panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Wiktoria13 lepiej nie zadawać takich pytań. Każdego z nas może spotkać to samo, a prędzej czy później spotka to samo i trzeba będzie się zebrać z tego świata. Jesteśmy tu tylko na chwilę, niektórzy niestety krótszą, ale w każdej chwili życia może świeczka zgasnąć. Trzeba nauczyć się doceniać i szanować to co mamy i dobrze wykorzystywać dany czas. Tragedia Garaya jest niewyobrażalna, jak widać nawet pieniądze nie mogły ocalić jego córeczki, podobnie było z Lucho, ale pytania dlaczego nie rozkminimy. Bóg, jeśli gdzieś tam jest to mam nadzieję, że nie miał z tym nic wspólnego.
2
@Comentateiro a Ty dalej testujesz tutaj ludzi, a ja w pierwszym rzędzie oglądam tych niełapiących sarkazmu xD
7
@Aragorn33 naprawdę nie ma takiego zagrożenia. takie zagrożenie generuje raczej gazeta wyborcza i tego typu pisemka, karmiące tym ludzi, ale no naprawdę bez przesady. Place zabaw pełne są ukraińskich dzieciaków bawiących się z pistoletami w rękach i nikt dramy nie kręci, traumy nie widać, niemal codziennie obserwuję to jak z moim synkiem spędzamy tam czas. Inna sprawa jestteż taka. że @ObiwanKenobi napisał samą prawdę.
6
@Aragorn33 ale ten gest symboliczny, raczej nie odbierze życia, a nawet zdrowia temu żywemu człowiekowi z Ukrainy, więc nie widzę sprzeczności jedno z drugim.
1
@Pilka_jest_okragla Wodzu, prowadź jak za dawnych lat bywało ;)
0
@masq dwa różne transfery. Azpi to z pewnością świetny stosunek jakości do ceny + doświadczenie i uzupełnienie pozycji na której jest wieczna luka po odejściu Daniego Alvesa i której nawet nie potrafił załatać Dani Alves. Jeśli chodzi o Silve, to oczekiwania wobec niego będą kosmiczne. To będzie musiał być wirtuoz, magik, ktoś kto wzniesie Barcę na zupełnie inny poziom
0
@Pawel13sz no to słabo, bo nie będzie już czasu ruszyć po Bernardo.
0
@Pawel13sz to już wszyscy wiedzą, my to wiemy, City to wie, Bernardo to wie, tylko ten Frenkie nie chce do deszczowego Manchesteru... i co zrobisz ? Nie możesz mieć do niego pretensji, bo jak stoi stara rzymska sentencja "pacta sunt servanda" i zgodnie z tym jak się umówił ma prawo tu siedzieć. Tak więc klub jest na jego łasce, a on jej nie okazuje ;)
0
@bartekvisca a ja powiem jeszcze inaczej. Czytałem ostatnio, że Xavi chce grać 3-4-3. Myślę, że 3 obrońców to będzie Araujo, Kounde, Christensen. dwójka wahadłowców to będzie Alba z Destem lub Azpim, środek to Pedri z Bernardo. A trójka z przodu to już jak fantazja poniesie, osobiście stawiam: Demebel, Lewy, Ansu.
1
@Messiah10 po krótkim namyśle walczyłbym Władcę Pierścieni, ale tego wyboru chyba nie trzeba uzasadniać :D
0
Ja myślę że Mona nawet powiedzieć, że jest Satntiago Canizaresem tamtej Valencii...
1
@koksik2700 chłopie, taka akcja z jego strony to jest u starej okres do odwołania... nie żal mi go, sam wiedział na co się pisze xD
2
@Firestone nie może być dwóch samców alfa w jednym stadzie. To podstawowa zasada ;)
1
@Pawel13sz i ta zmarnowana morda tego madryciarza...
