panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na miejscu buków, z informacją, że Ten Haag postawił od pierwszej minuty na duet: Megłaje - Kapitan Grzmot, podniósłbym kurs na United o jakieś 0,7-0,8. Serio.
3
@maroon oczywiście że zgadzam się z reakcją i wypowiedzią Rachonia, mimo że akurat z tym Panem zgadzam się niespecjalnie często.
2
@gumaz do nazwania Rachonia "śmieciem" i "kanalią", a także zapisania jego nazwiska małą literą zapomniałeś zapewne dodać, że nagminnie posługuje się on mową nienawiści.
3
@Kgorecki2500 @Bartula nie przesadzajmy... była to sytuacja przy 2:0 więc pewnym prowadzeniu, Dembele też nie miał najgorszej pozycji do strzału. Oczywiście, że prawilnie i zgodnie z każdym aspektem sztuki piłkarskiej powinno się podać tę piłkę do Lewego, ale Dembele ewidentnie chciał skończyć tę piłkę bo się połasił na bramkę. Sam ma świadomość, że jest nieskuteczny, że celownik rozregulowany, dlatego chciał podejrzewam na przełamanie samemu to wykończyć. Przy stanie 0:0 albo 1:0 myślę, że Dembele podawałby, tym bardziej że on ze statystyką "asysty" nigdy nie miał większych problemów.
1
To naprawdę źle, że Pan Trener Xavi Hernandez w meczu gdzie rezultat jest już ustalony wpuszcza zawodnika szukającego formy po kontuzji, żeby się odbudował bez większego ryzyka zaprzepaszczenia wypracowanego wyniku ?
27
Czas na cieszynki Xavi wykorzystał jak zwykle na opierdolenie jednego z wybrańców xD
1
Trzeba przyznać, że w Realu diabeł to jest dobry dżoker. On jakichś piorunujących umiejętności wydaje się nie mieć, ale zawsze się odnajdzie i strzeli. W LM też tak było.
2
@GeneralXavi zapomniałeś dodać, że nie zapraszasz do dyskusji bo nie ma o czym xD
0
@Elvisek chyba powiedziałbym raczej, że został Depay kosztem Auby. Alonso klub chciał zanim jeszcze pojawiły się pierwsze mrzonki o przenosinach Auby do Chelsea.
0
@Peciak nigdy, bo to jest gawiedź i masa, stado baranów, które zawsze będzie podążać z nurtem. Bez obrazy ale tak właśnie to wygląda jeśli spojrzeć na całokształt. Tak jest z Roberto, tak było z Puigiem itd.
2
@Janas11224 jego psycha już dawno umarła, po Rzymie, Anfield i Lizbonie, to jeden z piłkarzy który nigdy już nie powinien grać w tym klubie, chyba że z rywalami na poziomie Almerii albo Elche.
0
@Pilka_jest_okragla to słowo "may" wiele wnosi do sensu tego zdania xD
1
@wojopancer Auba Albo Alba Albo Alba Albo Albo Alaba Albo Alibaba Albo Alonso xD
2
@wojopancer Albo Alba albo Auba albo Alonso
1
@Emhyr szczerze uważam, że taka reklama na znaczenie drugorzędne, albo i trzeciorzędne. Najważniejsze jest nastawienie, które zbudujesz w dzieciaku i jego mentalność... Jeśli go nauczysz, że ciało jest świątynią ducha, że to jest syf i że sa dobre i zdrowe alternatywy, to nie będziesz musiał przejmować się jakimiś tam reklamami. Tak naprawdę, bardziej skuteczne niż same reklamy, są inne dzieciaki które chodza i jedzą gówna, ale przed tym też dzieciaka możesz ochronić tylko budując w nim odpowiednie nastawienie. Nie ma innej ścieżki.
2
@RanDiFCB trudno mówić o wciśnięciu Alonso, w momencie kiedy to my go chcemy i zabiegamy o niego xD
2
@ElTomas Roberto przez kilka dobrych sezonów, był naprawdę solidnym zmiennikiem i pokornym zapchajdziurą w zespole. Gdzie go trener nie wystawił, tam grał, jak był potrzebny to grał, jak nie, to po cichutku siedział na ławce. Mało tego, bo zawsze coś wnosił do zespołu. Crackiem nigdy nie był, ale to był naprawdę solidny zmiennik, powiedziałbym że pierwszy zmiennik i człowiek do zadań specjalnych. To że od dwóch sezonów ma problemy ze zdrowiem i jest kompletnie pod formą, nie powinno tego zmieniać, ale jak widać niektórzy pamiętają tylko ostatni mecz zawodnika.
