0

@masq jak dla mnie Mikkel Michelsen, jeszcze te kolczyki :D

1

@clyde selekcja naturalna :)
Tylko szkoda, że ratownicy się z takim musieli użerać i jeszcze ryzykować własnym życiem, żeby go wyciągnąć

3

@Rust_Cohle ja lubię wymieszany majonez z keczupem :)

0

@msmsms Ja to widzę tak, skoro się ktoś ze sobą pokłócił, to pewnie przez jakiś czas nie uprawiali sexu, wiec to nie tak, że sex na zgodę, tylko po jakimś czasie, mamy potrzebę zbliżenia :)

1

@Kamyk37 nie rzutuje :)
Albo jakiś amator się za to brał, @Bobo25 pewnie by spuścił :D

0

@Kamyk37 nie ubyło, bo pewnie nie udało mu się spuścić, nie w każdym aucie tak łatwo to zrobić :)

0

@barteq czytałem inną wersję, że "dwóch gości zaprosiło do hotelu koleżankę, puścili głośno muzykey, ogólnie zrobili imprezę, a Simons z kolegą poszli tylko sprawdzić co się dzieje, ale na ich nieszczęście złapał ich na korytarzu ktoś ze sztabu szkoleniowego".
Czyli ładna bajka, bo pewnie było tak jak Ty napisałeś :)

0

@Gosciuu no bo nie oddał krwi
Ja też kiedyś poszedłem i nie oddałem i nie dostałem zaświadczenia
W ogóle to był hit, bo kilka lat temu wypełniłem ankietę, w której napisałem o zabiegu, co mnie zdyskwalifikowało
Poszedłem kilka lat później, zapominając, że ta ankietę kiedyś wypełniałem a oni to mieli w systemie, powiedzieli, że jak przyniosę zaświadczenie od kardiologa, że wszystko jest w porządku to będę mógł oddać krew
Poszedlem, lekarz nie miał przeciwwskazań, wręcz przeciwnie, zachęca do oddawania krwi, ale w RCKiK powiedzieli, że takie zaświadczenie to każdy może napisać :)
Straciłem dwa dni urlopu i trochę nerwów

A szkoda, bo mam najrzadsza grupę krwi

0

@Criss18Barca w jakim sensie? Że slowacka lepsza?
No zamknęli w tym tygodniu, ale bez tego było bardzo tłoczno całe wakacje

0

@Qlimax86 dzisiaj nie :)

6

Pozdrawiam La Bambe z Zakopanego
Rysy zdobyte :)
https://zapodaj.net/c89eda14333a0.jpg.html
https://zapodaj.net/86fbc211513a8.jpg.html
https://zapodaj.net/3a72a67a789db.jpg.html
https://zapodaj.net/9f9a0c5cfb52c.jpg.html
https://zapodaj.net/8409c85904732.jpg.html

Piękna pogoda na szczycie, zero wiatru i mega słońce, aż łysą glace zjarałem. Trochę niebezpiecznie że względu na osuwające się kamienie spod stóp i oblodzenie przy szczycie. No bardzo zatłoczony szlak.

12

@Barca1992 *Hołota Obywatelska :D

0

@Ojciec5tkidzieci mi nie chodziło absolutnie o nauczenie się życia w wojsku
Tylko trochę dyscypliny, trochę zmężnieć itp.

0

@Dojaar dlatego napisałem niektórym, a nie wszystkim :)

14

@Dojaar nie mówię, że to dobrze, ale niektórym by się przydała taka służba :)

1

No jest wszystko w porządku. Jest dobrze. Dobrze grają. Dobrze, wszystko jest w porządku. Jest git. Pozdrawiam całą La Bambe, dobrych chłopaków i niech się to trzyma. Dobry przekaz leci.

0

@Piorun nie, ale żona od czasu do czasu takie robi
Wrocław

0

@mekston co Ty gadasz, Fricke go wyprzedzi

0

Słucham radia supernowa i mówili o okienku transferowym. Wspomnieli o Ramosie, Messim, Varanie itp. nawet trafili kluby :)
A potem się zaczęło, Alba i Mbappe będą grać razem w Realu
Ronaldo w Manchesterze City :)
Piękne dziennikarstwo

0

@Bobo25 no próbowałem wypełniać i jest, że trzeba być zaszczepionym itp.

0

@Bobo25 ale pytam bo może ktoś był i niekoniecznie sprawdzają wszystko dokładnie, my byśmy się tam tylko na parę godzin wbili

0

@Bobo25 ale ja nie pytam o ubezpieczenie, bo nie jestem gamoniem ;d
zadałem pytanie, czy można tam normalnie wjechać :D

1

Witam, za tydzień chcę z ziomkami wchodzić na Rysy, a właśnie się dowiedziałem, że szlak od polskiej strony będzie zamknięty, więc jesteśmy zmuszeni wchodzić od słowackiej. Orientuje się ktoś, czy można wjechać tam bez problemu? Czy są jakieś zakazy, obostrzenia związane z covidem?

1

@ElTomas ale Legia ma zagwarantowana LKE

21

Jeśli Arsenal nie zdobędzie bramki przeciwko Manchesterowi City w ten weekend, będzie musiał wybrać najpiękniejszą bramkę miesiąca ze swoich goli strzelonych podczas sesji treningowych.

FB Typowy Kibic Reprezentacji

0

@FCB24 Tomasz Dryła
czyli Tomasza Dryły

1

@Rewolucja123 i jaka masz range?
Ja kiedyś globala wbiłem, na laptopie i myszce bez podkładki za 30 złotych
Ale teraz chyba ciężej wbić

0

@Kondziubarca a gdzie byliście? @daniel32778

1

@macio_944 spokojne 0-3

0

@Robert_Kubica Legia w tym roku w pucharach gra lepiej na wyjeździe niż u siebie
Stawiam, że będzie jak z Dinamo, 0-1, ewentualnie 1-2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?