panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MrPGG tak tak, ale to wniosek odnoszący się do całego sezonu
2
ciężko będzie zmieścić się w czwórce, jeśli twojej bramki broni Ter Stegen, w obronie gra Garcia i stale gotowy do wejścia jest Mingueza, a jedyny pełnosprytny obrońca co wejdzie to schodzi z kontuzją.
0
@Xavyol @Bogan ok Panowie, obejrzałem to jeszcze raz, nie jego wina, ustawiony był ok Wybitny bramkarz w primie by to moim zdaniem wyciągnął, ale ta puszczona bramka nie leci na konto bramkarza z pewnością. Mea Culpa. Natomiast generalnie MATS od dwóch sezonów jest niestety przeważnie ręcznikiem i wiele bramek zawala. Takie są fakty.
1
@Gwyn pozamykał gęby krytykom !
0
@matiz1514 no jakby się dobrze ustawił to szanse by miał xD
0
@zeko0 bardzo młody, zdolny obiecujący grajek, ponoć ... xD
2
Może Laporta powinien na bramkę ściągnąć tego Messiego z PSG... gość gra dobrze nogami, ponoć naprawdę dobrze, gorzej niż MATS bronił nie będzie.
1
Shit... W porę sobie przypomnieli, że u nas bramkarz zwykle wpuszcza co leci w światło bramki i oddali celny strzał
1
Busi jak się zagapi to robi się pusi
7
Mój młody to jest prawdziwy Cule od urodzenia. Timing w zasypianiu taki, że wyszedłem z dziecinnego o 20:58... trzy minuty i spóźniłbym się na bramkę xD
1
@zeko0 to nie są człowieku gwizdy tylko symfonia xD
0
mam nadzieję, że po meczu nie będzie mnie bolał wieli Diego Lopez...
czuję się oszukany, on miał nie grać :(
2
Ale bym se taką Legię z Puszczą Niepołomice obejrzał... albo Odrą Opole :D ciekawe komu kibicowałby Jaki
1
@Kamilos84 no po tym meczu raczej koszulki się na nich nie ostoją :)
0
@KapiFCB pełna zgoda. Ja jako kibic Bulls jednak skreślam Byki z walki o majstra. O Chicago niestety nie można powiedzieć że mają słaba obronę. Ich obrona po prostu nie istnieje. Była słaba na początku sezonu a jak wypadł Caruzzo i Williams i Ball, to ona po prostu nie istnieje. Dlatego Byki nie wygrywają z mocniejszymi ekipami.
1
W drużynie Phoenix Suns w meczu przeciwko Orlando aż 9 graczy zanotowało dwucyfrowe wyniki punktowe. Nieprawdopodobnie wyrownana ekipa i moim zdaniem murowany faworyt do mistrzostwa. W tym roku wydaje mi się że już nie odpuszczą.
1
@hayek różnica między Robbenem a Asensio jest taka, że Robben nigdy nie wygra złotej piłki xD
1
Gaigrena tak świetował jakby był peirwszy
Joju zgasił światła i pozamiatał bufonowatych Norwegów
Kamil w walce o brąz - tylko czy wyjątkowo uda mu się dwa razy dobrze skoczyć w jednych zawodach
Granulat daleko - super wieści
Pierwsza seria na pewno na plus ;)
3
@Janiama obstawiam że po tym jak Wąsek rypnie rekord skoczni xD
1
Zawsze lubiłem Babiarza i ceniłem go za profesjonalizm, może nie w skokach, ale w lekkoatletyce czy pływaniu. Nie pochwalam jego komentarza podczas ostatnich skoków - pieprzył trzy po trzy nadając na konto stacji dla której nadaje. Miało być może z humorem (naprawdę w to wierzę, a przynajmniej nie wierzę, że Babiarz mówił to na serio i w to wierzył), a wyszło żenująco. Ale to znaczy, że mam Przemka skreślać i zapominać o tych wszystkich fajnych komentarzach, które były przed tymi feralnymi skokami tydzień temu ? Myślę, że bez przesady, żeby aż chłopa bojkotować. Nie wiem czy on się odnosił do całego zamieszania, ale podejrzewam, że sam ogarnia, że go poniosło i to zdecydowanie za daleko. Nie jestem do końca obiektywny, ponieważ Babiarz pochodzi z mojego miasta (Przemyśl) i jest tam niezwykle lubiany szanowany, ponieważ jest na co dzień bardzo hmmm... normalny. Również takie miałem odczucie, kiedy poznałem go oczywiście podczas swoich występów w Va Banque. Oczywiście, jeśli ktoś się czuje tak bardzo urażony, że więcej nie włączy skoków na TVP ze względu na Babiarza - to ja to szanuję, ale apeluję, by się chwilę zastanowić, czy aż taki masowy bojkot jest potrzebny.
