mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Tylko ja mam wywalone na ten finał CA? Wstanę rano, zobaczę wynik i tyle
Wygra Argentyna to wygra. Przegra? Trudno, nie pierwszy nie ostatni raz.
Wiadomo, że trofea są ważne, ale Messi już niczego nie musi udowadniać. Tyle lat na szczycie, tyle pięknych bramek, asyst, rajdów. Tylko ignorant będzie mu ujmował ze względu na brak trofeum z reprezentacją.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Jakchcesz mu chodzi o EURO 2004 ;)
1
https://zapodaj.net/12c7eb4543660.jpg.html
Nie można ustalić sprawcy, bo nie dokończ ustalono kiedy doszło do morderstwa
Wstępnie mówi się o niedzieli z wtorku na środę :D
19
https://zapodaj.net/906c80493d932.jpg.html
@Colon, La Ramblowy muzyku, to Ty? :D
0
@Cwaniak4 na swoim pogrzebie też będziesz taki dowcipny?
1
@masq Nikt nie ma racji moim zdaniem. Nie wiadomo, czy gdyby nie kontuzje, to młodzi by tyle grali. Tak samo nie wiadomo, czy jakby Valverde miał ich dostępnych, to czy by ich wpuścił. Obaj grali tym co mieli
Chociaż jakbym już musiał wybrać, to poparł bym Ciebie
Bo jednak przydomek beton nie wziął się znikąd
0
@GuerillaAthletic w hajlajfie umieścili mnie na liście 5 najlepszych partii w Warszawie
0
@GuerillaAthletic te, niemrawy, dawaj te pół litra z lodówki
0
@Bobo25 jak ty wyglądasz? Co Ty na siebie założyłeś?
0
@Phoenixx - a co, gazet nie czytasz?
0
Może jakaś mała zabawa na tej nudnej jak ***** La Rambli? ;)
Tak sobie wymyśliłem, że podaje cytat z filmu i trzeba to kontynuować. Ale myk polega na tym, że dodajemy jakiś cytat z innego filmu
Przykładowo:
Jest tu jakiś cwaniak? To nie odpowiadacie tak jak było w tej scenie dalej, tylko jakimś innym fajnym tekstem, ale tak żeby pasowało ;)
To zaczynamy:
- W czym Wam mogę pomóc, chłopaki?
0
@mekston Laguta co Emila wywiózł :)
0
@mekston jakby Ratajczak jeździł od początku sezonu to by lepiej to u nich wyglądało
Unia będzie miała z niego pożytek, 16 lat, 5 lat na juniorce
1
@michal26 ja nie jestem obiektywny, bo kibicuje Sparcie, ale mają mocną drugą linię, Bewley czy Czugunov potrafią z każdym wygrać, przywożą ważne punkty. Liderów też mają bardzo mocnych. Najsłabszą jest formacja juniorska, ale to też nie jest duży problem.
Główny kandydat do mistrzostwa
Gdyby jeszcze tak nie kombinowali, bo mi się to strasznie nie podoba, to już by w ogóle było pięknie
@mekston ale zyskali Doyle, który ich ciągnie w tym sezonie ładnie
0
@mekston brakuje juniorów takich jak Kubera i Smyk, to tylko pokazuje, że te mistrzostwa, to była w głównej mierze ich zasługa ;)
Dla ligi ciekawiej, jak się coś w końcu zmieni, bo ta ich hegemonia już była nudna
0
@michal26 I to bez juniorów, na szczęście Unia, i Stał mają ta formacje na podobnym poziomie, więc decydują liderzy, a bardziej druga linia. Dzisiaj Gleb klasa
0
@mekston Motor jest wyjeździe dużo słabszy niż u siebie
Unia robi Motor z bonusem, zobaczysz
No ale racja, Stał zrobiła przysługę Unii, ale moim zdaniem bez tego też by weszli
Zobaczymy
0
@mekston no bo pisałeś o prędkości, to chyba logiczne, że skoro miał o wiele dłuższą prostą to zbudował lepsza prędkość ;)
Ma dobry sprzęt, zmienił ekipę i są efekty
Zmarzlik wygrywał na początku sezonu 44 z 45 biegów i cisza byla
0
@mekston przecież Unia ma już najłatwiejszy kalendarz do końca sezonu
Bez problemu wejdą do po, nawet jak dzisiaj przegrają i nawet bez zwycięstwa Stali nad Częstochową
0
@mekston ale tamte też przegrał a potem wygrał ;)
I ani razu nie napisałem, że Emil ma lepszy sprzęt od Maćka
Więc nie wiem o czym Ty gadasz
0
@mekstonno macie swoje doping, przywiózł go Doyle teraz i co?
Kołodzieja zrobił na pierwszym kółko po dłuższej prostej i większej prędkości, a Emila zrobił jak chciał, jechał szeroko, szeroko i w końcu przycinka
Szkoda, że jak Zmarzlik lata albo Unia przez 4 lata wszystkich lala to się nic o dopingu nie mówiło
0
@mekston ale ja o Zmarzliku nie o Emilu :)
Janowski miał dużo dłuższe proste, bo tak wchodził w łuk, stąd taka prędkość
0
@mekston A co takiego robi? Jedzie przepięknie technicznie, bez zbędnych nerwowych manewrów, których masa u Zmarzlika
A nie wierzę, że Zmarzlik ma gorszy sprzęt, z takim zapleczem finansowym.
2
@Deviler Przecież zebra widać, to gdzie tu te dodatkowe kilogramy?
2
Też tak macie, że przed meczem nie macie faworyta, ani zespołu któremu kibicujecie, ale jak już padnie jakaś bramka, to nagle się okazuje, którą drużynę wolicie? ;)
13
Standardowo, bramkarz wychodzi, kładzie się i w 9/10 przypadkach sędzia gwiżdże faul
0
@Piotr,1985 będę powtarzał, miał dobry wynik żeby to odgwizdać, przy 0-0 by nie gwizdnął. Tak uwazam
3
Ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, większość za Belgia to karny oczywisty. Zgoda. A teraz przypomnijcie sobie karnego z meczu Real Juventus, jak gość położył rękę na Kroosie. Dość podobne sytuacje, a jaki był płacz ;)
0
@daniel32778 no tak, ale z gatunku "miękkich"
Obrońca sie trochę podjaral, bo mieli super wynik i tak na tej fali entuzjazmu przesadził