La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1372 Culés

0

Real Sociedad chce pozyskać Kubo... Na zasadzie transferu definitywnego, za 10 mln maksymalnie. Oczywiście Real zachowałby prawo pierwokupu. Ciekawe jak to się skończy. Osobiście uważam że lepiej jest tych zawodnikow chyba po prostu sprzedawać bo wypożyczonymi to kluby się nie zajmują w 100% bo nie należy do nich

4

@VegetaPolska no to miejmy nadzieję, że Sociedad aż tak bardzo za Kubo nie przepłaci, bo on tej dychy nie jest wart. Szkoda go, dołącza do Moriby w worku "pazerniaki"

0

@VegetaPolska Kubo mnie tak intersuje jak zesłoroczny śnieg. Może napisz to na Cafe białych ... Lepszy oddźwięk bęzie

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

0

@sokot ale po co mam tam publikować komentarz skoro już jest tam artykuł/komentarz a tu go nie ma, a skoro on jest byłym piłkarzem Barcy to można udostępnić, Boże czemu się do wszystkiego sracie? Nie macie ważniejszych rzeczy tylko przypieprzać się o takie głupoty? Innych to może interesować z ciebie jak nie interesuje to nie musisz na to patrzeć i komentować

0

@VegetaPolska ty ale to nie jest strona na której można przeklinać i wyzywać do woli oraz żucać wulgaryzmami - już ci pisałem na biąłą z atakim wychowaniem i takimi tematami. Tam ten wasz modertator sam rzuca miechem wiec mu nie razi ale tutaj to nie dozwolone, wychowanie kolego przede wszystkim.

0

@sokot o moje wychowanie to nie musisz sie martwic. Ja akurat się cieszę że jestem taki a nie inny. Mówię bezpośrednio i tyle. Nie lubię gdy ktoś się do mnie nie miło zwraca, wtedy zawsze jestem niemiły. Ja zawsze dla każdego staram się być miły ale jak ktoś tego nie chce - cóż jego wola. Zastanwiawia mnie to ile masz lat, każdy dorosły człowiek przeklina, nikt nie jest święty. Ja nim nie jestem

0

@VegetaPolska "Kubo mnie tak intersuje jak zesłoroczny śnieg. Może napisz to na Cafe białych ... Lepszy oddźwięk bęzie"

to było nie miłe ?

stary podlapasz się jak zapałka. i mówisz mi o wieku ???

To jest strona Barcelony - Kubo nas troche wk....ił jak poszedł do was i tak Ci leciutko napisałem za to ty się nieźle odpaliłeś. ... dlatego ponawiam ... ten temat zapewne bardziej trafi na cafe bernabeu z odbiorem - tyle.

Czego nie rozumiesz zę zaczynasz z inwektywami do mnie ?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?