mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Powinni wprowadzić jakieś testy psychologiczne dla tych"fighterów". Tylko wtedy pewnie by nie było komu walczyć.
Jakim to trzeba być przygłupem.
Coraz mniej sportowców z klasą
3
@AnnaMarianna w przedszkolu
Znamy się już ponad 20 lat (mamy po 28)
A razem jesteśmy już z 11
1
@tomek8756 Szwecja albo Czechy
1
Największy problem w tej całej ZP to kryteria, a raczej ich brak. Jednego roku wygrywa zawodnik za osiągnięcia indywidualne, drugiego za zdobyte puchary z drużyną. Teoretycznie jest to nagroda indywidualna, wiec wiadomo co powinno być brane pod uwagę, ale że w przeszłości dokonywano wyborów sprzecznych z tą ideą, to tak się teraz ciągnie.
Ja to w ogóle, nie jestem zwolennikiem tej nagrody, bo uważam, że nie mozna o kimś stwierdzić, że jest najlepszym piłkarzem na świecie, bo to zbyt złożony sport. Przede wszystkim pozycję, dać takiego Messiego czy Lewego na bramkę i już jest lipa :)
Powinien być jakiś podział, na najlepszego ofensywnego, defensywnego piłkarza, wtedy byłoby to bardziej sprawiedliwe.
Nie wiem jak było kiedyś, bo nie było internetu, a jak był, to dopiero po nim raczkowalem, ale ciekawe czy jak złotą piłkę zdobywał Ronaldo, Kaka, czy Cannavaro to też było tyle spekulacji.
No właśnie, Fabio Cannavaro, ostatni chyba defensywny piłkarz, który zgarnął ZP. Że jeszcze nikt nie mówi o dyskryminacji piłkarzy defensywnych to szok :)
1
@kuz najlepwze w tym wszystkim jest to, że taki Messi ma gdzieś pewnie ta nagrodę. Dostanę? Ok, kolejna do kolekcji. Nie dostanę? Nic się nie dzieje, to tylko nagroda indywidualna, która niczego w moim życiu ni zmieni. Messi zawsze powtarzał, że nagrody indywidualne w jego przypadku mają mniejsze znaczenie, niż trofea zdobyte z drużyną. Lewy pewnie w wielu wywiadach mówił podobnie, ale pamiętam ten jego wpis "La cabaret...." Czyli jednak go tyłek piecze :)
Ja osobiście też mam wywalone kto wygra, ale mam kumpla co wiecznie umniejsza Barcelonie i jej piłkarzom, CR7 stawia wyżej niż Messiego, wiec będzie.mial.niezly ból tyłka :)
0
@don'T.R.I.P.e dokładnie, trzeba się szanować :)
Ja ostatnio ligowych nawet nie oglądam prawie, a wczoraj na meczu zasnąłem, obudził mnie komentator po golu Araujo i setce Benfiki na koniec
1
@lucca87 jak dla mnie bankowo jakąś naciagara, która szuka sponsora
Masz konto, zna firmę w której pracujesz, stanowisko, obstawiam, że pewnie zarabiasz spoko kasę, to szuka chętnych
Nowy sposób, na tinderze to znajdzie Sebe, a tutaj ustawionego gościa z kasą :)
2
@lucca87 może szuka sponsora ,:)
0
@adam444 ale mowisz o nc+go czy o canal+online?
0
@-barca4ever- właśnie wczoraj też się o to pytałem
Tak, Canal+online zastąpiło nc+go
Możesz zarejestrować 5 urządzeń, na dwóch jednocześnie możesz ogladac
1
@LionelM95 jak najbardziej
Nie liczy się długość treningu, tylko intensywność
Ja kiedyś robiłem 15 minutowe treningi ale intensywne i byłem zadowolony :)
0
https://www.avans.pl/agd-male/higiena-i-uroda/golarki/maszynka-philips-oneblade-pro-qp6520-20?gclid=CjwKCAiAnO2MBhApEiwA8q0HYUMsB59ZONyZIj65i5TEZKpFcpRpLdwiIxYCrpXOMpnSxM86u4b3lBoC4UYQAvD_BwE
Witam, czy to jest dobra maszynka i cena? Wiem, że One Blade się tutaj często przewijała
Dodam, że dla gościa, który nie ma brody, tylko ogólnie do golenia zarostu
I drugie pytanie, czy słuchawki bezprzewodowe, douszne od Xiaomi, będą normalnie w Iphone grać?
