panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mateusz1989VeB a Inter zasłużył na punkty ?
1
@Yoshi94 nie jest, bo każdy kto czyta między wierszami, potrafi z tego zrozumieć, że Simeone chciał powiedzieć " no dobra, był karny, powinniście mieć jedenastkę, ale jest jak jest i mi nie wypada o tym powiedzieć" . Śmieszne byłoby gdyby powiedział: oczywistym jest że Dumfriess nie dotknął piłki ręką, albo że taki kontakt to nie jest rzut karny czy coś w tym stylu. Jako trener Interu nie mógł wyjść i powiedzieć, że rywalom należał się karny jak psu buda... byłby pierwszym który tak zrobił. Miałby w tym przypadku jeszcze podziękować sędziom ?
2
Zawsze uważałem, że Simone jako piłkarz i jako trener ma klasę i tylko ten wywiad to potwierdza. Sam fakt, że nie dyskutuje o ręce Dumfriessa i mina po jego zagraniu potwierdza, co naprawdę myśli o decyzji sędziowskiej. A tutaj po prostu dyplomatyczne wyjście z sytuacji, ale nie robi z siebie klauna i pośmiewiska.
3
Moim zdaniem, wczorajsza sytuacja z ręką była celową manipulacją, która miała za zadanie uwalić konkretny zespół. A teraz co za tym przemawia. Zauważcie, że powtórki które mieliśmy serwowane w czasie meczu, były nie do końca jednoznaczne, pozwalały tak na powiedzmy 80% powiedzieć, że była ręka, ale nie było choćby ujęcia klatka po klatce, żeby uchwycić moment kontaktu i żeby zobaczyć, że to Holender zmieniał kierunek lotu piłki swoją ręką. Takie powtórki pojawiły się dopiero po meczu, chociaż kibice już je zmontowali i wrzucali na Tweetera w trakcie- haloo zwykli kibice, a oni nie byli w stanie przygotować materiału mając na to parę minut czasu. Po prostu oni wiedzieli, co tam się wydarzył i postąpili według zasady: no data, no problem, później tłumacząc się, że sędzia nie miał wyraźnego ujęcia do tej sytuacji.
Podsumowując j***ć ligę mistrzów i to całe kółko wzajemnej adoracji. Perez ma rację, że chce się od tego szamba oddzielić, powinni pozostać ze swoim szanownym, dzianym przyjacielem al Khelaifim i co roku grać finał Bayern-PSG.
4
@mateusz1989VeB wszystko ładnie pięknie, tylko dlaczego piszesz "zasłużone zero punktów"? To że nie było joga bonito i tiki-taki, to nie oznacza, że nie zasłużyliśmy w tym meczu na jakieś punkty. Inter zagrał jeszcze większą padakę niż my, z tą różnicą że świetny strzał oddał Calhanoglu i że mieli parasol ochronny pod postacią sędziego. To jest po prostu kompromitacja rozgrywek ligi mistrzów, a Barcelona zasłużyła na co najmniej punkt w tym meczu.
0
Bramka Pedriego nieuznana słusznie, nie ma dyskusji. Sytuacja z ręką dla mnie jest potwierdzeniem tego, że Liga mistrzów to skorumpowane, j***e środowisko. Co tu się wydarzyło, osobiście oglądając powtórki byłem na 80 procent pewny że zagrał gracz Interu ręką... Dlaczego tylko na tyle? Ponieważ nie przygotowano odpowiedniej powtórki ilustrującej zdarzenie klatka po klatce by ująć moment kontaktu. Woleli nie kusić losu i nie pokazac tego detalu tylko po to by nie dawać Barcelonie słusznego karnego. Zwykle przy takich akcjach sytuacje są rozbierane na czynniki pierwsze a tutaj po prostu machnieto na to ręką i na odpierdol pokazano ludziom powtórki z których nic nie wynika. Podsumowując: walić te rozgrywki i towarzystwo wzajemnej adoracji, niech wypi******ą
1
4 minuty te cyrki przy rożnym trwały...
