2

@Rokita a dlaczego nie?

0

"jeśli kiedykolwiek założę koszulkę Chelsea, macie moje pozwolenie, żeby mnie zabić" - Fabregas

"w piłkę mógłbym grać za darmo, bo nie pieniądze ale futbol jest dla mnie najważniejszy" - Massi

Naprawdę taki problem, żeby pograł pół roku nawet za przysłowiową czapkę gruszek? To Barcelona na niego postawiła i dzięki niej osiągnął co osiągnął. Jak skończy w jakimś PSG czy City, to po tak pięknej karierze i tego co zrobjl dla Barcelony, niesmak pozostanie

1

@Comentateiro Ty tak serio z tymi Australianami czy znów trolujesz? :)

1

@Sysia11 a dla mnie owszem
Z racji, że IO co 4 lata to jakoś na to nie zwróciłem uwagi
Wiem, że zawsze USA, Chiny to potęgi, ale taka Australia to już zaskoczenie dla mnie :)
No ale wszystko pewnie się przekłada na kulturę, rozwój, podejście itp. A później są tego efekty

2

W szoku jestem, że taka Australia zdobyła już 38 medali na tych Igrzyskach. Daje im to 4 pozycje w klasyfikacji medalowej. Wyprzedzają między innymi Niemcy czy Rosję.
Gdzie oni tyle tych medali zdobyli? Pływanie? Jakieś kajaki?
Nowa Zelandia też nieźle, 17 medali a kraj liczy około 5 mln ludzi

0

@Kamyk37 dokładnie tak

2

@Sysia11 nic przyjemnego, aczkolwiek myślałem że będzie gorzej
Ale ktoś kto to upublicznił powinien ładnie beknąć.

0

Sliwka jest dobra

Ale Soplica


0

@PatriBarca jak chcemy zapłacić Liverpoolowi? Chyba musimy za rozegraną ilość spotkań Coutinho w Barcelonie

0

@clyde nie wygłupiaj się, nie mają takich mocnych lin :D

0

@clyde niestety ale bardzo popularny "zabieg", zwłaszcza na wioskach

5

@Comentateiro a to git, zawsze lubiłem w autobusie siedzieć na końcu :)

0

Ktoś by podesłał link do jakiejś transmisji pisanej z rzutu młotem Pań, gdzie w miarę na bieżąco są aktualizowane wyniki

0

@liberos35 może zdobyć kilka medali na kilku olimpiadach

0

@Survier no ale ktoś zdobył brązowy medal i ma tyle samo co ktoś, kto zdobył np 3 złota
@Geble nie popadajmy ze skrajności w skrajność, niech zostanie te 3 ale z możliwością sumowania, myślę że byłoby sprawiedliwie

0

Skoro wioślarze wiosłują, to kajakarze kajakują?
Nasze Panie wykajakowaly medal? :)

0

W Polsce za medal IO przysługuje niespełna 3 tysiące złotych po spełnieniu dodatkowych wymagań. Nie ważne czy złoty czy brązowy. Pytanie czy medale się sumują i jak ktoś ma 3, 4 to dostaje odpowiednio ~9 ~12 tysięcy? Bo tego już nie doczytałem

Oczywiście chodzi o emeryturę :)
@kaczor14 no to w takim razie slabo

6

@Kubix93 lepiej w finale machnąć rekord, większy prestiż

0

@AlicjaFCB czekałem na taką odpowiedź :)
To nie są żale, tylko stwierdzenie faktu. Niestety bardzo przykrego

8

@Bruttal szkoda, że jako naród nie potrafimy się tak zmobilizować i zrobić coś z tymi złodziejami z Wiejskiej

1

@Criss18Barca poszedłem raz na mecz i od tamtej pory oglądam zuzel ile tylko mogę (ekstraliga, GP, turnieje)
Zdecydowanie więcej emocji we mnie wzbudza niż piłka ostatnio, która żyłem całe życie
Fajnie tak zmienić sport, który cie jara i poczuć znowu te emocje

0

@mmaciass też się nad tym zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że wyższe miejsce w tabeli zajmuje drużyna która więcej meczów wygrała
Czyli Francja ma 8 punktów i 2 zwycięstwa, a taka Argentyna może mieć 7punktów ale 3 zwycięstwa i będzie przed Francja

0

@MarFan pływanie to nie lekkoatletyka :)

0

@KimBassinger1 łokieć pięta, nie ma klienta

0

@7black4 no i zaraz się zlecą i będą pytać A ŹRÓDŁO???

0

@Pogba ktoś pisał, że to sędziowie ja tam ustawili

0

@Antimadridista~ też za nim nie przepadam, ale typowałem, że dzisiaj wygra całe zawody przed Laguta i Janowskim, zobaczymy ;)

0

9 bieg się zapowiada mega, 3 niepokonanych gości
Madsen, Laguta i Lambert

1

@zadafcb Jak ten sport schodzi na psy, rzygać się chce i odechciewa oglądać.
Tu sobie cofają decyzje bo tak
Tam się chłop robi na kobietę i startuje z nimi
W piłce też niby var a i tak wałki idą niezłe

1

@tomek8756 według mnie, z Ester, to jest jak z tym powiedzeniem: "nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni"
Ona praktycznie na każdym zdjęciu pełen makijaż, odważna kreacja, poza modelki itp.
W serialu to samo, grała mega bogata dziewczynę, wiecznie wymalowana, ubrana jak dama
Nie mówię że jest brzydka, ale myślę, że jakby grała sprzątaczkę to by takiej furory nie zrobiła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?