0
@Don Lucas skład jest mega, ale ten sezon będzie chyba jednym z lepszych w ostatnich latach. Motor u siebie pewnie znów wszystko weźmie, a to już im daje mocną pozycję w po. Do tego naprawdę porównywalny że Sparta Apator i mamy 3 kandydatów do medali. Do tego Stał że Zmarzlikiem, też będzie chciała coś ugrać. Szczęście dla Leszna i Częstochowy, że teraz będzie 6 drużyn w po, bo inaczej raczej bez szans, żeby się tam znalazły.
Niestety do bicia będzie Ostrów i Grudziądz i pewnie jak w tym sezonie, o spadku zadecyduje bezpośredni pojedynek.
Wszystko to przy założeniu, że kontuzje będą omijać liderów swoich drużyn.
Ale już dzisiaj śmiało można powiedzieć, że to będzie mega sezon.
0
@Roafson24 @Cadafaz dzięki Panowie
a orientujecie się ile osób może korzystać jednocześnie z tego c+online?
0
Możecie się zalogować do nc+go normalnie?
1
@sintesox wiem właśnie, że Chelsea jest mocna, a i Realu nigdy nie można lekceważyć, ale już wtedy by było 6 zespołów, a w finale wiadomo ile gra, wiec nie chciałem się wystawiać bardziej na komentarze typu "o, kolega chyba nie wie ile drużyn gra w finale" :)
1
@sintesox Liverpool, City i mimo wszystko Bayern. Nie skreślał bym też PSG, ktoś z tej 4 bankowo wygra imo.
0
@Beztroskii to widać bezskutecznie, a nic nie słyszałem o tym
4
@Kengo przypuszczam, że niedługo "chłopaki z żylety" się pofatygują, żeby zmobilizować kopaczy do gry :)
6
Letni Chamski Podryw z kolejnym hitem :)
Parodia utworu Sobla i Sanah
Nie wiem ile hajsu nam potrzeba, by zapełnić bak
Pytałaś jaka cena, nie chce ściemniać, zdrożał nawet gaz.
Tankujemy cyk, zawsze za pięć dych.
To nie Need for Speed, 6 złotych za litr.
Teledysk też mega :)
Tak na lepszy początek tygodnia
1
Mistrzostwo, od tekstu, po teledysk ;)
4
@MontelQ nie wierzę, lykneli to :)
70
@Malkey95 swojej nie, boje się śmierci najbliższych, nie wyobrażam sobie życia bez nich
1
@tristan87 oraz
- tata idziemy
- muszę do toalety
- niech dziadek w pampersa wali
- a no tak
- tata już?
- jeszcze siku
:))))
1
@maciar 19:30 jedyne prawdziwe treści
Tylko łosie i jelenie widzą prawdę w TVN-ie : )
2
@Kgorecki2500 fajne nazwiska, Wąż, Kłaczek :D
4
@Momals11 Ramos z Messim, kiedyś jak Tom i Jerry, a dzisiaj funfle
1
@DaPidejpi niezaczepionych*
"Nie"z przymiotnikami piszemy łącznie :)
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu :D
1
@Khardan na pewno poszły po hajs, tylko nie za siedzenie cicho, a za wykonane usługi, umówmy się, po co piłkarz się spotyka z jakimiś szonami w hotelu?
7
@MysticCat to niech się spieszy, bo może nie zdążyć jak z tyloma osobami idzie na wojnr