mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Huck chłopaki nie płaczą ;)
Jarosław Psikuta
0
@chudinhomc @Huck tak, żart
Tekst z kultowego polskiego filmu komediowego
4
@chudinhomc i pewnie Twoja słaba psychika wysłała już mejla do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w spodniach ;)
4
Orientuje się ktoś, czy samolot linii lotniczych Ronald Araujo, który widziany był wczoraj nad Estadio Ramón Sánchez Pizjuánjuz wylądował? Gdzieś mi zniknął z radarów ;)
Imponujący zawodnik, oby go kontuzje omijały i dobrać mu dobrego partnera, a o obronę będziemy mogli być nieco spokojniejsi :)
5
Tottenham Hotspur - pierwsza angielska drużyna w historii, która odpadła:
- z Pucharu Europy,
- z Ligi Mistrzów,
- z Pucharu Zdobywców Pucharu,
- z Pucharu UEFA,
- z Ligi Europy,
- z Pucharu Intertoto,
- z Ligi Konferencji.
I cyk, do gabloty
18
Oglądam sobie HP z Wojewódzkim i te telefony od widzów to jest jakiś dramat. Nie wiem po co ludzie tam dzwonią, skoro dostając się na linienie potrafią nic sensownego powiedzieć. Ba. Złożyć poprawnie i sprawnie zdania. Pomijam już fakt, że Stano wielokrotnie prosił, żeby pytania kierować do gości.
P.S Wojewódzki TOP. Zupełnie inny obraz człowieka niż w tym jego programie. Jeśli ktoś miał o nim wyrobioną opinie tylko na podstawie jego programy, to polecam obejrzeć sobie HP z nim. Mega inteligentny facet.
5
@paweldunajecfcb myślę, że dobry człowiek, ale przez tuszowanie pedofilii stracił w oczach wielu ludzi
0
@Muszynianka eeeeee no nie przesadzaj Pan. Panie no przecież grubo po siódmej
3
@william_wallace fajna dyskusja
Tylko widzę, że niektórzy to się zatrzymali na drugiej wojnie światowej
Gdyby Rosja nas chciała całkowicie przejąć/zniszczyć a nie tylko postraszyć, to po pierwsze, nie było by żadnego frontu ;)
Po drugie, nikt by nie zdążył nawet wysłać jakiegoś zapytania o azyl do Kanady czy gdzie tam chce uciekać
A po trzecie, na szczęście do takiej sytuacji nie dojdzie
2
@Vebrol a potem, "no jedzcie, przecież nie wyrzucę"
1
@zmiter912576 220 zł w bonach, aż wstyd pisać w porównaniu do powyższych komentarzy
0
@armat94 ale ten z filmiku ma około 100 kg ;)
38
@Rothan1 prosta matematyka
5 bramek w 9 minut
50 bramek w 90 minut
Liczby nie kłamią
0
@pepo_barcarzadzi 100kg*
I to tak max bym powiedział ;)
0
@Dundersztyc chodziło mi ogólnie o ligę, w tej drużynie akurat był jeden ogarnięty co w Śląsku Wrocław grał
2
Chyba dzisiaj byłem świadkiem jeszcze większego frajerstwa niż PSG z nami. Wiadomo, że nie ten poziom ale...
Do 37 minuty przegrywaliśmy 4-1
Na koniec meczu, czyli w 40 prowadziliśmy 5-4
Mecz dla nas o nic, bo kończymy sezon w ekstraklasie na 4 miejscu, ale po takim meczu dawno takiej radości nie było
Jak cos, to mowa o amatorskiej lidze na orliku. Amatorska z nazwy, bo naprawdę jest sporo kumatych chłopaków, którzy gdzieś grali wyżej i z nie jednego pieca chleb jedli
1
@masq no powiem Ci, że ma to sens
0
Nie mogłem oglądać, strzelił Błaszczykowski tego karnego?
1
@Mario96w nie wiem, ale o wiele bardziej wolę biathlon od zwykłych biegów, w sumie jak oglądam, to tylko strzelanie ciekawe ;)
6
@Transu96 ME, a nie MŚ byczku :)
4
@Hubsao ja kiedyś grałem w lidze amatorskiej na orlikach co się gra 6+ bramkarz i zremisowaliśmy mecz 2:2, przy czym w ostatniej akcji meczu, nasz zawodnik nie trafił do pustaka
Gdybyśmy wygrali, zajęli byśmy 4 miejsce, tuż za podium, co na beniaminka by było sporym osiągnięciem, zwłaszcza patrząc na zawodników
Niestety był taki ścisk, że skończyliśmy na 7 miejscu, musieliśmy grać baraż, który przegraliśmy i spadliśmy ligę niżej
Także taki mały detal, jedna bramka a jakże różne scenariusze ;)
1
@Messibestplayerintheworld
Laporta na spotkaniu z Destem/Roberto/Coutinho/Oscarem
-jesli Xavi nie cofnie swoich słów, to od stycznia wypierdzielacie z klubu.
- a co powiedział?
- że mam Cię wypierdzielic
To chyba najlepsza formula jaką znam ;)
1
https://fb.watch/9NRPY3iG1V/
Hasbulla się w tańcu nie pier**** :)
Pozytywny gość ;)
No i ma niezłą ekipę :)
2
I to jest właśnie śmieszne, bo w drugą stronę nigdy w życiu by takiego faulu nie gwizdnął
0
Gra i wynik pewnie będzie tragiczna. To chociaż się z pomyłek Szpaka człowiek posmieje ;)
OKAZJAAAA
4
Nie żyje Antoni Gucwiński. Twórca programu "Z kamerą wśród zwierząt", który emitowany był przez ponad 30 lat, zmarł w wieku 89 lat.
Źródło: poinformowani.pl
0
@tomek8756 mam ten telefon i nie mam takiego problemu. Pozdrawiam
1
@kaamil1910 normalnie, koty to drapieżniki przecież ;)
0
@derlysy1979 ok ;)
Ale też jakoś pewnie nie na stałe, tylko trzeba będzie coś brać znowu?
0
@Comfortable_ czytanie ze zrozumieniem się kłania :)