La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1473 Culés

8

Oglądając kilka meczy Realu nie rozumiem dlaczego Vini uważany jest za świetnego piłkarza. Pajacowanie, mnóstwo niedokładności, słaby drybling. Bazuje na szybkości, tym mocno odstaje - ale w pojedynkach 1/1 w których nie da się kogoś obiec słabo mu to idzie. W mojej opinii piłkarz lepszy od niego, skromny, mający sporo sytuacji, który naprawdę fajnie potrafi się znaleźć to Rodrygo.

22

@!34RC3!_0N4 niestety jest dobry, bo jako skrzydłowy robi dużo szumu na swojej pozycji i ma liczby. Jest to też co uparcie będę powtarzał wbrew "poprawnympolitycznie" z tej strony nieprawdopodobnie mało inteligentny, wręcz tępy zawodnik, bez klasy, irytujący, nie krzeszący szacunku kibiców. Te jego teatralne pady, zachowania jak machanie do zawodnika który dostał czerwo, kłócenie się po tym jak po symulce nie otrzymuje karnego. Oczywiście zaraz zleci się tu stado podziwiających swojego idola zza miedzy, ale mam to gdzieś, oddałem mu że jest dobrym piłkarzem, ale jednocześnie nieprawdopodobnie głupim i bez klasy.

0

@panczo Dobry, ale nie świetny. Rodrygo>Vini.

1

@!34RC3!_0N4 jeśli skrzydłowy ma takie statystyki to musi być wymieniany na świecie. Neymar swego czasu (teraz nie wiem bo nie oglądam Ligue 1) też miał po 30 strat, ale miał tyle samo goli i asyst

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?