panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AmigoBlancos jeśli oceniać styl gry i warunki estetyczne dla kibiców, to z czystym sumieniem wstawiłbym nas, zaraz za Katar i Walię.
2
@Emhyr ja to bym nawet 100% udziałów w black lives matter sprzedał, nawet oddałbym to za darmo xD
2
@Szopenek Locatelli, Chiesa,, Vlahovic, Moise Kean i Alex Sandro, to chyba nazwiska na które najbardziej warto zwrócić uwagę.
0
@JimMorrisonFCB za chwilę ziomek Ci powie, że przecie CR poprawia fryzurę na tym filmie i jest to wydarte z kontekstu xD
0
@kejdzi Hiszpania wygrywa z Japonią, Niemcy z Kostaryką, Hiszpania 7 pkt, Niemcy 4 pkt, Kostaryka i Japonia po 3... taki jest najbardziej prawdopodobny scenariusz
2
Co miał robić z tą ręką? Uciąć sobie ? Opuszczona w dół, naturalnie ułożona, nie ma się do czego przyczepić.
0
Aż trudno uwierzyć, że ktoś taki jak Rodri mógł wyjść spod skrzydeł Simeone i rzeźni Atletico Madryt.
1
@Gall i dziękujemy też za Kapele
1
@Azi mi też zniszczyli niestety, bardziej Japończycy chyba jednak ... idę sprzedać swoją Toyote :D
1
@Azi tylko że po meczu Kostaryki, oni dziś na pewno nie odpadną :(
21
średni mecz z Marokiem -> Chorwacja może mieć problemy z wyjściem z grupy i to już nie ta sama drużyna co w 2018
dobry mecz vs Kanada -> Chorwacja jednym z faworytów do ostatecznego tryumfu
stara prawda się sprawdza: jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz xD
1
@Danny Gaucho no tak, rzeczywiście imponująca seria, ale jednak te serie często na turniejach się zerują, a jak się spojrzy ściśle na skład i zestawi z taką Francją, Anglią czy Brazylią to jednak Argentyna ląduje pół półeczki niżej. Nie mniej fakt, formę mieli faktycznie wysoką.
1
Oglądam kolejny mecz Argentyny na tym mundialu i tak się zastanawiam, dlaczego przed MŚ ktoś umieścił Argentynę w gronie top4 największych faworytów do końcowego zwycięstwa.
0
@MINGUS ale jak wygra, to Messi będzie jeszcze lepszym piłkarzem w historii xD a tak na poważnie, wtedy będzie niepodważalnie spełnionym, a dorobek nieskazitelny.
0
dowiedziałem się od komentatora, że Thuram ma jeden wielki atut, niekoniecznie piłkarski, bardzo go lubi Kylian Mbappe, co w przypadku reprezentacji Francji ma ogromne znaczenie.
jeśli to prawda co ten człowiek bredzi, to znaczy że football nawet nie umiera, on zdycha w konwulsjach.
1
@Coutinho007 dokładnie, żadnego negocjacje, trzeba od razu jechać dźwignię i wpłacić klauzule, żeby Real go nie wziął xD
1
dobry ten Griezman, na miejscu Alemanyego zwróciłbym na niego uwagę...
3
Na sędziego to nie dam złego słowa powiedzieć, nawet jeśli karny był soft czy nie soft, to czerwona dla Gotówki była więcej niż ewidentna a chłop oko przymknął xD
2
Co jak co, ale Cash jest do zmiany.
0
my na te turnieje to jedziemy hymny odśpiewać ?
1
@Janiama Anglia wygra to 2:0
0
@Chaoss dlatego zostało postawione xD biorę po 200 zł z konta każdej z drużyn i słucham Państwa !
6
a teraz zgadnijcie, kto jutro będzie Iranem, a kto Walią ? :)
1
@Janiama 0:0 dla Serbii
0
@VegetaPolska na 90% to Mbappe był w Realu Madryt... przepraszam... na 99%... Może Real i mu coś zaoferował, ale to jeszcze nie jest powiedziane że on to przyjmie będąc w perspektywie w hierarchii za Brazolami.
0
ten Asensio dołączający do Barcelony po wygaśnięciu kontraktu z Realem, to nie musi być wcale taki zły pomysł.
3
W mediach i tutaj też stypa, jakbyśmy przerżnęli ten mecz dzisiaj, a tymczasem pierwszy raz od dawien dawna nie będziemy grali drugiego meczu o życie na MŚ. Sądzę, że dla wielu z Was (dla mnie tak) to zupełnie nowe doświadczenie w życiu i dlatego nie wytrzymujemy presji i organizmy nie potrafią sobie z tym poradzić (z dystansem).
Tak, zgadzam się że z takimi piłkarzami, gwiazdami Napoli Juve i Barcelony powinno to wyglądać zupełnie inaczej, nawet na tle najsłabszego od wielu lat Meksyku.
7
Memy będą rządzić po meczu, ale ja już zacznę przed meczem z uwzględnieniem poprawnej formy czasu: " niby człowiek wie, a jednak się łudzi"...
1
ten sędzie z tym kartkami to leci do winowajców jakby chciał im na poważnie wp"""""ić.
3
@Kibic3000 myślę że przez cały ten mundial nie będzie można raczej mówić o footballu że wygrał z pieniędzmi. Football już dawno temu przestał wygrywać z pieniędzmi.