0
@Maker0 no właśnie nie piszę tak pod wpływem poprzedniego meczu. Na Atletico też czekałem z dużą nadzieję i bez oczekiwań. Alaves owszem, wyglądało to strasznie, ale wciąż mecze ładne, które dobrze się ogląda stanowią większość. Mam wrażenie, żę za Koemana czy Setiena i Valverde, każdy mecz był taki sam i niestety bez polotu, jedynie z czekaniem na to co zrobi Leo (kiedy jeszcze był w klubie).
23
Nie wiem jak u Was, ale z przyjściem Xaviego u mnie wróciło coś takiego, jak niecierpliwe czekanie z niemożnością doczekania się na każdy kolejny mecz. Teraz przebieram nogami z myślą o derbach Barcelony. I nie chodzi tutaj o wyniki, bo te powiedzmy ekstremalne póki co nie są, ale chodzi o oglądanie gry, o wybory zawodników desygnowanych do gry. Fajnie, że to wróciło :)
1
@VamosRakieta no a jak Cię chcieli za 90 mln to nie poszedłeś, a teraz wielki kibic że dwie godziny tu, 2+1 tu... a Barca miałaby wtedy pieniążki np na Hochlanda ;)
0
@Sau_Ron niektórzy to chcieli Setiena, a jeszcze niektórzy Valverde... To akurat co się dzieje w PSG to nie jest wina do końca trenera, tylko chorego układu który panuje w klubie, gdzie trener jest "pod butem" piłkarzy.
1
@Compadre wielu z wymienionych było docenianych, tyle, że niektórzy to ludzie od czarnej roboty jak Keita czy Adriano i taka rola w zespole nigdy nie będzie na ustach kibiców i tak jest w każdym klubie. Umówmy się, że trudno mówić o odbiorach Keity, kiedy w tym meczu Leo strzela 2-3 piękne bramki, to wtedy robota dla specjalistów i zakochanych w taktyce.
Jeśli miałbym osobiście kogoś wskazać, to z pewnością wybrałbym Valdesa. Moim zdaniem w sytuacjach kryzysowych i słabych okresach gry, Victor bardzo często ratował tyłek zespołowi, miał wiele fenomenalnych interwencji i finalnie uważam, że to jednak naprawwdę dobry bramkarz. Moim zdaniem Valdes lepiej obsadzał pozycje bramki niż obecnie Ter Stegen, ponieważ miał swoje przewiny, ale nie ciągnął słabych sezonów, a Niemiec notuje już praktycznie drugi z rzędu. Oczywiście znajdą się zaraz ludzie podkreślajacy grę nogami, ale ... helllołłł, to jest bramkarz ... gra nogami może być dodatkowym atutem, bardzo ważnym oczywiście, ale dodatkowym, czymś ekstra, a w pierwszej kolejności taki ktoś ma BRONIĆ.
0
@Salchent dlaczego Simmons tyle czasu nie grał dla Fili ? Moim zdaniem nie jest to takie złe dla Nets, pod warunkiem, że Simmons będzie bronił zanim poszedła na ten dlugi urlop.
1
@szkutnik91 Ronwiez oglądałem. W ty sezonie znacznie obniżył loty, bardzo długo się klimatyzowal. Zdecydowanie nie. Brozovic>Kessie
0
@ini_barca Cos czuję, że magicznje w jakimś być może odległym od Ciebie o setki kilometrów miejscu udało Ci się rozgrzać "wujka Google" do czerwoności xD
0
@Black_Wolf_95 podałem dwóch zawodników jako opcje typu "zapchajdziura". Z tych co wymieniłeś to może Lautaro by się nadał, bo Isak to nie wiadomo jak się odnajdzie w wielkim klubie. Poza tym Szwed w tym sezonie znaaacznie obniżył loty.
3
@Majkel34 akurat w tym przypadku "red" było antagonistą tej swołoczy i dzikusów i często ratowali Polaków przed Ukraińcami z UPA, podobnie jak Niemcy zresztą. Moja babcia pochodzi z Wołynia i również przeszła to, nie całej rodzinie udało się wyjść z życiem. Raz rodzina ocalała właśnie dzięki sowieckim żołnierzom. Także red zwykle było bad, ale czasem red miało też ludzkie oblicze o dziwo.