2

@Zoker ahhh... Złomowanie z rana...jak śmietana ;)

2

@JarekS ja myślę że postawienie na Balde w tym meczu nie jest tak nierealne jak to przedstawiasz. To jest mecz z faworytem grupy i nawet potencjalna porażka na wyjeździe niczego nie przesądza, więc może pokusić to trenera o podjęcie ryzyka. Kiedyś pamiętam w meczu z PSG zagrał niejaki Firpo i kasował Mbappe, wyłączając go z gry, mimo że nic nie sugerowało że to może mu się udać. Trener najlepiej widzi na co stać Balde i jest też świadomy jego ograniczeń w obronie i mocniejszego parcia do przodu. Jest jescze jedna rzecz. Alba jest strasznie słaby psychicznie, mecz z mocniejszym rywalem moim zdaniem paradoksalnie może nie faworyzować go do występu, bo on już przed gwizdkiem miewa brązowe porty. Nabrał tego po tych spektakularnych klęskach w Rzymie, na Anfield w Lizbonie. On się nigdy nie odbudował potym.

1

@AdrianAdrian obstawiam 1:4 dla Barcelony ;) myślę, że jesteśmy w dużo lepszej formie, mamy fajne skrzydełka, Kounde zabezpieczy prawą stronę, a z przodu "maszyna" zrobi swoją robotę i chłopacy będą chcieli wreszcie wziąć rewanż za te ostatnie lata.

6

i pomyśleć, że cały czas rozmawiamy o Mistrzu Świata, który grał wtedy w pierwszej jedenastce... w 2018 pomyślałbym, że to nie ma prawa się wydarzyć ...

3

Komentarz usunięty

1

@Transu96 w sumie racja, nie pomyślałem, od dzisiaj szlaban na wszystko co nie jest dbz xD dzięki musi mieć odpowiednie wzorce a nie jakieś gówna xD

3

@GeneralXavi no i syn z dniem dzisiejszym otrzyma szlaban na świnkę Peppe. A tak lubił tę bajkę, szkoda...na szczęście Psi Patrol był ostatnimi czasy numerem jeden i tam raczej nie ma takiej edukacji.

1

Oni raczej mają kim go zastąpić, a też Conan to nie jestem nie wiadomo jaki pistolet. Bardziej obawiam się Sane, Mane, Musialy ...

1

@Vebrol jest zdecydowanie za wcześnie na takie zdania. Jeszcze nic nie wygrali, jeszcze nawet z Bayernem w LM nie zagrali, ani żadnym silnym rywalem w poważnym meczu bo Sevilla w obecnej formie to raczej średniak, a gościa już grubo ponosi. Będę w stanie się z tym zgodzić tylko i tylko wtedy jeśli weźmiemy pod uwagę ostatni 1-2 sezony Messiego w Barcelonie, nawet nie ten ostatni a przedostatni. Fakt faktem, że był kapitanem i wielokrotnie jak na Anfield czy w Rzymie albo Lizbonie, po prostu spuszczał głowę, z perspektywy lidera, przywódcy, mentalnego kapitana jest pewne pole, które można nadrobić. Natomiast Lewy nie ma najmniejszych szans, by nadgonić całą karierę Messiego i choćby otrzeć się o jego miejsce w historii klubu. Nie ma o czym dyskutować.

0

@abram3k jeśli Dembele będzie w stanie tak kręcić w Monachium, to uważam że będą podstawy by tak napisać. Póki co jest on jaki cała drużyna po kilku małych kartkoweczkach, ale prawdziwy test dopiero przed nami. Trzeba jednak przyznać, że na oko widać, że podchodzimy do niego przygotowani i dobrze rokujący.

18

@Pustelnik dobrze napisał, onieśmielający to czyniący kogoś obserwującego nieśmiałym, zawstydzonym, według słownika języka polskiego ;)

0

@marcin62 to zależy wszystko co tam się wydarzyło. Młodzież ma moim zdaniem pełne prawo protestować i wtrącać trzy grosze to poziomu swojej edukacji. Natomiast też nie uważam, że jeżeli leciały tam wyzwiska i grubsze wiązanki, to że taki sposób protestowania jest w porządku, szczególnie kiedy wyrażają go nastolatki.

7

@Tarins u nas to robił bardzo umiejętnie niejaki Firpo. Był to chyba jego ostatni udany mecz w Barcelonie, ale Mapeta wyłączył.

