1

@hoeniker Przy pierwszym golu strzelec bramki nie był "pod opieką Pique"... zawalił to Garcia i jest to fakt, nie opinia, mimo tego teatralnego i głupiego gestu który Pique wykonał "Calma"

0

@eltores @Adamski69 Panowie, ja jestem ostatnim człowiekiem, który w Koemana rzuciłby kamieniem, naprawdę... ja wiem w jakich okolicznościach Ronald pracował, jaką jest legendą dla klubu, ale ja po prostu mówię o faktach ... gra wyglądała okropnie i nie jesteśmy w stanie stwierdzić, co by zrobił gdyby miałdo dyspozycji takie pieniądze jak Xavi i Alemanyego w dyrekcji sportowej. Ja do Koemana miałem i mam ogromny szacunek, mimo tych głupot które zdarza mu się wygadywać bo czasami każdy tak pieprzy, bardzo często go tutaj też broniłem, ale odnoszę się tu do Ronalda porównując fakty. Drużynę Xaviego ogląda się znacznie przyjemniej.

53

Właśnie dzieje się to, o czym pisałem na początku tego sezonu. Gorzka prawda jest taka, że łebki z tej strony obiecały sobie, że po tych zakupach wygramy Ligę, Ligę Mistrzów, podwójny tryplet i potrójny oktet. W związku z tym następuje odwrót i dziki ryk, tupanie nóżkami, przebieranie i plucie na każdego, kto przyłożył rękę do rewolucji w składzie. Ci sami, którzy wywozili Koemana na taczkach i wyzywali od świń i knurów, dzisiaj mówią, że w sumie to był taki sam albo lepszy jak Xavi. Alemany z szefa, który dokonał genialnych wzmocnień, stał się nagle kmiotem który zadłużył klub i nasprowadzał szrotu. Xavi z Pana Trenera, stał się nagle nieudacznikiem, który próbuje na siłę implementować DNA Barcy. Już sobie nawet dzieci Tuchela na zbawcę wybrały.

Prawda jest natomiast taka, że niestety, ale brakuje nam tego co od zawsze, genu zwycięstwa, który może pomóc szczęściu. Jeśli wy porównujecie obecną Barcelonę, która grilowała Baja Mynsien na wyjeździe i do dzisiaj nie wiadomo jakim cudem tego meczu nie zamknęła po pierwszej połowie z pomocą ogromną debila z gwizdkiem, do Barcy Koemana która pojechała tam odebrać najmniejszy wpierdol i go odebrała... to zacznijcie oglądać może mecze. Niestety drugi pech polegał na tym, że na Inter posypała się kadra po przerwie reprezentacyjnej i trzeba było łatać dziury i znowu grać starym Pique w obronie i nieogarniętym Balde.
Ale wy jesteście chorągiewki, będziecie dyndać w tę stronę w którą akurat zawieje. Rozumiem rozczarowanie, ale takiego wysrywu i pomyj to naprawdę ono nie usprawiedliwia.

0

@Patrykl145 zmień dilera, albo wytrzeźwiej

0

Piękny Roberto !!!

15

Mecz z Interem to nie jedyne starcie, które obowiązkowo musimy wygrać. Baja Mynsien, na 100% jeśli będą mogli dorzucić cegiełkę do odstrzelenia Barcelony zrobią to i podłożą się Interowi, jeśli będą mieli pewne wyjście z grupy. My musimy również co najmniej zremisować o ile nie wygrać z Szwabami.

2

@VegetaPolska Liga Mistrzów to jedna wielka parodia sportu, wałki, przekręty, wypaczenia... i nie mówię tu że Real jest wyłącznym beneficjentem, chociaż wielokrotnie korzystał na tym, ale jednak nie od kozery Perez ma obsesję na punkcie SuperLigi. Może i jest to nasz rywal, ale jednak mądry facet, szkoda ze Anglia się poddała i tak szybko wymiękła i zostawiła Barcę z Realem na lodzie.

0

@VegetaPolska

a oceń czy w tej sytuacji był wystarczający kontakt na bramkarzu, żeby gwizdnąć faul ?


4

@Rewolucja123 @wyrek i bardzo dobrze, że są ... nie każdy jest Messim, żeby w tym wieku grać wciąż na kosmicznym poziomie. Xavi jak widać usadził na ławce Albę i Pique, który jak się okazuje wciąż może być przydatny. Roberto gra z konieczności. Co do Busiego, jego stratę odczujemy wszyscy dopiero jak go zabraknie i wiele lat uważam, będziemy się kopać po czole zanim przyjdzie godny następca.

3

@lucca87 ja jestem za opcją "sprzedać wszystkich, kupić wszystkich"

2

i to jest niestety wiadomość, przy której kawusia zaczyna smakować zbyt przypaloną kawiurą... ale szacunek dla Gayi za przywiązanie do barw klubowych, życzyłbym sobie mieć takiego zawodnika.

