mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde Grecki temperament :D
1
@clyde W tym roku Magic :)
Co gość lata w tym sezonie ;)
0
@clyde żużel już jest! I to od kwietnia :D
w szoku jestem, że do tej pory nikt o nim nie wspominał za bardzo ;d
ale Tobie pewnie chodziło o GP
4
@tomek8756 Te offy i brosy to gówno. Polecam środek mugga
1
@Bykunn ja już w tym roku też miałem 3
dalsza ciotka, sąsiadka i babcia żony. W sumie w przeciągu 2 miesięcy chyba to się złożyło
3
@Preteee w pokoju!! nie spokoju..
0
@SaulGoodman no różnica, ale cały czas sprowadza się do tego, że chcesz, żeby gospodarz turnieju grał na wyjeździe
0
@SaulGoodman a czemu mają nie grać u siebie skoro są gospodarzem ( jednym z kilku)
Polska też była współorganizatorem z Ukrainą i mieliśmy swoje mecze jeździć grać na Ukrainę?
Przywilej gospodarza
0
@DaPidejpi bez kitu :DDDDD
0
@clyde Spoko, rób, ale pewnie to będzie dosyć przygnębiające, jak jeszcze będziesz wrzucać jakieś fotki tych dzieci. Co nie zmienia faktu, że taka wiedza się w sumie przyda, bo może ktoś sobie uświadomić co to są prawdziwe problemy, a nie wojenki polityczne na LR
2
@PatrychoO to nazwa zespołu występującego w 3 lidze, z dolnego śląska ;)
0
@Mroziu Tylko Ty już wymieniasz legendy, a tu mamy młodych chłopaków, którzy na ten status dopiero mogą zapracować.
Nie wiem czy w tak młodym wieku wszyscy których wymieniłeś grali w reprezentacji w pierwszym składzie
5
@Bogan poszłem, przyszłem
Spoczywaj w spokoju
Zkond? Skond? Z kat? Tu akurat kilka wersji
3
@DaPidejpi Węgrom, bo nie będą klękać :)
1
Pytanie do osób, które niestety zerwały więzadła w kolanie (obojętnie które). Czy ból był taki, że nie dało się chodzić? Czy tylko bolało miejscowo, przy określonym ruchu? Czy jak to wyglądało u Was? Ostatnio na meczu podczas wślizgu mi noga dziwnie została pod tyłkiem i coś jest nie tak, ale mam nadzieję, że nic poważnego. Zanim jednak się dostanę do specjalisty, to chciałbym wykluczyć najgorsza opcje.
1
@SaulGoodman na początku są największe efekty, a jak dorzucimy do tego pamięć mięśniową, to nie powinno być źle :)
Jak ćwiczyłeś bez koksu, a stawiam, że tak było, to miesiąc, dwa i będzie to co przed pandemią. Tylko trzeba podejść rzetelnie do tematu
3
@SaulGoodman tak, dieta, rodzaj treningu i geny
Jedni mają tendencję do szybkiego tycia, drugi może jeść bardzo dużo i nic
Tak samo z treningiem, jeden ćwiczy mocniej, intensywniej, typowo pod rzeźbę, a drugiemu zależy bardziej na sile
0
@lukasbarca86 nie oglądałem meczu z Rosją, ale podobno zagrał słabo
Myślę, że dzisiejszy mecz może dać odpowiedź na Twoje pytanie. Może zagrają już wyjściową jedenastką, żeby to zaczęło zazębiać
1
@lukasbarca86 myślę że na Słowację wyjdziemy 2
Na Hiszpanię to pewnie 1
Ana Szwecję, to zależy jaki wynik będzie nam potrzebny do awansu.
Nie wiadomo jak też Lewy by z tym Swierczokiem wyglądali razem, nigdy nie grali ze sobą
0
@adamt1996 najbliższy mecz w Lesznie ich zweryfikuje, jeśli wygrają, to mogą się pokusić o finał
@Kubox Unia aktualnie zajmuje 5 miejsce, a przed sobą ma jeszcze 2 ciężkie mecze, z Częstochową bo Wrocławiem (oba u siebie).zaliczyli już 4 porażki. Nie ma juniorów, nie ma wyników
2
Nie oglądam tenisa, zazwyczaj tylko śledzę wyniki, ale dzisiaj odpaliłem. Porównuje jej grę z Agnieszką Radwańską i wydaje mi się, że Iga lepsza. Co myślicie? Podoba mi się bardziej jej gra, fizycznie przede wszystkim uderza o wiele mocniej niż Aga. Brakuje trochę serwisu, tak samo jak Radwańskiej, ale wymiany niektóre bardzo mocne i celne.
0
@Janas11224 ja uważam, że Dembele, gdyby nie kontuzja mózgu, to mógłby więcej osiągnąć, dużo więcej
1
@Bykunn gdzie tu widzisz nienawiść? To Ty pierwszy wyskoczyłeś z głupim tekstem kim ja jestem, jakbym nie wiadomo co zrobił
Spędzasz tu dużo czasu, dużo komentujesz, więc widziałem Cię napewno. Niekoniecznie u niego, ale nie tylko on wrzuca posty polityczne.
1
@Bykunn ja sobie czasem rzucę okiem i nie raz, nie dwa Twój avatar tam był :)
Ty w ogóle jesteś taki super, nie to co my :)
0
@Bykunn wiem, że masz czas, to nas różni
Może i bym poszukał, ale może być ciężko, bo często dyskusje znikają
1
@Bykunn kim jestem? Nikim, tak samo jak Ty. Albo zwykłym użytkownikiem jak każdy. Nie wydaje mi się, że trzeba być "kimś", żeby móc coś ocenić, albo stwierdzić fakt.
No ale Tobie to nie przeszkadza, bo prawie pod każdą dyskusja się udzielasz i zazwyczaj poglądowo się zgadzasz
23
@Bykunn no użytkownicy robią chlew, tylko czemu jedni mniej, drudzy bardziej, a konsekwencję z goła inne?
3
@Colon jak na 6 dych*
Bo jak na 60 dych, to wygląda kuźwa jak cyborg
1
Juras nie jest gruby, tylko ma niedowzrost do wagi
45
Messi: A coś ty mnie tu nawpuszczal Joan? Won mnie na ląd leszcze!
Laporta: To nie są leszcze Leo.
Messi: A kto to?
Młody wilk 1: Jesteśmy młode wilki. Nowe wzmocnienia.
Messi: A co oni umiom te, ci młodzi wilcy?
Laporta: Praktycznie wszystko.
Młody wilk 2: Eric Garcia jestem, umiem przerywać akcje przeciwnika, wyprowadzać akcje, je*** ze łba.
Młody wilk 3: Sergio Aguero, bramki na zawołanie, bez zawołania z resztą też. Dryblingi, strzały, rzuty karne.
Młody wilk 1: Emerson, brawurowe akcje prawą stroną boiska.
Messi: Idźcie się "oszuszyć", a jak się "oszuszycie" odszukajcie mi puchar LM, a Ty Aguero, o karnych to możesz pomarzyć.