4

najlepsza opcja według mnie, to poczekać na MŚ i zobaczyć czy i kto z prawych obrońców się pokaże/wyróżni grą, a następnie prędziutko spuścić Alemany'ego ze smyczy, żeby skoczył komu trzeba do gardła. Ten przegląd czterech nazwisk pokazuje, że rynek jest obecnie ubogi na tej pozycji, a najlepsi zawodnicy już są "rozdani" i nie do wyjęcia. Hakimi to science-fiction.

2

@Vebrol klasyczna opinia znawców footballu odnosi się zawsze, ale to zawsze do ostatniego meczu i oczywiście jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz.

1

@pomi11 ale Dembele też nie miał głowy, ani zdrowia, a jak pojawili się ludzie umiejący nim zagospodarować, to się z niego zrobił Pan Piłkarz.

1

@Comentateiro trzeba było ten komentarz napisać, po pierwszych dwóch kolejkach angielskiej PL cwaniaczku :D wtedy jakoś nikt się nie bardzo nie dziwił, takim wyborom ;)

0

@bartas97 tęczowa straż, już po Ciebie idzie xD

0

@RivaldoVitorBorba Dani Karwakrasnal, Karina Benzyna, Marco Pajacencio

18

@Peciak jest to jakiś głos rozsądku w tym monotonnym tumulcie strzelających szampanami z powodu odejścia Pjanica. Nie zapominajmy jednak, że jest jeszcze Kessie i Frenkie De Jong, a do druzyny ma być wprowadzany młodziutki Torre. Pjanic jednak nigdy, ani przez minutę nie pełnił żadnej roli w zespole, był konsekwentnie pomijany. W meczach presezonu wyglądał bardzo dobrze i wydawało się, że zbudował zaufanie trenera, ale chyba nigdy Xavi na niego nie postawił, mimo wczesniejszych deklaracji. Ja mimo wszystko cieszę się, że zawodnik tak dużo zarabiający a nie odgrywający żadnej roli w zespole odciąży struktury płacowe i pozwoli zarejestrowac kontrakty naprawdę ważnych zawodników. Kolejny krok do uzdrowienia klubu.

0

@Elvisek dokładnie tyle, ile przyoszczędzimy na pensji xD

0

@Gaz właściwie to też nie rozumiem, dlaczego co Puig da jakąś super asystę albo strzeli bramkę, to tutaj publiczność to deprecjonuje i towarzyszą temu salwy szyderczego śmiechu. Trafił do nie najmocniejszej lligi na świecie i to jest fakt, ale też nie do jakiejś strasznie słabej. Ja też uważam, że on piłkarsko jakiś tam bardzo słaby nie był, bo jak się pokazywał na boisku to raczej z dobrej strony, szczególnie w pierwszych dwóch sezonach. Problem on miał chyba z głową i dyscypliną taktyczną, klub się go pozbył, ale nie rozumiem, czemu z niego tak pociskiwać, skoro na innej drodze życiowej mu się dobrze wiedzie. Powiedział kilka cierpkich słów w mediach, ale skoro tak uważał i tak się poczuł, to nie widzę powodu dla którego miał owijać w bawełnę. Chociaż oczywiście nie przeczę, że coś z nim było nie tak, skoro kazdy kolejny trener odsuwał go jako piąte koło u wozu.

0

@Culer_1906 bunga bunga Presidente !

0

@PatrykBarca to prawda, widziałem i wiem jak to wyglądało, ale wcale bym jeszcze Rzymian tak szybko nie skreślał. To początek sezonu, który jest długi i we Włoszech mam wrażenie będzie niezwykle wyrównany.

1

@PatrykBarca 1 punkt straty do lidera i Ty ich skreślasz ? Mecz nie wyszedł - fakt, ale to chyba jeszcze nie koniec świata, że przy bilansie 3-1-0 mecz przegrali i teraz mają 3-1-1

0

Grzmot na boisku i Arsenal gra w przewadze xD Po coś go Ten Haagu wpuszczał.

2

Alemany wykazał na tyle geniuszu, żeby zapewnić sobie prawo odkupu Nazarrio za jakąś rozsądną kwotę, rzędu 30-40 mln Euro?

0

@FC1899Barca oczywiście, że ... nie będzie. Co najwyżej solidnym grajkiem, ale to nie będzie jakaś wielka gwiazda... a już jak patrzę na wybór klubu do kontynuowania kariery to tylko utwierdza mnie to w przekonaniu ;)

0

@Survier dobry trolling... bo trollujesz prawda ? :D

0

@karci0 Fakt, zatem o 0,70-0,80, pozwolę sobie zedytować ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?