, któryś dziwnym trafem pogubili indeksy i legitymacje (masowo, pewnie mgła pocovidowa) i cechują się bardzo wysokim odsetkiem płci męskiej. To jest żerowanie na biedzie Ukrainy, a w Przemyślu ludzie boją się z domu wychodzić.
4
@Maykello dziwnym trafem sami studenci, nie ma w ogóle studentek xD
Rusz się do Przemyśla zanim zaczniesz krytykować kolego.
53
pod spodem rozpętana dyskusja, czy zawodnikiem meczu powinien być Dembele czy Pedri. Obyśmy zawsze mieli tylko takie problemy do rozstrzygnięcia w ocenach pomeczowych, wszystkim życzę :)
0
@Mns21 moim zdaniem - tak. Próbuje oszacować jak duża jest ukraińska propaganda i przesadzone informacje o sukcesach, żeby podnosić morale jescze wyżej niż jest, ale z jednym faktem nie da się dyskutować: żadne większe miasto na Ukrainie nie zostało dotychczas zdobyte.
3
Polecam przegląd sytuacji z Medyki. Obraz jak to teraz wygląda.
https://fb.watch/buhQJMH4pw/
0
@Jogas Czuwaju Przemyśl, Polonii Przemyśl i który klub trzeci ? Bo jestem z Przemyśla i kibolom tylko tych dwóch wrogo nastawionych kojarzę w mieście.
1
@ViscaelBarca2007 oczywiście:) miejmy nadzieję, że ten fart nas nie opuści i żadnego z nich nie dopadną kontuzje. Myślę że w Nico wciąż drzemie ogromny potencjał i jeszcze wiele pokaże ;)
1
@ViscaelBarca2007 w kwestii dzieciaków z pomocy, nie mieliśmy ani szczęścia, ani rozumu... Mieliśmy Ronalda Koemana. Fakt, nie opinia.
1
przede wszystkim agenci Dembele muszą zluzować i przestać rozmawiać z pozycji pobożnego życzenia, że ich klient jest potencjalnym zdobywcą złotej piłki ... Po pierwsze dlatego, że nie jest, a jeśli nawet jest to znaczy że Ferran Jutgla też jest i nic mu to nie daje, a po drugie dlatego, że przez cały pobyt w Barcelonie nie zrobił kroku w kierunku stania się takim kandydatem. No i też Dembele musi mieć świadomość, że jeśli przeniesie się do Newcastle czy PSG, to nigdy koło złotej piłki nawet nie stanie.
Fajnie jakby został, widać, że z Xavim mają wspólne flow, Xavi wydaje się dobrze rozumieć jego atuty i dzięki temu Dembele wreszcie zaczął się rozwijać. Ale z hajsu musi zejsć.
8
@Kacper1432 bo to jest tak straszny populista, że ludzie tego nie widzą. Nie popieram Korwina, który zawsze idzie wbrew prądom i masom, ale Stanowski, który wali w Najmana bo łatwo jest w niego walić, wali w Rusków bo łatwo jest w nich walić, ale jednocześnie czesz dupochrony swoim kkolegom jak Zbigniew Boniek czy Rzeźniczak... słaby jest
1
@cules100pro Barca z Griezzem nigdy nie zachwycała, a właściwie to Griezz nigdy nie zachwycał w Barcelonie, grał co najwyżej poprawnie. Tak było, nie kłamię :D
Moim zdaniem co silnie chce podkreślić w obliczu nagonki i niesprawiedliwej krytyki Koemana... to Valverde zepsuł klub, a nie Ronald. Czasy Valverde okraszone dwoma majstrami wywalczonymi ostatnimi podrygami weteranów i geniuszem Leo uwstecznily wręcz zespół i jeszcze nadały mu ten koszmarny styl. Trudno to wykrzywiać. Koeman akurat zrobił dużo dobrego, bo stawiał na młodych i to tych młodych co trzeba.
1
@PatrychoO
Czy to byłby podwójny own -goal?
1
@NaFazieHitman zapomniałem o tym, mógłby też na wieży Mariackiego przygrywać. Kolejny skill którego nie kupisz xD
1
@Catalanian1991 doszedł Torres, Auba, Traore i Alves, czyli cała podstawowa czwórka i jest kim grać :) Ronald nie miał tej czwórki, trzech z nich z miejsca utworzyło całą podstawową linię ataku.
0
Alemany musi ruszyć po tego Villalibre. To jedyny na świecie piłkarz który jest w stanie przybliżyć się do tego co robił i znaczył Leo Messi. To z jaką gracją porusza się na boisku, no i ta broda, jest jak łasica, jak gajowy... Trzeba powalczyć, zanim PSG czy City nas uprzedzą. Villalibre top of the top.
2
@Moderacja z jakiej przyczyny mój komentarz został usunięty ? jaja sobie robicie?
3
@MarioVeB! przecież to Serbowie na czele z Tito (komunistyczna partyzantka) walczyli przeciwko Hitlerowi, a Chorwaci z bestialskimi ustaszami stali po stronie Hitlera.
Serbowie, oczywiście mają mnóstwo krwi na rękach z wojny na Bałkanach, pewnie najwięcej z wszystkich narodowości, ale pozostali też nie są bez winy i też są odpowiedzialni za ludobójstwa. Wojna na Bałkanach i historia Jugosławii to kurewsko ciężki temat, moim zdaniem absolutnie nie zero-jedynkowy, gdzie miesza się nie tylko narodowość, ale też religia. No i jak słusznie nawiązałeś, sięgający II w. światowej.
2
@MarioVeB! polecam poczytać, co robili Chorwaci w tej samej wojnie na Bałkanach i również zapytać innych (ze wsparcie Kościoła Katolickiego)... Tam nie było niewinnych...