1

@Comentateiro Barca to się obsrywała mentalnie w Europie za Valverde i Setiena. Tutaj po prostu wydarzyła się katastrofa kadrowa i rozsyp obrony, wypaczenia sędziowskie i błędy indywidualne jak naszego kochanego Geriego. Na szczęście niewielu już tych piłkarzy pamiętających te mecze będące efektem słabej mentalności pozostało w klubie.

1

@AmigoBlancos spokojnie, Barcelona też straciła trzy bramki z plackami, a podobno obrona taka solidna.

1

@mateusz33 dzięki za odpowiedź ;)

1

@Rust_Cohle przecież to jest oczywista czerwona ! Perez znowu posmarował xD

0

za co pokrak dostał żółtą kartkę ?

2

@DonCarletto jest mnóstwo takich piłkarzy. Móglbym wymienić stary Real z Mijatovicem, Redondo, Hierro itd. Szczególnie dużo szacunku i był jednym z moich idoli w ogóle Raul Gonzales, podobnie Iker. Z obecnej drużyny bardzo szanuję Kroosa i Modrica, również Benza. Łatwiej wymienić do kogo nie mam szacunku, byliby to: Pepe, Ramos, Carvajal, Casemiro, Vinicius, Figo. Oprócz tych panów to chyba wszystkich szanowałem, wielu lubiłem ;)

0

@MesQueUnClub96 ok czaję xD w sumie bardzo zrozumiałe :D
@Medium też tak słyszałem ;)

0

@Medium a co Ci Union zrobił ?

1

@AmigoBlancos no to czas na Lewy "the last dance" ;)

2

Ferran "muszę sobie dziubnąć piłkę" Torres

1

Ciekawe, czy są jakieś realne szanse na zaklepane Endricka, szczególnie w obliczu obsesji Pereza na punkcie młodych Brazoli. Jest jeszcze PSG bo wiadomo że Brazylijczycy młodzi bardzo lubią pieniążki i każdy z nich jak sobie odświeży pamięć to grał bez butów i bez piłki. Osobiście wolałbym przyjście Endricka niż Bernardo, bo to byłaby niezwykle ważna cegiełka w budowie drużyny na lata.

1

@Trencaxarxes to prawda... Christo też o Realu albo źle albo wcale xD

6

@Compadre Almeria Inter Mediolan ... widzisz Mistrzu różnicę ? Chyba jednak powstrzymywanie napastników Almerii to nieco mniejsze wyzwanie niż powstrzymywanie Dzeko czy Martineza. Nie wspominając już o tym, że Piquenbauerowi ten mecz za to wszystko co zrobił zwyczajnie się należy. Jesteś chyba jedną z nielicznych osób, która ma o to ból dupska i nie rozumie tego.

11

nikt tak pięknie nie mówił, że nienawidzi Madrytu jak Ty ... będę tęsknił za pierwszym antimadrytistą, do zobaczenia

1

Nie ma znaczenia, lepszą formę złapał Ferran więc może on, a w 60 minucie Ansu za niego. Natomiast idą MŚ i bardzo długa przerwa która może wiele zmienić, niektóre drużyny mocno osłabić zapewne, to będzie trochę jak nowe rozdanie i również szansa dla tych którzy zaczęli sezon z falstartem żeby wejść w sezon z przytupem. No Fati zakładając że nie pojedzie na MŚ może mieć czas na odbudowę.

0

@TheNekro94 @D10SLEO nie mają... po prostu pamiętają Rzym i Anfield i brak reakcji w trudnych momentach, spuszczenie głowy i pląsanie się po boisku. Mimo całego uwielbienia dla Leo, i nie ma tu znaczenia kim jest dla wielu piłkarzy... on na boisku ma reagować i wstrząsnąć zespołem kiedy coś się dzieje. Mimo całej swojej niechęci do Ramosa, ten zawsze w trudnych chwilach, kiedy zespołowi palił się tyłek potrafił reagować, to samo Puyol. W ważnych meczach o których wspomniałem zabrakło nam nie tyle piłkarzy, co właśnie kapitana. Nawet jeśli spełniał swoją rolę w szatni, co wypłynęło na filmikach, to nie spełniał jej na boisku i z całą sympatią, podziwem, uwielbieniem dla Leo, to że jest najlepszym piłkarzem w historii (niepodważalne), nie uprawnia do tego by nie móc być odrobinę co do jego roli kapitańskiej obiektywnym, a tym co mają odrębne zdanie przyrównywać do psycholi.

