mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghotti panie Ferdku, afera jeee
2
@Ghotti przecież co drugi post jest o tym samym
0
Jeśli to prawda, co ten gość wypisuje, a zapowiada, że w marcu/kwietniu będzie jeszcze mocniej, to nie wiem czy tego czasu doczeka
Niestety ale jak ktoś za dużo wie i zaczyna o tym gadać, to nagle w niewyjaśnionych okolicznościach znika
0
@SteuerFreiMoney a po tej 11;45 pewnie jedziesz zatankować, na zakupy i coś zjeść do restauracji, ale nie ma Cię kto obsłużyć, bo o tej porze już nikt nie pracuje
Uwielbiam, jak ktoś, kto ma na jakiejś płaszczyźnie lepiej od innych się w taki sposób tym chwali
1
@AmigoBlancos ja kiedyś oglądałem każdy mecz Barcelony
Teraz oglądam prawie każdy mecz żużlowy, a Barcelona zeszła na dalszy plan, pewnie przez wyniki. Ogólnie dużo mniej oglądam piłki, wolę w csa pograć, albo się spotkać ze znajomymi.
2
@Bobo25 ruskie, posypane szczypiorkiem, skwareczki mocno przysmażone i polane górowską śmietaną firmy Demi, najlepsza śmietaną na świecie, polecam każdemu!
3
@EldoradoHaze to dawaj jakoś cykl czy coś, w którym napiszesz trochę tych historii, bo to są najlepsze posty na jakie tutaj można trafić.
0
@Cadafaz dawaj przykłady :)
2
@EldoradoHaze a taki milutki był, dzień dobry każdemu w metrze mówił jak jechał
3
@marcin62 popatrz na to pozytywnie, we śnie byłeś już po piątku, a tak to piątek przed Tobą, a wiadomo, że listeczek to jeden z lepszych dni :)
Trzeba szukać wszędzie pozytywów :)
2
@paweldunajecfcb a to ja trochę pofilozofuje :)
To zależy, czy przeliczać ratę kredytu, czynsz, paliwo na jeden dzień czy nie :)
Ogólnie są dni, że się wydaje sporo, a są dni, że nic, niestety tych drugich jest znacznie mniej ;)
0
@PenaldinhoGaucho a w drugą stronę jak to działa? Ja też wolę brunetki
1
@Thomson29716 mam odpowiedź
3
1
@PatrykBarca no i pewnie ten walkower będzie
Przepis jest przepis
0
Poleci ktoś jakąś maść, krem, tabletki na zadarte skórki? Teraz okres zimowy, dłonie suche i znów się zaczyna
0
@Azi a skąd ma wiedzieć kogo to?
@deyna2018 normalnie u jubilera możesz
Jak pracowałem na myjni, to co jakiś czas po odkurzaniu czyściliśmy odkurzacze, no i raz się trafiła obrączka. Z 3 miesiące czekaliśmy, nikt się nie zgłosił, to sprzedaliśmy znajomej klientce, co miała swój zakład jubilerski. Obrączka ważyła 4g dala.nam 60 zł za gram.
4
Sergio "Pudzian" Busquets
https://zapodaj.net/cda55a89b275a.jpg.html
Trochę przerażający widok, jak by był chory
A jeszcze biorąc pod uwagę, że dzisiaj piłka jest tak fizyczna, to że gość nadal utrzymuje się na tym poziomie to jest fenomen
7
Ale by sobie taką Barcelonę Xaviego z Espanyolem obejrzał człowiek
16
@mikiiki trochę samozaoranie ;)
1
@betonito mam dziwne przeczucie, że Alves z miejsca stanie się ważną postacią i być może nawet będzie grał w wyjściowej jedenastce.
0
@MysticCat @Objectivo jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. Tak było, jest i będzie. Oboje macie racje.
Ale to wszystko zależy od mentalności. Zobacz na stadiony, gdzie grają drużyny delikatnie mówiąc, nie pałające do siebie sympatią. A w Hiszpanii? Gra Real z Barceloną, ale kibic z Madrytu spokojnie sobie usiądzie na trybunie z kibicami Barcelony.
0
@Omoziu ogólnie to źle odebrałem przesłanie, myślałem że ona ma jakiś ból dupy o to, że wszystko pozamykane w święto, a to chodzi o coś innego :)
Jak ktoś chce to się spotka, przed marszem np. albo w innym miejscu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@BorzyKrzys niech otworzy kawiarnie i w święto stanie za ladą, w czym ma problem? :)
1
@Ronmes jedyne czego się obawiam, to to, że piłkarze zaczną grać na zwolnienie trenera, bo może być za ciężko itp.
Ale myślę, że jest na to mniej niż 5% szansy, to nie ekstraklasa, że takie rzeczy mają miejsce
0
@Grabarz1750 już ogarnąłem, zainstalowałem jakieś stare sterowniki i narazie działa
Dziękuję za pomoc wszystkim
Tak w gwoli ścisłości, 60 Hz, bo to laptop
0
@kaamil1910 nie żartuj tak sobie ze mnie nawet :D
ja nie gram w to pierwszy raz, znam komendy itp. problem jest głębszy, coś blokuje ale nie wiem co
po formacie było 100 fps, zrobilem restart kompa i juz 60
w oknie jest 100
0
@Limaker @kuz dzięki, ale nic nie pomogło
dodam tylko, że w oknie jest 100 fps, a w trybie pełnoekranowym 60
0
Zrobiłem format, odpaliłem cs 1.6 miałem 100 fps, restart komputera i już jest 60
jakieś rady? dziwne, bo restartowałem tylko po wgarniu asus smart gesture, żeby wyłączyć tuochpad po podpięciu myszy
7
@MesQueUnClub96 ja myślę, że lepiej w Piątnicy. No bo gdzie?