0

@Ghotti panie Ferdku, afera jeee

2

@Ghotti przecież co drugi post jest o tym samym

0

Jeśli to prawda, co ten gość wypisuje, a zapowiada, że w marcu/kwietniu będzie jeszcze mocniej, to nie wiem czy tego czasu doczeka
Niestety ale jak ktoś za dużo wie i zaczyna o tym gadać, to nagle w niewyjaśnionych okolicznościach znika

0

@SteuerFreiMoney a po tej 11;45 pewnie jedziesz zatankować, na zakupy i coś zjeść do restauracji, ale nie ma Cię kto obsłużyć, bo o tej porze już nikt nie pracuje
Uwielbiam, jak ktoś, kto ma na jakiejś płaszczyźnie lepiej od innych się w taki sposób tym chwali

1

@AmigoBlancos ja kiedyś oglądałem każdy mecz Barcelony
Teraz oglądam prawie każdy mecz żużlowy, a Barcelona zeszła na dalszy plan, pewnie przez wyniki. Ogólnie dużo mniej oglądam piłki, wolę w csa pograć, albo się spotkać ze znajomymi.

2

@Bobo25 ruskie, posypane szczypiorkiem, skwareczki mocno przysmażone i polane górowską śmietaną firmy Demi, najlepsza śmietaną na świecie, polecam każdemu!

3

@EldoradoHaze to dawaj jakoś cykl czy coś, w którym napiszesz trochę tych historii, bo to są najlepsze posty na jakie tutaj można trafić.

0

@Cadafaz dawaj przykłady :)

2

@EldoradoHaze a taki milutki był, dzień dobry każdemu w metrze mówił jak jechał

3

@marcin62 popatrz na to pozytywnie, we śnie byłeś już po piątku, a tak to piątek przed Tobą, a wiadomo, że listeczek to jeden z lepszych dni :)

Trzeba szukać wszędzie pozytywów :)

2

@paweldunajecfcb a to ja trochę pofilozofuje :)
To zależy, czy przeliczać ratę kredytu, czynsz, paliwo na jeden dzień czy nie :)

Ogólnie są dni, że się wydaje sporo, a są dni, że nic, niestety tych drugich jest znacznie mniej ;)

0

@PenaldinhoGaucho a w drugą stronę jak to działa? Ja też wolę brunetki

1

@Thomson29716 mam odpowiedź
3

1

@PatrykBarca no i pewnie ten walkower będzie
Przepis jest przepis

0

Poleci ktoś jakąś maść, krem, tabletki na zadarte skórki? Teraz okres zimowy, dłonie suche i znów się zaczyna

0

@Azi a skąd ma wiedzieć kogo to?
@deyna2018 normalnie u jubilera możesz

Jak pracowałem na myjni, to co jakiś czas po odkurzaniu czyściliśmy odkurzacze, no i raz się trafiła obrączka. Z 3 miesiące czekaliśmy, nikt się nie zgłosił, to sprzedaliśmy znajomej klientce, co miała swój zakład jubilerski. Obrączka ważyła 4g dala.nam 60 zł za gram.

4

Sergio "Pudzian" Busquets
https://zapodaj.net/cda55a89b275a.jpg.html

Trochę przerażający widok, jak by był chory
A jeszcze biorąc pod uwagę, że dzisiaj piłka jest tak fizyczna, to że gość nadal utrzymuje się na tym poziomie to jest fenomen

7

Ale by sobie taką Barcelonę Xaviego z Espanyolem obejrzał człowiek

16

@mikiiki trochę samozaoranie ;)

1

@betonito mam dziwne przeczucie, że Alves z miejsca stanie się ważną postacią i być może nawet będzie grał w wyjściowej jedenastce.

0

@MysticCat @Objectivo jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. Tak było, jest i będzie. Oboje macie racje.
Ale to wszystko zależy od mentalności. Zobacz na stadiony, gdzie grają drużyny delikatnie mówiąc, nie pałające do siebie sympatią. A w Hiszpanii? Gra Real z Barceloną, ale kibic z Madrytu spokojnie sobie usiądzie na trybunie z kibicami Barcelony.

0

@Omoziu ogólnie to źle odebrałem przesłanie, myślałem że ona ma jakiś ból dupy o to, że wszystko pozamykane w święto, a to chodzi o coś innego :)
Jak ktoś chce to się spotka, przed marszem np. albo w innym miejscu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@BorzyKrzys niech otworzy kawiarnie i w święto stanie za ladą, w czym ma problem? :)

1

@Ronmes jedyne czego się obawiam, to to, że piłkarze zaczną grać na zwolnienie trenera, bo może być za ciężko itp.
Ale myślę, że jest na to mniej niż 5% szansy, to nie ekstraklasa, że takie rzeczy mają miejsce

0

@Grabarz1750 już ogarnąłem, zainstalowałem jakieś stare sterowniki i narazie działa
Dziękuję za pomoc wszystkim
Tak w gwoli ścisłości, 60 Hz, bo to laptop

0

@kaamil1910 nie żartuj tak sobie ze mnie nawet :D
ja nie gram w to pierwszy raz, znam komendy itp. problem jest głębszy, coś blokuje ale nie wiem co

po formacie było 100 fps, zrobilem restart kompa i juz 60
w oknie jest 100

0

@Limaker @kuz dzięki, ale nic nie pomogło
dodam tylko, że w oknie jest 100 fps, a w trybie pełnoekranowym 60

0

Zrobiłem format, odpaliłem cs 1.6 miałem 100 fps, restart komputera i już jest 60
jakieś rady? dziwne, bo restartowałem tylko po wgarniu asus smart gesture, żeby wyłączyć tuochpad po podpięciu myszy

7

@MesQueUnClub96 ja myślę, że lepiej w Piątnicy. No bo gdzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?