1
@JimMorrisonFCB @don'T.R.I.P.e dokładnie Panowie. Ja nie jestem zwolennikiem hurraoptymizmu, bo później hurraoptymiście zamieniają się przy pierwszym niepowodzeniu w hurrapesymistów i wielkich przeciwników, zarządu, piłkarzy, druzyny, Alemany'ego itd. ... Po jakiego grzyba się aż tak jarać i zakładać tryplety ? Nie lepiej usiąść i cieszyć się grą ;)
3
Gorąco na dworze, ale radzę odrobinę tylko schłodzić głowy i zracjonalizować oczekiwania i teksty. Przypominam, że kiedyś jak ukradliśmy Romie Malcoma, Interowi Vidala i jescze sprawdziliśmy paru dobrych grajków to tu panowała taka ekstaza że komp nie wyrabiał z chłodzeniem. Skończyło się epickim Anfield, a grę zespołu te transfery wcale nie windowały na zauważalnie wyższy poziom. Dzisiaj Barca jest na pewno w lepszych rękach, ale wciąż jest wiele czynników niezależnych. Lepiej zasiąść wygodnie w fotelu i oglądać co będzie a nie licytować się w oczekiwaniach. Piłka nożna ma przynosić radość :)
1
@Cule1234 Silva w miejsce Dr Jonga to ktoś kto to definitywnie zepnie. To byłby odpowiednik tamtego Ronaldinho i wierzę głęboko, że w Barcelonie nawet mu jego narodowość nie utrudni gry na najwyższym poziomie ;)
1
@Kidd Laporta: Umtiti odchodzi...
1
@Culer_1906 ja marzę o Bernardo w miejsce FDJ. On też o tym marzy, City się nie upiera, Xavi bardzo chce, tylko ten Franciszek nie chce do ManU.
0
@Adao420 na czują powiedziałbym że b
1
@JohnnyBarca dobra, mam, w nawiasach jest ilość sprzedanych koszulek Scherloki, nie bójcie, klub zarabia na każdej więcej niż jedno Euro xD
0
@JohnnyBarca ale to są miliony czy miliardy ? Bo to zacna różnica, a kwotunie które podałeś są tak śmiesznie małe jeśli weźmiemy pod uwagę że handlują tym na całym świecie.
1
@barcowy1899 zdecydowanie Christensen, to też jest bardzo dobry obrońca ze świetnym wyprowadzeniem piłki. Stawiam, że Eric Garcia będzie zastępcą Busquetsa. Xavi już ten pomysł testował, moim zdaniem tam jest jego miejsca bo na stopera to on się nie nadaje.
0
@wlodek54 a propo Miga-23, właśnie jestem w trakcie budowania modelu Miga-23 w skali 1:33 we wspaniałym malowaniu "Hell Fighter" w czeskich barwach. Nie można nie zakochać się w tym malowaniu, polecam kuknąć ;)
https://m.facebook.com/groups/153454494715792/media/photos/
5
@Firestone "Oscar Mingueza jest blisko przejścia do Celty Vigo za trzy miliony euro." -> "Perez by sprzedał za 40…" -> "za miliard od razu. Jak ktoś jest beznadziejny to choćby sprzedający był MacGyverem to i tak fortuny nie zbije na zawodniku."
być może nie o Oscara Ci chodziło, ale ja zrozumiałem z tej sekwencji wypowiedzi że ten przytyk o kimś beznadziejnym jest do niego ;)
79
@Firestone ejjj, ale Oscara to Ty szanuj! Może umiejętności mu zabrakło, ale waleczności, przywiązania i miłości do barw klubowych, postawy na boisku, zatrzymywania Mbappe nie można było mu odmówić. To jeden z zawodników, których szanuję najbardziej, bo nawet jak odchodzi to z klasą i strasznie żałuję, że mu się nie udało. Wydaje mi się, że gdyby trafił na środek obrony tam gdzie jest jego nominalna pozycja, byłby w stanie wypracować sobie lepszą pozycję w drużynie niż jako zapchajdziura na prawej. Tam sobie nie poradził, a reputacji już nie odzyskał, a na ŚO pojawiło się bogactwo wyboru. Tak czy siak, będę za niego mocno trzymał kciuki i Vigo wydaje mi się dobrym miejscem dla niego.
4
przypomnę, że Fabrizio od początku stawiał na Barcę i przekonywał, że jest przed Chelsea w negocjacjach i zdanie gracza jest ważne w sprawie. Romano nie zwątpił, nawet kiedy pojawiły się doniesienia o porozumieniu z Chelsea. Gość jest mocny.
0
@VegetaPolska pogbowaty/będzie mózgiem -> wybierz jedno
3
@Zoker podobnie jak Araujo, ani jednej udanej interwencji... odbiły mu te porównania do Puyola.
7
@noface po prostu i zwolennicy i przeciwnicy Dembele nie potrafią zrozumieć, że w jego przypadku potrzebna jest ostrożność w opinii, a nie skrajne taaaak albo skraajjjne wypad. Gość ewidentnie parę lat nie dawał symptomów że coś z niego może być, ale od kilku miesięcy i profesjonalizm i umiejętności pokazuje... Z jednej strony może się ogarnął, a z drugiej może wrócić na wcześniejszą drogę. Zależy w co kto wierzy, ale nie był bym pewien który scenariusz się wydarzy.