8

@Woland10 jak zawsze: w punkt !

1

@GeneralXavi ciekawe, czy taki Trincao mógłby nabrać wiatru w żagle u Xaviego ?

1

@Sulimo rozumiem, że porównywanie Pedriego z Grealishem czy Fede Valverde byłoby uwłaczające dla tego pierwszego oczywiście ;)

1

@Emhyr Jezus, Mistrzu, jaki Parejo ma zastąpić Busquetsa ? Przecież Parejo jest jedynie JEDEN ROK młodszy od Busiego ? Chcesz robić zmianę pokoleniową zamieniając zawodnika zawodnikiem rok młodszym ?

2

Babel zrobił Ter Stegenowi to co Benzema Donnarumie i tutaj był faul :)

11

@FC1899Barca ładny come back Realu, ale nie przesadzajmy. W tym dwumeczu zagrali dobre 20 minut i awansowali przede wszystkim dzięki własnej determinacji, ale na którą pozwoliło im PSG. Przez pozostały czas dwumeczu, szczególnie w Paryżewie, Real był drużyną miażdżoną i gniecioną, także może wyluzujmy z tym fazworyzowaniem ich. Oczywiśćie może się tak drabinka ułożyć i cały czas na pewno mają większe szanse niż Benfica czy Villareal, ale już City jest ponad nimi.

8

@Suzu no coś Ty, ja liczę, że on tu co najmniej do emerytury zagości, a może nawet i do śmierci.

7

Nico - Gavi - Pedri
Tak widzę środek może jeszcze nie w przyszłym sezonie, ale za dwa już jak najbardziej, kiedy Busi zawiesi korki na kołku. NIco może nie rozwija się tak spektakularnie szybko jak Gavi i Pedri, ale on ma też konkurencję w postaci Busquetsa, ale jednocześnie też ma się od kogo uczyć.

1

@Murazor sprzed roku - ok było wiele komentarzy wątpiących w Puiga, dwa lata temu wątpił w niego bodaj tylko @Janiama , może jeszcze ktoś. Pamiętam dokładnie co się działo po presezonie ostatniego sezonu Valverde, kiedy komplementował go Gattuso, grał super mecz z Chelsea i wydawało się, że to będzie wielkie odkrycie. Wtedy tutaj wszyscy spuszczali się na dźwięk nazwiska Puig i "kwestią czasu" było jego wejście do pierwszej drużyny, poźniej był okres, że wszyscy domagali się Puiga w pierwszej drużynie i wieszali psy na kolejnych trenerach, że go nie wpuszczają, więc proszę Cię bardzo przestań mi zarzucać kłamstwa i opowiadać, ze to zawsze był słaby zawodni i generalnie nikt w niego nie wierzył może z wyjątkiem grona nawiedzonych "nas".
@agrad0 cały czas mówimy o pozycji solidnego rezerwowego. Chociaż w sytuacji kiedy przychodzi jeszcze Kessie, to Puig faktycznie przestaje być tutaj potrzebny.

5

@DCHX nooo... ale tęczowe friendys zaraz będą tutaj cytować Brauna i Korwina, żeby "udowodnić" jak to Polska jest nietoleracyjna, niesprzyjająca Ukraińcom, niegościnna itd.

0

Zastanawiam się jak można odzyskać utracone 45minut życia na oglądanie takich "buł" jak w meczu Ajax-Benfica... a wydawało się, że te dwie marki gwarantują widowisko i nie trzeba będzie składać reklamacji.

1

spokojnie, ja mam w zwyczaju zakosztować tureckiego piekła po każdym kebabie, od kiedy zaczęły się u mnie problemy z zespołem jelita drażliwego xD nie jest tak źle xD

0

@kejdzi tak, dlatego napisałem, że ten mecz stawkę dla nas, a dla Realu już niekoniecznie, bo oni mistrzostwo w praktyce mają już tak czy siak zaklepane.

2

@Gaz a jednak tu i teraz wolalbym mieć Dembele przedłużonego niż Neymara sprowadzonego ponownie do Barcelony. Staty statami, ale widzę jak Dembele rośnie, a Neymarowi rośnie ego i to na tego pierwszego bym postawił, gdybym miał taki wybór oczywiście.

0

Wreszcie Real dopadł jakiś pech, szkoda tylko że w meczu w którym to my gramy o wysoką stawkę a Real może a nie musi. Paradoksalnie w takich meczach zawodnik z ławki otrzymujący szansę gra na najwyższym luzie i mu wychodzi. Moim zdaniem to tylko pozornie dobre wiadomości dla Barcy.

1

@Gavinho VV bez cienia wątpliwości, nie widzę żadnej konkurencji dla niego że strony MATSa.
Ronaldinho podobnie bezkonkurencyjny w prime, to co wyprawiał to Neymar w promilu nie potrafił.
Eto czy Suarez to prawdziwa zagwozdka. Bardziej lubię Suareza i z tego wzgledu tylko jego wskazalabym, ale Eto był równorzędny jak dla mnie.

