panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub96 zrób za rok o tej samej porze. Brazylijski wargacz wygra w przedbiegach, nawet z kapitanem grzmotem i małpą zwaną pepe.
2
@zadafcb bo dopiero.pozniej zobaczyli Real Zidana i jak się robi prawdziwe oszustwa w piłce nożnej xD
0
@Uukasz_93 a jak wykańczasz dom, bierzesz ekipę sąsiada i płacisz jej 50 000 zł, to jesteś zadowolony z tego, że Ci zrobili robotę tak jak chcesz, czy też jesteś wk***ony że sąsiad się wzbogacił na tobie i jego firma zarobiła 50 klocków ? Przecież Obajtek podniósł cenę paliwa nie dlatego, że miał takie widzimisię, tylko dlatego, że wzrosła cena dolara i baryłki ropy naftowej oraz polactwo pobiegło jednej nocy tankować pod kurek. Ceny na Orlenie są porównywalne do innych sieci stacji benzynowych, czasami tańszych. Naprawdę chyba Ci się pomyliła społka skarbu państwa z instytucją charytatywną. No i dobrze jeszcze wspomnieć, że Orlen robi potężne interesy zagranicą i tam czesze zyski.
0
@Firestone Mino Raiola też zarabia/-ł na rozsiewaniu fake-newsów i kontrolowaniu informacji. Oczywiście nie kalibru, że ktoś umarł a żyje, ale jednak w tej materii też ma swoje za uszami.
0
@Uukasz_93 ale to nie dobrze, że spółki skarbu Państwa wykręcają coraz to lepsze liczby, zyski, więcej sprzedają i ogólnie dobrze im idzie czy co, bo nie czaję o co chodzi ?
0
@KrwawiaceoczyVEB były gorsze... choćby kiedy Juventus z Milanem albo Inter z Bayernem
0
@MeMyselfAndI Nie no wiadomo, że macie rację, podpaliłem się Człowiek się podpali, prezentem były z pewnością karny bo ręka po prostu zupełnie absurdalna i niepotrzebna, no i niezejście do boku do Viniciusa tylko puszczenie mu autostrady do bramki. Ale tak jak piszesz w drugą stronę City też dostało bramki/ę prezent/y. Bardziej chodziło mi o to, że z gry to City jednak miało dużą przewagę nad Realem, a mimo to nie zadbali o tyły, a z przodu nie wykorzystali swoich setek. Były wręcz 200% sytuacje niewykorzystane, gdzie znowu Realowi sprzyjało wręcz diabelskie szczęście.
1
@Bykunn Jezus... no czepiasz się xD
6
z tych trzech bramek, dwie to prezenty od City, City festiwal nieskuteczności, tam dwie bramki więcej to był obowiązek, kolejny mecz, gdzie mierdy wywożą o dwie bramki lepszy wynik, niż to wynikało z gry. NA szczęście rewanż jest na SB a tam Real zawsze ma pod górkę xD
0
za pięknego zdobywcę złotej piłki wszedł inny piękny zdobywca złotej piłki... symboliczna zmiana pokoleń xD
0
@zaiks "Real jak zawsze daje widowisko i o to chodzi" xD xD a wszyscy inni ćpają xD
2
@hayek @zmiter912576 ejj, ale jakbyście nie wiedzieli to"Real jak zawsze daje widowisko i o to chodzi" xD xD xD gość jest memem :D
0
@zaiks jak chcesz, to pij dalej, ale to się może źle skończyć xD
2
@zaiks przy tym poziomie alkoholu, to najlepszym pomysłem jest już chyba pójść spać.
1
chyba jednak był faul, De Bruyne miałza wysoko uniesioną głowę i faulował nogę Carvajala... w dobie VAR taka bramka nie powinna mieć miejsca xD
0
W wozie VAR ostra rozkmina jak przekrecić City, żeby mierdy wypłynęły xD
1
@Sau_Ron nienawidzę Realu, ale muszę niestety przyznać że Luka. Zawsze brsoz szanowałem tego gościa, uważam że bez niego nie byłoby żadnego CKM ponieważ to on był kluczowym elementem tej trójkii najmocniejszym ogniwem. No i potrafił też pociągnąć do spółki z Rakietą Chorwację do wicemajstra. Kevin Re Bruyne jest na dobrej drodze ale musi się jeszcze sporo napocić by udowodnić tyle co Modric.
4
@VegetaPolska Ty chcesz porównywać grę trzech piłkarzy, którzy faktycznie czasem w czasie meczu błysną fajnym podaniem, asystą lub golem w przeciwieństwie do większości kolegów, do zespołowej gry opartej na wielu podaniach z klepki, kombinacyjnej grze, posiadaniu pilki, szybkim odbiorom, wysokiemu pressowaniu itd. ? Bardzo ciekawy interpretacja piękna w footballu.
