0

@Huck chłopaki nie płaczą ;)
Jarosław Psikuta

0

@chudinhomc @Huck tak, żart
Tekst z kultowego polskiego filmu komediowego

4

@chudinhomc i pewnie Twoja słaba psychika wysłała już mejla do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w spodniach ;)

4

Orientuje się ktoś, czy samolot linii lotniczych Ronald Araujo, który widziany był wczoraj nad Estadio Ramón Sánchez Pizjuánjuz wylądował? Gdzieś mi zniknął z radarów ;)
Imponujący zawodnik, oby go kontuzje omijały i dobrać mu dobrego partnera, a o obronę będziemy mogli być nieco spokojniejsi :)

5

Tottenham Hotspur - pierwsza angielska drużyna w historii, która odpadła:
- z Pucharu Europy,
- z Ligi Mistrzów,
- z Pucharu Zdobywców Pucharu,
- z Pucharu UEFA,
- z Ligi Europy,
- z Pucharu Intertoto,
- z Ligi Konferencji.

I cyk, do gabloty

18

Oglądam sobie HP z Wojewódzkim i te telefony od widzów to jest jakiś dramat. Nie wiem po co ludzie tam dzwonią, skoro dostając się na linienie potrafią nic sensownego powiedzieć. Ba. Złożyć poprawnie i sprawnie zdania. Pomijam już fakt, że Stano wielokrotnie prosił, żeby pytania kierować do gości.

P.S Wojewódzki TOP. Zupełnie inny obraz człowieka niż w tym jego programie. Jeśli ktoś miał o nim wyrobioną opinie tylko na podstawie jego programy, to polecam obejrzeć sobie HP z nim. Mega inteligentny facet.

5

@paweldunajecfcb myślę, że dobry człowiek, ale przez tuszowanie pedofilii stracił w oczach wielu ludzi

0

@Muszynianka eeeeee no nie przesadzaj Pan. Panie no przecież grubo po siódmej

3

@william_wallace fajna dyskusja
Tylko widzę, że niektórzy to się zatrzymali na drugiej wojnie światowej
Gdyby Rosja nas chciała całkowicie przejąć/zniszczyć a nie tylko postraszyć, to po pierwsze, nie było by żadnego frontu ;)
Po drugie, nikt by nie zdążył nawet wysłać jakiegoś zapytania o azyl do Kanady czy gdzie tam chce uciekać
A po trzecie, na szczęście do takiej sytuacji nie dojdzie

2

@Vebrol a potem, "no jedzcie, przecież nie wyrzucę"

1

@zmiter912576 220 zł w bonach, aż wstyd pisać w porównaniu do powyższych komentarzy

0

@armat94 ale ten z filmiku ma około 100 kg ;)

38

@Rothan1 prosta matematyka
5 bramek w 9 minut
50 bramek w 90 minut
Liczby nie kłamią

0

@pepo_barcarzadzi 100kg*
I to tak max bym powiedział ;)

0

@Dundersztyc chodziło mi ogólnie o ligę, w tej drużynie akurat był jeden ogarnięty co w Śląsku Wrocław grał

2

Chyba dzisiaj byłem świadkiem jeszcze większego frajerstwa niż PSG z nami. Wiadomo, że nie ten poziom ale...

Do 37 minuty przegrywaliśmy 4-1
Na koniec meczu, czyli w 40 prowadziliśmy 5-4
Mecz dla nas o nic, bo kończymy sezon w ekstraklasie na 4 miejscu, ale po takim meczu dawno takiej radości nie było

Jak cos, to mowa o amatorskiej lidze na orliku. Amatorska z nazwy, bo naprawdę jest sporo kumatych chłopaków, którzy gdzieś grali wyżej i z nie jednego pieca chleb jedli

1

@masq no powiem Ci, że ma to sens

0

Nie mogłem oglądać, strzelił Błaszczykowski tego karnego?

1

@Mario96w nie wiem, ale o wiele bardziej wolę biathlon od zwykłych biegów, w sumie jak oglądam, to tylko strzelanie ciekawe ;)

6

@Transu96 ME, a nie MŚ byczku :)

4

@Hubsao ja kiedyś grałem w lidze amatorskiej na orlikach co się gra 6+ bramkarz i zremisowaliśmy mecz 2:2, przy czym w ostatniej akcji meczu, nasz zawodnik nie trafił do pustaka
Gdybyśmy wygrali, zajęli byśmy 4 miejsce, tuż za podium, co na beniaminka by było sporym osiągnięciem, zwłaszcza patrząc na zawodników
Niestety był taki ścisk, że skończyliśmy na 7 miejscu, musieliśmy grać baraż, który przegraliśmy i spadliśmy ligę niżej
Także taki mały detal, jedna bramka a jakże różne scenariusze ;)

1

@Messibestplayerintheworld
Laporta na spotkaniu z Destem/Roberto/Coutinho/Oscarem

-jesli Xavi nie cofnie swoich słów, to od stycznia wypierdzielacie z klubu.
- a co powiedział?
- że mam Cię wypierdzielic

To chyba najlepsza formula jaką znam ;)

1

https://fb.watch/9NRPY3iG1V/

Hasbulla się w tańcu nie pier**** :)
Pozytywny gość ;)
No i ma niezłą ekipę :)

2

I to jest właśnie śmieszne, bo w drugą stronę nigdy w życiu by takiego faulu nie gwizdnął

0

Gra i wynik pewnie będzie tragiczna. To chociaż się z pomyłek Szpaka człowiek posmieje ;)

OKAZJAAAA

4

Nie żyje Antoni Gucwiński. Twórca programu "Z kamerą wśród zwierząt", który emitowany był przez ponad 30 lat, zmarł w wieku 89 lat.

Źródło: poinformowani.pl

0

@tomek8756 mam ten telefon i nie mam takiego problemu. Pozdrawiam

1

@kaamil1910 normalnie, koty to drapieżniki przecież ;)

0

@derlysy1979 ok ;)
Ale też jakoś pewnie nie na stałe, tylko trzeba będzie coś brać znowu?

0

@Comfortable_ czytanie ze zrozumieniem się kłania :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?