mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szpenser lepiej niż Kimpembe, gorzej niż Mbappe
0
@LoTo11 raczej mu coś tam odpadło, bo takie niekontrolowane ładowanie to było
No i miał jakiś napis na tym spadochronie jak to się nazywa
Coś z ropą naftoway, a wątpię, żeby UEFA pozwoliła na takie cos
4
@PatrychoO a Szpaku twierdził, że on piłkę dostarczył na mecz :)
8
Teraz patrzę, że jakiś oszołom wylądował na boisku przed meczem z jakimś hasłem "wykopmy ropę naftową"
A co powiedział Szpaku? Że spadochroniarz przyleciał z piłką, którą rozpoczną mecz zawodnicy :)
I że specjalnie wylądował w bocznej strefie boiska, żeby nie zrobic krzywdy piłkarzom
No mistrz ;)
5
Own goal odpowiada na dwa trafienia Ronaldo
0
@vangoor wygląda to troche, jakby szukał atencji
2
@Chaoss a ja się zdziwię :)
0
@Barca1992 ale dodał, że w końcówce spotkania błyszczał
5
Bramki na tegorocznym Copa America
Messi - 1
Ronaldo - 0
@Rust_Cohle
3
Ale by taka bramka dla Węgrów w 95 minucie wjechała jak w masło
I wtedy tylko być tam na trybunach ♥️
5
Tak jak ostatnio pisałem, możesz być słabszy technicznie, wolniejszy jak Szalai, ale ile on nadrabia ambicją, walecznością.
Rusza się jak wóz z węglem trochę, ale ma się czym zastawić bo niezły byk i ciężko mu ta piłkę odebrać
1
@SinMistico nie trafił dobrze poprostu
0
@Transu96 nie wiem czy żartujesz czy nie, ale on faktycznie może być takim piątym kołem u wozu, który negatywnie będzie wpływał na drużynę. Takie moje zdanie
3
@Khajio nikogo z LaLiga ; ooooo
0
Jak Messi gra dobrze - drużyna gra dobrze
Jak Messi gra źle - drużyna gra źle
Jak drużyna gra dobrze - Lewy gra dobrze
Jak drużyna gra źle - Lewy gra źle
Co myślicie?
W sensie nie chce ujmować Lewemu niczego, ale taki turniej dobitnie pokazuje różnice klas i fajnie można się pośmiać z tych wszystkich opinii, że Lewy jest najlepszym piłkarzem na świecie. To jest jeden z najlepszych napastników i nic więcej.
1
@ranger3120 trzeba było jeść ze skorupką :)
10
Barcelona pokonuje Real na ich parkiecie. Mecz zaczął się od prowadzenia 9-0 dla Realu, ale w 3 kwarcie to nasi koszykarze zanotowali serie 17-0 i wyszło na prowadzenie, którego już nie oddali. Brawo Panowie!
1
@capoN kiedyś jeden z pato streamerow, chyba magical na streamie zamawiał jedzenie przez pyszne.pl ale się okazało, że ten lokal w tej miejscowości dostarcza jedzenie tylko do jakiegoś mostu, a poza mostem już nie, a ten typ mieszkał za. No i dzwonił gdzie jego jedzenie, a jak mu powiedzieli, że nie dowiozą, to poprosił widzów, żeby wystawili negatywne komentarze. Były ich setki i koleś niby zamknął lokal
0
@EleanoR co rusz*
1
Z moralnego punktu widzenia i takiej ludzkiej przyzwoitości już dzisiaj nie powinno być meczów, ale wiadomo co się teraz liczy i nie zdziwię się, jak będą kazać im wrócić na boisko..
5
Ostatnio tu na LR też kolega, 31 lat miał zawał
Coraz częściej dochodzi do takich sytuacji niestety
Już nawet nie chodzi o przemęczenie na boisku, ale styl życia, ciągłe podróże, stres towarzyszący meczom o stawkę, zmiany klubu, otoczenia
Piłkarze to nie cyborgi, to normalni ludzie, oni też odczuwają stres itp.
Dużo zdrowia dla wszystkich!
0
@Kubsoleon to przypuszczam że w rynku w co drugim lokalu
A jak masz ochotę, to na psim polu na beach barze będzie mecz, na leżaku, przy piwku
44
Ja mam nadzieję że go uratowali, czasami się po 30-40 minut reanimuje, tutaj trwało to z 10? Mam nadzieję, że dlatego tak szybko przerwali bo wrócił
0
@victor tak powinno być, szkoda że to co normalne w dzisiejszych czasach jest dziwne ;)
0
@AmigoBlancos tak samo Wes a nie Was
0
Zaktualizowałem kanały z tej naziemnej i nie mam tego 4k
Ktoś, coś?
1
@Janiama 2-1 dla Szwajcarii
1
@amanter no i zaraz ktoś wyskoczy, że Iniesta też nie był przypakowany pewnie :)
Ale Iniesta był magikiem i przede wszystkim futbol kilka lat temu nie był tak fizyczny jak teraz. W dzisiejszej piłce musisz mieć trochę mięśni, być wybiegany jak hart, bo tymi aspektami nadrobisz braki techniczne
A i mega walecznością zyskuje się mega szacunek u kibiców :)
1
@Kubsoleon a skąd jesteś? W sensie dzielnica, bo jak np. z krzyków to co Ci będę psim polem dupe zawracał :)
1
@negreanu bardzo dobrze napisane
Dajemy sami z siebie coraz więcej, a potem pretensję
Ja widzę po sobie, ile ja dostawałem np na 18 a ile Szwagier kilka lat później
To samo z weselami ile się dawało 5 lat temu a ile teraz