1

@Don-Corleone myślę że w tego typu rankingu obiektywne i niepodważalne jest jedynie to, że Messi ląduje na pozycji numer 1, a Maradona na pozycji numer 2. Cała reszta to subiektywne, podyktowane odczuciami i własnymi upodobaniami wymysły.

6

@Jakchcesz @Kluivert_P nie wiem czy rozmowa z @KlonaZepan em ma większy sens, bo gość odkąd lek który przyjmuje umieścił w swoim nicku ewidentnie przestał przyjmować regularnie i w konsekwencji mamy to co mamy i czytamy co czytamy xD

1

@Jakchcesz ja mu zarzucam przede wszystkim to, ze prowadzona przez niego drużyna w ośmiu meczach straciła aż jedną bramkę i prawda jest taka, że gdyby nie bramkarz i trochę szczęście to tych straconych bramek o zgrozo byłoby więcej. Giełda nazwisk trenerskich jeszcze nie ruszyła, ale ja pozwolę sobie zacząć, więc mój typ to Jurgen Klopp, albo Gattuso.

5

a czy tej mendy nie można trzymać po prostu z dala od tej grupy w Lidze Mistrzów, skoro okazuje się być tutaj nieobiektywny ? Heeeellllooooł jest jeszcze siedem innych grup, może w innym miejscu będzie mu lotto kto awansuje i będzie obiektywny. A za swoje wyczyny tegoroczne powinien zniknąć z mapy sędziów przynajmniej na ten sezon.

0

@mikke nie widzę innego sensownego trenera, jak Pan Trener Xavi Hernandez i dziękuję, dobranoc.

5

Dembele i jego niecelne podania i straty przy tak chybotliwym wyniku to po prostu sabotaż.

0

święty Eric ...

3

Vinicius gdyby przewrócił się jak Cervi to domagałby się rzutu karnego xd

1

prowadzenie do przerwy póki co takie "po madrycku" xD czyli nieprzewidziany, niecodzienny wysryw obrony drużyny przeciwnej xD

6

Ferran, musisz ... jak nie teraz to w następnym meczu xD

2

@FioletoweOczy na pewno decyzja dobra, ale Alemany tutaj zawalił w momencie wypożyczania Griezza, zostawiając tym cwaniakom-materacom pole do takiej zagrywki, jaką urządzili.

3

@draxidox LGTBIQA+ ?!? WTF ?!? to tych odmian odchyleń z roku na rok przybywa i pojawiają się nowe ? Bo to chyba ten plus miał zawierać wszystkich pozostałych.

0

Roma nie strzeli....

0

@PatrychoO to zamiast pana ładnego z ostatniego rzędu po prawej nie można było już jakiegoś Benza wstawić ? Ciężko się na tego typa patrzy.

3

Szanuję pracę dyrekcji sportowej, ale to co materace zrobiły z nami w tej kwestii to jest nie tylko policzek, to jest po prostu seks analny na żywca, żeby nie nazwać tego po imieniu. Ja bym tym kombinatorom nie schodził z drogi ani o euro, już chyba wolałbym płacić tę pensję Francuza, tylko nie dać się tak wyrolować. Wizerunkowo wygląda to fatalnie, bo pokazuje, że ludzie się zmieniają a frajerstwo leży w DNA klubu.

1

@FcPortoFan1999 dźwignie finansowe... Mówi Ci to coś? xD

0

no to niech lepiej dla wszystkich zrobi się o to łatwo, bo obrona po wypadnięciu Christensena wygląda tak, jakby się wszyscy afrykańscy szamani nad nią znęcali...

4

@sendesara ja myślę, że powinien być jeden zbiorowy trener: Rambla i decyzje bedą podejmowane w oparciu o demokratyczne, powszechne, tajne ankiety na stronie xD

0

@mateusz1989VeB logika:
"uja zagraliśmy ... Zasłużone zero punktów"
Inter zagrał jeszcze większego uja i miałby zasłużyć na 3 punkty.

Zależy co rozumiesz przez słowo zasłużyliśmy... bo jeżeli to, że Inter strzelił gola, a my nie strzeliliśmy to nie mówisz o tym kto na co zasłużył, tylko po prostu podajesz wynik meczu... jeśli chcesz mówić kto na co zasłużył to moim zdaniem musisz tutaj wziąć pod uwagę ogląd meczu i jednak te popełnione skandaliczne błędy i wypaczenie wyniku przez arbitra. Karny to nie gol, ale karne statystycznie raczej się wykorzystuje niż nie... Więc bliżej im do 1 niż do 0.
my goniliśmy wynik, a jedyne co nam się udało to rzut karny (chociaż niektórzy eksperci mówią o dwóch rzutach karnych) i zgoda, że to niewiele. Mecz wczoraj był siermiężny, widać że Raphinia był ciałem obcym, że tam od początku potrzebny był Kessie, który tarłby się trochę bardziej fizycznie z Włochami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?