1

@Comfortable_ taka jets prawda że gdyby w poprzedniej edycji z PSG sędzia odgwizdał przy pierwszej bramce z PSG faul Benzemy na Donnarumie wszyscy zgodziliby się co do tego i nie byłoby Ligi Mistrzów, złotej piłki i zachwytów. Sędzia puścił tamtego gola mam wrażenie dlatego że uznał że nie będzie on miał żadnego znaczenia, a ten gol oskrzydlil Real. Kazdy w miarę obiektywny widział jak Benz wjechał w bramkarza jak traktorem przy presowaniu.

2

@Mns21 jak to kogo, oni krzyczą "Tłuuchel zrobiłby porządek" ... "Zbawca" już jest wyznaczony od dawna

0

@7black4 to potrafi niestety bardziej walić niż te zwykłe.

1

Ferran się spłaca ;)

0

@wasacz co do Pana Trenera Xaviego Hernandeza ... Pan Panie Wąsaczu potężnie się myli...

0

@kuz a bramkarz ? a ten Gavi też całkiem niezły xD

0

@wasacz ja bym tutaj zwrócił uwagę, że piłkarzy powinno się rozliczać przez pryzmat oczekiwań jakie się do nich miało. Z całym szacunkiem, ale czego innego spodziewasz się od Raphinii za 60 mln baniek (czy ileś tam), Ferrana za tyle samo i Bellerina za 0 mln baniek, kupionego jako zmiennika.

1

@wasacz no ja bym powiedział że on taki z Polski lat 80. wyjęty ;)

0

@Rewolucja123 @pt9 ... no rozumiem, ale chyba jako jeden z wielu, na dodatek po długiej kontuzji więc trochę można go zrozumieć i na dodatek w meczu o czapkę gruszek

1

Tak z ciekawości... co LaBambie w ostatnim czasie Bellerin zrobił, że dzisiaj takie pociski w jego stronę leca i zdecydowanie najwięcej obrywa przy okazji meczu Ligi Mistrzów ? To on nas katapultował z LM czy co ?

0

czy zwycięstwo w Lidze, Lidze Europy i Puchar Ich Króla można nazwać zdobyciem trypletu ?

0

@Survier statystyka tak istotna jak to, że Douglas ma więcej trypletów niż cały Real Madryt na koncie.

0

Bez wątpienie "oskrzydlenie" obrony jest priorytetem dla Barcelony, chociaż nie wierzę, że po odejściu Busiego po tym sezonie klub nie będzie chciał wzmocnić tej pozycji również. Musiałby wydarzyć się cud w postaci De Jonga który nagle zacznie gwarantować w każdym meczu odpowiednią jakość na tej pozycji. Moim zdaniem Holender ma papiery na to, chociaż do końca nie jestem przekonany, że się odnajdzie. Widzieliśmy już dobre mecze w jego wykonaniu na tej pozycji, ale tu musi być gwarancja dobrej i regularnej gry. Problem też z tą pozycją jest taki, że nie ma wielu zawodników, których przyjście gwarantowałoby jakość, osobiście w Rubena Nevesa nie wierzę.
Jeśli chodzi o Dalota, ja bym z tej opcji się tak nie nabijał. W United on na tej pozycji wygląda naprawdę dobrze z przodu, ma pewne braki z tyłu, ale też Xavi ma narzędzia w postaci Kounde czy Araujo by w meczach z groźnymi skrzydłowymi jak Vnicius sobie radzić.

1

@Pustelnik nikt nie kwestionował mistrzostwa Realu, kiedy od nas dostawali bęcki. Jak dla mnie to Real może na nas zarobić sześć punktów, jeśli na koniec sezonu będą mieli sumarycznie choćby jeden mniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?