2
@MesQueUnClub96 Xavi zaskoczył składem xD
1
szczerze mówiąc, takie teksty to przede wszystkim brak szacunku w stosunku do samego piłkarza. Z taką dyplomacją to gość powinien co najwyżej kartofle na kleparzu sprzedawać, a nie klubem czołowym zarządzać.
0
@Neip93 myślę, że sądząc po poziomie zadania pytania, twój poziom inteligencji to jest level Vinicius Żunior, zatem mało prawdopodobne żebyś tyle właśnie zarabiał...
ewentualnie mało subtelnie chcesz się pochwalić ile to nie zarabiasz, ale tu też Cię rozczaruję, ludzie zarabiają sporo sporo więcej.
dziękuję, dobranoc .
1
@Ziemny "Gdy samolot pikuje, to szybko leci, kierując przednią część w dół. W sensie metaforycznym pikują jakieś wskaźniki (np. giełdowe, statystyczne), co oznacza, że spadają (na ogół szybko), zmniejsza się ich wartość. Jeśli więc mowa o pikowaniu zachorowań, to chodzi o ich spadek (jak np. w tekście: „[...] w 2005 roku liczba nowych zachorowań spadła do 325. – Wydawałoby się, że to świetna wiadomość, jednak my wiemy, że takie pikowanie liczby chorych w ciągu zaledwie jednego roku jest niemożliwe”, P. Prais, Niepokojący spadek zachorowań na gruźlicę, „Gazeta Wyborcza”, 22 marca 2006 r.).
Jednak w polszczyźnie istnieje też rzeczownik pik oznaczający punkt szczytowy. Dotychczas miał on charakter specjalistyczny (należał i należy do języka nauk ścisłych), lecz od niedawna bywa używany w tekstach o zasięgu ogólnym i w kontekstach niezwiązanych z chemią czy fizyką (por. „Sytuacja na Śląsku się poprawia. «Piki zachorowań już za nami»”, tytuł artykułu, bez autora, „Do Rzeczy”, 16 czerwca 2020 r.). To w związku z nim zapewne powstaje nowe pikować 'wykonywać ruch w górę' – jak w zdaniach: „Krzywa zachorowań pikuję [sic!] w górę” (K. Badziąg, „Pandemia a'la [sic!] Polska”, „Salon 24", 30 lipca 2020), „Krzywa zachorowań zamiast opadać, lub wypłaszczać się pikuje mocno w górę [...]” (Redakcja, „Ponoć koronawirusa już miało nie być...”, „znadRudy.pl”, 31 października 2020 r.). Jak widać, autorzy przywołanych zdań mają obawy, czy użycie samego czasownika pikować będzie dobrze zrozumiane, dlatego wskazują kierunek czynności (pikuje w górę). Przemawia to za tym, by nie eksperymentować ze znaczeniem i trzymać się tradycyjnego odniesienia – niech pikowanie oznacza wyłącznie ruch w dół. "
źrodło SJP PWN
4
@marcin62 to ja napisałem w poprzednim komentarzu @AmigoBlancos i już się tłumaczę: za młodu babcia tak tłukła do głowy i tak już zostało :D
A z merytorycznego uzasadnienia chyba chodzi o to, że taka osoba która odeszła, nie ma już możliwości się obronić, wyjaśnić swoich motywacji, zaprzeczyć, innym słowem, nie powinno się atakować kogoś, kto nie ma szansy się obronić, a w tym przypadku chodzi o coś niezwykle uznawanego dawniej za ważne, czyli pamięć i cześć. W praktyce wiadomo, ze niektóre osoby jak Hitler czy Stalin są tak jednoznaczne że raczej choćby żyły nie obroniłyby się dlatego tu raczej chodzi o osoby z naszego otoczenia.Tak to widzę.
