mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rokita a dlaczego nie?
0
"jeśli kiedykolwiek założę koszulkę Chelsea, macie moje pozwolenie, żeby mnie zabić" - Fabregas
"w piłkę mógłbym grać za darmo, bo nie pieniądze ale futbol jest dla mnie najważniejszy" - Massi
Naprawdę taki problem, żeby pograł pół roku nawet za przysłowiową czapkę gruszek? To Barcelona na niego postawiła i dzięki niej osiągnął co osiągnął. Jak skończy w jakimś PSG czy City, to po tak pięknej karierze i tego co zrobjl dla Barcelony, niesmak pozostanie
1
@Comentateiro Ty tak serio z tymi Australianami czy znów trolujesz? :)
1
@Sysia11 a dla mnie owszem
Z racji, że IO co 4 lata to jakoś na to nie zwróciłem uwagi
Wiem, że zawsze USA, Chiny to potęgi, ale taka Australia to już zaskoczenie dla mnie :)
No ale wszystko pewnie się przekłada na kulturę, rozwój, podejście itp. A później są tego efekty
2
W szoku jestem, że taka Australia zdobyła już 38 medali na tych Igrzyskach. Daje im to 4 pozycje w klasyfikacji medalowej. Wyprzedzają między innymi Niemcy czy Rosję.
Gdzie oni tyle tych medali zdobyli? Pływanie? Jakieś kajaki?
Nowa Zelandia też nieźle, 17 medali a kraj liczy około 5 mln ludzi
0
@Kamyk37 dokładnie tak
2
@Sysia11 nic przyjemnego, aczkolwiek myślałem że będzie gorzej
Ale ktoś kto to upublicznił powinien ładnie beknąć.
0
Sliwka jest dobra
Ale Soplica
0
@PatriBarca jak chcemy zapłacić Liverpoolowi? Chyba musimy za rozegraną ilość spotkań Coutinho w Barcelonie
0
@clyde nie wygłupiaj się, nie mają takich mocnych lin :D
0
@clyde niestety ale bardzo popularny "zabieg", zwłaszcza na wioskach
5
@Comentateiro a to git, zawsze lubiłem w autobusie siedzieć na końcu :)
0
Ktoś by podesłał link do jakiejś transmisji pisanej z rzutu młotem Pań, gdzie w miarę na bieżąco są aktualizowane wyniki
0
@liberos35 może zdobyć kilka medali na kilku olimpiadach
0
@Survier no ale ktoś zdobył brązowy medal i ma tyle samo co ktoś, kto zdobył np 3 złota
@Geble nie popadajmy ze skrajności w skrajność, niech zostanie te 3 ale z możliwością sumowania, myślę że byłoby sprawiedliwie
0
Skoro wioślarze wiosłują, to kajakarze kajakują?
Nasze Panie wykajakowaly medal? :)
0
W Polsce za medal IO przysługuje niespełna 3 tysiące złotych po spełnieniu dodatkowych wymagań. Nie ważne czy złoty czy brązowy. Pytanie czy medale się sumują i jak ktoś ma 3, 4 to dostaje odpowiednio ~9 ~12 tysięcy? Bo tego już nie doczytałem
Oczywiście chodzi o emeryturę :)
@kaczor14 no to w takim razie slabo
6
@Kubix93 lepiej w finale machnąć rekord, większy prestiż
0
@AlicjaFCB czekałem na taką odpowiedź :)
To nie są żale, tylko stwierdzenie faktu. Niestety bardzo przykrego
8
@Bruttal szkoda, że jako naród nie potrafimy się tak zmobilizować i zrobić coś z tymi złodziejami z Wiejskiej
1
@Criss18Barca poszedłem raz na mecz i od tamtej pory oglądam zuzel ile tylko mogę (ekstraliga, GP, turnieje)
Zdecydowanie więcej emocji we mnie wzbudza niż piłka ostatnio, która żyłem całe życie
Fajnie tak zmienić sport, który cie jara i poczuć znowu te emocje
0
@mmaciass też się nad tym zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że wyższe miejsce w tabeli zajmuje drużyna która więcej meczów wygrała
Czyli Francja ma 8 punktów i 2 zwycięstwa, a taka Argentyna może mieć 7punktów ale 3 zwycięstwa i będzie przed Francja
0
@MarFan pływanie to nie lekkoatletyka :)
0
@KimBassinger1 łokieć pięta, nie ma klienta
0
@7black4 no i zaraz się zlecą i będą pytać A ŹRÓDŁO???
0
@Pogba ktoś pisał, że to sędziowie ja tam ustawili
0
@Antimadridista~ też za nim nie przepadam, ale typowałem, że dzisiaj wygra całe zawody przed Laguta i Janowskim, zobaczymy ;)
0
9 bieg się zapowiada mega, 3 niepokonanych gości
Madsen, Laguta i Lambert
1
@zadafcb Jak ten sport schodzi na psy, rzygać się chce i odechciewa oglądać.
Tu sobie cofają decyzje bo tak
Tam się chłop robi na kobietę i startuje z nimi
W piłce też niby var a i tak wałki idą niezłe
1
@tomek8756 według mnie, z Ester, to jest jak z tym powiedzeniem: "nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni"
Ona praktycznie na każdym zdjęciu pełen makijaż, odważna kreacja, poza modelki itp.
W serialu to samo, grała mega bogata dziewczynę, wiecznie wymalowana, ubrana jak dama
Nie mówię że jest brzydka, ale myślę, że jakby grała sprzątaczkę to by takiej furory nie zrobiła