4
@AmigoBlancos ważne że Xavi wiedział jak komediantom z Madrytu zrobić z tylnej części ciała jesień średniowiecza. Ten sezon to zapowiedź kolejnego i okres przejściowy i tak do tego trzeba podchodzić.
0
@MarcelNJ11 "Kumam" i Tata mieli Messiego, ta naprawdę pozornie subtelna różnica sporo zmienia, Xavi buduje drużynę, a Tata Martino dostał samograj w spadku po Guardioli i Tito. Porównanie statystyk zupełnie nieadekwatne.
16
Kolejny odcinek serialu z cyklu: " gołodupiec na zakupach" :D
3
to jest rozdział zamknięty obustronnie. Co innego, gdyby miał przyjść na ostatni sezon w Europie, grając prawie za darmo, a co innego obecnie. To byłby absolutny krok wstecz dla nas i dla budowania nowej drużyny. Wielki szacunek za lata, w których "człapał" u nas i wyczłapał tyle trofeów i w przerwach między człapaniem zdobył tyle bramek i dał radości. Jeśli ktoś o tym zapomina albo nie bierze pod uwagę, to jest kompletnym idiotą.
0
@Encore to jest nieprawdopodobne, co się dzieje w tym NBA. Ten typ po tym co odstawia, powinien zostać definitywnie wyrzucony z ligi, a już na pewno nikt nie powinien chcieć go zatrudniać. Jak w ogóle zawodnik z kontraktem może sobie odmówić gry ? Wymiana Nets Broda-Simmons to chyba najgorszy deal w historii tej ligi.
3
@michal26 Argument ze Szwecją to faktycznie bardzo słaby argument zważywszy na to, że można przytoczyć tutaj np. Niemcy czy Portugalię gdzie w niedzielę sklepy są zamknięte, ale ja o czym innym. Popieram zakaz handlu w niedzielę, bo nienawidzę i rzygam już tym chorym konsumpcjonizmem, który nawiedził ten kraj. Muszę mieć swobodę kupna, muszę zawsze mieć możliwość wyjść i nabyć, bo mam pieniądze... a "robole i nieuki" niech siedzą i mnie obsługują bo moja pięciocyfrowa wypłata musi się gdzieś wydawać....Muszę mieć, muszę kupić, muszę zdobyć i muszę to wszystko natychmiast, w poniedziałek nie mogę. W tym kraju już doszło do tego, że ludzie boją się, jak sklepy są zamknięte, czują się jakby opuszczali swoją strefę komfortu. I niby jest tak, że żaden rząd nie powinien zmuszać obywatela do tego, żeby w niedzielę wziął dziecko i poszedł z nim na spacer, zrobił grilla, pograł w piłkę, wyluuzował trochę. W idealnym świecie każdy powinien sam o to chcieć zadbać... ale próbować stworzyć ku temu warunki dla jak najszerszego grona społeczeństwa może jednak nie jest takie głupie.
51
Mecz dramatyczny, ale jeśli ktoś zaczął po tym spadku formy wzdychać za Koemanem, to najlepszy znak, że najwyższa pora dopić wódkę i iść spać.
0
@Azacca ten cudzysłów wiele wniósł do mojej wypowiedzi, to że sobie przeczytasz moją wypowiedź i zinterpretujesz po swojemu nie biorąc go pod uwagę, to jest twoja sprawa xD
1
@sonek ważne, żeby szlachta czesząca pięciocyfrówki w IT nie pracowała, natomiast "robole i swołocz" skoro się nie uczyli, niech zasuwają, żeby szlachta mogła sobie wyjść o każdej porze dnia i kupić wegańskie mleko, albo jakiegoś gotowca na obiad.
7
@Pawlak1992 z Interem przegraliśmy po skandalicznych decyzjach sędziego, w pierwszym meczu Milito ze spalonego bramka, w drugim meczu odebrał niesłusznie bramkę Yaya Toure. Sędziowie wszystko robili, byle tylko nie wpuścić Barcelony do finału.
0
@Szkeri95 oczywiście masz rację, ale nie o to chodzi, że powinni dać mu spokój, tylko zachowajmy zdrowy rozsądek i reakcję na to co publikują przynajmniej w jakimś stopniu proporcjonalną do winy. Póki co że tak zapytam, co uważasz, że jest największym przestępstwem w tych materiałach ujawnionym ?
3
szczerze ? przy ujawnionych rozmowach polskich polityków, którzy wciąż biorą czynny udział w polskiej polityce, to dialogi i kombinacje Pique wyglądają jak niewinna gra w berka na placu zabaw, serio...