0

@agrad0 ciekawe, że jescze dwa lata temu cała fachową Rambla wszystkie te trzy rzeczy dostrzegała i kazała łapy z daleka trzymać od Puiga, który miał status nietykalnego. Zupełnie nie zgadzam się z tym, Puig jest rozwojowy, tylko ma braki taktyczne i na tym musi się skupić.

2

@Greenalley a czy ja pisałem odnosząc się do jego sytuacji finansowej ? Pisałem czysto ze sportowego punktu widzenia. Zakładam również, że jego rola jako tego rezerwowego wzrośnie i nie będzie to 15 minut co 6-7 meczy, ale np 30 minut co 2 mecze, jeśli trener zobaczy, że może taką zmianą coś wnieść do zespołu. A kwestie finansowe, można renegocjować. Biorą go na rozmowę i mówią: poprzedni zarząd dał Ci tyle, nie wywalczyłeś sobie odpowiedniej roli w zespole żeby tyle kasować, po prostu na tyle nie zasługujesz według drabinki płacowej, dajemy połowę z tego co zarabiasz, bierzesz czy idziesz?
Wy najchętniej na ławce rezerwowych chcielibyście mieć Ngolo Kante i Bruno do pomocy, a to się tak nie da.

1

@Emhyr a Franz Smuda ? Zdziwiłbym się gdyby się nim nie zainteresowali po tym co wyprawia z Wieczystą Kraków.

2

@MarioVeB! tylko bardziej mu wary wiszą przy darciu japy...

0

@Culer_1906 Casemiro, Mendy i Militao

9

@Muhitos bardzo rozsądny wpis. Nie rozumiem do końca tego całego hejtu wylewanego na Puiga. Powiem więcej, Puig chyba przeszedł drogę od namiętnego wzdychania, achów i ochów, rąk precz itd. do bycia swego rodzaju pośmiewiskiem. Coś z nim jest może i nie do końca tak, jeśli kolejni trenerzy na niego nie stawiają, a taki Gavi czy Nico pokazują że można, ale tak jak piszesz, na rezerwowego gość jest super.

7

@Roobo ściągnęliśmy Daniego Alvesa, za darmo płacąc mu symboliczną pensję, w miejscu gdzie jest totalny wakat. Jak Alemany na takich warunkach ściągnie Messiego - to proszę bardzo.

0

@puyol_presidend5 moim zdaniem jedynym takim argumentem jest to, gdyby Bayern wciągnął Hallanda wszystkim chętnym sprzed nosa. Dla Lewego byłby to ewidentny sygnał końca przygody z Baja.

0

@Yoshi94 nie chcę się bawić w adwokata diabła, ale temu gościowi chodziło raczej o to, że lepiej postawić na rozwój innego zawodnika niż Dembele który i tak odejdzie. Kluby tak robią i to dość powszechna praktyka, zwracająca uwagę przede wszysstkim na dobro samego klubu. Sportowo to każdy widzi, że Ousmane jest w gazie.
Ja się tutaj nie kłócę absolutnie z argumentami sportowymi, tylko raczej z Twoimi wycieczkami pod adresem kolegi który mówi o swoich preferencjach składowych i co by zrobił gdyby był na miejscu Xaviego. Szczególnie w sytuacji, gdy parę postów wyżej ciśniesz podobnie po Ferranie zsyłając go na ławkę rezerwowych. Sam bawisz się w trenera, a jak ktoś inny się zabawi, to już mu to wytykasz. To jest moim zdaniem nie w porządku. Każdy swoje zdanie może mieć i pogdybać tutaj może, bo po to jest to miejsce, nie musi od razu być trenerem. Przecież wiadomo, że ani Ty ani Kolega, ani ja Barcelony ani pewnie innego klubu nie trenujemy.

0

@Firestone @michal26 właśnie nie mogłem oglądać końcówki bo młody się obudził i musiałem interweniować :) stąd moje pytanie :)

0

@Firestone dlaczego ?

0

Mamy już wielu wartościowych pomocników i nie jest to linia która jest priorytetem do wzmocnienia, ale chętnie zobaczyłbym w składzie Odeegarda. Patrząc na to co robi w Arsenalu, jak się tam rozwinął i zobaczyć facjaty Pereza i innych, którzy się go zbyt łatwo pozbyło. Tyle że patrząc na nasz skład stwierdzam, że chyba nie jest nam potrzebny :)

3

Genialne mecze jak dzisiejszy, przeplatane od czasu do czasu takimi jak z Galata pokazują tylko, że wykrzewienie Valverdyzmu z drużyny to jest długotrwały proces. Na tę terapię potrzeba jednak sporo czasu, ale organizm zespołu wskazuje, że następuje poprawa i sprawy idą w dobrym kierunku.

2

@Filipfcb2000 nie podpowiadaj @Woland10 owi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?