5
@Pawel13sz ja bym powiedział, że raczej szkoda, że te gole strzelone rozłożyły się na dwa a nie wszystkie trzy mecze, przez co powstała już strata punktowa. Niby żadna strata te dwa punkty, ale niestety trzeba już się pilnować, żeby Madryt nie odjechał bardziej.
1
@Pawlak1992 kiedyś tak chodziłem z dziewczyną, siatkarka grająca w ówczesnej 1. lidze siatkówki... wytrzymałem dwa miesiące, jednak zadzieranie głowy i patrzenie do góry mnie przytłaczało... a ta jak na złość stale w wyższych butach się jeszcze objawiała xD
5
Jeśli Dest jako nominalny PO przegrywa rywalizację z nienominalnym PO, którym na dodatek jest Sergi Roberto, to rzeczywiście pora go pożegnać. Też trudno mi sobie wyobrazić, że będziemy w stanie ugrywać i wygrywać cokolwiek z tak dużą dziurą w składzie jaką jest prawa obron. Na dzień dzisiejszy Kounde budzi tam wielkie nadzieje, jego pierwszy występ był bardzo dobry, tyle, że on nie chce tam chyba grać.
0
@Emhyr Mało Gusto to bardzo ciekawa i inwestycyjna opcja, ale chyba jednak najrozsądniejszy byłby w obecnej sytuacji Bellerin.
2
@Kusco15 aaaa to spoko. To przecież nerwy mogą puszczać skoro są kolejki i jest korek. Przynajmniej jak następnym razem zobaczę zwierzę w kolejce w Auchanie to już będę wiedział że to Ty xD
1
@Tarins Powiem wprost: cieszę się, ale takie komentarze warto pisać po pierwszym meczu z Bayernem, Interem czy choćby Sevillą... Wygląda to obiecująco, bardzo obiecująco, ale dopiero to będą weryfikacje.
0
@damianex10 Sergiemu Robertowi ? xD
0
Hurraoptymistów ... popieram ! W zeszłych latach, nawet taki Valladolid potrafił być zmorą nie do przejścia, albo kończyć się zmordowanym 1:0. Dzisiaj nie było słabych punktów praktycznie, jest moc i co najważniejsze: łapanie rytmu !
1
Rywal z dolnej półki, ale fajnie ten Balde wygląda w tej drużynie. Moim zdaniem, Alonso niepotrzebny. Widać również, że umowa Kounde z Xavim o wyłącznej grze na środku obrony to ściema i fajnie chodzi z tej prawej strony Francuz.
Na prawdę, nie trzeba w każdej minucie meczu szukać na siłę słabych i beznadziejnych stron drużyny. Pierwszą część Raphinia brał grę na siebie, a mimo wszystko Dembele dwa razy groźnie strzelił, raz w poprzeczkę, w drugiej połowie pierwszej części to Dembele był lepszy.
1
No, to dalej wycierajcie sobie swoje "zdradzieckie mordy" Dembeleuszem !
4
@Kgorecki2500 tylko, że Niemcy swoich mordujących potępili i dzisiaj nie budują narodowej tożsamości na nich, natomiast Ukraińcy otwarcie i wprost budują ją na faszystach z OUN i UPA. Na dodatek na zachodniej Ukrainie od lat panują bardzo antypolskie nastroje, związane własnie z historią, Ukraina to bardzo nacjonalistyczny kraj, ja takich nie lubię. To jest ta różnica... nie oznacza to, że należy im nie pomagać, bo wobec krzywdy dzzieciaków i matek należy reagować i nieść możliwą pomoc. Nie należy jednak zapominać, że to nie jest nasz psia psi z dziada pradziada i naprawdę nie są to tylko kwestie historyczne. To po prostu kraj, który toczy słuszną wojnę, bo został zaatakowany przez teoretycznie silniejszego agresora w związku z tym należy się mu pomoc.
0
@Kgorecki2500 jego, bo maseczki nie nosił i podawał rękę zamiast żółwia przybijać xD
0
Szkoda, że Dzbanoeu nie dawała tym swoim wynalazkom dożywotnich kontraktów... Taki Breit przychodzący jako strażak powinien otrzymać maksymalnie dwuletni kontrakt, a z "niedokońca sympatycznym" Duńczykiem męczymy się kolejny rok i wygląda na to, że jeszcze byśmy się męczyli.