0
@kamyk_23 dzięki w takim razie za przypominajkę, przyda się, bo jednak to słowo nie pierwszy raz generuje u mnie błędy, a staram się pisać poprawnie. Niestety w głowie mam je zaszufladkowane razem z rządem i tak po prostu mózg kieruje xD
2
@AmigoBlancos pomidor... W myśl zasady o zmarłych albo dobrze albo wcale.
0
@HypeR no tam jak nic ktoś w złym miejscu myślnik postawił.
0
@kamyk_23 sorki, pisałem na szybko stojąc w tramwaju i walnąłem wielbłąda... niestety z tym słowem od zawsze miałem też problem.
8
Jezus, na notatniku pixele się rozejdą już do końca jak ta wypowiedź dojdzie z opóźnieniem. Chłopacy będą mieli klawiatury do wymiany. xD
9
@Michael24 i o tym cały czas pisze kiedy podkreślam debilizm tego zawodnika. Pajacerka level advanced i chodząca głupota wprost proporcjonalna do wielkości warg, zero klasy... Szacunku sobie może rządac, ale kibice nie trawią typa nie bezpodstawnie. Naprawdę to nie jest kwestia rasizmu, bo ten knut zachowuje się jakby był Messim.
22
@!34RC3!_0N4 niestety jest dobry, bo jako skrzydłowy robi dużo szumu na swojej pozycji i ma liczby. Jest to też co uparcie będę powtarzał wbrew "poprawnympolitycznie" z tej strony nieprawdopodobnie mało inteligentny, wręcz tępy zawodnik, bez klasy, irytujący, nie krzeszący szacunku kibiców. Te jego teatralne pady, zachowania jak machanie do zawodnika który dostał czerwo, kłócenie się po tym jak po symulce nie otrzymuje karnego. Oczywiście zaraz zleci się tu stado podziwiających swojego idola zza miedzy, ale mam to gdzieś, oddałem mu że jest dobrym piłkarzem, ale jednocześnie nieprawdopodobnie głupim i bez klasy.
0
@arkasath po to, żeby VAR nie uznał xD
2
Nie uwierzycie, wszedłem tylko na karnego i Benzyna nie strzelił ... Nigdy mi się to nie zdążyło xD
0
Zaraz kiep z Brazylii pewnie coś wciśnie...
0
@VegetaPolska no ale wiesz że tego Kiwiora to gloryfikujesz po jednym meczu póki co. Niech zagra tak pięć męczy to będziemy mogli powiedzieć że mamy gracza. Wieteska też nie jest powiedziane że się przyjmie w kadrze.
0
@VegetaPolska o Lewym też tak kiedyś napiszesz ? Trochę szacunku...
Jakoś nie zauważyłem, żeby Glik popełniał więcej błędów i grał gorzej w reprezentacji niż grający w najlepszej lidze świata Bednarek. Poza tym Glik sam się nie powołuje do repry...
0
Komentarz usunięty
0
@Criss18Barca średnia ilość powtórzeń na średnich ciężarach xD
2
Jestem kibicem United od lat 90., pamiętam starą szkołę i gwardię Fergusona, teraz boli mnie brzuch...
10
takie zwycięstwo pod madrycku można powiedzieć xD
4
Bardzo ciekawy skład, liczę na kilka minut dla Pablo Torre i że Gavi ogarnie na pozycji Pedriego:)
0
@Medium co ja mogę do tej wypowiedzi jeszcze dodać ? chyba tylko amen bracie... a @VegetaPolska to mogę podobnie poradzić, odinstalować tindery i postawić na live. Wbrew pokutującym idiotycznym stereotypom, na dyskotece poznasz znacznie więcej normalniejszych ludzi, a relacje będą zdrowsze. Tam naprawde nie chodzą patusy z blacharami, tylko normalne studentki albo po prostu dziewczyny które normalnie pracują, żyją itd i chcą się rozerwać. I takie relacje face to face to jest jedyna zdrowa forma. Nigdy nie miałem tindera i nawet gdybym teraz działał w tej branży też bym tego gówna nie zainstalował.