La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1031 Culés

2

Niektórzy tu płaczą, jak ktoś chce się pozbyć zniszczonego psychicznie Alby lub Busiego, który zagra super mecz z jakimś Elche, a Florek beż żalu zaraz się pozbędzie jednego ze swoich filarów drużyny, bo wiek i super kasa.

0

@mateusz1989VeB Niektórzy nie chcą sprzedaży 33-letniego zawodnika za 30 mln z rosnaca pensja.

4

@mateusz1989VeB 1. Nikt nie płacze, że ktoś chce się pozbyć Alby czy Busquetsa
2. Florek się go nie pozbywa, tylko Casemiro sam chce odejść na warunkach korzystnych dla siebie i Realu, to jest spora różnica. Casemiro nie został wystawiony na listę transferową, tylko raczej nadarzyła się ku temu dobra okazja, bo frajer z Manchesteru jeszcze się nienauczył, że szrotu z Madrytu za grube pieniądze się nie kupuje. Za mało było sprowadzenie Di Marii i Varana.

4

@BARCA1899Messi znaczy niektórzy nie chcą bo nie będziemy mieli rezerwowego N :P Ale kasa fajna.

0

@Kgorecki2500 Dlatego ja bym zostawil Depaya, skoro chce odejść tylko za darmo to niech zostanie jako rezerwowy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?