mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MSN30 fajne to jest tak w połowie grudnia, jak idziesz na zakupy świąteczne, lecą już te pioseneczki, jakiś film w tv typu Listy do M, wtedy to ma klimat, jeszcze jakby śnieg spadł :D
3
To jutro w sklepach sezon świąteczny zaczynamy? Reklamy, banery, piosenki :D
0
@Rewolucja123 trzymaj się w tej Szkocji (?) :)
1
@wawrzyn1 akurat mam aktywny weekend, zgadza się, chwilowo jestem w pomieszczeniu zamkniętym, ale zaraz wychodzimy coś zjeść i na Jasną Górę, a wieczorem na koncert Lady Punk
Weekend- Kraków, a pogoda też ma być ładna :)
P.s może ktoś się wybiera dzisiaj też na koncert?
21
Uwielbiam takie dni, taką pogodę! Piękne słoneczko, bezchmurne niebo, bez wiatru, nie za gorąco. Piękne krajobrazy przez paletę barw na drzewach. Taka jesień mogłaby być zawsze :)
Pozdrawiam wszystkich i miłego weekendu :)
4
@Dzieniu moja dziewczyna chce miec kota
ja nie chce miec kota
wiec poszlismy na kompromis i mamy kota :D
ją, co tu kot winny? ;d
4
@adasko1998 tak Johny
1
Zobaczcie sobie na powtórkach, jak Lewandowski sobie tam obrońcę przestawia dwa razy, naprawdę jest kozak w tym aspekcie
0
@mikiiki wczoraj faworyci dali zarobić, wiec dzisiaj pewnie będą jakieś niespodzianki :)
0
@Ojciec5tkidzieci ale ostatnio rzadko tu zaglądam, wiec bym w coś pograł
Dsj 2 już mi się znudziła
0
@Colin94 może jakbym nie miał żony, to bym się skusił ;)
0
Witam graczy
Jaka gierkę na telefon polecacie na zabicie nudy i czasu?
1
@FCB24 zmęczony sezonem, odpuścił, jego indywidualna decyzja
0
@FCB24 nauczysz się kiedyś jego nazwiska? Już któryś raz widzę jak piszesz Dryja a to jest Dryła ;)
1
@Ojciec5tkidzieci Pan Mateusz Borek aka Kopyto
0
Raz Ojarzabal raz Orajzabal
0
@Rust_Cohle Mariusz, spokojnie. Daj mu się pocieszyć
0
@paweldunajecfcb jak się nie zapuscisz nie wiadomo gdzie, to spoko
Na ulicach znaczna większość mężczyzn, kobiety w większości w burkach, no i nawoływania z meczetu na początku mogą powodować gęsią skórkę :)
5
@tobiasson92 kolejny imbecyl
Strach pomyśleć ile ludzi jeździ pod wpływem, których się nie łapie
2
@Rust_Cohle Gratulacje Mariusz!
0
Chociaż kupon wejdzie, chociaż tyle
0
@mekston nie wypuści tego, już znalazł ustawienia, a swój ostatni bieg też ma łatwy, dobre pole i przeciwnicy niezbyt wymagający
0
Brawo Artem Łaguta!
0
Od wczoraj w środowisku żużlowym napięta atmosfera i wiele kłótni związanych ze Zmarzlikiem, oraz jego akcją na Sajfutdinowie.
To tak dla rozluźnienia atmosfery dyskusja związana z tym tematem
https://zapodaj.net/c5fd7953a7644.jpg.html
0
@Criss18Barca nie, wtedy się liczą te punkty na torze zdobyte ale w innym kontekście, bo wiadomo, że w półfinalach odpada 4 zawodników, i wyższą pozycję zajmuje ten, który był wyżej po rundzie zasadniczej
Przykładowo, wczoraj Janowski na torze zdobył 13 punktów, a do generalki dostał 18 za drugie miejsce
Punkty na torze są ważne w kontekście półfinałów i wybierania pół startowych
2
@Criss18Barca teraz punktacja jest inna, do generalki nie wliczają się punkty zdobyte na torze, tylko za zajęte miejsce
1 miejsce 20 pkt
2 miejsce 18 pkt
3 miejsce 16 pkt
...
5 miejsce 12 pkt i to daje Lagucie tytuł
0
@wojopancer ja tak jakimś wybitnym graczem też nie jestem, a zwłaszcza w te Fify , PeeSy i inne menadżery, ale wydaje mi się, że gra jest za free, a ewentualnie jakieś dodatki można kupić, coś typu skiny w CS:GO
Tak bez sprawdzania w google piszę, wiec się mogę mylić
1
@betonito tu nie ma o czym dyskutować. To jak porównywać malucha do Ferrari :)
Bayern to wzór konspekt zarządzania klubem, w przeciwieństwie do Barcelony
0
@damiano996 przecież to jest sport, wystarczy że teraz też nie awansuje do finału i sprawa otwarta
0
Komentarz usunięty przez użytkownika